Jelenleg

19
látogatónk van

Szakasztársat keresek!

10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #14595 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
A cím magáért beszél... (mármint nem én keresek, hanem ha Ti kerestek, osszátok meg itt)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #16607 Írta: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
Megválaszolva: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
Látom nem tolonganak az emberek, de valakinek el kell kezdeni a sort. :whistle:
Noobmeter linkem: www.noobmeter.c...31299/
Játszott tier: 5-8
Mikor vagyok online: hétköznapokon du. 2-4 körül már otthon vagyok, nem feltétlenül online WoT-on, de skype-on meg lehet találni.
Elvárások: 1200+, de legalább utolsó 1000 csatában 1200 efficiency, voice chat esetén 20+ életkor, és értelem.
Egyéb: mivel prémium nélkül játszok, hasonló társat keresek, hogy ne legyen kellemetlenség hogy még nem tudok tier 9-10-be menni.
Valamint esetleg olyan játékosok is irhatnak akik WoT-ban még viszonylag újak( 1-3k csata), de más MMO-val "komolyabban" foglalkoztak, és gyorsan tanulnak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #16611 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Dartonite!

Ha online látsz, nyugodtan írj rám, általában 12-16 között és este vagyok fenn, a statomat látod, életkor na az megvan bőven, értelem... az felfogás kérdése. :silly:
Most leginkább TD-zek (6 és 8 tier) a küldetés és a tierhúzás miatt, de van tankom...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja - 10 éve 1 hónapja #16623 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Sziasztok,
Egy jó szakaszra mindig vevő vagyok.
Statom: www.noobmeter.c...51290/
Főleg esténként vagyok fent (néha napközben), általában 9 után, és hajnalig tolom.
Játszott tierek: 1-10
Arty és light kivételével minden más típusú tankot játszok.
Közös játék esetén verbális kommunikációt preferálom, Skype, in-game chat, TS, vagy bármi más módon.
Kor: valahol 35 és 40 között :-) Szakaszozni különösebb elvárásom nincs, csak legyél normális és ha lehet 20 felett :-)
Jó lenne ha a statod valahol az enyém közelében lenne, vagy jobb ;-)
Üdv
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #17443 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Sziasztok!
Próba jelleggel elindítok egy wot csatornát (amikor fent vagyok), szakasztárs keresése és egymásra találása céljából.
Klánon innen és klánon túl! :D
A csatorna neve:
Szakasz
Jó játékot! :silly:
ttocra
de néha Forrozeiro ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #17445 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia

Sziasztok!
Próba jelleggel elindítok egy wot csatornát (amikor fent vagyok), szakasztárs keresése és egymásra találása céljából.
Klánon innen és klánon túl! :D
A csatorna neve:
Szakasz
Jó játékot! :silly:
ttocra
de néha Forrozeiro ;)


Lehet tudod, de azért leírom, hogy az ilyen csatornák minden szerver restartnál törlődnek és újra létre kell hozni.(szóval 1-2 naponta kb.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttocra

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #17486 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra

Sziasztok!
Próba jelleggel elindítok egy wot csatornát (amikor fent vagyok), szakasztárs keresése és egymásra találása céljából.
Klánon innen és klánon túl! :D
A csatorna neve:
Szakasz
Jó játékot! :silly:
ttocra
de néha Forrozeiro ;)


Lehet tudod, de azért leírom, hogy az ilyen csatornák minden szerver restartnál törlődnek és újra létre kell hozni.(szóval 1-2 naponta kb.)

Nem tudtam. Én arra gondoltam, hogy minden kilépésemnél törlődik!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #20694 Írta: Dude_sniper
Megválaszolva: Dude_sniper
Sziasztok,nem olyan régen kezdtem a játékot de rengeteget játszottam már vele(szabad időm van dögivel)...Nagyon megfogott és eljutottam arra a pontra,hogy belevetem magamat komolyabban és ma éjszaka elkezdtem nézni az oktató videókat a fórumot is átböngésztem mindennek utána néztem.Eddig csak mentem lőttem és nem foglalkoztam taktikával hol odacsapódtam valakihez hol szólóban nyomtam,de most megtudtam hogy a számok mit is jelentenek és eléggé magam alatt vagyok.Gondolom kis odafigyeléssel és tanulással javíthatok magamon.Ezért hálás lennék ha rutinos emberekkel bemehetnék gyakorolni és ellesni a fortélyokat,hogy kamatoztassam azokat a harcokban.
Előre is köszönöm,Dodee (Dude_sniper)
Tier:4-7

