SEGÍTSÉG! [régi]

11 éve 3 hónapja #84 Írta: Szeilervik
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!
Segítsetek légyszíves.
Fel szerettem volna telepíteni újra a WoT-ot a gépemre, de hibaüzenetet ír ki a telepítés folyamán.

"Kritikus hiba.
Nem sikerült a telepítés.
Az alkalmazás nem tud tovább futni.
Részletekért nézze meg a naplófájlt."

Mi lehet a probléma? Régebben tökéletesen működött a gépen.
Előre is köszönöm.
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #85 Írta: Daneee1
Megválaszolva: Daneee1
Na kíváncsi leszek mi lesz a válasz!!
Sajnos én már azóta írogatom ide ezt mióta váltás volt 8.2-re,de még senki sem tudott segíteni!! Pedig én már teljesen töröltem újra letöltöttem, aztán az itteni patch-el próbáltam sehogy sem sikerült játszanom mióta 8.2 van!!!
1 kérdés véletlenül nem xp-d van?
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #86 Írta: sanyx79
Megválaszolva: sanyx79
Sziasztok, nekem is ez volt a problémám de nekem frísités közben meg szakadt a kapcsolat azért jelentkezett a kritikus hiba. :angry: De meg kértem egy cimbit töltse le nekem innen worldoftanks.eu...update a Full client torrente fájlt, utána fel telepítette le frissült meg minden oké volt, utána le másoltam pendrive -ra a W.O.T mappát tőle és fel tetem az én gépemre itthon és indult is rendben a 8.2 verzió, Ennyit tudtam segíteni így meg tudtam oldani a hibát. Ja és XP-van nekem is Daneee1
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Daneee1
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #87 Írta: blacktiger
Megválaszolva: blacktiger
Sziasztok
Nekem a windows tüzfal kikapcsolása után sikerült telepiteni és elinditani!
valamiért a tüzfal blokkolja de nem tudom miért, pedig engedtem neki /tiltás feloldása/
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #88 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ezt a hivatalos fórumon találtam:

Bárkinek,akinek olyan problémája van,hogy kritikus hiba nem sikerült a telepítés,részletekért nézze meg a napjófájlt kép: link

Az kövesse ezeket az utasításokat: Go to control panel > add/remove programs / Programs and Features, scroll down until you see Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable (x86). There might be more than one, uninstall them all and reboot. Then install MS VC++2008 SP1, you should have it downloaded already. You might have to run it as admin.
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #89 Írta: Daneee1
Megválaszolva: Daneee1
Köszi Sanyx79! Így már nekem is megy a játék!
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #90 Írta: sanyx79
Megválaszolva: sanyx79
Sziasztok.Örülök ha sikerült neked is.
Jacktor le tudnád írni magyarul is azt az utasításokat? köszi.
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #91 Írta: Mifee
Megválaszolva: Mifee
Vezérlőpult--programok hozzáadása törlése/ megkeresed: Microsoft Visual C-ot++ 2008 Redistributable (x86). Lehet, hogy egynél több van, akkor törlöd uninstallal mindet. Letöltöd Ms VC++2008 SP1, majd felteszed. kb ennyit írtak.
remélem érthető volt :)
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #92 Írta: sanyx79
Megválaszolva: sanyx79
Mifee nagyo szépen köszönöm így már teljesen értem köszönöm, további jó zúzást.
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #93 Írta: Mifee
Megválaszolva: Mifee
szívesen! :) és
Jó vadászatot :evil:
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #131 Írta: Szeilervik
Megválaszolva: Szeilervik
Win 7, 64 bit
Téma zárolva.
11 éve 3 hónapja #158 Írta: M4tthew
Megválaszolva: M4tthew
Sziasztok!
Olyan problémával fordulok hozzátok,hogy letöltöttem az új 8-as verziót!Eddig a wot.exe-ével indítottam a játékot,mert a wotlauncherrel nem csinál semmit.A feladatkezelőben látni,hogy fut a wotlauncher,de a játék nem indúl.A wot.exe meg nincs az új verzióban.
Na erre tud valaki valami okosat?
Téma zárolva.
11 éve 2 hónapja #316 Írta: Daneee1
Megválaszolva: Daneee1
Üdv mindenkinek!
Meg fogtok lepődni!! Új verzió ugyanaz a probléma!! Nem tudom ki találta ki a ms vc++2008sp1 -es megoldást de nálam az se működik!
Téma zárolva.
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #317 Írta: Daneee1
Megválaszolva: Daneee1

Sziasztok, nekem is ez volt a problémám de nekem frísités közben meg szakadt a kapcsolat azért jelentkezett a kritikus hiba. :angry: De meg kértem egy cimbit töltse le nekem innen worldoftanks.eu...update a Full client torrente fájlt, utána fel telepítette le frissült meg minden oké volt, utána le másoltam pendrive -ra a W.O.T mappát tőle és fel tetem az én gépemre itthon és indult is rendben a 8.2 verzió, Ennyit tudtam segíteni így meg tudtam oldani a hibát. Ja és XP-van nekem is Daneee1


Eddig ez az ami bevált!!!
A torrentet kell leszedni külön!!
Téma zárolva.
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #330 Írta: Daneee1
Megválaszolva: Daneee1
Na várom az ötleteket mert most még az se működik ami a 8.2 nél működött!!
Csak egy valami az állandó: Kritikus hiba!!!
De a ms vc++2008sp1 -es megoldást nálam továbbra se működik!!
SEGÍTSÉÉÉÉG!! :D
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.