Jelenleg 636 vendég és 2 tag online

SEGÍTSÉG!

1 hete 5 napja #281338 Írta: peterbadbone
Megválaszolva: peterbadbone
Hali!

Céges laptopon nekem is előforult, mert vezeték nélküli egérrel nyomtam. Prohorovkán passzív spotoltam és ellőtte magát a tank... már kerestem is a köv tankot a garázsban :D Nekem megoldódott a dolog azzal, hogy kicseréltem vezetékesre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 5 napja #281339 Írta: Tomato
Megválaszolva: Tomato
Köszönöm, új vagyok itt, azért írtam ide.
USB-s olcsó egerem van, megpróbálom kezdetnek másikkal.
Mindenkinek köszönöm aki időt fordított a problémámra!

1 hete 5 napja #281340 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

Tomato beküldte: Köszönöm, új vagyok itt, azért írtam ide.
USB-s olcsó egerem van, megpróbálom kezdetnek másikkal.
Mindenkinek köszönöm aki időt fordított a problémámra!

Nagyon szívesen, máskor is.

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #281357 Írta: Tusk
Megválaszolva: Tusk
Üdv.

Tavaly novemberben kezdtem játszani, egészen januárig folyamatosan toltam, volt vagy 3600 csatám.Mivel átlag 15-20 fps el játszottam nem nagyon voltak sikereim, meg ugye az első 2000 csatáig nem is tudtam hogy mi az a wn8, meg hogy mennyire gyenge vagyok..Onnantól kezdve kezdtem tanulni, és olyan 300-400 csata alatt fel is húztam a wn8 at 170 ről 650 re, átlag 15 fps el.Aztán jött fél év kihagyás, közben változtattak a pályákon, így most minden újra kell tanuljak.Van egy új gépem, így most 80-100 fps-el játszom, de kellene nekem valaki, aki tud játszani, +van kedve tanítani. Még decemberben voltak ismerőseim, de azóta nem játszanak, egyedül meg unalmas...meg ami azt illeti, kell nekem valaki aki átadja a tudását:D Nézegetek videókat is, de nekem mindig jobban ment, ha játék közben mondták hogy mit hogyan..Sok tankom nincs, tie4,6,7 re van tankom, tier8 ra ki van fejlesztve a hwk, csak nincs rá 2 millám..

1 hete 5 napja #281360 Írta: StahanoW
Megválaszolva: StahanoW

Tusk beküldte: Üdv.

Tavaly novemberben kezdtem játszani, egészen januárig folyamatosan toltam, volt vagy 3600 csatám.Mivel átlag 15-20 fps el játszottam nem nagyon voltak sikereim, meg ugye az első 2000 csatáig nem is tudtam hogy mi az a wn8, meg hogy mennyire gyenge vagyok..Onnantól kezdve kezdtem tanulni, és olyan 300-400 csata alatt fel is húztam a wn8 at 170 ről 650 re, átlag 15 fps el.Aztán jött fél év kihagyás, közben változtattak a pályákon, így most minden újra kell tanuljak.Van egy új gépem, így most 80-100 fps-el játszom, de kellene nekem valaki, aki tud játszani, +van kedve tanítani. Még decemberben voltak ismerőseim, de azóta nem játszanak, egyedül meg unalmas...meg ami azt illeti, kell nekem valaki aki átadja a tudását:D Nézegetek videókat is, de nekem mindig jobban ment, ha játék közben mondták hogy mit hogyan..Sok tankom nincs, tie4,6,7 re van tankom, tier8 ra ki van fejlesztve a hwk, csak nincs rá 2 millám..

Én amúgy is keresek szakasztársat, jelölj be ingame barátlistán, és holnap este már tolhatjuk is, ha ráérsz :)

Mauerbrechert megvenni olyan, mint csípőspaprikás kézzel a szemedbe nyúlni. Mások jót röhögnek rajtad, de te sírsz. - by peterszegvari

1 hete 4 napja #281365 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok

Kossarra MC beküldte: Sziasztok! Hadd kérdezzem meg, ilyenkor mi a teendő??? Az Nvidia driver a létező legfrissebb, a gép rendben van, na akkor mi van?

