Jelenleg 844 vendég és 13 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 3 napja #279819 Írta: Chili
Megválaszolva: Chili
Sziasztok! Szerintetek melyik a legmobilisebb nehéz ág? Egyébként kerülöm a nehéz tankokat, mint a pestist, de kellene most kellene egy nehéz a személyes küldetésekhez. A Conqueror ágba belekezdtem, de a Churchillekkel kínlódtam csak, és ráadásul még egy BP is hátra volna a normális tankig, ezek pedig kb. a csigákkal vetekednek. Esetleg az amerikai ágról vélemények?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 napja #279820 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Szia. Én most fejeztem be a nem táras francia hevi ágat, nekem nagyon bejött szinte végig. Kellemes mobilitás, jó csőlehajlás, tier7 (8)ig mondjuk inkább support tank, de onnantól jellemzően (Én legalább is) dombmögül harcolós első vonalasként használtam. A Britek tier8től lesznek élvezhetőek, bár tipikus brit tank hogy első görgőre érkező lövés instant ammorack. Jobb esetben csak sárgulás, rosszabb esetben azonnali kupakvesztés. (tegnap volt egy csatám ahol 2 S. conquerort ammorackeltem 1 lövéssel) Az amcsikról nem tudok véleményt mondani.

1 hónapja 3 napja #279821 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Ha gyors nehezet szeretnél, akkor vagy a kínai ág, vagy az IS-3-nál elágazó orosz ágak jöhetnek szóba. Az amerikaiak nem annyira gyorsak és inkább a másodvonalba valók.

1 hónapja 3 napja #279822 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
Tőlem jobb játékosok ,hogy oldják meg ha "beragad" egy ág bizonyos tankja?...egyszerűen nem adja :38% wr, dmg-ről nem is beszélve AMX M4 51 ,M46 puttony.Pedig( fullosak,szűk 3 skill ) minden tekintetbe tetszenek,szeretnék velük játszani,de csak az idegbajt kapom... :scratch:

1 hónapja 3 napja #279824 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Én is inkább a szovjet nehezeket javadolnám. Nem akkora trauma alsóbb szinteken, mint a Black Prince-ig vezető tankok...

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 hónapja 3 napja #279825 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Üdvözletem a játékos társaknak!

Húúú!

Egy kis időt megint kihagytam. Segítenétek, hogy a tankok pride festését hogy lehet kikapcsolni. Baszottul idegesítenek a szivárvány színű gépek. Előre is köszönöm.

1 hónapja 3 napja #279828 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Cortez31 beküldte: Üdvözletem a játékos társaknak!

Húúú!

Egy kis időt megint kihagytam. Segítenétek, hogy a tankok pride festését hogy lehet kikapcsolni. Baszottul idegesítenek a szivárvány színű gépek. Előre is köszönöm.

Halihó!
Beállítások, általános és ott letekerve bal oldalt lesz olyan lehetőség, hogy "Történelmileg nem hiteles elemek elrejtése".

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tiborg33

1 hónapja 3 napja #279831 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

szecsibeni beküldte:

Cortez31 beküldte: Üdvözletem a játékos társaknak!

Húúú!

Halihó!
Beállítások, általános és ott letekerve bal oldalt lesz olyan lehetőség, hogy "Történelmileg nem hiteles elemek elrejtése".

Thx. :-)

1 hónapja 2 napja #279851 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Chili: három dolgot mondanék

Szerintem
1. bármely nehéz tank ág alakalmas a STUG 4 "nehéz" ágának küldetéseihez
2. egyes ágak más szinten válnak alkalmassá rá
3. a "nehéz tank" az nem egy egységes izé, nagyon különböző dolgok tartoznak ebbe a fogalomkörbe... különféle tulajdonságú és szerepkörű tankok. Már a STUG küldetésnél is látszani fog, hogy a "pattintsd le a saját életerőd 3x-osát mókához NEM a gyorsan mozgó "csapásmérő" nehezek lesznek alkalmasak, hanem bizonyos nehézkesen mozgó önjáró bunkerek...

Ami a STUG küldiket illeti:

- tier 6 szinten nem könnyű megcsinálni, a HT-15 szerintem sok egy hatosnak, különösen akkor ha az a hatos egy nehéztankokkal nem túl tapasztalt játékos kezében van.

- tier 7 szinten több tankkal is gond nélkül megcsinálható a STUG HT-15 is

- tier 8 szinten gyakorlatilag bármely nehézzel

Nekem az első nehéz tankom a játékban a kínai IS-2 volt, szívtam is vele rendesen ( mivel előtte SOHA nem játszottam nehéz tankkal...) .. Minden esetre vele lett meg a STUG HT-15. ( Bár akkor még csak az elsődleges, a másodlagos nem sikerült.) Aztán a t8 110-zzel még stock volt mikor meglett a másodlagos is.

Mai fejjel azt mondanám, hogy vagy amcsi hetest tartom ideálisnak ( T-29 a tier7 nehezek egyik legerősebbike, remek tornyozó... hátránya a sebessége akarom mondani a lassúsága ... ) vagy pedig a japán háztömböt, az O-Ni-t. ( Az O-Ni szintén, a repeszágyúja lassan tölt, és az oldala remek célpont ... ugyanakkor komoly frontpáncélja van és olcsó repeszlőszerével mindenbe bele bír sebezni amivel találkozhat ... )

Az orosz és kínai IS és IS-2-esek is alkalmasak természetesen a STUG küldetésekre.

