Jelenleg

34
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 10 hónapja #189263 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Nem akartam a P8.8 cikk alá írni, ezért ide írom:
Mehetsz te P8.8-cal, Fv-vel, stb. de azt kell, hogy mondjam a 8-as WZ jobban keres. Bármennyire is rühellem azt a tankot. Mivel nagy az alfa, kevesebb lövést kell leadni, a jó toronypáncélt kihasználva jól tudsz pattintani és a tierlimit miatt szinte nem lehet 1000 alatt sebezni vele, csak akkor ha valamit nagyon elrontasz. HEAT-je is elég mindenre.
Ráadásul az a szar ágyú még mindig kevésbé húz fel, mint az amikor az FV-t 10/7 alkalommal T10-be dobja be.
Wz-nek alacsony tier ellen még a nagy alfa miatt elrettentő ereje is van, úgyhogy én eldöntöttem, hogy csak ezzel megyek, ha farmolni akarok.
Egyre jobban úgy vagyok vele, hogy egyedül a CDC (a gyorsaság miatt, full passzív, láthatatlan játékkal), és az FCM az ami a WZ-t fel tudná váltani nálam. Esetleg a T34 (napokban tapasztaltam, milyen az a tank jó kézben, és tényleg szimpi), azzal is elérhetőnek tűnne a 2000+ átlagsebzés megerőltetés nélkül (amúgy is imádom a hulldownt).
Lehet, hogy sokaknak tetszik a mod1, patton, p8.8, fv de úgy gondolom hosszú távon ezek képtelenek arra, amire mondjuk a WZ. WZ-vel, prém nap mellett átlag 70.000-80.000 creditet kerestem körönként. Bazz, hol csinálod ezt meg a nem tierlimites medekkel, mikor az 1800-as átlagsebzés már superunicumnak számít?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Diarmand

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189271 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Figyelem: Spoiler!

Nekem sajnos nincs meg a WZ, de teljesen egyet értek veled. Tier limit nagy előny, Kihagyni a T10-et (vagy +2 tiert) jót tesz az átlag keresetnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189273 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Lehet, hogy sokaknak tetszik a mod1, patton, p8.8, fv de úgy gondolom hosszú távon ezek képtelenek arra, amire mondjuk a WZ. WZ-vel, prém nap mellett átlag 70.000-80.000 creditet kerestem körönként. Bazz, hol csinálod ezt meg a nem tierlimites medekkel, mikor az 1800-as átlagsebzés már superunicumnak számít?


Érdekes felvetés. Rövid távon igazat is adok neked, hosszú távon viszont máshová helyeződnek a hangsúlyok. Ha időnként kell a kredit, beugrasz az általad egyébként utált tankba, és farmolsz pár 100k kreditet, az belefér. De 10-20-30 millió kredit kifarmolása már mazochizmus egy szenvedős tankkal. Én arra törekednék, hogy a kreditfarmolós körök is élvezetesek legyenek, ehhez keresnék prémtankot. Az új T8-as medekkel élvezetesebb csatákat lehet menni, még akkor is, ha nem termel annyi kreditet, mint a WZ.
Most a Mutz-on gondolkodom és az IS-3A-n.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189275 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

su-100y, su-100y :)
Lő és "ammo rák".
Betölt, lő és kigyulladsz.
Átvált aranyra és beléd lő hatszázat.

A 130mm ereje :)

Adhatnál néhány tippet hogy hogyan kéne játszani azzal a tankkal mert nekem ezt csinálja:lő és nem talál el semmit,lő és lepattan,lő és nekem elpattan egy ér az agyamban hogy már megint nem talált el semmit :D.plussz engem állandóan feldob vele tier 8-ba.nekem valahogy rohadtul nem áll kézre az a tank,mondjuk még a legénységnek az első skillje se 100%-os.amúgy poén tank mert ritka ronda :trollol: :trollol: :trollol:





Nekem már nem az első skillt tolják a legények, így azért sokkal kellemesebb.
Persze néha troll tank, lepattan a kv1 popsijáról zsinórban, vagy éppen elszáll jobbra a lövedék. Az artykat sem szereti és közelharcban rögvest harangoznak neki.

Viszont ha megvan a 100% legénység és a bia, akkor már 10-ből 9x oda megy a lövedék, ahova akarod. Javarészt hetes-nyolcas csatában landolok vele én is, 5-ből 1x T6-os, 2x T7-es, 2x T8-as arányban. Ám 198 pennel nem sokat kell félnie. Ami fontos mindegyik szinten, hogy a top tierség semmit sem jelent, mindig játssz úgy, hogy te csak a tápláléklánc közepén vagy.
Maradj hátul, de tényleg hátul és úgy kövesd a csapatot. Városi pályán úgy állj be az ismert útvonalakra, hogy ha lősz, tied legyen az első lövés és rögvest tolatás fedezékbe. Én kihúztam kempelésre csigaszemmel meg ennek megfelelő legénységi skillekkel.

