Gépigény

5 éve 11 hónapja #272705 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272709 Írta: Pred
Megválaszolva: Pred
Sziasztok! Nálam olyan probléma lépett fel hogy amikor egy bokron nézek keresztül az fps 10-20 közé csökken sniper nézetben. 1.0 előtt nem volt ilyen problémám stabilan ment alacsony beállítással 1920x1080-as felbontáson 50-70 fps között az sd kliens. Videokártya egy gt 730 2gb öreg darab tudom. Kérdés hogy ha kártyát cserélek megoldódik vagy más is lehet a hiba? Válaszokat köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #272710 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Sziasztok! Nálam olyan probléma lépett fel hogy amikor egy bokron nézek keresztül az fps 10-20 közé csökken sniper nézetben. 1.0 előtt nem volt ilyen problémám stabilan ment alacsony beállítással 1920x1080-as felbontáson 50-70 fps között az sd kliens. Videokártya egy gt 730 2gb öreg darab tudom. Kérdés hogy ha kártyát cserélek megoldódik vagy más is lehet a hiba? Válaszokat köszönöm.


Olyan hogy extra effektek mesterlövész módban, ki van kapcsolva? Bokrok átlátszósága opció ki/be? Kártyádbak elvileg az sd-t gond nélkül vinnie kell , de persze cserélni nem bűn. Kérdés a gép többi része micsoda, mert hiába veszel új kártyát ha a cpu is gyenge esetleg, nem hajtja ki neked.
Ja meg mennyire friss az nvidia driver? 1.0 óta jött ki optimalizálás driverszinten is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272712 Írta: kombajos
Megválaszolva: kombajos
Sziasztok! Nekem olyan gondom van hogy nem megy fel az fps 60 fölé. Ha full hd re állitom max60 fps,amenyiben le veszem a legkisebb felbontásra akkor is 60fps a plafon. Olyan mind ha valami nem engedi hogy feljebb menyen.Lehet hogy valami blokkolja? Ha tudtok segítsetek! Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272713 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Sziasztok! Nekem olyan gondom van hogy nem megy fel az fps 60 fölé. Ha full hd re állitom max60 fps,amenyiben le veszem a legkisebb felbontásra akkor is 60fps a plafon. Olyan mind ha valami nem engedi hogy feljebb menyen.Lehet hogy valami blokkolja? Ha tudtok segítsetek! Előre is köszönöm!


Ahol a felbontást kiválasztod, alatta a függőleges szinkronizációból vedd ki a pipát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kombajos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274232 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
SRY, de csak közvetetten idetartozó kérdésem lenne...létezik-e olyan, hogy egy pendrive olyan vírussal van fertőzve, amit előtte (az állítólagos probléma napján) 3 különböző gépbe dugva sem volt figyelmeztetés? (Saját laptop, majd 2 "irodai" gép egy nyomtató-fénymásoló üzletben, végül az egyik tanár gépe "vinnyogott"...) Vagy lehet, hogy az irodai gépektől szedett be valamit? :dry:
Maga a kérdés azért fontos, mert hitetlenkedve gondoltam "leellenőrzöm" a saját gépemen (van telepített McAfee vírusirtó - lehet, hogy "gagyi" kategória, nem értek hozzá :lol: )...csak azért bennem van a para, hogy mi van, ha tönkreteszi azt is?...S egy éppen befejeződő szakdolgozattal azért nem kéne rizikózni... :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #274246 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

SRY, de csak közvetetten idetartozó kérdésem lenne...létezik-e olyan, hogy egy pendrive olyan vírussal van fertőzve, amit előtte (az állítólagos probléma napján) 3 különböző gépbe dugva sem volt figyelmeztetés? (Saját laptop, majd 2 "irodai" gép egy nyomtató-fénymásoló üzletben, végül az egyik tanár gépe "vinnyogott"...) Vagy lehet, hogy az irodai gépektől szedett be valamit? :dry:
Maga a kérdés azért fontos, mert hitetlenkedve gondoltam "leellenőrzöm" a saját gépemen (van telepített McAfee vírusirtó - lehet, hogy "gagyi" kategória, nem értek hozzá :lol: )...csak azért bennem van a para, hogy mi van, ha tönkreteszi azt is?...S egy éppen befejeződő szakdolgozattal azért nem kéne rizikózni... :troll:


