Jelenleg 860 vendég és 12 tag online

Hogyan legyek hatékonyabb játékos?

2 hónapja 2 hete #277161 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Az elmúlt hetekben szép csendesen haladtam a küldetésekkel(stug IV), és érdekes tapasztalatokkal gazdagodtam. A legutóbb például a hanyagolt heavy ágat vettem elő. (arty, med kész, td, lt vége felé)
Rögtön az 5. -nél megakadtam. Az 1000 sebzés churchill 3-al, meg KV1-el is kemény diónak bizonyult.
Egy hirtelen ötlettől vezérelve (meg mert legénység húzós akció volt) kifejlesztettem a KV-2-őt, és toboroztam hozzá kedvezményesen személyzetet, akiket a churchill-el tovább képeztem(javítás skill).
Némi kredit gyűjtögetés után - mit át isten, akarom mondani a WG - 30% kedvezménnyel meg lehetett venni is. Nosza, ideje felhasználni a még korábbi kedvezmény alatt váltogatott free XP-t, meg a szintén akció alatt bespájzolt töltésgyorsító, ventillátor, fejlesztett célzórendszer kombót!
Ripsz-ropsz van egy fullos KV2-m, amivel gyorsan csaptam 4 csatát.
A negyedikre lett meg a küldetés. A szükséges 1000 hp egy, azaz 1 lövésből meglett, a második után meg megvolt a kitüntetéshez szükséges 2. frag.
Tanulság: speciális célokra használjunk speciális eszközt! :trollol:
Valamint, igazítsuk fejlesztéseinket az akciókhoz! (nagy segítség az ezeket előre beharangozó cikk)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, StahanoW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #277162 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Saját szintjén sokkal szemetebb tank a KV2, mint a Type 5. Mégis a Type miatt megy a rovázás mindenhol. Hol tud a Type egylövésezni más heviket? Tegnap épp Churchill 3-mal mentem és szemből pofánlőtt a KV2, full hp-ról mentem vissza a garázsba. Ezt meg tudja csinálni a legtöbb tankkal, amivel találkozik. Type 5 hol képes ilyesmire? 300-500 sebzésnek már lehet örülni és akkor az a no skill tank... Arról nem is beszélve, hogy a KV2 4 sec-es célzása ellenére csak rámnéz és bumm. Nem értem én ezt, komolyan.

"Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség, de a világegyetemben nem vagyok biztos." Albert Einstein

2 hónapja 2 hete #277163 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

Snoke beküldte: Saját szintjén sokkal szemetebb tank a KV2, mint a Type 5. Mégis a Type miatt megy a rovázás mindenhol. Hol tud a Type egylövésezni más heviket? Tegnap épp Churchill 3-mal mentem és szemből pofánlőtt a KV2, full hp-ról mentem vissza a garázsba. Ezt meg tudja csinálni a legtöbb tankkal, amivel találkozik. Type 5 hol képes ilyesmire? 300-500 sebzésnek már lehet örülni és akkor az a no skill tank... Arról nem is beszélve, hogy a KV2 4 sec-es célzása ellenére csak rámnéz és bumm. Nem értem én ezt, komolyan.

Van egy olyan hogy snapshot skil..... :troll:
Totális beszűkülés mellett is képes epic mellélövéseket generálni. Szóval mégis bárki minek várná meg amíg beszűkül, semmi értelme.

Amúgy mostanában elővettem én is a KV-2-t.
Az átlag 3-400 dmg. Ritkán van 7-800 körül.

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

2 hónapja 2 hete #277164 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Snoke beküldte: Saját szintjén sokkal szemetebb tank a KV2, mint a Type 5. Mégis a Type miatt megy a rovázás mindenhol. Hol tud a Type egylövésezni más heviket? Tegnap épp Churchill 3-mal mentem és szemből pofánlőtt a KV2, full hp-ról mentem vissza a garázsba. Ezt meg tudja csinálni a legtöbb tankkal, amivel találkozik. Type 5 hol képes ilyesmire? 300-500 sebzésnek már lehet örülni és akkor az a no skill tank... Arról nem is beszélve, hogy a KV2 4 sec-es célzása ellenére csak rámnéz és bumm. Nem értem én ezt, komolyan.

Ja csak a KV2 puha, és iszonyat reload time-ja van, nagyon észnél kell vele lenni. Ha egyedül marad és ellövi magát, akkor mehet is a temetőbe. Tapasztalatom szerint olyan snapshotokra sem képes, mint a japán vonal (bár ott még csak a 8-asnál tartok)

Wings of Turul [WOT]

2 hónapja 2 hete #277165 Írta: tothistvan50
Valóban kriminális, de míg a type féléknek van páncélja, addig a KV2-nek semmi.
Ettől függetlenül soha olyan elcseszettnek nem éreztem a játékot, mint mikor 3 "ragnarok" szakaszban Abbey-ben a városban leállt tombolni. A csapatunk maradéka csak a WG-t szidta, meg sem próbált senki semmit akciózni. Igaz nem is lett volna értelme.
A type-ban, meg úgy általában a japó heavy-kben szerintem inkább az a flusztráló, hogy szintjükön 1v1-ben nem lehet velük mit kezdeni. Az O-I -t a múltkor még a Matildával is körbetáncoltam, kényelmesen keresgethettem rajta a "gyenge" pontokat, de még golddal is csak kongattam. Végül az Arty kapta ki 2%-on volt, én hiába lőttem bele hatot. A KV2 lenyomható simán, ha az RNG kegyes egy picit.

