Jelenleg 860 vendég és 12 tag online

Prémium harckocsik

1 hónapja 1 hete #279403 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nem pattan le, az igaz, de elég gyakran nem sebez az O-I, O-Ni pároson (az O-I exp-et kettévizeli...)

Töltésidőm 7,8, látótáv 400 méter körül; inkább csak a IV-es light-okat pattintja, de azt keveset látni, jellemzően +1-ben vagyok vele.

Van 2 és 3 a másik két lőszerből, gyakorlatilag semmire sem jók, ellenben a repesz egy rendes csatában gyakran kifogy; pontatlan, olyan szinten lövi körbe a célt, valami rettenet (sokszor bead viszont szűkülés nélküli odavágást; gyorsabban betöltök, minthogy beszűkülne, így be szoktam próbálkozni, a következő lövésnél már fullra szűkülve puttyantok oda).

Összességében megérte a Ferdinand makett, a francia legényeket bünti nélkül lehet benne húzni (igaz, utána aranyért érdemes átképezni a másik járgányra :) ).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #279412 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

user99 beküldte: Úgy tűnik nagyok kell a lóvé a WG-nél a nyaralásra. Nem tudom ezek hova szórják el a sok pénzt?

Most már te választhatsz a 7végi prém tankat. E25, LeFh nyamm... :trollol: :troll:
worldoftanks.eu...-poll/

Te mit látnál szívesen mondjuk kövi 7en?

DEFENDER!!! :troll:

1 hónapja 1 hete #279415 Írta: user99
Megválaszolva: user99

Lord_Loga beküldte: Nem pattan le, az igaz, de elég gyakran nem sebez az O-I, O-Ni pároson (az O-I exp-et kettévizeli...)

Töltésidőm 7,8, látótáv 400 méter körül; inkább csak a IV-es light-okat pattintja, de azt keveset látni, jellemzően +1-ben vagyok vele.

Van 2 és 3 a másik két lőszerből, gyakorlatilag semmire sem jók, ellenben a repesz egy rendes csatában gyakran kifogy; pontatlan, olyan szinten lövi körbe a célt, valami rettenet (sokszor bead viszont szűkülés nélküli odavágást; gyorsabban betöltök, minthogy beszűkülne, így be szoktam próbálkozni, a következő lövésnél már fullra szűkülve puttyantok oda).

Összességében megérte a Ferdinand makett, a francia legényeket bünti nélkül lehet benne húzni (igaz, utána aranyért érdemes átképezni a másik járgányra :) ).

Akkor olvasd el az elemzést. OP tank még mindíg ! Váltogatni kell a lőszereket és lehet vele trollkodni ; az AP beviszi szépen a tankokat. Az O-I szériát pedig repeszpáncéltól függetlenül viszi, mint a vajat. Nem olyan mint a nerfelt artyk, akik csak karcolgatják, ennek a normál artyk ellenében nem pattan le a repesze. te lehet rosszul játszól vele, nem várod meg míg beszűkül. Nekem hajszálra úgy szuperál,mint az elemzésben. Erősen P2W-re hajaz ez is. Artysoknak kötelező darab. Szépen feleleveníti a nerf előtti korszakot. :trollol: .

1 hónapja 1 hete #279416 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

user99 beküldte:

Robb_HUN beküldte:

Sztyopa beküldte:

turoskeksz beküldte:

user99 beküldte: Úgy tűnik nagyok kell a lóvé a WG-nél a nyaralásra. Nem tudom ezek hova szórják el a sok pénzt?

Most már te választhatsz a 7végi prém tankat. E25, LeFh nyamm... :trollol: :troll:
worldoftanks.eu...-poll/

Te mit látnál szívesen mondjuk kövi 7en?

E25 jó lenne.Tavaly Novemberbe vagy decemberbe mikor volt,1 nappal késtem le.defender kellene még,és semmit se szólnák :P

Most, hogy sokat beszélnek a kedvező mm besorolás megváltoztatásáról, lehet nem lesz az e25 egy álomtank. Sőt ha hozzányúlhatnak, valószínű az eddig megváltozhatatlan tulajdonságaiba is belepiszkálhatnak. pl. a camo.

Egy óvatos jóslat:
1.Nagy valószínűséggel a" Lefety" fof nyerni, nem is emlékszem mikor lehetett hozzájutni. (Azért az E25 höz sűrűbben)
2. Eladnak egy csomót belőle, tikkadt szájú Wgsek nem győzik fogadni a sok smst az átutalás értesítőkről.
3. Miután mindenki happy, hozzáfognak a lefety "kiigazításához" s lőn sírás és fogcsikorgatás wotos völgyben.....
:rofl:

Amúgy tartozom egy vállveregetéssel minden kollegának akiket a limitált mm elvétele cikknél nyugtatgattam, nekem eddig megvolt az E25, annál nem éreztem annyira a lényegét, de kb 1 hónapja megvan az IS6, annál jobban kijön a +-1 fontossága. Most már jobban érzem miért fontos ez némelyeknek. shaking :beer2:

Úgy érzem, csupán le akarod az embereket beszélni a LeFH-ról. :troll:
Nagyon P2W a dögöcske :

1 - Nagyon gyorsan tőlt, szinte autóloaderesnek érezzük.

2 - Elég pontos is

3 - Nem nyúltak hozzá az arty nerfnél, mert prémium járgány. Csak 2 ilyen van a játékban. A másik a Sexton

4 - Nem pattan le a repesz az O-I sorozatról. A jelenlegi metában az artyk repesze pattog a szuperheavíkről. Maust Japán nehezet, bizony alig tudod sebezni vagy nem is üti át. Ez a régi, nerf előtti arty bizony hatalmasakat hasít ki belőlükmég mindíg

5 - A repesz mellett van még két páncéltörő lövedéke is, meghagyták. Hatalmas sebzést lehet trollkodni TD-kbe, heavykbe és még tud egylövésezni is.