A lényeget Te magad írtad le:" egy éppen befejeződő szakdolgozattal azért nem kéne rizikózni... "

Majd ha leadtad, vagy van másolat felhőbe, emailen, akárhol, akkor kísérletezz, addig ne. Egyébként volt más dolog is a pendriveon vagy csak a szakdoga?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274247 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Nem...a szakdoga a laptopomon van...az eredeti ötlet az volt, hogy átvizsgáltatom vele a pendrive-ot...egyébként van ~75%-os másolat Google Drive-on az értékes részből...
(Az én meglátásom az volt, hogy hátha a tanár gépén olyan vírusirtó van, ami "túl biztosra megy", és olyat is vírusnak néz, ami nem az valójában...hallottam már pár ilyet, meg tapasztaltam magam is...a tanár számítástechnikai jártasságáról meg nem sok fogalmam van, mivel kb. 1 óránk volt vele... :lol: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274277 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
Ja,avast is hires a fals risztasairol,leginkabb Eset internet security ajanlott vagy Bitdefender is jo,G2A-n meg tudsz olcson venni serialt ,nem erdemes az ingyenes meg tort cuccokkal rizikozni....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274293 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Nem...a szakdoga a laptopomon van...az eredeti ötlet az volt, hogy átvizsgáltatom vele a pendrive-ot...egyébként van ~75%-os másolat Google Drive-on az értékes részből...
(Az én meglátásom az volt, hogy hátha a tanár gépén olyan vírusirtó van, ami "túl biztosra megy", és olyat is vírusnak néz, ami nem az valójában...hallottam már pár ilyet, meg tapasztaltam magam is...a tanár számítástechnikai jártasságáról meg nem sok fogalmam van, mivel kb. 1 óránk volt vele... :lol: )


Vannak olyan vírusirtók, amik adnak fals riasztásokat is. Ha nálad nem riaszt, akkor érdemes leformázni a pendrivot. Ha azután is jelez a tanárnál, akkor egyértelmű, hogy nála van a hiba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274299 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Ez a McAfee cucc nem tört, hanem a "géppel egy időben lehetett venni", én meg hagytam magam rábeszélni a mittomén' 2k FT/év-es serial kódra... :lol:
Őszintén szólva nagy gáz eddig nem volt vele, bár lehet, hogy azért, mert semmit sem csinál... :)
(Gondolom nem örvend túl nagy népszerűségnek...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274301 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas

Ez a McAfee cucc nem tört, hanem a "géppel egy időben lehetett venni", én meg hagytam magam rábeszélni a mittomén' 2k FT/év-es serial kódra... :lol:
Őszintén szólva nagy gáz eddig nem volt vele, bár lehet, hogy azért, mert semmit sem csinál... :)
(Gondolom nem örvend túl nagy népszerűségnek...)


1x használtam azt a szutykot.elsö viruskeresésnél saját magát virusnak jelezte,és karanténba tette.Hivatalos oldalról szedtem le pedig.eset in ternet securityt használok és tökéletes arra amire kell.Ingyenes virusirtókat felejteni lehet mert annyit is érnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274303 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Itt egy összehasonlitás h melyik virusirtó mennyire hatékony, s mennyiszer ad fals riasztást
hvg.hu/tudomany...rogram
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274523 Írta: dudi10
Megválaszolva: dudi10
Helló!Valaki meg tudná mondani,hogy a HD kliensnek mennyit nőtt a gépigénye?Nekem egy ASUS GL 553V laptopom van(Nvidia GTX 960M/4GB,i7-6700HQ 8GB,SSD sajnos nincs) szóval nem aggódok,hogy nem fog menni a játék vagy hasonló csak pár hónapja nem tudok játszani(így még az 1.0 sincs fent a gépen)és nem nagyon tudom,hogy mire számítsak.
Köszi az építő jellegű hozzászólásokat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274532 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nekem ekkora:


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.