Jelenleg

22
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 2 hete #234054 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Sziasztok egy kérdésem lenne a prém bolt mai ajánlatával kapcsolatban. A T-44-100 valóban annyira jó tank hogy 14 k legyen az ára?


Nem :lol: . Maratonos volt ez is, ezért ennyi (40 szálakkal drágább, mint a first prototype).
Itt írtam róla egy rövidebbet 1.000 meccs után:
www.wotinfo.hu/...231767
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Granite

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #234065 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
40%-kal drágább, de 240%-kal élvezetesebb vele a játék...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #234069 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

40%-kal drágább, de 240%-kal élvezetesebb vele a játék...


Hát, én elhiszem neked :), de sajnos nem csak annál drágább. Teljes áron akkor is elég cudar (relatív), ha nagyon orosz medes csapatok képzéséhez kell valami. Akkor inkább próbálnék berlines, biás csapatot venni töredék árért, esetleg fel is képezni azokban. (Vagy defenderben, aztán átvinni a céljárműbe? :) )

De még egyszer, én örülök neki, hogy megvan. Ha jól emlékszem, 21 eurót fizettem érte, annyiért remek biznisz volt!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #234073 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Azt nem is mondtam, hogy ennyiért megéri megvenni. (de ingyen jól jött! ;) )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #234099 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN

Ezeket néztem ki: Fv4202, T26e4,cdc,fcm. Ezek közül melyik hozza a legtöbb kreditet?

Ha sokat sebzel mindegyik önti a kreditet. De mindegyik teljesen más karakterű tank. Inkább innen fogd meg a választást mivel játszanál sokat, szívesen.
szerintem(ez egy szubjektív vélemény!!!):
FV4202 MT/TD hibrid
T26E4 HT/MT hibrid
CDC LT/TD hibrid
FCM HT/MT hibrid
Kb mindegyiknek van valamilyen erőssége és hátránya. Így vannak kiegyensúlyozva.
Legtöbb kreditet szerintem az FCM-től várhatod és még limites is. De a legdrágább.
Én magam FV4202 párti vagyok. CDC-m is van szuperül keres, de sokkal nehezebb játszani vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234151 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

40%-kal drágább, de 240%-kal élvezetesebb vele a játék...


A proto mérföldekkel jobb tank nála és olcsóbb ! :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234154 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Skorpion G meg bekerült a depóba,így legalább hozott cc 2 milla kreditet és nem látom naponta azt a fost. :angry:


Én 10 millió kreditet is adnék azért a tankért :yk:

megér az többet elégé jo pénz nyomda,
de az giaz én is észrevettem, hogy mostanában elég sok kritikust ad. Elöbb lepatantam egy fcm50 hátuljárol az volt mára a skorpival az utolso csata majd holnap talán lejön a rontás rolla.


A skorpió mindig is szeretett láncot lőni. Néha a tornyon lőtt tanknak is láncot jelzett a csata végi összesítésben. Biztos akkorát lökött rajta az a nehéz lövedék, hogy leesett tőle... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234155 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

40%-kal drágább, de 240%-kal élvezetesebb vele a játék...


Hát, én elhiszem neked :), de sajnos nem csak annál drágább. Teljes áron akkor is elég cudar (relatív), ha nagyon orosz medes csapatok képzéséhez kell valami. Akkor inkább próbálnék berlines, biás csapatot venni töredék árért, esetleg fel is képezni azokban. (Vagy defenderben, aztán átvinni a céljárműbe? :) )

De még egyszer, én örülök neki, hogy megvan. Ha jól emlékszem, 21 eurót fizettem érte, annyiért remek biznisz volt!


Múltkor meg lehetett venni a Matilda IV-et, pontosabban egy hónap prémfiók mellé adták. Tierlimites, ami az átütése miatt érthető is, és pont jó a személyzet bármelyik orosz medbe. Lassú, az igaz, de én T28 proto.-n szocializálódtam, nekem nem furcsa. :) Igazából élvezetes vele a játék, a tornyáról sokszor pattannak, és azért ritkán fogy sok gold vele, úgyhogy keresni is lehet vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234491 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Skorpion G meg bekerült a depóba,így legalább hozott cc 2 milla kreditet és nem látom naponta azt a fost. :angry:


Én 10 millió kreditet is adnék azért a tankért :yk:

megér az többet elégé jo pénz nyomda,
de az giaz én is észrevettem, hogy mostanában elég sok kritikust ad. Elöbb lepatantam egy fcm50 hátuljárol az volt mára a skorpival az utolso csata majd holnap talán lejön a rontás rolla.