2 hónapja 2 hete #277166 Írta: Robb_HUN

Ergil beküldte:

Ja csak a KV2 puha, és iszonyat reload time-ja van, nagyon észnél kell vele lenni. Ha egyedül marad és ellövi magát, akkor mehet is a temetőbe. Tapasztalatom szerint olyan snapshotokra sem képes, mint a japán vonal (bár ott még csak a 8-asnál tartok)

Egyel feljebb már a mérleg a KV-2 felé billen - szerintem. Vicces, hogy egy IX-es tanknak kisebb a HE átütése.

2 hónapja 2 hete #277167 Írta: Ergil

tothistvan50 beküldte: Valamint, igazítsuk fejlesztéseinket az akciókhoz! (nagy segítség az ezeket előre beharangozó cikk)

Korábban volt erről szó, hogy hogyan játszunk gazdasásogan és az egyik alapelv, hogy mindent csak leárazva érdemes megvenni.
Én személy szerint 50-100e credites felszerelést még néha megveszem teljes áron, de 250e felettit már csak akciósan. Inkább költök 10 aranyat és leveszem egy másikról, amit kevésbé használok, és a következő akciónál megvásárolom a porosodó tankra újra.
Ugyanaz érvényes a kis fogyóeszközökre, amikor akció van be kell vásárolni és feltölteni 100-200-300 darabra (kinek mennyit enged a pénztárcája) Egy kis tudatossággal milliókat lehet így spórolni.

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 hónapja 2 hete #277168 Írta: Snoke

Ergil beküldte: Ja csak a KV2 puha, és iszonyat reload time-ja van, nagyon észnél kell vele lenni. Ha egyedül marad és ellövi magát, akkor mehet is a temetőbe. Tapasztalatom szerint olyan snapshotokra sem képes, mint a japán vonal (bár ott még csak a 8-asnál tartok)

Ha 8-asnál tartasz, akkor honnan tudod mire képes vagy nem képes a 10-es? KV2 papíron pontatlan, mint egy állat és 4 sec a célzés ideje, erre ránéz valakire 150m-ről és egy lövéssel kib@ssza. A mondandód első fele meg 100%-ban igaz a Type-okra is. Ha egyedül marad, akkor szétkapja egy med, iszonyat reload-ja van és ha 340-390 penes golddal lövik, akkor puha is.

"Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség, de a világegyetemben nem vagyok biztos." Albert Einstein

2 hónapja 2 hete #277169 Írta: Ergil

Snoke beküldte:

Ergil beküldte: Ja csak a KV2 puha, és iszonyat reload time-ja van, nagyon észnél kell vele lenni. Ha egyedül marad és ellövi magát, akkor mehet is a temetőbe. Tapasztalatom szerint olyan snapshotokra sem képes, mint a japán vonal (bár ott még csak a 8-asnál tartok)

Ha 8-asnál tartasz, akkor honnan tudod mire képes vagy nem képes a 10-es? KV2 papíron pontatlan, mint egy állat és 4 sec a célzés ideje, erre ránéz valakire 150m-ről és egy lövéssel kib@ssza. A mondandód első fele meg 100%-ban igaz a Type-okra is. Ha egyedül marad, akkor szétkapja egy med, iszonyat reload-ja van és ha 340-390 penes golddal lövik, akkor puha is.

A másik oldalról látom mire képes a 10-es, de 10-est 6 ossal összevetni azért csak hozzávetőlegesen lehet.
Szerintem a Type vonalat bár szétgoldozzák, de ha jó helyre állsz be vele akkor nem olyan könnyű átlőni, amíg a KV2 nél ezt nem tapasztaltam. Az ágyúja oroszosan RNG-s, de frontvonalat még 6-osban sem tolnék vele.

Wings of Turul [WOT]

2 hónapja 2 hete #277172 Írta: Robb_HUN

Ergil beküldte:

Snoke beküldte:

A másik oldalról látom mire képes a 10-es, de 10-est 6 ossal összevetni azért csak hozzávetőlegesen lehet.
Szerintem a Type vonalat bár szétgoldozzák, de ha jó helyre állsz be vele akkor nem olyan könnyű átlőni, amíg a KV2 nél ezt nem tapasztaltam. Az ágyúja oroszosan RNG-s, de frontvonalat még 6-osban sem tolnék vele.

