Jelenleg

24
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

8 éve 6 hónapja #147181 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
háát nemtom:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #147183 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Soha nem fogom megérteni hogy 1200-1300 wn8-as játékosok miért várják el hogy jobb legyen a nyerési arányuk mint 50%.Mindenkit próbálnak 50% körül tartani,de jó teljesítménnyel simán lehet befolyásolni a csaták kimenetelét.
Az 1200-1300 -as teljesítmény nyilván nem segít a győzelemben,sőt van még hogy hátráltatja is a csapatot.Ha mondjuk valaki minden nap pl. 2500wn8-at elérne és max 50% nyerési aránya lenne akkor elmondhatná hogy valóban szívatja az mm,de ilyen játékost szerintem nem fogsz találni.


Nos, ez a teljes WN8 / recent WN8 probléma engem is érint, sőt - megszólítva érzem magam (hiszen ha éppen csak is, de akkor is 1,300 alatti a WN8-am).
Viszont sok csatát eldöntök bizony - mert a recentem olyan 1,800+ - mostanában olyan 2.000. Nem mondom, hogy ez egy csúcs teljesítmény, de a WZ küldetést húzom. Előtte volt 2,200 átlag is - ami szintén nem túl jó, de nem is NOOB már (talán).
Azaz - ha valaki az elején
- elbohóckodja (mint én)
- nem tudja , hogy működik a játék, csak megy előre mert jópofa (mint én)
- nem használ MOd-okat, nem is tudja mik azok és mi hasznuk lehet (mint én)
- bár nézi (néha), de sosem nagyította ki a minimap-ot (mint én)
- viszont lelkesen tolja a sok csatát, mert húz egy-egy ágat
könnyen csinálhat nagyon nagyon rossz WN8-at (4,000 csatánál még 500 alatt volt)
ATTÓL még MOST lehet jó (jobb) játékos, és dönthet el akár csatákat egyedül is.



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147185 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi

- bár nézi (néha), de sosem nagyította ki a minimap-ot (mint én)


lehet nagyítani minimappot?:o

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147188 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Ez a csataeldöntés wn8 dolog csalóka.

T10-ben amx1390-nel 1400 sebzés győztes meccsre olyan lila lesz, hogy csak na, aztán ha semmit nem csináltál csak a végén levadásztad az egyik sérült td-t az nem látszik majd.

A fenti esetén a csataeldöntő szereped valahol a 0 körül volt.

Azt kell, hogy mondjam, aki TD-vel és heavyvel lila, az sokkal többször hoz le csatát, mint ugyanezen wn8 eredményre egy lightban vagy med-ben. Hiszen nagyobbak az elvárások.

Spotolásról ne beszéljünk, amit ugye nem is mér ez a mutató...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szilvi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147192 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Szerintem semmi sértőt nem írt,vagy úgy kéne beszélnünk mint a kisgyerekek?:)
2015-be élünk és kemény az élet:(


Nem.
Csak ennyit:
- tisztelet
- tolerancia

(nem mindenki PRO Unicum, és mondhat hülyeséget is -attól nem biztos, hogy hülye. Vagy ha az, akkor nem biztos, hogy ezt a fejére kell olvasni :P )

A fórum irányelvei elég tiszták ebben a tekintetben.

De a lényeg:
A világ meghülyült, emberek marják egymást valós vagy mondvacsinált okokból odakint (vagy a facebook-on pl.) - legalább ez a kis közösség ne legyen ilyen. (és igen, háborúk is vannak, meg ölik is egymást, de az nem ide tartozik)

És aki ilyen jó játékos, attól (ÉN) jobban elvárom ezeket, mert valószínűleg intelligensebb is az átlagnál.

Ennyi



Értem amit mondasz, de akkor most nézd egy idetévedő "Gólya" szemèvel, az egészet, aki senkit nem ismer, semmit nem tud..van 3000 csatája..de akar tanulni. Az mit lát a fórumon.
Sunhair a bunkó..rá van szólva. Ezaz. Megkapta a köcsögje. Azután olvassa azokat a hsz-eket amiket senki nem moderál..és mint tanulni vágyó új játékos mit tanul?
-az arty egy szar a minimum hogy küld el meghalni rákban (get cancer..nem egyszer láttam)
-A Gold ammo a sátán..olyat ne használj
-A Light az OP azzal csak a statpadderek mennek
-A Medek OP-k abban csak a camper csaló unicumok ülnek
-Az unicum azért unicum mert önző, csaló moddal játszik, campel, lopja a killt és haszontalan
-A MM előre beállítja mit mikor fejlesztesz ki, ha vért hánysz is vereséget szenvedsz
-Az RNG csal..és sose a javadra (Akkor ki a faszom javára ha mindenkinek csak betesz? ) Nem visz át aminek át kéne, és minden pattan
-A személyes küldik manipuláltak
-A WG csak pénzéhes geci..ne vegyél tőle semmit
-A War Thunder szebb
-A WG feleslegesen csinál HD modelleket
-Mindig szar a patch
-Mindent titkos nerfelnek minden minipatchban..
-A csaták szarok
-Sok a hülye
-A modok miatt szaggat, laggol, kifagy
-Modolj mert nèlküle lemaradsz a modolós csalóktol
-Ha nem fizetsz a WG szivat
-Ha fizetsz a WG szivat mert keveset fizettél
-Ha sokat fizettel szivat mert ahol ennyi penz van ott biztos tobb van es azt is akarja
-SerB egy farok...es minden WG dolgozó indolens, tehetsegtelen, tudatlan barom..es hulye
-A WG el fog bukni
-A WG mar elbukott csak tagadjak
-Minden szét van nerfelve
-A WOT nem fejlődik
-Minek ennyi frissítés...