A win10 csinálja bekapcsolja az alaplapi videokártyát. Próbáld beállítani, hogy a wot csak ezt használja. Kiadtak egy frissítést ami után nekem jó lett (már csak ritkán fagyok) de én is sokat szenvedtem ezzel. Esetleg szedd le a drivert, csökkentett módban indítsd újra a gépet és utána frissítsd a drivert.

1 hete 4 napja #281371 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz
HD klienst használom,de mikor ilyen patch meg frissités jön,SD klienst is letölti.Nem lehet ezzel valamit csinálni???

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

6 napja 14 órája #281520 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Ide is beillesztem, hátha többen észreveszik:

Sziasztok!

Most én kérek egy kis segítséget.
Szeretnék kevesebb időt tölteni a mod csomag készítésével, ezért szűkíteném a megosztott mappa tartalmát. Valahogy el kellene döntenem, hogy mi az ami kell Nektek, ezért készítettem egy űrlapot, amely talán a segítségemre lehet.

Az űrlapot ITT találjátok. Csak egyszer töltsétek ki légyszi.

A mod csomagom fejlécébe is beletettem a linket. Kb 2-3 hétig lesz elérhető. Aztán meglátom mi lesz. Mostanság keveset játszom, azt is csak azért a mod csomaggal, mert nem akarok cserbenhagyni senkit. Simán játszható már a wot modok nélkül is...

Előre is köszi a segítséget!

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<

" Hülye lehet az ember. Én is szoktam hülye lenni, talán többször is mint kellene.De bunkónak, barátom, bunkónak születni kell! "

3 napja 16 órája #281657 Írta: kovatosz79
Megválaszolva: kovatosz79
Üdv tagok!
Valaki járt már úgy hogy,tankot szeretett volna venni de hiába van meg a szükséges kredit rá,és természetesen ki is van fejlesztve,+van garázshely is de,nem sikerül...(egyszerűen semmi ,ja eladni engedne....)???

3 napja 16 órája #281661 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

kovatosz79 beküldte: Üdv tagok!
Valaki járt már úgy hogy,tankot szeretett volna venni de hiába van meg a szükséges kredit rá,és természetesen ki is van fejlesztve,+van garázshely is de,nem sikerül...(egyszerűen semmi ,ja eladni engedne....)???

Hogy hogy nem sikerül? Mi történik?
Kiír valamit?

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

3 napja 15 órája #281662 Írta: kovatosz79
Megválaszolva: kovatosz79
Szia egyszerűen semmi,jobb klikk a tankon "vásárlás" és semmi nem történik semmit sem ír ki..

3 napja 15 órája #281663 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

kovatosz79 beküldte: Szia egyszerűen semmi,jobb klikk a tankon "vásárlás" és semmi nem történik semmit sem ír ki..

Próbáld meg modok nélkül, valószínűleg úgy már menni fog.

2 napja 6 órája #281709 Írta: Joe555
Megválaszolva: Joe555
Sziasztok!

Valami történt a játékkal, mert Én sem tudok tankot venni.
Pedig nincs fent semmi extra csak a Quickybaby modpack évek óta. :(
Eddig ilyen problémám nem volt.

1 napja 17 órája #281719 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Joe555 beküldte: Sziasztok!

Minden modpack extrának számít! Valamit variáltak a tank vásárlással, de modok nélkül működnie kell.

1 napja 17 órája #281722 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Joe555 beküldte: Sziasztok!

Simán a fejlesztésben, vagy prém tankot?

Én most vettem meg az olasz M15/42-es tankot, pedig én a saját mod csomagomat használom éppen...

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<

" Hülye lehet az ember. Én is szoktam hülye lenni, talán többször is mint kellene.De bunkónak, barátom, bunkónak születni kell! "

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.