Hidd el, én a Type 4-nél tartok, és eddig a KV-2 jobbnak tűnik. Egyenlőre a 14-es cső van rajta. Automatikusan töltik rá a goldot, gondolkodás nélkül, és ha ellőtted magad megesznek.
Nagyon ritkán van annyira bot ellenfél, hogy leállnak pofozkodni, amikor 16mp-ig tölt, rámennek 2-3an és megeszik, páncél ide vagy oda. Miben jobb a KV-2?
Mozgékonyabb, nagyobb a He penje,(a Type-é 70, a Kv-2 é 86) gyorsabban szűkül és forog, kb minden ágyústatja, mozgás statja jobb.
Na most azért ne felejtsük el, hogy a KV-2 egy hatos tank. Gondolom a Type 4 is eredetileg jobb volt, csak addig sírtak amíg lenerfelték.

2 hónapja 2 hete #277176 Írta: Snoke

Ergil beküldte: A másik oldalról látom mire képes a 10-es, de 10-est 6 ossal összevetni azért csak hozzávetőlegesen lehet.

Pont erről van szó. A KV2 6-os tank, de még 8-ast is képes egylövésezni. Számszerűen nagyobbakat sebez, mint egy Type 5. Ha a KV2 bekerül top tierként egy csatába, ott nincs olyan tank, ami ne 1 lövés lenne számára és saját tierjében is zömmel 1 lövés mindenki. Type 5 pár light és papír td kivételével sebezgeti tier 10-ben a 300-akat, miközben 4 tierrel feljebb van. Nem látod ebben a furcsaságot?

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #277177 Írta: Robb_HUN

Snoke beküldte:

Ergil beküldte: A másik oldalról látom mire képes a 10-es, de 10-est 6 ossal összevetni azért csak hozzávetőlegesen lehet.

Pont erről van szó. A KV2 6-os tank, de még 8-ast is képes egylövésezni. Számszerűen nagyobbakat sebez, mint egy Type 5. Ha a KV2 bekerül top tierként egy csatába, ott nincs olyan tank, ami ne 1 lövés lenne számára és saját tierjében is zömmel 1 lövés mindenki. Type 5 pár light és papír td kivételével sebezgeti tier 10-ben a 300-akat, miközben 4 tierrel feljebb van. Nem látod ebben a furcsaságot?

szerintem ez eredetileg nem így volt. Elvégre a 4-esnek 1100 lenne az alfája. Csak gondolom a szokásos Sírás rívás miatt lenerfelték. Wg balansz.....

1 hete 5 napja #281290 Írta: tothistvan50
wotreplays.eu/s...10787e

Stug IV ezzel kész!
 Az utolsónak maradt HT15(4000 kombinált sebzés) küldetéshez a recept:
-Pattintani, és jó nagyot sebezni is képes tank. O-I volt számomra egyértelműen, troll ágyúval.
-Legyél top  tier, 3-5-7 -es MM-ben.
-Fogyaszd el előtte az RNG által neked szánt aznapi szívásmennyiséget.
-Legyél vadbarom troll.
-Ízesítésképp: tehetetlen ellenfél, szerencsétlenkedő KV2-vel, bohóc T34S szakasz-al.
-Deszert: szándékaidat felismerő, hatékony saját csapat.

Ez az egész küldetés sorozat megérné, hogy megírjam róla a memoárjaimat. Jó 2k csata alatt jött össze, és igen szórakoztatóvá tette a játékot, mely könnyen fordulhatott volna számomra e nélkül lélektelen farmolásba(vagy inkább feladásba).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, RedFox69, Sics, StahanoW, Lamer_hero

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #281304 Írta: potzlevente
Megválaszolva: potzlevente

Robb_HUN beküldte:

Snoke beküldte:

szerintem ez eredetileg nem így volt. Elvégre a 4-esnek 1100 lenne az alfája. Csak gondolom a szokásos Sírás rívás miatt lenerfelték. Wg balansz.....

Nekem megvan a Type 5 és a KV-2 is(egyik kedvenc tankom).A kv 2 tényleg egy undormány Tier 6 ban de a Type 5 is Tier 10-ben.....Az hogy 300-at sebez ez max normál löszerrel igaz.Persze az is lehetséges,hogy lepattan a skuló mert ágyúcsövet lösz el de hát nah....pont ez benne a szép. én 500-600 átlagot hozok vele lövésenként(golddal) és néha betéved a tank elé egy Grille vagy papír med és már mennek is a garázsba......Pont úgy,ahogy KV-2-nél az Rhm,Skorpio és társai. :) Ezt a trollfaktort én kifejezetten szeretem bennük.Az már más kérdés hogy mennyire toxikus hatásuk van a játékra.De amíg az FV4005 bent maradhat azzal a mozsárral addig szerintem ezek is. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Sics

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.