Jelenleg

52
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

5 éve 10 hónapja #276573 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Nincs itt semmi baj. Nerfet neki... :troll:


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276674 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Az ágyúcső újabban HITBOX? :spaz:

Melléklet:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276678 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az ágyúcső lövedékekkel ütközik, tereptárgyakkal és más tankokkal nem.

De ez mindig is így volt, mióta játszom... szóval bő három éve :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276683 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Az ágyúcső lövedékekkel ütközik, tereptárgyakkal és más tankokkal nem.

De ez mindig is így volt, mióta játszom... szóval bő három éve :D


Az, hogy ütközik egy dolog. Lehet túl szerencsés voltam eddig (és az ellenfeleim is, akiket így meglőttem), hogy a hasonló találatok csak 0-ás kritikusak voltak és nem sebzések. Tanks GG is végig absorbed-nek jelöli. Na mindegy, biztos valamit nem jól tudok vagy csak túlságosan is eszembe van az "ágyúcsővel hárító" IS3 stílus vagy amikor a Skorpió G ágyúcsöve "lekoccolja" a JagdE100 lövedékét :izomtibi:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276686 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Szerintem az ágyúcső "külső modul"-nak számít, akárcsak a lánc vagy a nézőke.

Tehát lövedékkel ütköz9k... de úgy sérül, hogy a tank nem veszít HP-t miatta. ( Csak az ágyú lesz piros egy időre... aztán meg sárga.)

És igen, ezért lehet ágyúcsővel "hárítani" lövedéket is, ha pont elakad benne.

( És ugyanezért lehet trollkodni azzal,hogy a csapattárs arty mellé állva beletartja valaki az arty csövébe a saját ágyúcsövét .. amikor az arty lő, az arty lövedéke ütközik és eldetonál .. a trollkodónak sérül az ágyúcsöve, az artyt meg meghal... a rendszer nem tekinti csapattárs sebzésnek.. )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276691 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Szerintem az ágyúcső "külső modul"-nak számít, akárcsak a lánc vagy a nézőke.

Tehát lövedékkel ütköz9k... de úgy sérül, hogy a tank nem veszít HP-t miatta. ( Csak az ágyú lesz piros egy időre... aztán meg sárga.)

És igen, ezért lehet ágyúcsővel "hárítani" lövedéket is, ha pont elakad benne.


DE a fenti kép pont nem ezt bizonyítja... :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276693 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Szerintem az ágyúcső "külső modul"-nak számít, akárcsak a lánc vagy a nézőke.

Tehát lövedékkel ütköz9k... de úgy sérül, hogy a tank nem veszít HP-t miatta. ( Csak az ágyú lesz piros egy időre... aztán meg sárga.)

És igen, ezért lehet ágyúcsővel "hárítani" lövedéket is, ha pont elakad benne.


DE a fenti kép pont nem ezt bizonyítja... :huh:


Pont ez a gondom, hogy ezmiez WTF??? A T10 megsebzett ágyúcsövön keresztül. Nem telibe lőtte a lövegpajzs közepét vagy az ágyúcső tövét, vagy a gyűrűt, hanem középen srégan átlőtte a csövet. Ez a Somával már kétszer előfordult, soha más tankkal még nem... :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276695 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Nem lehet, hogy valahogy eljutott a testig is, csak valamiért nem látszik? Mert az ágyút sárgára, max pirosra lövik. De sebzést nem kéne beadnia. Repléj nincs róla véletlenül? Esetleg úgy biztosabbat lehetne mondani...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276696 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Vagy az is lehet, hogy a csőről lepattant valahová és ott sebzett?:)
A tornyon látszik egy sérülés, valószínűleg oda pattant a lőszer, mivel előzőleg sem bekapott sem pattintott lövésed nincs.

(persze így utólag képről könnyű okosnak lenni)

Azt tudja valaki, hogy miért nem hajlandó a PRNT SCR gombbal képet menteni?
Már próbáltam minden variációt, a parancsikont átállítottam a speckó fülön rendszergazdai indításra, és így egy darabig jó volt (bár replayból ekkor sem mentett) De most megint nem tudok képernyőmentést csinálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276697 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Vagy az is lehet, hogy a csőről lepattant valahová és ott sebzett?:)
A tornyon látszik egy sérülés, valószínűleg oda pattant a lőszer, mivel előzőleg sem bekapott sem pattintott lövésed nincs.

(persze így utólag képről könnyű okosnak lenni)

Azt tudja valaki, hogy miért nem hajlandó a PRNT SCR gombbal képet menteni?
Már próbáltam minden variációt, a parancsikont átállítottam a speckó fülön rendszergazdai indításra, és így egy darabig jó volt (bár replayból ekkor sem mentett) De most megint nem tudok képernyőmentést csinálni.


