Jelenleg

25
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

6 éve 1 hónapja #267961 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Jelentkezz ha tudunk alkalmazni akkor jó leszel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267970 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Jelentkezz ha tudunk alkalmazni akkor jó leszel.

Nekem ehhez még korán van, lefordítaná valaki :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267975 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz ha tudunk alkalmazni akkor jó leszel.

Nekem ehhez még korán van, lefordítaná valaki :lol:


Ha van nyeled, akkor villáskulcsnak jó leszel, csak erősen szoríts a fogaddal....:) :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrett, Istiger1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268104 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Alap értelmes mondatot ha nem tudsz értelmezni, akkor sajnálom. :applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268108 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Nem az értelmével volt probléma, hanem a mondanivalójával ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268110 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Ha csapatjátékos akkor jó ,max csiszolunk rajta hogy jobb legyen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268116 Írta: kresztjani1991
Megválaszolva: kresztjani1991
Sziasztok frissen indult klán keresi leendő tagjait. Ha elmúltál 18 éves, és van legalább egy Tier VI tankod jelentkezz nálam kresztjani1991 vagy 2EnTaroTassadar8 kolegánál a játékban :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268118 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Nem tudom mi értelme az ilyen klánoknak 10 taggal...nem egyszerűbb egy komolyabb klánba csatlakozni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268146 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Srácok! Ne már! :beer2:
Mi értelme van egy kis klánnak? Barátok együtt játszanak (ritka a 30-40 fős baráti kör - egy érdeklődésből). Alapítanak egy klánt, mert megtehetik.
Mások csatlakoznak hozzájuk? Mert nagy klánok nem veszik fel őket a gyengébb teljesítményük, vagy játékidejük, vagy egyéb más miatt? Semmi baj vele, amúgy csak magányosan játszanának, nem nagy klánoktól veszik el az embert. Hogy másik hasonló kis klánoktól? Igen, de talán ezzel sincs semmi baj.

Hogy hogy tudod magadhoz "édesgetni" a potenciális tagokat? Írj többet a klánról: mutasd be, tegyél fel egy jobban sikerült visszajátszást, mond el, hogy milyen embereket vártok, és mit kínáltok, írj többet magadról vagy a parancsnokról, hogy mit értetek el, és mi a célotok.

Néhányak szerint nincs értelme, másoknak meg örömöt okoz. Én nem régóta klánozom, és addig meg sem próbáltam valahova tartozni, de amit eddig kaptam az tetszett. Miért ne adhatna nagyobb játékélményt, kicsit több sikert, vagy akár a fejlődés lehetőségét is egy kis klán?
Bocs, hogy beleugattam! :thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Scanmen, kuglis, Frankenstein Bourne, Gizmo, SchmityHUN, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, kresztjani1991

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268154 Írta: -
Megválaszolva: -

Nem tudom mi értelme az ilyen klánoknak 10 taggal...nem egyszerűbb egy komolyabb klánba csatlakozni?


Javarészt minden klán kb 10 körüli taglétszámmal kezdi meg jobb esetben, ha nem 3-4-el. Gondolom ti sem úgy kezdtétek anno, hogy összebeszélt 99 ember, és egy azon napon megalapult a klánotok :)

Mindenkinek megvan a saját elképzelése a saját klánjával kapcsolatban, és mindenkinek van joga is hozzá. Aztán, hogy sikerül-e tovább lépniük, megfelel-e nekik a jelenlegi állás, vagy felbomlanak, az már az ő dolguk. Az, hogy van-e értelme ennek, nézőpont kérdése, de szerintem az adott klán majd eldönti, hogy van-e értelme a létezésüknek, vagy sem :)

Mi is belekezdtünk a saját klánunkba még 1 évvel ezelőtt, kb 14 főnél meg is álltunk, ugyanis a toborzás nem ment jól, tapasztalatlanok voltunk klán működtetés terén, habár játszani már játszottunk bőven (CW, SH, TB stb), tehát nem a játékosi tapasztalataink hiányoztak ahhoz, hogy beröffentsük a klánt. Ez megváltozott pár hónappal ezelőtt, és nekilódultunk megint a toborzásnak, jelenleg 30 főnél tartunk, és úgy tűnik, növekedni fogunk tovább is.

