Jelenleg

21
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 5 hónapja #213069 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII

Jézusom 15% akció a Löwén, FCM, IS 6-oson és 50% az excelsioron & Csörcsíllen. :applause:

Érdemes most beruházni a Löwére? Vagy valamelyik másikra? :spaz:


Hol? Game-n belül?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #213070 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Ha engem kérdezel, én az IS6-ot AJÁNLOM
Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: uBootVII

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213086 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
T-34-3 olyan mint a 121 kicsiben. Vagy egy kicsit butított Type 59 (bár ezért meg fognak kövezni itt :-) )
Nem pöcsölsz sniperkedéssel, meg bújkálással, odamész oszt' odaversz - nagyot. Én általában a heavyk-kel megyek vele, aztán osztom a csapásokat. A tier limit miatt nagyon kellemes, könnyű vele sokat sebezni és hátadon vinni a meccset. Töltöm a HEAT-et amikor gondolom, prém fiókkal még akkor is +30k fölött hoz ha csak aranyat lősz vele. És fun.
Én a kettő közül biztos ezt választanám - bár ez főleg annak a kérdése melyik játéksítlus fekszik neked.

Sziasztok!

Az 59-Patton és a Type 34-3 között vacillálok. Tanks.gg-n megnéztem az összehasonlítást, főleg a soft statok alapján a puttonyos szimppazikusabbnak tűnik, de a két tank nyílván más-más játékstílust képvisel/követel és a látottak alapján mindkettő eredményes lehet a saját szerepkörében. Úgy sejtem, az 59-Patton inkább szaladgálós-kötekedős, a Type 34-3 pedig inkább amolyan jónapotkívánok-PÁÁÁFFFFF-viszon'látás jellegű járgány.

A kredit farmoló képesség tulajdonképpen nem igazán lényeges, legénység/leányság képzésre, de még inkább (pozitív) játékélmény gyűjtésére kellene. Szokták ajánlani a Type 64-et, de mindenképpen medet szeretnék! Ezen kívül, egyelőre csak egy kínai prém tank beszerzését tervezem. Ezen szempontok alapján melyiket tartjátok jobb választásnak?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213087 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Aki mozgásból akar tüzelni az ne vegyen T-34-3-at. Ez a tank nem arra való, ezért lényegtelen arról vitatkozni mennyire esik szét célzó mozgás közben... Használd arra amire való, és akkor ez nem probléma.

Persze h meg kell vele állni. ( Ha csak nem leforgós közelharc.)

DE nagyon nem mindegy, hogy mennyi időre kell megállni vele ... azaz h milyen gyorsan szűkül rá az ember.

És ezért érdemes menet közbeni pontosságot növelő skill (szerintem): kevésbé esik szét a célkereszt, hamarabb beszűkül használhatóra .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213108 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Sziasztok, holnaptól 1 hétig lesznek az akciók a nehezekre....


Jézusom 15% akció a Löwén, FCM, IS 6-oson és 50% az excelsioron & Csörcsíllen. :applause:

Érdemes most beruházni a Löwére? Vagy valamelyik másikra? :spaz:


Hol? Game-n belül?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213115 Írta: aarod_the
Megválaszolva: aarod_the
Nekem a 8-asok közül az fcm áll a garázsomban, egy pillanatig sem bánom, hogy befektettem rá. Pontos, és gyorsan tüzelő ágyú, amibe szinte egyáltalán nem kell prémium lőszer a limitált mm miatt (8 darabot hordok magamnál meccsenként, de kb. 400 csata alatt nem hinném, hogy 20-nál többet puffogtattam volna el), az a 212-es átütés szinte mindig elég lesz. Éppen ezért, plusz az alacsony AP lőszerárért igazi "kis" pénznyomda. A kiváló mobilitása miatt ráadásul nagyon élvezetes vele menni, "játszatja magát". (Hátránya a magas lőszerrekesz-érzékenysége, plusz a nagy mérete, amihez nem társul sok páncél, bár beforgatva szemből alsóbb tier ellen egészen jól védett).