Lehet így volt, az átütési és nem lepattanó textúra-matrica félrevezető volt a részemre. Mondjuk sokszor nincs is. Valószínűleg 2 nap alatt kétszer is "megnyertem a lottóötöst" esélyű szituációval találkoztam ( a második mindenképpen, mert egy mozgás közben bekapott spotnélküli blindshotot kaptam egy tőlem akkor 500 m-re lévő mozgásban lévő T 10-től). Mindegy, részemről bekerül az X-Akták közé. Ja és hétfőn veszek lottót :)


preferences.xml-ben esetleg nézd meg a gyorsbillentyűknél lehet-e konfigolni ( %appdata%\wargaming.net\WorldOfTanks\ ). Vagy ha esetleg van xvm, akkor annál is van valami hotkeys.xc.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276794 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Az a problémám van, hogy az ADSL netem (faluban lakok, mobilnet a másik opció) eléggé instabil, naponta többször is szeret 1-1 pillanatra megszakadni. Normál esetben ezeket valószínűleg észre sem veszem, mert csak pillanatnyi szakadás van és rögtön helyre is áll a kapcsolat, de WoT-ozás közben kapcsolat megszakadása után a program még majdnem egy teljes percet nyűglődik, mire rájön hogy mi baj van és kidob a bejelentkező képernyőre azzal, hogy "Megszakadt a kapcsolat". Ez alatt az idő előtt természetesen a tankod az utolsó kapott parancsot követi, szóval lazán beletolat a szakadékba, vagy megcsinálja az öngyilkos rohamot az ellenfél területére, mire visszaérek. Ha Feladatkezelővel csapom agyon a WoT-ot és újra elindítom, mire feláll, időben kb. ugyanott vagyok, mintha csak hagytam volna magától rájönni a dogokra, szóval ez se segít. A kérdésem: tudna valaki tippet adni, hogy miként kell meggyőzni a programot arról, hogy picit gyorsabban realizálja a helyzetet? Vagy próbálkozzak a supportnál puhatolózni? (Ha esetleg valamelyik angol fórumon már felmerült ez és megválaszolták, akkor tudna valaki ehhez linket adni?)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276795 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

Sziasztok! Az a problémám van, hogy az ADSL netem (faluban lakok, mobilnet a másik opció) eléggé instabil, naponta többször is szeret 1-1 pillanatra megszakadni. Normál esetben ezeket valószínűleg észre sem veszem, mert csak pillanatnyi szakadás van és rögtön helyre is áll a kapcsolat, de WoT-ozás közben kapcsolat megszakadása után a program még majdnem egy teljes percet nyűglődik, mire rájön hogy mi baj van és kidob a bejelentkező képernyőre azzal, hogy "Megszakadt a kapcsolat". Ez alatt az idő előtt természetesen a tankod az utolsó kapott parancsot követi, szóval lazán beletolat a szakadékba, vagy megcsinálja az öngyilkos rohamot az ellenfél területére, mire visszaérek. Ha Feladatkezelővel csapom agyon a WoT-ot és újra elindítom, mire feláll, időben kb. ugyanott vagyok, mintha csak hagytam volna magától rájönni a dogokra, szóval ez se segít. A kérdésem: tudna valaki tippet adni, hogy miként kell meggyőzni a programot arról, hogy picit gyorsabban realizálja a helyzetet? Vagy próbálkozzak a supportnál puhatolózni? (Ha esetleg valamelyik angol fórumon már felmerült ez és megválaszolták, akkor tudna valaki ehhez linket adni?)


Szia mivel ez kábelnet, én inkább első körben az internetszolgáltatóhoz fordulnék. Mert az hogy helyenként ledob a net, nem igazán felhasználóbarát.
Én mikor hasonlót tapasztaltam nálam, hogy időnként megszakad a net, felhívtam a szolgáltatóm, kijött az ember, 1 órán át nézte a modemet meg a modem-központ közötti kapcsolatot és nem talált hibát. Majd közölte, hogy ő akkor megnézi a padláson a csatlakozókat. Lásd ott is minden rendben, végül az utca túl oldalán felment arra az oszlopra, ahol nekem jött be a net és ott volt eloxidálódva a csati, kicserélte azóta nincs gond.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #277283 Írta: pete_r
Megválaszolva: pete_r
Nekem laggol mostanság, de úgy, hogy teleportálnak a tankok... És csak a wot.
Másnak is, vagy én vagyok rossz helyen? :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279281 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
Neha amulattal toltenek el dolgok az rng kapcsan...M48pattonnal pattanok a tvp kupolajarol oldalrol...Vagy ami az elobb tortent is7el a progetto46 rol....A Bcrol mar nem is beszelve...neha ugy erzem mintha egy Maus lenne.Olyan pattanokat kritikusokat kepes produkalni az a tank,hogy csak amulok es bamulok....
Ha a tolto belefingana a lovegbe,aztan elengedne,ezeket a tankokat meg annak is at kellene utnie...No matter what....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279282 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Hogy M48 lepattan TVK kupolájáról, ez még benne van a pakliban.

IS7->Progetto,BC ... a HE lőszer mire való vajon? :D ... komoly ágyúból ha papírtankra HE-t lősz, az sokkal inkább fájni fog neki! ... Részint átlagban nagyobbat sebez a vékonybőrű célpontokba ... meg ugye "mindent visz" .. modult legénységi tagot stb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.