Jelenleg

21
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 3 hónapja #285437 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

A Panther 8,8-at van értelme most megvenni?

Mennyire versenyképes a mai meta-ban? :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285439 Írta: m8d
Megválaszolva: m8d

Sziasztok!

A Panther 8,8-at van értelme most megvenni?

Mennyire versenyképes a mai meta-ban? :unsure:


Nincs. Lassu, nagy, nincs cammoja, kicsi az alfája. Azt nem mondanám, hogy használhatatlan, mert pontos az ágyúja és egész türhető a DPM-je. De semmiképp se egy meta tank, és igy nagyon oda kell figyelni, hogy játszol vele, ezért nem is élvezhető, szinte nem is látni a játékban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285440 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Sziasztok!

A Panther 8,8-at van értelme most megvenni?

Mennyire versenyképes a mai meta-ban? :unsure:


Előnyei: szép, a csatákban ritka madár
Hátrányai: minden egyéb. Puha, lomha, gyenge álca, alacsony alfa, lassú célzás, bár pontosnak tűnik, de nekem eszméletlenül szór. A pen so-so, de nehéz vele jól játszani, nem véletlen, hogy alig használják. Gyakorlatilag kuka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285462 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Köszönöm mindenkinek! Meggyőztetek,hogy nem akarom megvenni :lol:

Van valami jó német medium prém tank a játékban? Az 3db 5-ös medet nem sokra tartom,szerintem egyikkel sem jó játszani. Panther M10-ért szintén nem vagyok oda, Mutz-om és Panther 2-m pedig nincs.

Egy Pz. V/IV Alpha jó lenne,kár hogy beszerezhetetlen :cry2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285469 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Köszönöm mindenkinek! Meggyőztetek,hogy nem akarom megvenni :lol:

Van valami jó német medium prém tank a játékban? Az 3db 5-ös medet nem sokra tartom,szerintem egyikkel sem jó játszani. Panther M10-ért szintén nem vagyok oda, Mutz-om és Panther 2-m pedig nincs.

Egy Pz. V/IV Alpha jó lenne,kár hogy beszerezhetetlen :cry2:


A Panther M10 nem rossz, a Mutzot nem dicsérik mostanában. A T55A nagyon jó, de jutalom tank, nem hoz kreditet, bár legénységképzésre ideális.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285652 Írta: Nobuo83
Megválaszolva: Nobuo83
Annyira azért nem rossz a tank mint ahogy írják szerintem.
Nincsen olyan sok csatám vele, csak 992, de az igaz hogy amikor bejött a játékba akkor jobba volt.
Már ritkán játszok vele én is, de azért ha ügyes vagy még lehet vele csodát művelni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285653 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Annyira azért nem rossz a tank mint ahogy írják szerintem.
Nincsen olyan sok csatám vele, csak 992, de az igaz hogy amikor bejött a játékba akkor jobba volt.
Már ritkán játszok vele én is, de azért ha ügyes vagy még lehet vele csodát művelni.


Ha ügyes vagy, bármivel eredményes tudsz lenni. Pl. Dodge most csinálta meg a 3. GM-ot a Foch 155-re és a T28-ra szólóban, pedig egyik sem jó tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285719 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Tudom,hogy hülye kérdés/kérdések lesz/lesznek de a "konzolos" Wot prémium tankjait miért nem lehet a Pc-s wotba "betenni"? Nem op dolgokra vagy hülyeségekre gondolok mint a 8as brit prémium arti,hanem pl a "Captured KV-1,vagy a 8as prémium Tigris II, vagy a Captured Tiger II az amerikaiaknál,stb. A Turán III Prototípusnak miért van több lőszere??? :angry:

Ilyesmiről "nyilatkozott" valaha a Wargaming?

A másik kérdésem pedig az lenne,hogy van jó pár prémium tank amiről szintén csend van Pc-s részről. Ezekről lehet tudni valamit? Megjelennek-e valaha?

Pl : Jagdtiger H, Tiger II P, Tiger 217, Kirovets, Object 244,Pz.Kpfw. V/IV (tudom hogy ezt a béta tesztelők kapták anno), Pz.Kpfw. V Berge-Panther, tovább nem is sorolom.