Ennek a hatalmas kalibernek megvan az a rejtett bája, hogy a 130mm-es lőszerben lévő robbanóanyag mindent visz a tanktesten belül, ami útjába akad, ezért gyújtani, robbantani kiváló. A csúcs eddig 6 lövésből 3 ammo rack, emellett 2 gyújtás még vagy fél-háromnegyed évről ezelőttről :)

Szintén kellemes emlék, amikor fjordon alulról törtek be a tankok középen, állóháború alakult ki, én meg vígan lődözhettem a bázisról a tigris 2-k, T34-ek, IS3-ak oldalát. Csak jó messze kell lenni az akciótól és nagyszerű tank válik belőle, illetve neked kell leadni az első lövést. Közelharcra hetes-hatos tankok ellen meg bízz a csökkentett átütésű aranyban, melyből egyet én mindig tartok kabalaként. (Mióta 5 hp-n állva Himmelsdorfon 1vs1-ben egy rám vadászó 620 hp-s is6-ot kiszedtem az esélytelenek nyugalmával)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szekkernyak

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189276 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand

Nem akartam a P8.8 cikk alá írni, ezért ide írom:
Mehetsz te P8.8-cal, Fv-vel, stb. de azt kell, hogy mondjam a 8-as WZ jobban keres. Bármennyire is rühellem azt a tankot. Mivel nagy az alfa, kevesebb lövést kell leadni, a jó toronypáncélt kihasználva jól tudsz pattintani és a tierlimit miatt szinte nem lehet 1000 alatt sebezni vele, csak akkor ha valamit nagyon elrontasz. HEAT-je is elég mindenre.
Ráadásul az a szar ágyú még mindig kevésbé húz fel, mint az amikor az FV-t 10/7 alkalommal T10-be dobja be.
Wz-nek alacsony tier ellen még a nagy alfa miatt elrettentő ereje is van, úgyhogy én eldöntöttem, hogy csak ezzel megyek, ha farmolni akarok.
Egyre jobban úgy vagyok vele, hogy egyedül a CDC (a gyorsaság miatt, full passzív, láthatatlan játékkal), és az FCM az ami a WZ-t fel tudná váltani nálam. Esetleg a T34 (napokban tapasztaltam, milyen az a tank jó kézben, és tényleg szimpi), azzal is elérhetőnek tűnne a 2000+ átlagsebzés megerőltetés nélkül (amúgy is imádom a hulldownt).
Lehet, hogy sokaknak tetszik a mod1, patton, p8.8, fv de úgy gondolom hosszú távon ezek képtelenek arra, amire mondjuk a WZ. WZ-vel, prém nap mellett átlag 70.000-80.000 creditet kerestem körönként. Bazz, hol csinálod ezt meg a nem tierlimites medekkel, mikor az 1800-as átlagsebzés már superunicumnak számít?


Végre valaki érti, hogy miért szeretem a WZ-t.
Az persze más kérdés, hogy sokan nem tudják használni a D25T ágyút rajta...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189277 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Az FV-vel nekem is néha az az érzésem, hogy megmaradt a névelőd MM besorolása. :-) :-) :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189286 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Lehet, hogy sokaknak tetszik a mod1, patton, p8.8, fv de úgy gondolom hosszú távon ezek képtelenek arra, amire mondjuk a WZ. WZ-vel, prém nap mellett átlag 70.000-80.000 creditet kerestem körönként. Bazz, hol csinálod ezt meg a nem tierlimites medekkel, mikor az 1800-as átlagsebzés már superunicumnak számít?


Érdekes felvetés. Rövid távon igazat is adok neked, hosszú távon viszont máshová helyeződnek a hangsúlyok. Ha időnként kell a kredit, beugrasz az általad egyébként utált tankba, és farmolsz pár 100k kreditet, az belefér. De 10-20-30 millió kredit kifarmolása már mazochizmus egy szenvedős tankkal. Én arra törekednék, hogy a kreditfarmolós körök is élvezetesek legyenek, ehhez keresnék prémtankot. Az új T8-as medekkel élvezetesebb csatákat lehet menni, még akkor is, ha nem termel annyi kreditet, mint a WZ.
Most a Mutz-on gondolkodom és az IS-3A-n.


