Jelenleg

21
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 3 hete #287256 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Köszönöm a segítséget, akkor lehet kimarad a T92, és talán a prémium könnyű tank is, vagy talán majd az LT-432 valami nagy akcióban.


Nem lebeszélni akarlak róla. Orosz youtuberek kezében például jól muzsikál. Flaconarius, G1deon kifejezetten könnyű tankokkal operál. Nézz be a csatornájukra.


Köszi, az a gond, hogy nem vagyok nagy könnyű tankos, tehát ahhoz, hogy nekem jól menjen egy könnyűvel tuti kell az, hogy az adott tank kicsit OP (pl a táras T71-el jól megy, meg T-37-el is viszonylag) legyen, de azért még megnézem mit tud, köszi a tippet, van még időm, mert még pár hét/hónap mire végigmegyünk az újonc képzés programon és tankot választhatunk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hete #287258 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Ezt most csak így a játékos neve nélkül. Ezért ne vegyél soha full kezdőként 8-as prémiumtankot:



Ennek a tanknak ugyebár 170 az alfája, neki ezek alapján sikerül vele két meccsenként 1 sebző találatot bevinni. Itt ugyan nem látszik, de a kliensben a játékos lapján gyönyörűen, hogy 140 átlag spot sebzése van vele meccsenként. Volt egy 580 körül sebző meccse is, ez volt a maximum amit elért (gondolom lerammolta egy francia light).
Ensk-en találkoztam vele, ahol is szépen begurult a városba, ráált az egyik sarokra és onnan egyszer sem nézett ki. Aztán amikor a csata végére a csapat már rongyosra pingelte a minimap-ot, na akkor elindult és vagy 2-3 utcával arrébb nekiment egy háznak, aminek a fala mintha mágnesként húzta volna a tankot mert bárhogy manőverezett nem sikerült elszakadni tőle és kikerülni...
Ja és ugyebár ehhez a kínai Bulldoghoz gyári álcafestés is járt amit emberünk lekapart róla, hiszen full csupaszon futott a tank, vagy csak nem rakta fel!? Az most így nincs meg, hogy egy ilyen vásárlásakor egyből rajta van a stílus, vagy nekünk kell felrakni.

Na mindegy, kedves kezdő játékosok, akik még csak most ismerkedtek a játékkal, nagyon szépen kérlek titeket: NE VEGYETEK 8-as PRÉMIUM TANKOT! Legalábbis addig semmiképp se, amíg önerőből valamelyik ágon ki nem fejlesztettetek egy normál 8-as tankot és nem raktatok még bele pár száz csatát. Az ilyen játékosokon (pláne egy top tier lightban ülve) meccsek mennek el és azt sem akarom elhinni, hogy így élményt nyújt neki a játék. Ez most csak egy kiragadott szélsőséges példa, de számtalan ilyen van. Hozzá nem értő kezdő játékosok, számukra nem megfelelő szintű tankban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Balog

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #287261 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ezt most csak így a játékos neve nélkül. Ezért ne vegyél soha full kezdőként 8-as prémiumtankot:



Ennek a tanknak ugyebár 170 az alfája, neki ezek alapján sikerül vele két meccsenként 1 sebző találatot bevinni. Itt ugyan nem látszik, de a kliensben a játékos lapján gyönyörűen, hogy 140 átlag spot sebzése van vele meccsenként. Volt egy 580 körül sebző meccse is, ez volt a maximum amit elért (gondolom lerammolta egy francia light).
Ensk-en találkoztam vele, ahol is szépen begurult a városba, ráált az egyik sarokra és onnan egyszer sem nézett ki. Aztán amikor a csata végére a csapat már rongyosra pingelte a minimap-ot, na akkor elindult és vagy 2-3 utcával arrébb nekiment egy háznak, aminek a fala mintha mágnesként húzta volna a tankot mert bárhogy manőverezett nem sikerült elszakadni tőle és kikerülni...
Ja és ugyebár ehhez a kínai Bulldoghoz gyári álcafestés is járt amit emberünk lekapart róla, hiszen full csupaszon futott a tank, vagy csak nem rakta fel!? Az most így nincs meg, hogy egy ilyen vásárlásakor egyből rajta van a stílus, vagy nekünk kell felrakni.

Na mindegy, kedves kezdő játékosok, akik még csak most ismerkedtek a játékkal, nagyon szépen kérlek titeket: NE VEGYETEK 8-as PRÉMIUM TANKOT! Legalábbis addig semmiképp se, amíg önerőből valamelyik ágon ki nem fejlesztettetek egy normál 8-as tankot és nem raktatok még bele pár száz csatát. Az ilyen játékosokon (pláne egy top tier lightban ülve) meccsek mennek el és azt sem akarom elhinni, hogy így élményt nyújt neki a játék. Ez most csak egy kiragadott szélsőséges példa, de számtalan ilyen van. Hozzá nem értő kezdő játékosok, számukra nem megfelelő szintű tankban.


