Gépigény

6 éve 5 hónapja #254005 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Sziasztok!
Létezik linux kliens a játékhoz (vagy csak wine?) ? Google most nem volt a barátom :D

E szerint csak wine:
worldoftanks.eu.../1311/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254006 Írta: gabesz81a
Megválaszolva: gabesz81a
Szia!

Nincs natív Linuxos verzió, de Playonlinuxon benne van, telepíthető, és elvileg felmegy. Persze ez is valahol wine.
Nekem spec. régi gépre felment, de Linux alatt ATI kártya meghajtója fele annyira jó, mint NVIDIA (Win alatt kb ugyanolyan teljesítményű kártyáknál Linux alatt NVIDIA 50-150%-al jobb teszteredményeket adott 3 éve.) Akkor feltelepült, elindult a játék, de 5-8FPs és kisebb grafikai hibák voltak, nem erőltettem. Most sokkal erősebb, és NVIDIA kártyával szerelt gépemre nem megy fel valamiért. Igazából nem ástam bele magam miért.
Szerintem egy próbát megér a telepítése, ha nem megy, akkor marad a WINDOWS.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254011 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Wine - egy emulátor, ezt is futtatni kell WOT működés közben a gépednek, tehát a Gépigény új címet kaphatna linuxos próbálkozáskor: Dupla, vagy tripla gépigény.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254044 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Sziasztok!
Létezik linux kliens a játékhoz (vagy csak wine?) ? Google most nem volt a barátom :D


Ha a macOS = Linux (egy *.dmg-t tölt le) akkor igen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254046 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Sziasztok!
Létezik linux kliens a játékhoz (vagy csak wine?) ? Google most nem volt a barátom :D


Ha a macOS = Linux (egy *.dmg-t tölt le) akkor igen


Szerintem nem ugyanaz , az első Almás (Apple), a második meg egy nyílt forráskódú oprendszer.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254102 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Háát, a lyukas almás nem egyenlő a pingvinessel... :wine: :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #254319 Írta: Baxy29
Megválaszolva: Baxy29

Z77 Extreme4 lapba van nekem 3570k vízhűtéssel, 4,2 Ghz-en 38 fok. GTX1060 gaming 6GB kártyával , 4X8GB DDR1866 memóval full max beállítással élsimítás mellett is fix 60fps 1080p-n a WOT :dancing: :dancing:

Tuning lap kell alá különben elvesztegetett tehetség.


később lesz normális lap meg corsair vizes hűttés


itt az en gepem , es ugyanugy a 60-al szaladgalok . ebbe had ne kelljen mar barmit is vennem :)
www.facebook.co...=story

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254427 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Szerintem nem ugyanaz , az első Almás (Apple), a második meg egy nyílt forráskódú oprendszer.

Háát, a lyukas almás nem egyenlő a pingvinessel... :wine: :silly:


Nekem ezek "alien" rendszerek. a jó öreg DOS! Meg a norton commander!
Na az volt valami!:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254451 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Az meg hogy csak 60fps?
Nagyobik srácomnak van szinte ugyanilyen gépe, de abban gyengébb a VGA (gtx970) és stabilan 110 fps, full HD, minden maxon, 144Hz-en mindenféle tuning nélkül.

Z77 Extreme4 lapba van nekem 3570k vízhűtéssel, 4,2 Ghz-en 38 fok. GTX1060 gaming 6GB kártyával , 4X8GB DDR1866 memóval full max beállítással élsimítás mellett is fix 60fps 1080p-n a WOT :dancing: :dancing:

Tuning lap kell alá különben elvesztegetett tehetség.


később lesz normális lap meg corsair vizes hűttés


itt az en gepem , es ugyanugy a 60-al szaladgalok . ebbe had ne kelljen mar barmit is vennem :)
www.facebook.co...=story

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254453 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Az meg hogy csak 60fps?
Nagyobik srácomnak van szinte ugyanilyen gépe, de abban gyengébb a VGA (gtx970) és stabilan 110 fps, full HD, minden maxon, 144Hz-en mindenféle tuning nélkül.

Z77 Extreme4 lapba van nekem 3570k vízhűtéssel, 4,2 Ghz-en 38 fok. GTX1060 gaming 6GB kártyával , 4X8GB DDR1866 memóval full max beállítással élsimítás mellett is fix 60fps 1080p-n a WOT :dancing: :dancing:

Tuning lap kell alá különben elvesztegetett tehetség.


később lesz normális lap meg corsair vizes hűttés


itt az en gepem , es ugyanugy a 60-al szaladgalok . ebbe had ne kelljen mar barmit is vennem :)
www.facebook.co...=story


Ha a vertikalis szinkronizacio be van kapcsolva akkor az stabilan 60 FPS-en fogja tartani a jatekot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255148 Írta: flexman911
Megválaszolva: flexman911
Üdv!