8,8-ról :
Nem mertem megvenni,valahogy nekem a Panther M10 sem "jön be", nem tudtam vele megbarátkozni,ha legalább a Mutz ágyú lenne a 8,8-on még elgondolkodnék rajta.:unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285846 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Sziasztok!

A 7 napos prémium tank bérlés kódok közül december végén aktiváltam az AMX cd105-öt, még csak pár csatát mentem vele, de valami elképesztően tetszik a tank, érzésre nagyon jó az álcája, nagyon mozgékony a tank, jól gyorsul és közel 60-al képes tartósan menni, és a lövege valami fenomenális, 2 másodpercnél kevesebb célzásidő, hihetetlen pontosság és a lövedékei nagyon gyorsan szállnak (1500 m/s), így mindent könnyen el lehet találni, talán csak a töltésidő sok picit, de arra pedig rakhatok fel töltésgyorsítót. Olyan valakitől kérnék véleményt, aki már többet játszott vele, hogy tényleg ennyire jól használható tank, vagy csak nekem adta jól az elején.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285988 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

A Pz.Kpfw. IV hydrostat-ról valaki elmondaná a véleményét?

Nem tűnik valami különösebben jó tanknak,egyedül a limitált MM ami mellette szól első ránézésre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286065 Írta: mateos.90
Megválaszolva: mateos.90
Sziasztok!

Progettot megvettem karácsonyi naptárból, tetszik a tank, de viszont 43 csata alatt 12 győzelem - 31 vereség a mérlegem. Most a karácsonyi szünidő alatt játszottam csak vele, de kicsit most elengedtem, nem tudom, hogy bennem van a hiba vagy a szünet alatt boldog boldogtalan játszik :rofl:

Az lenne a kérdésem, hogy mikor érdemes játszanom vele, melyik napszakba, h ezt a statot tovább ne rontsam, hanem felhozzam?

1293 a wn8-am :lol: :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286075 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Az lenne a kérdésem, hogy mikor érdemes játszanom vele, melyik napszakba, h ezt a statot tovább ne rontsam, hanem felhozzam?

1293 a wn8-am :lol: :thx2:


Szerintem sz@rd le a statot, a játéknak nem ez a lényege, hanem a tartalmas kikapcsolódás. A stathajhászás totálisan felesleges stresszforrás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mateos.90

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286076 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!

A 7 napos prémium tank bérlés kódok közül december végén aktiváltam az AMX cd105-öt, még csak pár csatát mentem vele, de valami elképesztően tetszik a tank, érzésre nagyon jó az álcája, nagyon mozgékony a tank, jól gyorsul és közel 60-al képes tartósan menni, és a lövege valami fenomenális, 2 másodpercnél kevesebb célzásidő, hihetetlen pontosság és a lövedékei nagyon gyorsan szállnak (1500 m/s), így mindent könnyen el lehet találni, talán csak a töltésidő sok picit, de arra pedig rakhatok fel töltésgyorsítót. Olyan valakitől kérnék véleményt, aki már többet játszott vele, hogy tényleg ennyire jól használható tank, vagy csak nekem adta jól az elején.


Én is a CDA-t béreltem, és annyira megtetszett, hogy a második bérleti szezonban is azt béreltem. :lol: 111 csata és imádtam, pedig egyébként utálom a TD-ket. Erősen elgondolkodtam a végleges megvételén. :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286081 Írta: mateos.90
Megválaszolva: mateos.90
Köszi Black_Sheep_01!

Igazad van... Csak néha, jó lenne egy jó társasággal szakaszozni ahol lehet tanulni, fejlődni. Klán tgf-nél meg azért nézik a statokat.. :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286234 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok!
Japán prémium 8-as nehéz tank nyomaira bukkantam!
A frontline módhoz nézegetem, hogy milyen tankkal lesz érdemes játszanom, és a tanks.gg oldalon találtam két számomra ismeretlen tankot:
A japánnak egyelőre nincs neve:
tanks.gg/tank/n...000001

88mm-es Breda nevű csöve van.

A másik egy orosz prémium TD
tanks.gg/tank/t...000000

A Japán ára 10700 arany, míg az orosz 100 arany, így ez lehet, hogy csak később kerül még játékba, vagy jutalom lesz?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.