Az élvezeti érték relatív. Az első 40 meccsem az Fv-vel nagyon király volt. Azt hittem, hogy azt a tankot nem lehet nem szeretni. Mr. 7 szarvval ( :) ) játszottunk együtt, és agyoncsapkodtunk mindenkit. Dőlt a lé. Valami 2500-as átlagsebzésem volt és 85% winrate. Viszont az utolsó 20 meccsemből 80% csak T10-ben volt. Nem mondom, hogy nem lehet használni ott az alaplövedékével is, de mikor már a 3. ilyen kört kapom zsinórban, betelik a pohár és hosszú távon élvezhetetlenné válik a játék. Főleg, hogy mostanában egyre több a 3-4 perces csata.
Lassúsága és papírsága miatt Te vagy a desszert azon a meccsen. S igazából a Mutz, 54mod1, patton se olyan gyors, hogy egy gyors rush elől menekülhessen. Egyedül a CDC.
A rekord eddig 10/8 meccs T10-ben. Akkor döntöttem úgy, hogy visszaállok a WZ-re, mert ott max mellémegy 2-3 lövés de, vissza tudom tartani a páncéllal a rohamot, és bizony nem lő be JóskaPista 300 méterről kapásból a T6-os tankjával. Továbbá azt is meg lehet csinálni, hogy ha látok egy szingli tigert, akkor teljess gőzzel rárontok és fachugban agyoncsapkodom (a medekkel ezt nem nagyon tudod megcsinálni, vagy ha igen, akkor a kis sebzés miatt sokkal lassabban).

WZ érdekes egy jószág. Nem szabad tőle azt várni, hogy elhozd a meccset, vagy 1vs1-ben győzedelmeskedj egy IS3 ellen, mert csalódni fogsz.
Kemény tank ellen csakis erősítéssel, de lehetőleg úgy kell játszani, hogy amíg lefoglalják a nehéztankot te szétcsapod az oldalát. Mindig a biztos sebzést kell keresni és rá kell rontani a puha tankokra, amelyeket könnyedén át tudsz ütni.

IS3A-ban látok még értelmet, mert a sima IS3 szerintem a T8 szörnye. Abban a tankban érzem magam a legnagyobb biztonságban, ha T10-be dob. Tehát az IS3A-nak is biztos akad élvezeti értéke, de ott úgy tudom a legénységgel van valami gikszer.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189292 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
A 3A hasonló a WZ-hez csak van átütése és nincs tier limitje. A legénysége egy fővel kevesebb. Jah és gyorsabban tölt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189311 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Berlin quartet az NA szerveren is.


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189318 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Semmilyet. Ne vedd meg. Egyszer megvettem, de 4 skilles legénységgel is sz@r.

Ugye nem a kínai IS-2-ről beszélsz?


Nem, a prémiumról. De klántársnak az is van, és nem dícséri. Pedig nem rossz játékos, nem azért mondja, mert egyébként is béna.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189339 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN
Sziasztok!

FV4202 tulajoktól kérdezném: mennyire vannak megelégedve a tankkal?
Látatlanba a statok alapján jól leszólta mindenki. Jó néhány kör után nem változott a vélemény?
T44proto is kb így le volt szólva és most sokak nagy kedvence.
Szóval? Érdemes megvenni? Át tudna ülni a CromiB legénysége.

Előre is köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189340 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Sziasztok!

FV4202 tulajoktól kérdezném: mennyire vannak megelégedve a tankkal?
Látatlanba a statok alapján jól leszólta mindenki. Jó néhány kör után nem változott a vélemény?
T44proto is kb így le volt szólva és most sokak nagy kedvence.
Szóval? Érdemes megvenni? Át tudna ülni a CromiB legénysége.

Előre is köszi!


Úgy nem rossz, hogy hozzámvágták. Nem vagyok elájulva tőle, nekem a cent1 jobban bejött, pedig az se egy bitang a t8 medek között. Hogy őszinte legyek lehet másik t8 prém meddel jobban jársz, ami gyorsabb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Red_Dragon_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189341 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Sziasztok!

FV4202 tulajoktól kérdezném: mennyire vannak megelégedve a tankkal?
Látatlanba a statok alapján jól leszólta mindenki. Jó néhány kör után nem változott a vélemény?
T44proto is kb így le volt szólva és most sokak nagy kedvence.
Szóval? Érdemes megvenni? Át tudna ülni a CromiB legénysége.

Előre is köszi!


Ingyen nem rossz, pláne a buff után, de egyébként ezért adnék utoljára valódi pénzt a Super P után, viszont nem igényli a prémium lőszert
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Red_Dragon_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189342 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Netto keresetben nem áll rosszul (érdekes a Type lecsúszott az első oldalról)
www.vbaddict.ne...erver=
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Red_Dragon_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189348 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Hírlevélben kaptam:

Military Parade Premium tanks every Wednesday, szóval aki cromwell b-re vagy rudyra vágyik, szerdánként csekkolja a shopot. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.