Tervezem (az 5 éves állami terv-gazdálkodás keretében) az "öregecske" i5 2500K (@3.9 Ghz) cseréjét. Likviditási gondok miatt Ryzen platformban gondolkozom, játszik esetleg vki a WoTinfo-n vki ilyen config-gal? megosztaná a tapasztalatait? Ryzen 5 1500X vagy 1600X előnyben, de kisebb processzor tapasztalat is érdekelne. A teljesség kedvéért, a frissen vásárolt GTX 1050 maradna a configomban.

Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255776 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
üdv, segítsetek pls. gtx 1050Ti ot akarok venni, árban pár eurós külömbségek vannak.
ZOTAC ot néztem elsősorban, de van ASUS is, aminek jobb a hűttése, és csak 50MHz el kevesebbet tud, de van MSI és Gigabyte, ugyanazt tudják. melyiket éri meg jobban?
köszönöm

asusnál maradok, megrendeltem, köszönöm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255784 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Üdv!

Tervezem (az 5 éves állami terv-gazdálkodás keretében) az "öregecske" i5 2500K (@3.9 Ghz) cseréjét. Likviditási gondok miatt Ryzen platformban gondolkozom, játszik esetleg vki a WoTinfo-n vki ilyen config-gal? megosztaná a tapasztalatait? Ryzen 5 1500X vagy 1600X előnyben, de kisebb processzor tapasztalat is érdekelne. A teljesség kedvéért, a frissen vásárolt GTX 1050 maradna a configomban.

Előre is köszönöm!


Kissé túlozva : Ágyúval verébre ? ? ? ? :P
Még az R5 1500X is nevetve viszi a WoT-ot. Ez a játék nem éppen a procit terheli.
Viszont ha belefér akkor jóval időtállóbb lehet az R5 1600X.
Hamarabb fogod cserélni a videókarit mint bármelyiket a 2 proci közül. :)

Egy jó tanács : Ne az alaplapon spórolj ! az X-es procikhoz 350-370-es alaplap való.
Persze azért ezekből is felesleges a legdrágább , gyakorlatilag bármelyik jobb minőségű értelmes árú példány megteszi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: flexman911

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255835 Írta: flexman911
Megválaszolva: flexman911

Üdv!

Tervezem (az 5 éves állami terv-gazdálkodás keretében) az "öregecske" i5 2500K (@3.9 Ghz) cseréjét. Likviditási gondok miatt Ryzen platformban gondolkozom, játszik esetleg vki a WoTinfo-n vki ilyen config-gal? megosztaná a tapasztalatait? Ryzen 5 1500X vagy 1600X előnyben, de kisebb processzor tapasztalat is érdekelne. A teljesség kedvéért, a frissen vásárolt GTX 1050 maradna a configomban.

Előre is köszönöm!


Kissé túlozva : Ágyúval verébre ? ? ? ? :P
Még az R5 1500X is nevetve viszi a WoT-ot. Ez a játék nem éppen a procit terheli.
Viszont ha belefér akkor jóval időtállóbb lehet az R5 1600X.
Hamarabb fogod cserélni a videókarit mint bármelyiket a 2 proci közül. :)

Egy jó tanács : Ne az alaplapon spórolj ! az X-es procikhoz 350-370-es alaplap való.
Persze azért ezekből is felesleges a legdrágább , gyakorlatilag bármelyik jobb minőségű értelmes árú példány megteszi.


A mostani processzorom (6 éves) is nevetve viszi a WoT-ot, nem is ezért kérdeztem tapasztalatokat, azonban pár tesztet elolvasva az Intel platform több FPS-re képes WoT alatt, a magasabb 1 szál/teljesítmény arány miatt.
Alaplapon eszem ágában sincs spórolni, arra ott a VGA :-)
Chipsetnek pedig minimum és maximum is a B350 a választás, ezt jól látod, a X370-es chipset teljesen felesleges, az csak az SLI/Crossfire-ben nyújt többet.
Köszönöm azért válaszod, látom hasonlóképpen gondolkodunk. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255860 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

Kérdezem, mekkora helyet foglal a fullos játék, illetve gépigény tekintetében mi kell a jó grafika és futás érdekében?

Előre is kösz!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.