Jelenleg

27
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

7 éve 5 hónapja #212123 Írta: Mikszi67
Megválaszolva: Mikszi67

Ez nem a játék furcsa dolga, hanem a játékosoké, de a dinamikus szakasz érdekességei....
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Én is kérek egyet szépenn naaa....... :) :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212128 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Na ezt nektek! :trollol: :trollol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, pap32, Mikszi67

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212129 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Ez nem a játék furcsa dolga, hanem a játékosoké, de a dinamikus szakasz érdekességei....
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Én is kérek egyet szépenn naaa....... :) :D



Én kérhetnék egy scorpion G-t?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212576 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
T49-cel közvetlen közelről sikerült eltalálnom egy JP2 lövegét, ott a pajzsnál, mire az kigyulladt :blink: :happy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212577 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

T49-cel közvetlen közelről sikerült eltalálnom egy JP2 lövegét, ott a pajzsnál, mire az kigyulladt :blink: :happy:


Én meg hetes Lorraine artával 3 méterre mellélőttem egy JT 88 oldalának, mire az is kigyulladt.

A robbanási sebzés ereje :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #212581 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Gyanútlanul rongyolok előre a híd közepén :izmena: , erre Csikidix a 110-zel megláncol, mire a LELÁNCOLT! ergo mozgásképtelen T49-em fogja magát, vesz egy 90 fokos balost és a korláton átverekedve magát belebucskázik a vízbe, hogy jobblétre szenderüljön :) Vitte előre...izé balra a lendület, na :) Nice shot, bro! :great:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03, Mikszi67, _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212587 Írta: csikidix
Megválaszolva: csikidix
Bocs :)

Gyanútlanul rongyolok előre a híd közepén :izmena: , erre Csikidix a 110-zel megláncol, mire a LELÁNCOLT! ergo mozgásképtelen T49-em fogja magát, vesz egy 90 fokos balost és a korláton átverekedve magát belebucskázik a vízbe, hogy jobblétre szenderüljön :) Vitte előre...izé balra a lendület, na :) Nice shot, bro! :great:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #212628 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Figyelem: Spoiler!


Ha megnezed a jelveny leirasat, akkor kitalalod magadtol is. ;)


És bizony vak lettem így negyven felett :trollol:


Segáz! Tapasztalatból tudom, hogy nem az az emberi életkor legvégső határa! :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212632 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

(...) Ha fordítva lenne, ugyanígy megkérdezném.

Majd ha fordítva lesz, s akkor kérdezed, _Szazados_ válaszol majd Neked, nyugi! :beer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212644 Írta: Mikszi67
Megválaszolva: Mikszi67

Gyanútlanul rongyolok előre a híd közepén :izmena: , erre Csikidix a 110-zel megláncol, mire a LELÁNCOLT! ergo mozgásképtelen T49-em fogja magát, vesz egy 90 fokos balost és a korláton átverekedve magát belebucskázik a vízbe, hogy jobblétre szenderüljön :) Vitte előre...izé balra a lendület, na :) Nice shot, bro! :great:

Jessszusom, a fékcsövet is ellőtte az a galád? :izmena: :-* :) ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #212700 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
T49, még mindig. Egyre többször lő 0 sebzéssel járó "criticalt" úgy, hogy konkrétan telibekapok valakit vele. T29 szembejött velem, gondolom az ágyúcsövét lőttem el, de hogy repesszel 0-t sebezzen a T49 ilyenkor, na ez már vicc-kategória. Aztán 18-19 másodpercig malmozás...lenne, de szétkaptak egyből.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212755 Írta: pcmisi
Megválaszolva: pcmisi

T49, még mindig. Egyre többször lő 0 sebzéssel járó "criticalt" úgy, hogy konkrétan telibekapok valakit vele. T29 szembejött velem, gondolom az ágyúcsövét lőttem el, de hogy repesszel 0-t sebezzen a T49 ilyenkor, na ez már vicc-kategória. Aztán 18-19 másodpercig malmozás...lenne, de szétkaptak egyből.


Ugyanezt írtam le a japán nehéztankok repeszágyújáról! NULLA sebzés elég sűrűn!! A pecs előtt a legkeményebb lövegpajzsba is belecsapott legalább 70hp-t! :trollol:
De lehurrogtak hogy ez csak konteo... :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212775 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

Gyanútlanul rongyolok előre a híd közepén :izmena: , erre Csikidix a 110-zel megláncol, mire a LELÁNCOLT! ergo mozgásképtelen T49-em fogja magát, vesz egy 90 fokos balost és a korláton átverekedve magát belebucskázik a vízbe, hogy jobblétre szenderüljön :) Vitte előre...izé balra a lendület, na :) Nice shot, bro! :great:

Ez azért lehet mert a híd korlátja nem rendelkezik olyan tulajdonságokkal mint a különböző talajtípusok.
Így csúszott mint a jég, ahelyett hogy csináltál volna egy 180 fokos fordulót.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212788 Írta: Syb936
Megválaszolva: Syb936
Sziasztok!
Nem tudtam, hova írjam, de patch óta kiszúrtam egy kis bugot, nem tudom más is észre vette e, de a garázsban a tank infó panelen, ha a legénységnek valamiért büntetése van, akkor a bünti leírása valami szláv nyelven van (talán cseh). Írtam a WG-nek ticketet, azt válaszolták, küldjem el a megfelelő fordítást, hogy javíthassák...de azt se tudom milyen nyelv ez nem hogy még le is fordítsam :lol:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212789 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

Sziasztok!
Nem tudtam, hova írjam, de patch óta kiszúrtam egy kis bugot, nem tudom más is észre vette e, de a garázsban a tank infó panelen, ha a legénységnek valamiért büntetése van, akkor a bünti leírása valami szláv nyelven van (talán cseh). Írtam a WG-nek ticketet, azt válaszolták, küldjem el a megfelelő fordítást, hogy javíthassák...de azt se tudom milyen nyelv ez nem hogy még le is fordítsam :lol:

Google translate a Te barátod :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.