Jelenleg

24
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 4 hónapja #255839 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

Lehetséges 2 felhasználói fiókot regisztrálni,csak az egyiket másik szerveren? Van erre bármi szabály?
Másik szerveren kapható egy prémium tank amit vagy 2 éve "vadászok".
Vagy várjak inkább türelemmel "hátha" ?
Van összefüggés az orosz,amerikai,ázsiai szervereken árult prémium tankok között (hamarosan kapható lesz másik szerón is?) vagy semmit sem jelent ,hogy egyik másik tankot árulják 1-1 szerveren?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Moltomy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255841 Írta: Moltomy
Megválaszolva: Moltomy
Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, a Löwe mellet döntöttem.

üdv
Tomi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255842 Írta: SzaSza_xD
Megválaszolva: SzaSza_xD
Szia!

Tudsz regisztrálni az RU-ra is simán, nekem is van az NA szerverre accom. Igaz a magas ping miatt nem a legjobb a játékélmény. :)

Hali!

Lehetséges 2 felhasználói fiókot regisztrálni,csak az egyiket másik szerveren? Van erre bármi szabály?
Másik szerveren kapható egy prémium tank amit vagy 2 éve "vadászok".
Vagy várjak inkább türelemmel "hátha" ?
Van összefüggés az orosz,amerikai,ázsiai szervereken árult prémium tankok között (hamarosan kapható lesz másik szerón is?) vagy semmit sem jelent ,hogy egyik másik tankot árulják 1-1 szerveren?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255846 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Szia!

Tudsz regisztrálni az RU-ra is simán, nekem is van az NA szerverre accom. Igaz a magas ping miatt nem a legjobb a játékélmény. :)

Hali!

Lehetséges 2 felhasználói fiókot regisztrálni,csak az egyiket másik szerveren? Van erre bármi szabály?
Másik szerveren kapható egy prémium tank amit vagy 2 éve "vadászok".
Vagy várjak inkább türelemmel "hátha" ?
Van összefüggés az orosz,amerikai,ázsiai szervereken árult prémium tankok között (hamarosan kapható lesz másik szerón is?) vagy semmit sem jelent ,hogy egyik másik tankot árulják 1-1 szerveren?


Köszi sikerült.Szervert,hogy tudok váltani?:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255849 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Löwe

Vigyázz, mert Odinonnak a nevét rajta hagytad a képen, ebből baj lesz... :evil: :angry: :woohoo:

Vmi érthetetlen ez a retusálási mánia... :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255863 Írta: easypc
Megválaszolva: easypc

Most egy felugró ablakba azt írta a WG hogy a ferde páncélzatával és az erőteljes lövegével egy veszedelmes fenevad az IS-6. Még akciós is. Szeretném megkérdezni, hogy így érdemes megvenni?

Régóta a Defendert akartam megszerezni, de azt írták hirepeszben nem teszik már be a shopba meg már régen nem is tették be, nem hiszem hogy az e25 példáján betennék adventba az IS6 meg szinte ugyanolyan. Sőt ez limites is. A Defenderről olvastam, hogy nem is olyan jó, meg mindíg t10-be megy ez meg mivel limites nem lehet hogy így jobb vétel lenne?
Olyan jókat ír a WG róla, hogy fenevad. Mit gondoltok? :huh:


A páncélja troll, ez igaz, de a löveg... JAJJ A LÖVEG! 175 átütéssel egy kész lexikonnak kell lennie a fejedben a gyengepontokról, szór mint állat, tipikus ruszki 122-es durung. De ha átüt, akkor az fájni fog az ellenfélnek. :talking2:

Van róla elemzés, olvasd el szerintem shaking (elég régi, de sokat nem változott azóta)


Akkor miért szédíti a népet a WG ezzel a szöveggel, hogy a tank egy veszedelmes fenevad meg erőteljes a lövege ? Köszi elolvastam az elmezést is meg amit írtok és fányévekre van a beígérttől. Mi ez fogyasztók megtévesztése ? :cry2:


