Jelenleg

21
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 7 hónapja #248770 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Köszi Tomat. Nálunk amcsi szerón most elérhető prémium shopban, szerintem holnap benevezek rá. Főleg, hogy adnak hozzá minden pályatípusra örök festést még egy 100 százalékos legénységet.


Tényleg! A festést el is felejtettem!
Remélem, hogy sok örömöd lesz majd benne! Most rengeteget játszom vele (a gyűjts első helyezettként 50 ezer xp-t próbálom összehozni, és ezzel mostanában nagyon sokszor összejön :) ).


És még egy kérdésem is lenne. Skilleknek miket ajánlasz rá?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #248782 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Köszi Tomat. Nálunk amcsi szerón most elérhető prémium shopban, szerintem holnap benevezek rá. Főleg, hogy adnak hozzá minden pályatípusra örök festést még egy 100 százalékos legénységet.


Tényleg! A festést el is felejtettem!
Remélem, hogy sok örömöd lesz majd benne! Most rengeteget játszom vele (a gyűjts első helyezettként 50 ezer xp-t próbálom összehozni, és ezzel mostanában nagyon sokszor összejön :) ).


És még egy kérdésem is lenne. Skilleknek miket ajánlasz rá?


Nálam az első sor: Paralámpa, Sima utazás, Pillanatkép. Második sor: Felderítő, Álca, Álca.
Nem biztos, hogy én vagyok a wot legjobb legénység skillezője. Alapvetően a látótávot szoktam kimaxolni, illetve az álcára és pontosságra is figyelek. A második skill mindenkinél 86%-os 90 csata után.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248842 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Na megvettem a Lorraine 40t-t. Nem rossz tank. 3k sebzés eddig a legtöbb vele 4 csata alatt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249001 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

Az orosz 5ös Matilda IV mennyire "jó" tank mostanság? Megéri az árát? :blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249004 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Hali!

Az orosz 5ös Matilda IV mennyire "jó" tank mostanság? Megéri az árát? :blink:


Ehh-ehh... :trollol:

Ha ötös ruszki med kell, akkor a T-34 sokkal jobb, ha meg prémium, akkor inkább menj a 85M-mel vagy szerezz be egy Rudy-t... Ha mazochista vagy, akkor a T28 F(ucking) verzió is jó lehet, de a 'Tilda elég gagyi. A toronyra lehet építeni, de a penje borzalom... :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249006 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Hali!

Az orosz 5ös Matilda IV mennyire "jó" tank mostanság? Megéri az árát? :blink:


Ehh-ehh... :trollol:

Ha ötös ruszki med kell, akkor a T-34 sokkal jobb, ha meg prémium, akkor inkább menj a 85M-mel vagy szerezz be egy Rudy-t... Ha mazochista vagy, akkor a T28 F(ucking) verzió is jó lehet, de a 'Tilda elég gagyi. A toronyra lehet építeni, de a penje borzalom... :beer2:


A 85M megvan azt nagyon szeretem! T28 F-nek a célzási ideje az örületbe kergetett,pedig amúgy jó kis tank :whistle: Igen,egyedül a pen tart vissza ,OI ellen pl érdekes lehet :sick:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249007 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Még egy kérdésem lenne!

Prémium tank visszaállításánál a 2 hónapos időintervallumot mennyire veszik komolyan? Érdemes "próbálkozni" velük vagy felejtős? :oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249024 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek
Azt a 2000 Ft-ot simán megéri. :) Elég gyorsan tölt, medeket és lightokat jól lehet vele aprítani. Az egyetlen amivel az idegeimre megy az a lassúsága, simán le tud maradni a csata javáról.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249029 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Nem rossz a Matilda IV, de lassú és a penje elég kiábrándító, ha az MM VI-osok közé dob és nehezeket is betesz, akkor tulajdonképpen használhatatlan, még arannyal sem lövi át a nehezeket, sokszor a KV-1 is problémát jelent neki, egyéb leosztásokban, közepesek és könnyűek ellen jó, ha ezt akarod megvenni, akkor célszerű várni vele Valentin napig, mert 75%-os akcióval szokták adni, én is úgy vettem a Matilda BP-vel (ami egyébként sokkal jobban használható tank mint az orosz Matilda) együtt, annyit megérnek, de teljes árat semmiképpen sem adnék értük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #249047 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Köszi a válaszokat,egyelőre pihentetem a dolgot ,kipróbálom teszt szerveren.

Szóval elég régen eladtam egy prémium tankot ( 1éve kb),van bármi esély arra,hogy visszaállítják vagy nem is érdemes írni a Supportnak? :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249049 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nagyon komolyan veszik - nagyobbik gyermekem véletlenül eladta a Tetrach-ot úgy hogy észre se vettem (régen nem játszok már kis tierben). Hívtam a supportot, megnézték, régebben volt mint 2 hónap, úgyhogy közölték nem lehetséges visszaadni.... :-(
Mondjuk hallottam olyanról, hogy gondolkoznak valam rendszerről amiben vissza lehetne ezeket kapni valami összegért. Én örülnék neki.

Még egy kérdésem lenne!

Prémium tank visszaállításánál a 2 hónapos időintervallumot mennyire veszik komolyan? Érdemes "próbálkozni" velük vagy felejtős? :oops:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249051 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Nagyon komolyan veszik - nagyobbik gyermekem véletlenül eladta a Tetrach-ot úgy hogy észre se vettem (régen nem játszok már kis tierben). Hívtam a supportot, megnézték, régebben volt mint 2 hónap, úgyhogy közölték nem lehetséges visszaadni.... :-(
Mondjuk hallottam olyanról, hogy gondolkoznak valam rendszerről amiben vissza lehetne ezeket kapni valami összegért. Én örülnék neki.

Még egy kérdésem lenne!

Prémium tank visszaállításánál a 2 hónapos időintervallumot mennyire veszik komolyan? Érdemes "próbálkozni" velük vagy felejtős? :oops:


Még "szerencse" ,hogy nem valami nagyobb tankot :unsure: Mondjuk én is csak eggy 5ös tnakot szeretnék viszsakapn. iAm anno talán 2013-ban még egyáltalán nem volt ez a 2 hónapos limit ha jól emlékszem.
Egyszer már "próbálkoztam" náluk,nekem is ezt írták,hogy " Ellenőriztük a rendszerünkben,de 2 hónapbál régebben adtad el a tankot.Emiatt nem tudjuk a tankot visszaállítani."

Utána még próbáltam velük"egyezkedni" de hasztalan :S

Új rendszer,nos erről még nem olvastam/hallottam ,jó volna :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249231 Írta: Mikkeller
Megválaszolva: Mikkeller
Van valakinek tapasztalata a Thunderbolttal?Megéri az árát?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249234 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Én szeretem a Matilda-t anno még féláron vettem. nem mondom hogy minden csata fantasztikus vele, a lassúsága tényleg néha gond, de ha beindul lehet vele aratni :) lásd melléklet

Melléklet:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #249243 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Van valakinek tapasztalata a Thunderbolttal?Megéri az árát?


Van ám. Legénység húzására nagyon jó (szerintem), a sebessége nekem pont megfelelő, a frontjáról pedig tudnak pattogni. Sajna tier 8-ban nagyon gold igényes (meg alsóbb tierben is ha pl Is vagy japó nehéz jön szembe), szóval farmolásra nem a legalkalmasabb. Vstabbal , biával és pontosság növelő skillekkel menet közben is nagyon jól lehet vele tüzelni. Ja és szép a külseje.

Szerintem ha nem kredit farmolásra kell, megéri az árát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.