Jelenleg

41
látogatónk van

Szakasztársat keresek!

10 éve 1 hónapja #30123 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

És ha az ATről pattog a stug III és a pz sfl IVc (aminek 205-ös az átlövése) akkor az szerintem egy használható páncélú TD.


Kenyérpirítóval az AT 2 kettő darab lövés.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 1 hónapja #30125 Írta: Jacc80
Megválaszolva: Jacc80

Van egy 5-ös orosz artym akko Mazopista vagyok :woohoo: ?

:lol: :lol: :lol:


Jaja! Nekem is volt Su-122A-m, de eladtam, mihelyst a KV-2-vel sikerült összelőnöm az S-51-et... mazochistáknak garantáltan jóval nagyobb élmény! :)


S-51 nekem is megvan.
Tényleg mazochista jószág.
Még csak a 152mm van rajta és így is megőszülök mire újratölt, ha egyszer eljutok a top lövegig akkor jön a két lövés között kimegyek kv-t főzni...

ugyanakkor csaták dölhetnek el egy jó artyn...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 1 hónapja #30128 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan

Van egy 5-ös orosz artym akko Mazopista vagyok :woohoo: ?

:lol: :lol: :lol:


Jaja! Nekem is volt Su-122A-m, de eladtam, mihelyst a KV-2-vel sikerült összelőnöm az S-51-et... mazochistáknak garantáltan jóval nagyobb élmény! :)


S-51 nekem is megvan.
Tényleg mazochista jószág.
Még csak a 152mm van rajta és így is megőszülök mire újratölt, ha egyszer eljutok a top lövegig akkor jön a két lövés között kimegyek kv-t főzni...

ugyanakkor csaták dölhetnek el egy jó artyn...

A "Nagy Artynerf" óta nem ültem le játszani szegény, öreg SU-8-asommal, ott árválkodik, lehet ideje lenne leporolni... HA nem lett annyira idegtépő a játék velük...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #42838 Írta: Gyilokzóna
Megválaszolva: Gyilokzóna
Szóval szakasztársakat keresek.
A tomato mintapéldánya vagyok de igyekszem fejlődni és nem vagyok lusta tanulni a jobbaktól. Tier 1-5-ig van még egyelőre tankom. Az se baj ha kedvelitek a kisebb tiereket imádok a kis Pz III A-val csatázni például. :)
Profilom megtekintése mazochistáknak ajánlott!

www.noobmeter.c...26575/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #48626 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S
Szakasztársat keresek, aki hétköznap délelőtt és kora délután játszik. Lassan, de biztosan fejlődő narancs játékos, nem vagyok suicide alkat, sőt. Tier II - X -ig van tankom a garázsban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #48774 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Szakasztársat keresek, aki hétköznap délelőtt és kora délután játszik. Lassan, de biztosan fejlődő narancs játékos, nem vagyok suicide alkat, sőt. Tier II - X -ig van tankom a garázsban.


Szia.

Keresd a játékban Red_Marshal-t, ő azokban az időpontokban játszik általában, amikor te szakaszoznál, illetve hajnali 1-6h között is (itt, ezen a honlapon ő nincs regisztrálva).

A statisztikáját ne nézd, mert esténként két (még személyi igazolvány nélküli) kiscsaj is szokta bűvölni a tankjait.

Jófej srác, az a típus aki ésszel játszik és nem agresszivitással, az egyetlen hibája, hogy csak normális emberekkel képes együtt játszani, beképzelt nagymenőkkel 1-2 csata után abbahagyja a közös játékot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Joci333, cinderella99

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #50079 Írta: G0mb1
Megválaszolva: G0mb1
Szakasztársat keresek T-44 illetve IS-hez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #51561 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Szakasztársat keresek!
Jelenleg rendelkezésre álló járművek:
T1 cunningham, cruiser4, Pz s35, KV1s, T32, AMX50 100, E75, M24 Chaffe.
Tier 5 feletti tankokban 3-4 soros legénység csücsül, mindegyik el van látva a szükséges felszerelésekkel.
Több szakasztársam is abbahagyta, és az ő helyükre keresnék pár új társat. Így is van már pár játékos, akikkel rendszeresen játszok, de még 2-3 játékos felférne a barátlistára.
Csak olyan játékosokat keresek akik hozzám hasonló tudásúak, vagy jobbak nálam.

Statisztikáim

Játékban ugyanez a nevem. Nappal érek rá jobban. Este sose vagyok online.
Ha valaki esetleg kipróbálná a játékot velem szakaszban, az írjon rám. Lehet, hogy már szakaszban vagyok, amikor rámírsz, akkor majd küldök meghívót, ha lesz üres hely.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53289 Írta: Rivanka
Megválaszolva: Rivanka
Sp mellé keresnék szakasztársakat. Elsősorban tierlimites t8-as prémiummal rendelkezőket. (Sp, Type59, 112, jg8.8, fcm, is6, stb) Én mással nem nagyon megyek már. Elég sokat vagyok játékban, keress bátran.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #54301 Írta: simonbence2013
Megválaszolva: simonbence2013
Szakasz társat keresek tier 5-7-ig.
De lassan meglesz a tier 8-as t28 prot. meg az is-3 ami fullos.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #54303 Írta: cech19960320
Megválaszolva: cech19960320
Valaki tier 5-7-ig szakasz?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #57949 Írta: Gyilokzóna
Megválaszolva: Gyilokzóna

Valaki tier 5-7-ig szakasz?


Helló! Benne lennék bár csak hatosig vannak tankjaim de spotter tankokkal is rendelkezem így az az egy plusz szint nem akadály. B)
ID : Stevetigris

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #64920 Írta: Felemi
Megválaszolva: Felemi
Sziasztok!

Ma este (2014.09.11) 22-től kb éjfélig valaki? Chi-Ri, T-43 amit húznék + ha úgy van IX-ben IS-8 és Jagdtiger, de funolásban vagy farmolásban is benne vagyok (van vagy 3-4 8-as tank, amit meg kéne vennem, de nincs kreditem)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 6 hónapja #64965 Írta: Felemi
Megválaszolva: Felemi
Hétvégi ajánlathoz szakasztársat keresek, valaki?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 hónapja #70515 Írta: bigibagoly
Megválaszolva: bigibagoly
Sziasztok

este általában 19-21-ig vagyok, ezt általában sikerül tartani, de a suli miatt változhat. szakasz célja lenne, hogy a meglévő tankokat húzzuk, de mégis jól érezzük magunkat közbe.
és ha esetleg valaki tanító jelleggel vállalná azt azt is nagyon megköszönném, mert videókon kívül nagyon kis tapasztalatom van a scoutolásban... elc amx-el játszok mostanában, de persze nem csak azzal. ha valaki segítene a scoutolással azt megköszönném.

stat alapján nem vagyok az az űberprofi fajta, de ha valaki esetleg segítene a fejlődésben, annak nagyon örülnék.

válaszokat köszönöm

ui.: klánok ne keressenek, h menjek át ide-oda, mert nem megyek. én csak szakaszozni szeretnék...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.