Az IS 6 az egyik legjobb prémtank. QB nemrég ment vele egy 7k+ os kört tank ásszal. Az a 175 pen pont elég, ha a gyenge pontokra célzól. Nem is kell bemagolni mik a gyenge pontok, ha jól állítod be a gyári célkeresztet, jelzi ha átütöd. Nem
Ezzel a 175 pennel simán lehet aprítani a 8-asokat ott a videoban az is3 ellen magam is így szoktam. 9-esek ellen meg nem szégyen goldot használni. Nekem is megvan az IS 6 most egy igen jó vétel akciósan prém fiókkal is, hogy keressél ele jó sokat ! :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255870 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Remélem csak ironizálsz, mert ilyen elven akkor ha Kvikibébi megy egy jó kört a Churchill GC-vel akkor az már *confirmed* jó tank? :lol:

Ezen a Löwe dolgon most én is elgondolkoztam, de persze megint akkor fogok majd 30%-os kupont kapni amikor nem akarok ilyesmire költeni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255873 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1
Tudsz regisztrálni az RU-ra is simán, nekem is van az NA szerverre accom. Igaz a magas ping miatt nem a legjobb a játékélmény. :)

Hali!

Lehetséges 2 felhasználói fiókot regisztrálni,csak az egyiket másik szerveren? Van erre bármi szabály?
Másik szerveren kapható egy prémium tank amit vagy 2 éve "vadászok".
Vagy várjak inkább türelemmel "hátha" ?
Van összefüggés az orosz,amerikai,ázsiai szervereken árult prémium tankok között (hamarosan kapható lesz másik szerón is?) vagy semmit sem jelent ,hogy egyik másik tankot árulják 1-1 szerveren?


Köszi sikerült.Szervert,hogy tudok váltani?:D


Le kell tölteni a másik klienst a megfelelő oldalról (worldoftanks.com/ru/eu stb), és azt (is) telepítened kell. Gyakorlatilag semmi köze nem lesz a kettőnek egymáshoz, csak a neve.

Remélem csak ironizálsz, mert ilyen elven akkor ha Kvikibébi megy egy jó kört a Churchill GC-vel akkor az már *confirmed* jó tank? :lol:

Ezen a Löwe dolgon most én is elgondolkoztam, de persze megint akkor fogok majd 30%-os kupont kapni amikor nem akarok ilyesmire költeni.

Löwe-t csak akkor érdemes venni, ha goldod van, pénzed meg nincs. Nekem kb 5 éve megvan, azóta volt jó is, rossz is. Most megint inkább jó, de azért a defender, scorpion meg hasonlók elől elbújhat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255934 Írta: Zsooolti23
Megválaszolva: Zsooolti23
Helló
Azért retusáltam ki mert nem az enyim volt.
shaking

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255935 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Attól nem kell szerintem kipingálni a képet.
De mindegy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255937 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Remélem csak ironizálsz, mert ilyen elven akkor ha Kvikibébi megy egy jó kört a Churchill GC-vel akkor az már *confirmed* jó tank? :lol:

Ezen a Löwe dolgon most én is elgondolkoztam, de persze megint akkor fogok majd 30%-os kupont kapni amikor nem akarok ilyesmire költeni.


Első felére reagálva abszolút egyetértek. Ne egy unikum határozza meg hogy ez egy állat gép. Mármint ne úgy hogy ha ő jó vele és megy XK+ köröket akkor tuti jó és Sehonnai Játékos is tuti farmológép lesz vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255954 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Sziasztok!

Segítség kellene, egy olyan 6-8-as prémium tankot szeretnék ami ágy heavy vagy médium...
Jó kereső legyen..
De jó legyen az átültetése is... Ne kelljen már arannyal lőni..
33 ezer csatas vagyok, de az utóbbi fél évben kevesebb időm van játszani éppen ezért változó a tankokkal játszom és nem igazán jön össze az az összeg amire vágyom... Ez kB 30-40 milla, amit leggyorsabban egy egy prémium tankkal tudnék ellensúlyozni.
Ennek oka, hogy jelenleg még tudnék venni 5 db 10-es tankot, van 2 9-es amit hozok, illetve lenne még más szintű is... A wn8-am jónak mondható, így ezt is szamitasba véve mely tankok jöhetnének szoba, ha minden feltétel adott.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255955 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
Sziasztok! Egy kis kedvcsináló a Löwéhez

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255957 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Sziasztok!

