Jelenleg 660 vendég és 16 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hete 1 napja #281265 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

bekapcs_wotinfo beküldte: Sziasztok! Már egy ideje nem működnek a legénységi hangok. Van valaki akinek hasonló gondja vagy tudja a megoldást a problémára?

Ilyen hibáról nem hallottam mostanság, szóval valami egyedi gond lehet nálad. Ha használsz valamilyen modot, akkor kapcsold ki, és úgy próbáld meg, mert a legtöbb ilyesféle hibát összeakadó vagy nem frissített modok tudnak csinálni.

"Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség, de a világegyetemben nem vagyok biztos." Albert Einstein

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 1 napja #281270 Írta: bekapcs_wotinfo
Megválaszolva: bekapcs_wotinfo

Snoke beküldte:

bekapcs_wotinfo beküldte: Sziasztok! Már egy ideje nem működnek a legénységi hangok. Van valaki akinek hasonló gondja vagy tudja a megoldást a problémára?

Ilyen hibáról nem hallottam mostanság, szóval valami egyedi gond lehet nálad. Ha használsz valamilyen modot, akkor kapcsold ki, és úgy próbáld meg, mert a legtöbb ilyesféle hibát összeakadó vagy nem frissített modok tudnak csinálni.

Már több, mint egy éve nem használok semmilyen modot és már újra is telepítettem a játékot.

2 hete 1 napja #281271 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Marcus beküldte:

Lord_Loga beküldte: XVM-nek is része a felderítettség-jelző (van XVM nélküli verzió is), jelenleg nem tiltott, van egy hasonló a Mod Hub -on is.

Szia Amit belinkeltél nekem az már nem elérhető,tiltott lett?
www.kepfeltolte...ot.jpg

Magában most én sem találom ezt a modot, de az XVM és minden modpack része, jelen állás szerint nem tiltott.

De találtam egy érdekeset :) :

wgmods.net/1492/

2 hete 1 napja #281273 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Nem húztál túl alacsonyra valami csúszkát a hang beállításokban? Esetleg sima 2 hangszórós stereo-ra állítsd át, ha most 5.1-en van.

"Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség, de a világegyetemben nem vagyok biztos." Albert Einstein

2 hete 22 órája #281279 Írta: bekapcs_wotinfo
Nem, csak a zenék vannak kikapcsolva.

2 hete 7 órája #281288 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Hali!
Fejlesztett felszerelést csak egyből tankra tudok vásárolni, raktárra nem?
(igaz, csak akkor lenne jelentősége, ha lenne belőle akciós időszak, ami sajnos eddig nem volt)

2 hete 5 órája - 2 hete 5 órája #281293 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
Szia,de lehet.bemész fent a boltba és ott van vétel-eladás.

Pilisi nyugger:-)

2 hete 50 perce #281306 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Hol vannak ott fejlesztett felszereléseket? A boltban én csak a kreditért kapható cuccokat látom.

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #281312 Írta: bekapcs_wotinfo

-Pannon- beküldte: Hol vannak ott fejlesztett felszereléseket? A boltban én csak a kreditért kapható cuccokat látom.

Szerintem nem lehet fejlesztett felszereléseket raktárra venni. Csak egy csatára való direktívákkal tudod ezt megtenni. (BOLT/BOLT/Direktívák)

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #281362 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok az egyik ismerősöm elkezdett újra játszani a játékkal és a hozzá illő tankot akarom megtalálni neki . Az lenne a kérdésem hogy , melyik nemzet tankágát kezdje el ???

Azt mondta nekem hogy a "Gyors de odavágós" tankokat szereti .
(Mivel még +600 csatám van nem ismerem még annyira a játékot :/ és neki meg +200 )

1 hete 5 napja #281363 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Próbálkozzon a szovjet medekkel. Esetleg francia tankokkal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM

1 hete 5 napja #281364 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Ynnegaf beküldte: Próbálkozzon a szovjet medekkel. Esetleg francia tankokkal.

Oké köszi :)

1 hete 4 napja #281380 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok! Annyi a kérdésem, hogy tudja-e valaki, miért jelent meg nekem a hírfolyam tetején egy fehér mező azzal a felirattal, h "Figyelmeztetés"? Nincs hozzá semmilyen további szöveg, nem kaptam privát üzenetet, de el tudom tüntetni a kis x-szel. Én kaptam figyelmeztetést? Tök rég hozzá sem szóltam semmihez? Netán csak alakul az oldal és most véletlenszerűen kiírta ezt? :) Köszi előre is a válaszokat! :)

1 hete 4 napja #281381 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

Colonel_Fox1984 beküldte: Sziasztok! Annyi a kérdésem, hogy tudja-e valaki, miért jelent meg nekem a hírfolyam tetején egy fehér mező azzal a felirattal, h "Figyelmeztetés"? Nincs hozzá semmilyen további szöveg, nem kaptam privát üzenetet, de el tudom tüntetni a kis x-szel. Én kaptam figyelmeztetést? Tök rég hozzá sem szóltam semmihez? Netán csak alakul az oldal és most véletlenszerűen kiírta ezt? :) Köszi előre is a válaszokat! :)

Ne izgulj, mindenki látja. Jactorék variálnak valamit. Semmi gond veled.

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Colonel_Fox1984

1 hete 4 napja #281391 Írta: Hadnic
Megválaszolva: Hadnic
Van valakinek friss tapasztalata a kapott kuponokkal kapcsolatban?

Konkrétan:
Működik-e még az a "trükk", hogy a játékban kapott 10%-os kuponért, ha olyan tankot vásárolok, amelyik már megvan, akkor megkapom az árát aranyban?

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.