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #20697 Írta: tothattika07
Megválaszolva: tothattika07
Sziasztok. Én még fiatal játékos vagyok, de sokkal komolyabb vagyok a korosztályomnál. Statomat telefonról nem tudom linkelni, annyit tudok hogy 980wn7 em. 14000 csatán vagyok túl, rendelkezem T110E5 el, T110E4-el, Obj.261-el és T62-A val. Van a garázsba továbbá KV-1, T18, IS-3, VK5201A és AMX 13 75. TS el rendelkező szakasztársat keresnék .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #20724 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189
Hello keresnek egy WZ-120 tulajdonost vagy kettot is...ep azt huzom es jobban szeretek azonos tipusu tankokkal kuzdeni!Lehetoleg fullos legyen!Ha nincs mas 9es med is johet bar jobban orulnek a wznek :) irjatok ram vagy irjatok nevet! Ja es lehetoleg nelegyen voros :whistle:
Komunikacio TS

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #20773 Írta: raymi16
Megválaszolva: raymi16
Sziasztok!
Ha esetleg van valakinek kedve szakaszban csetepatézni, nyugodtan jelentkezhet nálam is! :cheer:
Van jópár járgány a francia és kínain kívül, szóval van választék!
Tier VII-es a legnagyobb szintű tankom (Tigris) ha esetleg érdekel valakit! A játékban ugyanez a felhasználónevem!
További jó lövöldözést! :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #21582 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
Ma este kb 6-tól nekiülök játszani pár órát, szivesebben játszanék szakaszban. (csütörtök, 2013.okt.24. :) )
Nickname ugyanez mint itt. Figyelem, nem vagyok lila, csak fejlődőképes narancs :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 1 hónapja #30038 Írta: Ryek05
Megválaszolva: Ryek05
Üdv

Mivel a havi küldetések közül az egyik az a csapat módban való csata közben 25 tank kilövése, én meg noob vagyok, kellene egy csapat (gondolom), hogy megpróbálhassam ezt valahogy elérni. Jól jönne a 7 nap prém fiók :)
Este 9-12 között vagyok online csak és max tier 6om van, de inkább a tier 5 lenne a nyerő. Esély, hogy van egy csapat, amibe betársulhatnék?

Előre is köszi a válaszokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 1 hónapja #30042 Írta: tigershark71
Megválaszolva: tigershark71

Üdv

Mivel a havi küldetések közül az egyik az a csapat módban való csata közben 25 tank kilövése, én meg noob vagyok, kellene egy csapat (gondolom), hogy megpróbálhassam ezt valahogy elérni. Jól jönne a 7 nap prém fiók :)
Este 9-12 között vagyok online csak és max tier 6om van, de inkább a tier 5 lenne a nyerő. Esély, hogy van egy csapat, amibe betársulhatnék?

Előre is köszi a válaszokat.


Gyakorlatilag nulla. Elméletileg persze lehet, hogy valaki megszánna téged, de ez sem valószínű, mivel tier 5-6 gépekkel nem vagy hasznára a csapatnak.
A csapat küzdelmekben legfeljebb 7 tank vehet részt, amelyek össz tier száma 42 lehet.
Jellemzően ezért 5db tier 8-as tank van a csatákban, és ezek mellé társul két darab tier 1 felderítőnek. Ezzel meg nem sok esélyed lenne 25 killt összehozni, mert azokat a tankokat is olyan emberek vezetik, akik már tier 8-nál tartanak (nem biztos, hogy ügyesebbek, de nálad nagyon valószínűleg tapasztaltabbak)

Sorry, ha elkeserítettelek. :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ryek05

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 1 hónapja #30050 Írta: Ryek05
Megválaszolva: Ryek05
hmm, sajnos én azt se tudtam mit jelent ez a csapat mód :)
Azt hittem hogy olyan mint a szakasz csak fixen 7 fős, de akkor ez keményebb. Nem akarom, h bárki áldozgassa magát, nem lesz prém, nem lesz...a maradék 4 küldetés is meghozza a 2 millát, az se rossz.
Akkor majd fél év múlva mikor a teljes német arzenálom elér 8ra, újra megnézem ezt a módot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.