Segítség kellene, egy olyan 6-8-as prémium tankot szeretnék ami ágy heavy vagy médium...
Jó kereső legyen..
De jó legyen az átültetése is... Ne kelljen már arannyal lőni..
33 ezer csatas vagyok, de az utóbbi fél évben kevesebb időm van játszani éppen ezért változó a tankokkal játszom és nem igazán jön össze az az összeg amire vágyom... Ez kB 30-40 milla, amit leggyorsabban egy egy prémium tankkal tudnék ellensúlyozni.
Ennek oka, hogy jelenleg még tudnék venni 5 db 10-es tankot, van 2 9-es amit hozok, illetve lenne még más szintű is... A wn8-am jónak mondható, így ezt is szamitasba véve mely tankok jöhetnének szoba, ha minden feltétel adott.


Szia!

Jó átütésű boltban kapható nehéz tank és még használható is, az a Löwe meg a T34. A többi kapható 8-asról (gondolok itt IS6 és 112, azoknak gyenge az átütése és ahogy vissza-vissza hallom, nem is olyan jók) azokról nem is ejtenék szót, mert 175 pennel nem igazán "erősek"...A Löwét fentebb többen is és jómagam eléggé kiveséztük, szóval elég, ha csak visszaolvasod 1-2 oldallal a hozzászólásokat. De röviden: nemrég kapott buffot, egész használható, 230+átütése van, egész pontos is, szóval az ágyú teljesen rendben van (ezt tapasztaltam én az előző teszt szerveren), szerintem a tornya is egészen pattogós, maximum azt a pici kis kupolát lehet belőni magasabb tankokkal, de az nem annyira gyakori...A páncélja sem rossz, a hasát rejteni kell, mert egész könnyen belövik.

A T34-gyel volt lehetőségem egy ismerősöm accján "húzni", szóval vele több tapasztalatom van...Íme: először is, az ágyújának átütése 248, szóval bőven kielégítő. Sokáig szűkül, és hosszú a töltési ideje, de ha megvárod a célzást, akkor oda lő, ahova kell...Szóval szerintem ha van tapasztalatod szovjet ágyúkkal, akkor ez nem okoz gondot :) Magának a tanknak a páncélja nem túl acélos, rejteni kell nagyon a tank testét. Sidescrapelni óvatosan és ésszel, de lehet (persze nem minden tank ellen), de a tank főképp a tornyáról és lövegéről szól. Hulldown pozícióban nagyon erős, esetleg a tetején lévő parancsnoki kupolát lövik be, de ha a tornyot rángatod esetleg előre-hátra ringatózol, akkor kicsi az esély, az átütésére. Sokaknak a mobilitásával van probléma. Szerintem nem vészes, igaz, kicsit öregurasan, de oda lehet vele érni a csatákba.
Top tierként szépen lehet aratni, 9-sek közt, már megfontoltabban kell játszani, de még mindig lehet ügyesen, hulldown pozícióban osztani az áldást, a többi "hevivel" együtt :D 10-sek közt, viszont már ajánlatosabb megfontoltan játszani, mert elég gyorsan szétkapják az embert. De még itt is szépen működik a tornyozós stratégia.

Szerintem mindkét nehéz tank még mindig elég jó és használható.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: norbi215

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255959 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger


Le kell tölteni a másik klienst a megfelelő oldalról (worldoftanks.com/ru/eu stb), és azt (is) telepítened kell. Gyakorlatilag semmi köze nem lesz a kettőnek egymáshoz, csak a neve.

Annyit hozzáfűznék,hogy nem kell külön letölteni,hanem létezik egy program "Region Changer (Multi-client)" néven futott régen,nem tudom most is az-e a neve,de én azt használtam és azzal lehetett váltogatni a régiók szerverei közt,valahogy így nézett ki.

Ui.:Közben rá is találtam,itt egy link,hátha másokat is érdekel.
forum.worldofta...sters/
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.