Jelenleg

25
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #283108 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj
Amúgy ti milyen döntéseket hoztok meg a vbaddict statisztikái alapján? Mert pl mondjuk kreditfarmolásra keresnék tankot, akkor az M41 90-et választanám az Obj 252U helyett, és hiába játszok mind a kettővel egész jól, a "csoda" heavy-vel sokkal jobban keresek a gyakorlatban. Egyrészt a lightot szarabbul jutalmazza a rendszer, a defender statisztikáit meg lerontja a rengeteg wannabehero.

Nemtizes tech tree tankok statjait meg a rengeteg stockos csata ronthatja le, szóval a statisztika alapján megint nem lehet pontosan megállapítani, hogy melyik jó és melyik szar tank.

Illetve az se mindegy, hogy mire is kell az a tank. Említve volt egy versenycsapat, ami előszeretettel használta az 50 100-at. Amíg egy competitive játékban kiemelkedően lehet használni, hiszen együtt dolgozik a csapatod, addig randomban ezerszer jobb egy Lorraine, mert flexibilisebb, és amúgy is magadnak kell kikaparnod a gesztenyét.

Szóval ti milyen döntéseket hoztok a vbaddict random emberek random csatáin alapuló statisztikái alapján? #nooffense #nokappa

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #283111 Írta: -
Megválaszolva: -

Amúgy ti milyen döntéseket hoztok meg a vbaddict statisztikái alapján? Mert pl mondjuk kreditfarmolásra keresnék tankot, akkor az M41 90-et választanám az Obj 252U helyett, és hiába játszok mind a kettővel egész jól, a "csoda" heavy-vel sokkal jobban keresek a gyakorlatban. Egyrészt a lightot szarabbul jutalmazza a rendszer, a defender statisztikáit meg lerontja a rengeteg wannabehero.


Ennek egyszerű oka van valószínűleg - Nem tudod az M41 90-et kihasználni. Egyáltalán nem a rengeteg "wannabehero" az oka annak, hogy a Defender kevesebbet keres. M41 90-el nem tudod azt a teljesítmény nyújtani, ami kéne a sok kredithez, Defenderrel pedig hozod azt az átlagot, amivel jól keresel. Mobilitás, látótáv, on-the-move camo, gun soft statok, és gun statok, ezek egy jó játékos kezében aranyat érnek... általában. Ebben a témában Bazsi véleménye lenne a mérvadó.

Nemtizes tech tree tankok statjait meg a rengeteg stockos csata ronthatja le, szóval a statisztika alapján megint nem lehet pontosan megállapítani, hogy melyik jó és melyik szar tank.


Amennyiben egy tankkal jól játszol, nem jelenti azt, hogy a többi tankhoz képest jól fog menni vele. Meccs függő, MM függő, stb. Viszont egy tank overall statisztikája ha stock, ha nem stock, átlagban jobb lesz a gyengébb tankoktól, a kevésbé jack-of-all-trades tankoktól. Szituációfüggő tankok ezért vannak lentebb például.

Illetve az se mindegy, hogy mire is kell az a tank. Említve volt egy versenycsapat, ami előszeretettel használta az 50 100-at. Amíg egy competitive játékban kiemelkedően lehet használni, hiszen együtt dolgozik a csapatod, addig randomban ezerszer jobb egy Lorraine, mert flexibilisebb, és amúgy is magadnak kell kikaparnod a gesztenyét.


Itt valamit félreértettél... szituációfüggően mondta Bazsi is, hogy mikor jobb az egyik és másik. Pontosan ugyanezt mondta, szóval nem értem, miért kell ezt most átrágni megint, mintha más lett volna állítva.

Szóval ti milyen döntéseket hoztok a vbaddict random emberek random csatáin alapuló statisztikái alapján? #nooffense #nokappa


Semmiféle döntésről szó sincs, véleménycseréről volt szó. Kikérte valaki a véleményét a fórumozóknak, és válaszoltunk.

Amennyiben arra gondoltál, hogy "mi" mi alapján döntjük el, hogy egy tank jó-e vagy sem: Én részemről információkeresés, felmérés, statisztikák átnézése, pár videó olyan youtuberektől, akik az őszinte véleményüket mondják el egy tankról, és nem úgy állítják be, mintha a "világ legjobb tankja" lenne. Utána megveszem (ha bejön), és elkezdek barátkozni vele. Van olyan tank, amit több év szemezgetés, utánajárás után veszek meg (szeretem a szenvedős tankokat :D ).

Sajnos az elmúlt időben nem jutott annyi időm a barátkozásra, ugyanis nagyobb dolgokba vágtam bele a fejszémet, és ott lógnak szép sorba a tankjaim, amik várják a barátkozást. :(

Ja és ugyanígy #nooffense #nokappa :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283114 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Amúgy ti milyen döntéseket hoztok meg a vbaddict statisztikái alapján?