A skorpió mindig is szeretett láncot lőni. Néha a tornyon lőtt tanknak is láncot jelzett a csata végi összesítésben. Biztos akkorát lökött rajta az a nehéz lövedék, hogy leesett tőle... :)


Én meg pont Skorpióval kaptam olyat, hogy narancs löveg, vörös lánc :lol:
Súrolta a löveget, gellert kapott rajta, majd lecsapta a láncot? :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234542 Írta: Yukinohana
Megválaszolva: Yukinohana
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy a 112 mennyire életképes még a mostani metában? Nagyon gondolkozok a megvételén. Vagy a most megjelent tankokra (obj252u,defender) várjak,hogy újra megjelenjenek?Bár ezek sajnos tier limit nélküliek....Segítséget kérnék a döntésben.Köszönöm mindenkinek a válaszát. :-* :-* :thx2: :pacifier: :blondy: (Nah ezeket a smile-kat a lányom küldi nektek)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234544 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Tegnapi nap vettem egy SzuperPörit, de azt írja, hogy csak 170 milli a penje... elírás, vagy csak azoknak járt a buff, akik szenvedtek vele előtte csomót? :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234546 Írta: aarod_the
Megválaszolva: aarod_the
Bár 112-m nincs, viszont egy ideje boldog IS-6 tulaj vagyok, ami nem áll stílusban nagyon messze a 112-től. IS-6-ból kiindulva szerintem teljesen jól helyt áll a 112 a mai napig, sőt, mivel annak 250mm-es a HEAT átütése (szemben a 217-es IS-6 APCR-rel), ezért el tudom képzelni, hogy az nem válik kb. full tehetetlenné, ha szembejön mondjuk egy E75. A könnyített mm meg szerintem az egyik legjobb dolog, amit a fejlesztők egy tanknak adhatnak (IS-6, fcm50t, Excelsior tapasztalatából mondom, hogy az esetek kb. 3/4-ében toptier az ember, a maradék meccsek is ritkán vannak tele +1-es tankokkal). Summa summarum, szerintem nem lehet rossz vétel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Yukinohana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #234557 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy a 112 mennyire életképes még a mostani metában? Nagyon gondolkozok a megvételén. Vagy a most megjelent tankokra (obj252u,defender) várjak,hogy újra megjelenjenek?Bár ezek sajnos tier limit nélküliek....Segítséget kérnék a döntésben.Köszönöm mindenkinek a válaszát. :-* :-* :thx2: :pacifier: :blondy: (Nah ezeket a smile-kat a lányom küldi nektek)


Köszönjük a smile-kat a leányzónak. Nekem - más egyebek mellett - megvan a 112, IS-6 és a Defender is.
Én azt javasolom, várd meg ez utóbbit. Régen az IS-6 és a 112 volt a két kedvenc. Sajnos mára eljárt felettük az idő. Buff ide, buff oda, szinte minden újabb nehéz prem. tank jobb náluk. Mondom ezt a tierlimit hiánya ellenére. A Patriotot sokan kedvelik én nem, de ez az én bajom. Vannak az írott paraméterek és van a játékélmény. Nekem ez utóbbit a Hazafnem nyújtja.
Viszont a Defender egy nagyon élvezetesen játszható tank, az ellenfelek keserűségére. Veretes magyarsággal: ahova odab...sz, ott oda van b......szva.
A két tierlimites veterán ma már csak golddal játszható, így viszont úszik a bevétel, ami prem tanknál azért tényező.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Yukinohana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234558 Írta: Szevasztok
Megválaszolva: Szevasztok

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy a 112 mennyire életképes még a mostani metában? Nagyon gondolkozok a megvételén. Vagy a most megjelent tankokra (obj252u,defender) várjak,hogy újra megjelenjenek?Bár ezek sajnos tier limit nélküliek....Segítséget kérnék a döntésben.Köszönöm mindenkinek a válaszát. :-* :-* :thx2: :pacifier: :blondy: (Nah ezeket a smile-kat a lányom küldi nektek)

Inkább költs a családra...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Yukinohana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234572 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy érdemes-e a T25 pilot-ra költeni pénzt? :whistle: nem ugyértem hogy egyből megvenni, hanem pár tokent venni max az 5ös csomagot. vagy csak küldibe érdemes megszerezni,de sajna ugyérzem az nemfog menni :scratch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.