Pedig elhiheted, hogy élvezi a játékot. Az általad bemutatott játékos is lejátszott már 153 csatát M41D-vel, tehát valószínüleg élvezi, vagy mazochista. A játék nem korosztály függő, vagyis az 5-6 éves kiskölök is ugyan úgy játszhatja, és játszanak is! Egy 6 éves gyerek nem fog az átlagsebzéssel foglakozni, vagy a győzelemmel, csapattal. Csak az érdekli, hogy mekkorát robban a lövedék a földön, le lehet-e lőni a repülőket és hogy valyon milyen mély lehet a víz? Ja meg még az, hogy hova bújjak el ahol nem találnak meg. Tudom, mivel a gyerekeim is játszanak. A probléma akkor van, amikor apuci vesz neki 8-as tankot, mert az én kölköm nehogymár tier 1-2-ben szerencsétlenkedjen, és persze a 8-as tankkal is megpróbálja lelőni a repülőt, stb. És sajnos ez ellen nem tudsz tenni semmit, hiába pingelsz a minimapon, hiába irogatsz neki, lehet hogy olvasni sem tud még, vagy ha igen akkor is csak az anyanyelvén. Ez van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hete #287288 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa
Nem tudom, hogy volt-e a napokban hozzászólásban, de lehet cserélni a Skorpion G-t is standard verzióra. Kuponyt kell küldeni a supportnak.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hete #287578 Írta: Vadkakasok /ROTON/
Megválaszolva: Vadkakasok /ROTON/

Köszönöm a választ csokiscsiga és Zoleeka!

Pont ellentétesek a válaszok :woohoo:
Nem tudok így dönteni. Valaki esetleg tudna még segíteni?


Én saját tapasztalatból mondtam, azért írtam, hogy 2 hete volt... előtte én is azt hittem, hogy csak sima kreditet kapsz érte... szóval nem tudom :S


Ha egy prémium tank megvan a garázsodban, akkor az újbóli megszerzésekor kredit VAGY gold kompenzációt kapsz. Goldot, ha megveszed a shop-ban újra valódi pénzért, kreditet, ha bónusz kódot váltasz be, megnyered, stb.. Ha leárazásban veszel egy meglévő prémium tankot a shop-ból, akkor a leárazás mértékével csökkentett gold értéket kapod meg. A személyes kedvezmény esetéről nem tudok nyilatkozni, olyat még nem kaptam.:)


Kipróbáltam, goldot kaptam.
Vettem egy Valentine II-t eredeti ár 1678 Ft, 30%-os személyes kedvezménnyel 1174 Ft, helytt mire a Pay Pall átszámolta 1232 Ft, kaptam 1000 goldot. Most is ennyibe kerül a tech treeben. 1000 gold egyébként 1322 + Pay Pall difi kb 1387 Ft. Ki van ez találva, nem lehet nyerni rajta.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #287589 Írta: Balog
Megválaszolva: Balog
.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hete #287590 Írta: Balog
Megválaszolva: Balog
Figyelem: Spoiler!


Bocs,ha offolok,de tenyleg hanyadek,mikor egy 20-30k-s red-orange tier 9-10-ben csak a jatekelmeny ellen van.Foleg mikor top tier.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #287599 Írta: MammonKZ
Megválaszolva: MammonKZ
Üdv!

A kerekes 8as prém tankot nem 14 napig lehetne megvásárolni a küldetés lejárta után?
Mert nem találom sehol.

(megtaláltam a választ, csak 2 nap volt)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #287829 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

Most láttam EU1-en ezt a Lansen C nevű svéd közepes prémet :blink:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #287931 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN
Lehet venni Defendert.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #287932 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Legyél Te is Unicum játékos! Vegyél Te is Defender-t! Csak Neked, Csak MOST. :troll: :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #287934 Írta: gezapapa
Megválaszolva: gezapapa

Legyél Te is Unicum játékos! Vegyél Te is Defender-t! Csak Neked, Csak MOST. :troll: :thx:


OK. Köszi a tippet. :kappa:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #287988 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Type 59 fanok figyelem!

Csak ma, csak neked ingyen. Egy napra játszhatsz a legendás type 59-el nerfelt állapota előtt teljes fényében. Ugyanis az utolsó napra kapsz 15k goldot a classicba és így 9500 goldért megveheted a Type 59-est. Holnap bezár a bazár. Utolsó napra, utolsó lehetőség. :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288067 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Tanácsot kérnék !

Úgy egy hete vettem egy Soumát, de még nem éreztem rá milyen felszerelés kellene bele. Jogosnak érzem a repeszpáncélt mert lassú dög és nagy is, szeretik az artyk. Jogos lenne a szerszámosláda is ezért. A vert stab, szűkítő és venti is indolható. Melyikeket tegyem rá? :scratch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288070 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Tanácsot kérnék !

Úgy egy hete vettem egy Soumát, de még nem éreztem rá milyen felszerelés kellene bele. Jogosnak érzem a repeszpáncélt mert lassú dög és nagy is, szeretik az artyk. Jogos lenne a szerszámosláda is ezért. A vert stab, szűkítő és venti is indolható. Melyikeket tegyem rá? :scratch:


Amit én tennék rá: venti, stab, optic. A 30%-os repeszpáncél szerintem nem sokat érne, legalábbis arty-k ellen nem, más meg egyébként sem lőne rád HE-vel, ha egyszer AP-val is átlő. Szerszámoslád???? Használ egyáltalán bárki is szerszámosládát???
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagyzsolt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.