Jelenleg

14
látogatónk van

A legaktívabb magyar klánok

5 éve 10 hónapja #274872 Írta: thompyka
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
A cw kampány közeledtével biztosan sokan keresnek majd klánt, s mivel ma volt egy kis szabadidőm megvizsgáltam, hogy melyek a legaktívabb, magyar klánok, melyikbe is lesz érdemes csatlakozni. Győztest nem hozok ki, mindenki eldöntheti, hogy a saját priorításai alapján mi a megfelelő. Első lépésként a top 200 klánt néztem meg wn8 alapján (wot-life.com). Ezen a listán 6 magyar klán szerepel, de ezekhez még hozzávettem azt a kettőt, akik hadijátékokon rendszeresen jól teljesítenek, így van tapasztalatuk tier 10-ben, ami valószínűleg tankokat fog jelenteni számukra.

Klán WN8 T10 SH T8 SH T6 SH Nyomulás CW GOLD
TRIGG 2494 26(34%) 419(60%) 19(63%) 5(60%) 111000
M-B-Z 2131 156(45%) 416(51%) 15(93%) 2(0%) 18960
RE-AP 2097 508(59%) 408(61%) 322(71%) 18(67%) 19516
VAD-V 2040 31(29%) 215(52%) 70(69%) 10(30%) 6600
VTEPS 1887 - - - 1(0%) 2400
HAC-L 1849 185(54%) 55(56%) 193(72%) 20(45%) 4440
WEBOS 1638 512(54%) 194(57%) 42(50%) 15(53%) 6720
HFE 1430 372(42%) 51(37%) 5 (20%) 40(35%) 72

A táblázatban szereplő adatok 2018. 05.01-i adatokat tükrözik. A zárójelben lévő százalékok a győzelmi arányt mutatják.

Tier 10-ben amióta bevezették a 10vs10 formátumot sokkal pörgősebb, élvezetesebb csatákat lehet játszani. A WEBOS és a RE-AP a legaktívabb, nyilván ez az aktivitás leginkább a hadijátékora korlátozódik, ahol szombat esténként átlagosan 1000-1400 goldot lehet farmolni.

Tier 8-ban a wn8-ban legerősebb 3 klán fej fej mellett áll, de winrate alapján az M-B-Z a RE-AP és a TRIGG mögött kullog. Ez a tier a farmolásról (mindig toptier vagy), és a tankhúzásról (az új mm óta értelmetlen tier 8 tankokkal randomozni) szól.

Tier 6-ban a HAC-L és a RE-AP a legaktívabb, itt a játék a csaták pörgetéséről szól (főleg, amióta csak 9 map maradt), igazán jó móka a legénységhúzás, farmolás szempontjából sem utolsó.

Nyomulás: Naponta 3 nyomulásra van lehetőség, csaták nagyrésze campfest, de rengeteg kockát lehet szerezni, ha sikerül beütni az ellenfelet, a HFE messze a legaktívabb.

CW: az elmúlt 28 nap bevételét vettem figyelembe, a TRIGG leköröz mindekit, a havi prémiumacc valószínűleg meglesz a klántagoknak.

Azt még érdemes tudni, hogy a hadijátékokon való részvétellel lényegesen több gold farmolható havi szinten, mint a hardcore cw-zéssel.

Bocs a szóismétlésekért, de egyetlen értelmes szinonímát sem találtam a klán szóra. Ha lehagytam volna olyan klánt, amelyik még jó helyezésre esélyes akkor egészítsétek ki.
Kieg.: A legördülő kategóriák között nem választható opció a magyar klánok topikjai, akinek van jogosultsága, kérem helyezzá át oda.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, sziszifuszi, Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #274873 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Sok időt megspóroltál shaking

Kis fejtágítást megköszönnék az induló CW-vel kapcsolatban.

Eddig úgy tudtam, hogy nyereménytank kapcsán a téli időszak a releváns CW időszak, most viszont picit megzavart a leírásod.

Tudna valaki valami konkrétumot mondani azzal kapcsolatban, hogy mikor indul pontosan az a CW kampány időszak, ahol lehetőség van nyereménytankot elcsípni?

Plusz mivel lassan időszerű, azt is örömmel venném, ha valaki meg tudná adni azokat a tankokat, amelyeket a CW-n résztvevő klánok többnyire elvárnak.