6 - Nagyobb a látótávja a scoutokénál. Ha rádjön egy ő nem fog észrevenni és kiszedik, mert előbb spotolod fel.

7 - Meglepi a ráyolózó tankoknak, ugyanis kemény a páncélja és simán pattintja az 5-ösöket

Nem limites tank, így nem nyúl hozzá a WG. Habár amilyen sebességgel dolgozzák fel a limiteseket - még csak a KGB-5 tervénél vannak - nyugodtan évekig is eltarthat és először a 8-asok jönnek. Szóval megvehetitek az E 25-öt is.

Akarja lebeszélni a fene, délelőtt igy is rogyásig volt vele az MM, nem volt csata nélküle. :)
Csak viccelődtem:)

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #279475 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Értem, erre a szűkülésre még sosem gondoltam, valamint lehet, hogy túlforgatom :blink:
Mellékletek:

1 hónapja 5 napja #279667 Írta: user99
Megválaszolva: user99

Lord_Loga beküldte:

Értem, erre a szűkülésre még sosem gondoltam, valamint lehet, hogy túlforgatom :blink:

Érdekes, mindíg gondolkoztam azon hogy a magas értékeléseim miért nem szerepelnek a ranglistán. Én ezzel ma első lennék, de mivel még 30 csatát kellene menni, így nem számolt. Nem is értem. Ha megyek még pár kört az RNG lerontja a statom vagy mire jár az agya a WG-nek? :spaz:

3 hete 3 napja - 3 hete 3 napja #280705 Írta: paracletos
Megválaszolva: paracletos
Sziasztok!
Ha valakinek már meg van a T-34S , kérem írjon róla véleményt!
Elsősorban az érdekel, hogy érdemes-e megtartani?
Nekem már van két nagyszerű tier 5-ös gépem: A kis Leo és a T67.

Egyáltalán nincs szükségem még egy 5-ös tankra.
Ismerősömnél próbálgattam a T-34S-et és egyáltalán nem is tetszik.

Van bármi ami ellene szól, hogy el legyen adva?? (azt leszámítva, hogy egyedi)

3 hete 3 napja #280714 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

paracletos beküldte: Sziasztok!

keveset kapsz érte :D.nekem mondjuk nincs meg de van egy pár ilyen 5-ös prémtalicska a garázsban,sok mindenre egyik se jó max legénység képzésre,de ha van t34-85m-ed mondjuk akkor még arra se.nekem rohadt sok garázshelyem van szóval elférnek ezek a kis szutykok,de sok értelmüket nem látom,max ha gyüjtő vagy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

3 hete 3 napja #280716 Írta: Lamer_hero
Megválaszolva: Lamer_hero
Én ezeket a low-tieres prémiuokat (nekem ez még tier 4, és alatta) úgy használom, hogy a napi szorzót megcsinálom velük (főleg ha 3-4-5x), és így húzom velük a legénységet. A szorzóval elég sok XP-t kapnak, így észlelhető a fejlődés, jobb, mint az aznapi második nyertes csak a nagyobb tier-ű prémmel.

3 hete 3 napja #280720 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az én véleményem: kis tieres prém elsősorban akkor kell, ha az ember új legénységet indít. Ugye low tierben még nem gond (nem szívás) ha nincs 2-3-4 skillsoros legénysége az embernek ... tehát az új legénységet ilyen tierben szeretem indítani, és ha eljutottak valami normális szintre, akkor kezdem őket arra használni amire szánnám őket.

Akár még arty vagy heavy legénység is képezhető így, bár akkor nem csak átképzés lesz, de átskillezés is...

Pld a német artym legénysége a PzT25-ben és a Turánban kezdett.. lett nekik bia meg némi mozgás és toronyforgolódás közbeni pontosságot növelő skill, aztán lettek artysták.. most pedig a GWPantherben ücsörögnek.

3 hete 3 napja #280722 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

paracletos beküldte: Sziasztok!

A T67 nem hozza úgy a pénzt, ahogy a T-34S teszi... Csak pár csatám van vele, de tetszik. Jó kis MED.

3 hete 2 napja #280783 Írta: Imre_1960_
Megválaszolva: Imre_1960_

user99 beküldte: Amúgy, ha már ennyire kevés a választék, hogy minket szavaztatnak meg mi kerüljön be, miért nem teszik be több mint 1 év utána Defendert? Még dupla csomag áron is vinnék, mint a c ukrot. :trollol:

Azt majd a legvégén lövik el ;)

3 hete 7 órája #280921 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
AMX Canon d'assaut 105-ról vélemények?
Keveset látni a csatatereken, pedig papíron 0.30-as pontossága van és gyorsan is céloz, bár a fordulás nem túl jó, de egyenesen elég gyorsan gurul. Miért nem használják?

3 hete 7 órája #280923 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

PZoli beküldte: AMX Canon d'assaut 105-ról vélemények?
Keveset látni a csatatereken, pedig papíron 0.30-as pontossága van és gyorsan is céloz, bár a fordulás nem túl jó, de egyenesen elég gyorsan gurul. Miért nem használják?

gondolom azért mert a francia td ágat kevesen húzzák és ebben a kategóriában a wz jobb a fordulékonyság,dpm és páncél terén.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

3 hete 2 órája #280936 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Sziasztok van egy 10%-os kupon minden akcióra érvényes, ha érdekel valakit.

[/url]

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.