Nagyon semmilyent. (Bár nemrég pont megnéztem, hogy Mäuschen-Maus milyen felszerelést használnak a játékosok. :cheer: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283141 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
thearmoredpatro...-3a-t/
Reload time (full magazine / projectile / round number in magazine): 44,05 s / 3 s / 3
Alpha Damage: 390 / 390 / 530
Azaz - ha csak nem számolom el magam! - 44,05 sec + 3X3 sec = 53,05 sec alatt 3X390=1170 damage, tehát 1323 DPM.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #283145 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj
Az első lövedék 12 sec alatt töltődik, ami mondjuk nulláról nézve 5 lövést enged, azaz 1950 dpm. Ha arra gondolsz, hogy egy rohamot úgy kezdesz, hogy az első 6 másodpercben kiosztasz 1170 sebzést, majd kitolhatod az 1950-es dpm-et... Persze sok minden más is befolyásolja egy tank hatékonyságát, de ha csak a potenciális sebzést nézzük, nem kaka. :D

A nyers DPM adatok csak félrevezetnek egy táras tanknál, CW-n/SH-n kívűl a gyakorlatban ritka, mikor a lehető legnagyobb DPM-et kell kitolnod, inkább a magas alpha, ami dominál randomban véleményem szerint. Izé, de az IS-3A (T) DPM-ben sem marad el a hasonló heavyktől.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283272 Írta: Wotman5000
Megválaszolva: Wotman5000
Most bent van a type 62. Milyen tank ez? Nagyon OP, hogy ilyen goldos csaomagba van csak? +éri ez?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #283273 Írta: Wotman5000
Megválaszolva: Wotman5000
Ezt nézd már 13k-rt megkapni a panzer 2J-t az ázsiába :yk: :cry:

asia.wargaming..../7546/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283297 Írta: Wotman5000
Megválaszolva: Wotman5000
Most IS-6 is van akciósan csomagban 13k-ért. Így hogy jelentősen felbuffolják megéri megvenni ? Összehasonlíthatóan OP lesz a defenderhez képest? :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283299 Írta: Marton90
Megválaszolva: Marton90
Nem tenném az alapján amit eddig olvastam róla..
Ma Este lesz wotinfo tv. GB biztos megy pár kört a buffolt tankokkal. Érdemes valszeg meghallgatni és ez alapján dönteni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283359 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_

Most IS-6 is van akciósan csomagban 13k-ért. Így hogy jelentősen felbuffolják megéri megvenni ? Összehasonlíthatóan OP lesz a defenderhez képest? :huh:

Azt meg kell hagyni, hogy a páncélzata - ami szerintem eddig is rendben volt - érezhetően sokat javult. Ugyan csak néhány kört mentem a frissítés óta, de az eddigi tapasztalataim alapján egy lánctalpakon guruló acélfal gyár lett.
Viszont átütés terén messze nem volt akkora az a buff... Érezhetően sokkal kellemesebb most az átütése, de ettől még nem lett "OP" - nem titkoltan nem is ez volt a cél.
Érts ez alatt, hogy ha véletlenül 1v1 szituációba kényszerülsz egy Type 4-el szemben és nem tudod megkerülni, akkor esélyed sincs ellene. Prémium lőszerrel is csak cca. 30% a valószínűsége, hogy szemből belődd a gyenge pontjait!
Összességében szerintem egy nagyon jó tank lett, de az "OP" kategóriát még csak nem is súrolja. Ha ilyen tankot keresel, akkor nem jó helyen kopogtatsz. Inkább javasolnék egy "bohócfestéses" masinát, mert azoknak az alaplőszer átütése is 230 mm körüli, vagyis különösebb célzás nélkül viszik egy IS-3 frontpáncélját. Igaz, hogy azok nem könnyített MM besorolásúak, de ha csapatban vagy erődben is jövedelmezően szeretnéd használni, akkor mindenképpen azokat mondanám ezért az árért.
Üdv,
_Potip_
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wotman5000

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283375 Írta: aNoName
Megválaszolva: aNoName
Mi történt az S1-el 30-40 km/h a sebessége.
Nehezebben fordul.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283406 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Kicsit olyan, mintha a talajellenállása romlott volna, nagyon be tud lassulni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sazlicse

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283410 Írta: sazlicse
Megválaszolva: sazlicse
Ezzel egyutt mintha az alcaertek is esett volna.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283459 Írta: Wotman5000
Megválaszolva: Wotman5000
Betették végre 3 év után a Cryslert a shopba. Kérdezném mennyire használahtó funnolásra?:thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283465 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok!

A prémium tank kölcsönzés témában felmerült, hogy a WG felajánlott valakinek megvételre Skorpion G-t, pont azt, amit kipróbál 1 hétre. Nos én is beléptem a WG fiókba, és én nem kaptam ajánlatot a Soumára.

Viszont van egy érdekes ajánlat. 5500 arany vásárlás esetén van lehetőség még 1375 aranyra. Játszani kell 5 csatát, és ha abból 3-at sikerül megnyerni, akkor további 1375 aranyat ad a WG.
Így összesen 6875 aranyat lehet kapni szerencsés esetben 6223 Ft ért.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.