Korábban már kaptam hasznos tanácsokat ezzel kapcsolatban, ezért leginkább az aktuális helyzet, esetleges változások érdekelnének.

Köszi előre is

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #274875 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
1) worldoftanks.eu...-race/

2) Type 5, Visegrád 4, T-100, Super Conqu, WZ5A, 907, BC-25, STRV

Kicsit átláthatóbb így szerintem:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black, Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #274876 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

Sok időt megspóroltál shaking

Kis fejtágítást megköszönnék az induló CW-vel kapcsolatban.

Eddig úgy tudtam, hogy nyereménytank kapcsán a téli időszak a releváns CW időszak, most viszont picit megzavart a leírásod.

Tudna valaki valami konkrétumot mondani azzal kapcsolatban, hogy mikor indul pontosan az a CW kampány időszak, ahol lehetőség van nyereménytankot elcsípni?

Plusz mivel lassan időszerű, azt is örömmel venném, ha valaki meg tudná adni azokat a tankokat, amelyeket a CW-n résztvevő klánok többnyire elvárnak.

Korábban már kaptam hasznos tanácsokat ezzel kapcsolatban, ezért leginkább az aktuális helyzet, esetleges változások érdekelnének.

Köszi előre is


worldoftanks.eu...-race/

Május 29-től június 12-ig, minden este 19.00-tól ameddig tart, jellemzően 22 óra körülig.
268v4, Type5, WZ5A, 907 a legjellemzőbb, ha nincs 907 akkor 140.
IS7, SuperConqeror, Strv, 430U inkább kevésbé használatos, de jó ha van, artyból szinte mindegyik jó lehet pályától függően a francia kivételével.
Ami nagyon szituációfüggő: 50B, T57, 113, E3, E4, M48Patton, sorolhatnám még, de ezeket tényleg csak adott pályára fogják választani, adott taktikához.
Spottereket szándékosan kihagytam, T100 és/vagy BC25t, ezekkel valószínűleg a klánban régebb óta játszó játékosok fognak játszani, akikről tudja az FC, hogy nem dobja el a tankot.
Igazából, ha a legfelső négyesből van két-három, akkor elég jó vagy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #274891 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Ezek az említett klánok aktív (30 napos) játékosállománya: (a tartalékos nem járul hozzá a klánhoz)
90 fő - TRIGG
95 fő - M-B-Z
95 fő - RE-AP
82 fő - VAD-V
80 fő - VTEPS
72 fő - HAC-L
92 fő - WEBOS
65 fő - HFE
Nincs túl sok szabad hely egyikben sem...
Az elvárásokat illetően a magyar játékosok mindössze 1%-3%-a felelne meg ezen klánoknak, valamint mindenki tudja, hogy az ilyen nagyszabású rendezvények előtt illetve után hány klán szakad szét. Valamennyi rálátásom nyilván van a klánok életére, és azt kell mondanom, hogy jobb megismerni előbb ezen klánok belső "társadalmát" mielőtt úgy döntesz, hogy kilépsz egy klánból majd belépsz abba a másik klánba, mert mindenhol megvannak az összeszokott csapatok, és nem garantált sem a jutalom, sem a jó társaság, sem az, hogy utána maradhatsz is.
Engem a jelenlegi statisztikámmal EGYIKBE sem vennének fel, ami így is van rendjén. Ahol vagyok tökéletes. Viszont már több tucat ember panaszát hallottam, akik rossz klánokat fogtak ki, és nem értékelték őket eléggé.
Aki ezt a bejegyzést eddig elolvasta, csak egyet mondok: óvatosan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #274936 Írta: PiciMaci
Megválaszolva: PiciMaci
Rohamnyuszi!

Nálunk a WEBOS-ban WZ-111 5A, IS-7,113, Type 5, Maus, S.Conqueror, (E100),Obj. 268 4, E3, (E4),Bc 25t, Obj 140/907 a használt tankok. Időnként FV 4005, Strv 103B-is előkerül, de nem életbiztosítás egyik sem. Artyból a bc-n kívül mindent használunk, de arra megvannak a speciális kimondottan erre a célra tenyésztett kiválasztott emberek :silly: Az sem baj, ha mindegyik megvan, ;) de 5-6-tal már jó esélyeid vannak.