Most hirtelen nem találok többet de tuti lenne még..

És mindezt tolják
50.000 körös 1000- wn8-as Vivaldik eltitkolt accos MyDocumemtesek..es közben Dodge-ok meg ki vannak tiltva mert "Bunkók"

Te játszanál a WOT-tal? Te tanulnál ebből valamit is?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147197 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Értem amit mondasz, de akkor most nézd egy idetévedő "Gólya" szemèvel, az egészet, aki senkit nem ismer, semmit nem tud..van 3000 csatája..de akar tanulni. Az mit lát a fórumon.
Sunhair a bunkó..rá van szólva.


Nem.
A többi moderátor elintézi azt :)
Én olyanoknak szoktam (remélem nem sértő hangnemben) szólni, akitől elvárom/feltételezem, hogy azt megérti... sőt azt is, hogy miért szóltam, nem csak azt, hogy mit.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147198 Írta: singes
Megválaszolva: singes


Figyelem: Spoiler!


Azért van benne néhány igazság is. :whistle:

Tényleg sok a hülye, SerB tényleg egy farok. :silly:

El fog bukni? Ki tudja ezt jelenleg...

De a manipulációs meg egyéb baromságok tényleg csak arra jók, hogy az átlag játékos ne magában keresse a hibát, mert ott ugye nem is létezik. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, eldegor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147207 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Kicsit eltértünk a témától:)
arról beszéljünk amiért létre hoztam a topicot

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147211 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Értem amit mondasz, de akkor most nézd egy idetévedő "Gólya" szemèvel, az egészet, aki senkit nem ismer, semmit nem tud..van 3000 csatája..de akar tanulni. Az mit lát a fórumon.
Sunhair a bunkó..rá van szólva.


Nem.
A többi moderátor elintézi azt :)
Én olyanoknak szoktam (remélem nem sértő hangnemben) szólni, akitől elvárom/feltételezem, hogy azt megérti... sőt azt is, hogy miért szóltam, nem csak azt, hogy mit.


Persze értettem..és ezért is írtam hogy korrekt. Olvasd az előző hsz-em úgy, hogy a Sunhair helyére tegyél be egy értelmes játékost..Jackalt, Mercenaryt, Serioust, Dodge-ot mindegy...mert mindnek volt már "baja" azzal hogy úgymond moderálhatóan szólt oda valakinek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #147213 Írta: Szilvi
Megválaszolva: Szilvi
megneztem egy videot:
itt a srac kb otszor fordul arra amerrol fog az ellenfel erkezni,a terkepen nem is villantak fel.a hozzaszolasokba mindenki hack mapot emleget,valoban lehet igy csaln?a masik tegnap egy unicom jatekos szaguldozott volt alkalmam ketszer raloni,mindketszer abban a pillanatban torpant meg a tankja amikor a lottem igy a lovesem celt tevesztett,kerdes profi volt az urge?vagy erre is van hack,nem voltam spotolva.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #147214 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Nos, ez a teljes WN8 / recent WN8 probléma engem is érint, sőt - megszólítva érzem magam (hiszen ha éppen csak is, de akkor is 1,300 alatti a WN8-am).
Viszont sok csatát eldöntök bizony - mert a recentem olyan 1,800+ - mostanában olyan 2.000. Nem mondom, hogy ez egy csúcs teljesítmény, de a WZ küldetést húzom. Előtte volt 2,200 átlag is - ami szintén nem túl jó, de nem is NOOB már (talán).
Azaz - ha valaki az elején
- elbohóckodja (mint én)
- nem tudja , hogy működik a játék, csak megy előre mert jópofa (mint én)
- nem használ MOd-okat, nem is tudja mik azok és mi hasznuk lehet (mint én)
- bár nézi (néha), de sosem nagyította ki a minimap-ot (mint én)
- viszont lelkesen tolja a sok csatát, mert húz egy-egy ágat
könnyen csinálhat nagyon nagyon rossz WN8-at (4,000 csatánál még 500 alatt volt)
ATTÓL még MOST lehet jó (jobb) játékos, és dönthet el akár csatákat egyedül is.

