Jelenleg 698 vendég és 17 tag online

SEGÍTSÉG!

1 hónapja 2 napja #279933 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

Bhalangir beküldte:

tamas49 beküldte: 2011.07.01.-én regisztráltam nincs már meg az e-mail amin visszaigazolták.
Az account management oldalon, a telefonszám változtatásnál ,a csillagozott rész (az utolsó 5 számjegy ) pedig sehogy sem jutott az eszembe amikor írtam nekik.. :sick:

2 lehetőség van.

Az accunt management részben van egy data export fül. Ha ezt kéred, akkor meg fogják küldeni az összes személyes adatodat, amit tárolnak rólad. Elvileg 30 nap átfutása van. Akkor látni fogod a számot is.
A másik megoldás, hogy az associated phone number részben van egy remove phone number vagyis telefonszám eltávolítása fül. Ehhez feltételezem csak megerősítő emailt kér. Ha törölted, akkor pedig meg fogsz tudni adni új számot. Én az utóbbival kezdeném, ha pedig nem vezet eredményre, akkor kérném csak ki az adatokat. De szerintem az eltávolítás működőképes kell legyen normál programozói és account management logika mellett.

ui.: ránéztem, ha rányomsz, ott van egy olyan, hogy "I have no access to my telephone " vagyis nem férek hozzá a telefonomhoz, ez esetben a WG accountod felhasználónevével és jelszavával tudod törölni a számot (nem nyomtam rá, mert nem akarom törölgetni az enyém, de ha feldob új ablakot és elakadsz csinálj képernyőmentést és tedd be ide, segítünk). Ez után meg fogsz tudni adni új számot.

Nem,sajna nem emailt kér.Az adot számra küdi a kodot,és úgy lehet megvátoztatni.Utána meg az új,regisztráni kivánt számra küldi a visszaigazoló üzit a koddal.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #279947 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Tényleg...de még a data exporthoz is....ez tényleg nem túl felhasználóbarát...bár az összes ilyennél alap, hogy ha változik a számom, akkor átírom, mivel itt nincs személyes ügyintézési lehetőség. Akkor evvan.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

1 hónapja 2 napja #279950 Írta: tamas49
Megválaszolva: tamas49
Köszi a segítséget ,de megint a régi telefonszámra akarja küldeni a kódot amivel az adataimat lekérdezhetném, arra a számra aminek az utolsó 5 számát elfelejtettem és a családban se emlékszik rá senki.A régi telefonszám eltávolításnál ugyanígy van.

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #279957 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

1 hónapja 2 napja #279963 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ügyfélszolgákkal kell levelezgetni, angolul.

Kell valami bizonyíték nekik hogy a tiéd az acc, mondjuk egy scannelt kép egy banki befizetésről amit Te ejtettél meg ilyesmik..

De az ügyfélszolgálat megmondja mit kér...

1 hónapja 2 napja #279964 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

AzertsemJo beküldte:

Ez jól hangzik amit írsz, csak akkor van a gond, ha feltörik a fiókodat, és csak a telefonszámmal tudod visszaszerezni. Ilyenkor baromi jól jön a telószám, mint egy ismerősömnek is, akinek bár resetelték az accját azért vissza tudta szerezni. :beer2:

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

1 hónapja 2 napja #279968 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Robb_HUN beküldte:

AzertsemJo beküldte:

Ez jól hangzik amit írsz, csak akkor van a gond, ha feltörik a fiókodat, és csak a telefonszámmal tudod visszaszerezni. Ilyenkor baromi jól jön a telószám, mint egy ismerősömnek is, akinek bár resetelték az accját azért vissza tudta szerezni. :beer2:

mesélj nekem légyszi erről a "feltörik a fiókod" dologról, hogyan csinálják, meg ilyeneket. az a válasz, hogy "hallottam róla" nem ér!

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #279969 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

zics911 beküldte:

Robb_HUN beküldte:

AzertsemJo beküldte:

mesélj nekem légyszi erről a "feltörik a fiókod" dologról, hogyan csinálják, meg ilyeneket. az a válasz, hogy "hallottam róla" nem ér!

Konkrétan tudom, hogy ki az , csak szándékosan nem írtam nevet. Itt az oldalon, ha látja , majd Ő nyilatkozik....szóval ezt benyelted, mert szokás szerint azt hitted hogy a névtelenség, kamut takar.
Ha szükséges, privátban megírom a nevet kinél érdeklődhetsz :rofl:

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

1 hónapja 2 napja #279971 Írta: apajani
Megválaszolva: apajani
Tudja valaki, hogy meddig lehet átvenni a fociban kapott BUFFONT?

1 hónapja 1 napja #280043 Írta: tamas49
Megválaszolva: tamas49
Ismét felugrott egy ablak (illetve 2 ablak)belépéskor .
Azt hittem személyes tartalék ,de semmit se kaptam.Nem is kupon.
De akkor Mi?

Most sikerült lefotózni.

Mellékletek:

1 hónapja 1 napja #280145 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Nekem is felugrott valamelyik nap egy gratulálunk ablak. Volt benne egy babérkoszorú meg egy 1-es, de ennyi, semmi több.

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #280160 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Valami új bug, én 3 nap prémiumot (nem) kaptam.
Szinte biztos, hogy a focis módhoz van köze. Ha annak vége, akkor ilyet sem fogunk látni egy darabig.

4 hete 2 napja #280348 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
hu.wondershare....s.html valami ilyennel

4 hete 2 napja #280398 Írta: WilhelmCanaris
Megválaszolva: WilhelmCanaris
sziasztok, hogy tudom megváltoztatni a telefonszámom a wot fiókban, ha már régi számom nem él? :thx3:

4 hete 1 napja #280463 Írta: solinari
Megválaszolva: solinari

WilhelmCanaris beküldte: sziasztok, hogy tudom megváltoztatni a telefonszámom a wot fiókban, ha már régi számom nem él? :thx3:

Supportnak ticket amiben leírod mi a gondod. Ők meg majd jól beazonosítanak és leszedik a telefonszámot az accountról.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.