Amit nem bíztos, hogy elmondanak, vagy hallani lehet róla, hogy bőven legyen kredited, mert az fog fogyni. Illetve, a tankok, amik vannak lehetőleg ne egy típusúak legyenek: pl Type 5, Maus, E100, mert könnyen parkoló pályára kényszerülsz, ha kifagyott az egyetlen gyors heavyd, vagy meded.

Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdés csak szólj! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #274937 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Awwww.... :( VK72.01 nincs benne a nyerhető tankok listájában. 907 után arra akartam gyúrni. :spaz:

Szerk: Viszont sokkal rövidebb az event hossza, így még egy 121B is megéri a szenvedést, főleg, hogy kapják a buffokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275002 Írta: Joker92523
Megválaszolva: Joker92523
Üdv
Vajon szerintetek van arra cseppnyi esély, hogy valamelyik klán felvegyen engem, megadva a lehetőséget arra, hogy először végre nekem is lehessen CW tier X tankom? Én már ezen nagyon sokat gondolkodtam , hogy hogyan tudnék végre szerezni ilyen tankot, nagyon - nagyon régóta fáj a fogam egy ilyen "kincsre , de soha nem volt rá lehetőségem igazán. Komolyan, én már azon is gondolkodtam, hogy amelyik klánba felvesznek, és sikeresen megszerzek egy tankot (persze saját teljesítmény függő is , de azért odatenném magamat ) , annak az emberkének szép jutalomban lenne része. Tudom, hogy undorítóan hangzik, és nem tisztességes, de engem egy ilyen tank ( 907, stb) nagyon vonz, és nagyon nagy lenne rá az igény. Szóval , skacok , ha valahol akad hely számomra, és viszonylag GARANTÁLT átlagosan a tanknyeremény, annak megköszönném, és eredmény után meghálálnám ezt a dolgot. (na persze nem természetben ) :D :troll: :troll: Mondjuk arany, vagy egy választott prém tank (tier 8 )
Remélem valamelyik színvonalasabb klánba egyszer beférek, és megkapom a várva várt "álomtankot".
Üdv , és további jó játékot mindenkinek, na meg persze sok sikert. B) B) ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275027 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Csak egy gyors kérdés:
Honnan veszitek, hogy T10 tank lesz a jutalom? Az nem csak a téli, hosszú CW kampány cseresznyéje a habon?
A nyári cseresznye a T8. (Chieftain, IS5, stb...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275028 Írta: thompyka
Megválaszolva: thompyka

Csak egy gyors kérdés:
Honnan veszitek, hogy T10 tank lesz a jutalom? Az nem csak a téli, hosszú CW kampány cseresznyéje a habon?
A nyári cseresznye a T8. (Chieftain, IS5, stb...)


Valaki már linkelte, de itt van még1x: worldoftanks.eu...-race/

Am én is jobban örülnék egy kv4 kreslavskynak, mint egy m60-nak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275029 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az angol oldalon már fel van sorolva hogy mely tankok nyerhetők most. ( Pontosabban hogy most mely tankokat lehet megkapni kötvényért, mert hát kötvényt másképp is lehet szerezni elvileg.)

Sajna nem minden tank van most a listában ... azaz csak egy része van ott azoknak amik szoktak lenni a "nagy" kampányban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275032 Írta: PiciMaci
Megválaszolva: PiciMaci
Én felveszlek simán. A többi megdumáljuk ts-n, vagy privátban :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276117 Írta: 012012012
Megválaszolva: 012012012
Hali Mikor a FOW klánban voltál parancsnokhelyetes és a klán kasszából elloptál több ezer goldot a cw után az is aktívnak számít nállad?www.wotinfo.hu/...lf.gif

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276119 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Hali Mikor a FOW klánban voltál parancsnokhelyetes és a klán kasszából elloptál több ezer goldot a cw után az is aktívnak számít nállad?www.wotinfo.hu/...lf.gif


Ezt kinek írtad, és miért két L nálad a "nállad"?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289363 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Magyar klánok top 10-es listája (WN8 szerint rendezve)

Végeztem egy kis gyűjtőmunkát és az alapján jött ki a következő táblázat - látsd melléklet

Ha kimaradt valaki akkor jelezzétek (wot oldalán a top 300-ból szemezgettem)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.