Ne tessék lenézni a kisebb klánokat azért, mert kevesen vannak, vagy mert elsőre nem tűnnek komolynak, esetleg a toborzó szövegük nem a legtökéletesebb, majd fejlődnek.

Lami hozzászólása pedig 100%ban tükrözi az én további véleményemet is a témáról! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268174 Írta: lovassrobi
Megválaszolva: lovassrobi
Hoppá, valaki ellopta a hozzászólásomat. Sőt, még az azt megelőző hsz-t is. Itt is trendik a kétharmados megoldások? Ami nem tetszik azt eltüntetjük? Nem is volt olyan...?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268175 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Hoppá, valaki ellopta a hozzászólásomat. Sőt, még az azt megelőző hsz-t is. Itt is trendik a kétharmados megoldások? Ami nem tetszik azt eltüntetjük? Nem is volt olyan...?

Miért kellett volna itt hagyni a hozzászólásokat?Semmi közük nem volt a toborzáshoz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash, lovassrobi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268179 Írta: lovassrobi
Megválaszolva: lovassrobi

Hoppá, valaki ellopta a hozzászólásomat. Sőt, még az azt megelőző hsz-t is. Itt is trendik a kétharmados megoldások? Ami nem tetszik azt eltüntetjük? Nem is volt olyan...?

Miért kellett volna itt hagyni a hozzászólásokat?Semmi közük nem volt a toborzáshoz.


Ez igaz. Én kérek elnézést. :wine:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268451 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Üdvözlet mindenkinek.

A F0W-E aktív tagokat keres Cw-re és SH-ra.

Jelenleg tier 8-as Cw-n veszünk részt így olyan is jöhet aki jelenleg híján van a tier X-nek de a többi követelménynek megfelel. Peferált 8-as tankok.: Light: Wz, M41, B-C; Heavy: Defender, IS-3, Patriot, T-32, Liberte; TD: Scorpion-G, Strv, kínai td-k.

Követelményeink:
Owerall + recent WN8 ~3750 (tehát a kettő összegének 3750 körül kell lennie akármilyen arányban)
Havi 1000+ kocka SH-ban
TS használat játék alatt (18:00 után)
Heti 3 nap aktivitás
CW-n SH-n való rendszeres részvétel

Amit kínálunk:
Egy most szerveződő hangulatos közösségbe való csatlakozást
Esélyt a továbbiakban a F0W-ba való bekerüléshez
Kredit bónuszt, exp boostot
CW-n szerzett gold osztást (még aznap CW után utaljuk a jelenlét függvényében)

Szeretnénk a testvérklánunkhoz, a F0W -hoz méltó közösséggé és csapattá válni. A Cw kampányon és az Sh-n is eredményesen szerepelni.

Felvétellel kapcsolatban írj rám itt vagy ingame illetve keresheted Zsukov55 -ot.

TS cím: 158.69.111.10:10045
:thx2:


A klánunk 2 hét alatt sikeres csapattá fejlődött. Sok új tagot köszönthettünk, sokan innen jöttek. A Cw-n sikeresen vettük az akadályokat és feljutottunk mappra. ~70% győzelmi arányt értünk el és az elmúlt héten több mint 2000 goldot oszthattam szét a cw-n résztvevők között (amit cw-n farmoltunk, és még cw után osztásra került!!). Klán ratingünkel már bene vagyunk tier VIII top 100 klánjában! (93. jelenleg)

Ha még klánt keresel és megfelelsz a követelményeknek, akkor jelentkezz nálunk. :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268570 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Van olyan klán ahol nem kötelező a TS?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.