A t7 francia és német csodáival is biztosan van aki meg tudja csinálni a küldetéssorozatot, de ezt kezdőknek nem, mazochistáknak inkább ajánlanám.

Mivel STUG küldetésekről van szó, rámutatnék hogy ezek már tier4-tier5 vasakkal is csinálhatók..

Tier 3
Ezzel még nem lehet STUG missiont teljesíteni. Mármint tier4 ehhez a minimum. Ezen a szinten amúgy egyetlen nehéz tank létezik, a Type61.

-4 szinten
Ezen a szinten kevés (összesen 3)nehéz tank van. Type95,B1,B2Bis(prém)
Hát, a két kifejleszthtővel lehet játszani, de nem szokták őket túlzottan nagyra tartani.

Tier5-ben
- az orosz KV-1 "kötelező farab", esetleg a KV-1s is érdekes lehet.
- Ugyancsak "érdekesek" itt az O-Iexperimental is

tier6:
- T-150
- O-I
... ezek a legjobbak. KV-85 és ARL-44 is játszható persze, ezek inkább csapásmérők, mint igazzy nehéz tankok.

No mindegy, sok sikert!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lamer_hero

1 hónapja 2 napja #279872 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

Chili beküldte: Sziasztok! Szerintetek melyik a legmobilisebb nehéz ág? Egyébként kerülöm a nehéz tankokat, mint a pestist, de kellene most kellene egy nehéz a személyes küldetésekhez. A Conqueror ágba belekezdtem, de a Churchillekkel kínlódtam csak, és ráadásul még egy BP is hátra volna a normális tankig, ezek pedig kb. a csigákkal vetekednek. Esetleg az amerikai ágról vélemények?

Kínai heavy a tökéletes nehéz tank.. jó ágyú jó páncél mozgékony is félig heavy félig med.
Nem kell ettől jobb tank.

1 hónapja 2 napja #279873 Írta: Tiborg33
Megválaszolva: Tiborg33
Személy szerint nekem nem megy a kínai nehezekkel a játék. A 110-el még csak-csak elvoltam, de ez a 9-es WZ.....
Mobilitása jó, de szinte mindig beütnek szemből még a 8-as tankok is. Az elején mindig felrobbantam, itt a olvastam utána, hogy a lőszerrekesz könnyen adja magát. Töltő átképzése, és a vizes lőszertartó javított a helyzeten, de még így is belőnek. PEDIG: ha van lehetőség a "hasát" rejtem, ha nincs táncoltatni próbálom az elejét. Az épületeknél próbálok oldalazva beállni, (orosz tankoknál működött nekem), mégis mindig belőnek. :(
Abban azonban biztos vagyok, hogy a játékommal van a bibi, mert többször látom - már a pálya széléről sajnos -, hogy mások milyen jól nyomják vele.
Nem akarom elvenni a kedved tőle, de én inkább az oroszokat kultiválom. A japánok is jónak tűntek, de mindig körbeugráltak a medek-lightok, és rajtavesztettem. :S
Természetesen nem vagyok annyira jó, hogy megmondjam a tutit, csak segíteni szerettem volna.

1 hónapja 2 napja #279874 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok ! Melyik Páncélvadász/Önjáró löveg tankágat ajánlanátok amit kezdésnek lenne jó (mivel a közepes tankokhoz vagyok szokva .

1 hónapja 2 napja #279877 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

DraX HUN beküldte: Sziasztok ! Melyik Páncélvadász/Önjáró löveg tankágat ajánlanátok amit kezdésnek lenne jó (mivel a közepes tankokhoz vagyok szokva .

Kérdés milyen stílus áll közel hozzád. Lövegnél pl.
lassú, de odavágós - német
fürge mozgású, de keveset sebez- francia
mindenhová belövős - angol

az amcsit, szovjetet nem ismerem, dicsérik is de szidják is őket.

Páncélvadásznak ha forgótornyosat akarsz, akkor amerikai ág, ha "odab*szósat" akkor szovjet. Talán még a kínai is szóba jöhet de németet kezdésnek semmiképp, maximum ha a tier 5-ös Stug 3-nál megállsz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM

1 hónapja 2 napja #279880 Írta: GregorMann
Megválaszolva: GregorMann
Sziasztok,

meg tudna győzni valaki a fejlesztett célzórendszer (500 000 ezüst) használatáról a töltésidő függvényében?
pl 10 med táras, 10 táras arty, tier 5-6 heavy, tier1-2-3 light géppuskával, TD esetén mihez használható?
Milyen skillt kell-érdemes az legénységnél fejleszteni hogy a célzásidő csökkenjen?

T(célzás)=t/60%*(100%-10%) vs T(töltés)

t= adatlapon megadott célzóidő
T= teljesen összeszűkült célkereszhez szükséges célzóidő

Köszönöm

1 hónapja 1 napja #279881 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz
pfff..ezért kár volt új topokot nyitni.ha tudod mire való,mi az elönye,felesleges ilyet kérdezni.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.