Lehet félreérthetően írtam,nem az összesített wn8-ra gondoltam hanem hogy pl. aki utolsó 30 napban 1200wn8-at ért el az ne várja el hogy lesz majd 60-65%-os nyerési aránya hisz semmi extrát nem tett hozzá a csatához.
A recent értékek határozzák meg az aktuális tudást,nekem is pl 1300 körül van overallom de az elmúlt 30 napban meg 2300 körüli a wn8.És a jobb teljesítménynek köszönhetően több a nyert csatám is mint a bukott:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147216 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Kedves Sunhair!

Igenis lehet kulturáltan hozzászólni mindenhez, ahogy azt Tiger205_Bp is tette! Ő sem értett velem egyet, ezt írta is, mégsem kezdett el egyből szapulni és elhordani mindennek mert meg mertem szólalni.

Én is hibás vagyok ezt aláírom, mert rosszul fogalmaztam meg az irományomat és nem is vagyok minden WOT-os kifejezéssel teljesen tisztában, ezért elnézést is kérek.

Eleve rossz hozzászólásra reagáltam, mert a premium/nem premium account között én nem tudom megítélni van e különbség MM terén, mivel csak premiummal játszom, mert annyi időm nincs a játékra hogy fele xp és pénzzel ezer csatákat játszak minden héten, hogy meglegyen egy új tankom.

Továbbá, nem fogalmaztam elég részletesen. A folyamatos rossz csapatot és vesztett játékokat akkor tapasztalom, mikor egyedül játszom és nincs 2 csapattársam velem egy csapatban akikkel együtt tudunk is valamit csinálni. A statisztikám mutathat mást, mert sokat játszom szakaszban, csapatban, erődben vagy ahogy hívják nem tudom, az a lényeg hogy nem egyedül, és akkor általában nyerünk. Most erre az lesz a válasz, hogy azért veszítek egyedül, mert én vagyok béna. Tény hogy nem vagyok Unicum játékos és az nem is leszek sose, de az átlagban simán benne vagyok, és nem azért halok meg mindig mert én rohanok előre mint a hülye megpusztulni, hanem a csapatom, és én hiába tudok sebezni, kilőni 3-4 tankot is csatánként ha olyan tankkal megyek ami 70-150-eket sebez egy lövéssel és egy két lövésénél többre nincs lehetőségem, mert a csapatom folyamatosan meccs elején elhalálozik engem meg simán bekerítenek és levadásznak.

Ami a lényeg az egészből, hogy sokkal több csatát veszítek mint ezelőtt, ami ugyan nem mindig az MM hibája, de mikor 15ször egymás után rak be úgy csatába hogy az én csapatomban mindenki piros színben pompázik az ellennél meg dögivel a zöld, kék, lila játékos, az azért már nagyon frusztráló.

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat, főleg Tiger-től, van még mit tanulnom nekem is!

Kicsit off topic: Felmentem én is a Wotlabs-ra és beillesztettem aláírásomba onnan a statokat ahogy Tiger-nek és sok mindenkinek is van, viszont nekem valamiért nem mutatja a recent meccseimet egyáltalán a weboldalon sem. Nem tudjátok mitől lehet ez, hogy lehet javítani?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147219 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

megneztem egy videot:
itt a srac kb otszor fordul arra amerrol fog az ellenfel erkezni,a terkepen nem is villantak fel.a hozzaszolasokba mindenki hack mapot emleget,valoban lehet igy csaln?a masik tegnap egy unicom jatekos szaguldozott volt alkalmam ketszer raloni,mindketszer abban a pillanatban torpant meg a tankja amikor a lottem igy a lovesem celt tevesztett,kerdes profi volt az urge?vagy erre is van hack,nem voltam spotolva.


Ha megfigyeled a csatákat...(Nem otthon vagyok igy most mincs keznel a link)..Minden pályának vannak ütköző pontjai. És van honlap minden térkép hőképével. Nem kell csalni hogy tudd..ott jön valaki majd. Nagyobb "csomópontnál" 99% hogy feltünnek es 15 élő ellenfélnél kis szerencsével nézhetsz pont oda is.

Másik: szerencséje volt. A warpack mutathatja hova célzol de azt nem mikor lősz. Nálam is volt ilyen. Szerencséje volt. Olyanom is volt hogy az FCM-re rátárazott egy lor...egyszer lánctalpat lőt..megjavítottam..majd csak narancsra lőtte...majd ellőte pirosra..vegül pattantva seggemről az atrty pedig ahogy állt és tárazott kicsapta maxról..nekem hatalmas mázlim volt neki nem. Lehet te is "tértél már így ki lövést csak nem észlelted..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Golradir

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147221 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Sajnos van már olyan mód is ami jelzi mikor lőttél meg sok egyéb finomság 25 euró az ára

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147222 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

És a jobb teljesítménynek köszönhetően több a nyert csatám is mint a bukott:)


... hmm akkor most én mit mondjak? recentem esett kb 3-400at - ahol eddig sebeztem most pattogok vagy csak sima kritikus 0sebzés... :D

kipécézett magának a WG? :evil: :whistle: / vagy csak simán holtfáradtan ülök le játszani...?/


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.