5-ösöknél a Church III szintén jó vétel, 50%-os leértékeléssel meg pláne. Élvezet vele alacsonyabb tierben a sok eszetlen rohangálót legéppuskázni (hátránya, hogy a tank nem halad, hanem vonszolja magát, plusz a tornyát mindenki beveri). Az Excelsior paraméterei alapján nem jó tank (és valóban, a gyakorlatban is gyakran csődöt mond, nagyon kevés az átütése, és a szórása is kellemetlen), viszont a mozgékonysága miatt nagy a fun faktora. Megvan mindkettő tank, és azt kell, hogy mondjam, az Excelsiorral szívesebben játszom, főleg, hogy beletoltam ebbe is 400 akárhány csatát, és 3 skilles legényekkel exponenciálisan jobban teljesít!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213127 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Nekem a 8-asok közül az fcm áll a garázsomban, egy pillanatig sem bánom, hogy befektettem rá. Pontos, és gyorsan tüzelő ágyú, amibe szinte egyáltalán nem kell prémium lőszer a limitált mm miatt (8 darabot hordok magamnál meccsenként, de kb. 400 csata alatt nem hinném, hogy 20-nál többet puffogtattam volna el), az a 212-es átütés szinte mindig elég lesz. Éppen ezért, plusz az alacsony AP lőszerárért igazi "kis" pénznyomda. A kiváló mobilitása miatt ráadásul nagyon élvezetes vele menni, "játszatja magát". (Hátránya a magas lőszerrekesz-érzékenysége, plusz a nagy mérete, amihez nem társul sok páncél, bár beforgatva szemből alsóbb tier ellen egészen jól védett).

Egyet értek, megéri az árát. (nekem alig-alig van lőszerrekesz problémám ) Amit még ajánlanék, az a T34 -igaz, ez most teljes árú- és nincs könnyített MM-je, ugyanakkor bika az ágyúja, Pontos, nagy alfa +nagy átütés. A kreditet meg dmg-ért adják.:) Tény, artymágnes.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213140 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow

Sziasztok!

Az 59-Patton és a Type 34-3 között vacillálok. Tanks.gg-n megnéztem az összehasonlítást, főleg a soft statok alapján a puttonyos szimppazikusabbnak tűnik, de a két tank nyílván más-más játékstílust képvisel/követel és a látottak alapján mindkettő eredményes lehet a saját szerepkörében. Úgy sejtem, az 59-Patton inkább szaladgálós-kötekedős, a Type 34-3 pedig inkább amolyan jónapotkívánok-PÁÁÁFFFFF-viszon'látás jellegű járgány.

A kredit farmoló képesség tulajdonképpen nem igazán lényeges, legénység/leányság képzésre, de még inkább (pozitív) játékélmény gyűjtésére kellene. Szokták ajánlani a Type 64-et, de mindenképpen medet szeretnék! Ezen kívül, egyelőre csak egy kínai prém tank beszerzését tervezem. Ezen szempontok alapján melyiket tartjátok jobb választásnak?


Itt már jött jó pár vélemény a Type 34-3-ról ez nincs meg viszont az 59 Patton SAJNOS megvan voltam olyan hülye hogy megvegyem. Komolyan mondom inkább dobd ki a pénzt az ablakon legalább nem idegeskedsz feleslegesen ezzel a tankkal. Többen írták hogy szar tank mikor vettem nem is értem miért dobtam ki rá a pénzt :/
Hidd el ezerszer jobban jársz egy Type 64-el ha jársz 6os shba ott tudod a legénységet húzni jól is keresel vele nem játszol magasabb tierben úgy csupa szórakozás viszont az 59 Patton már már sokszor saját tierben is egy sz@rkupac :/
Semmi jót nem tudok mondani erről a tankkról bár még kevés csatát is mentem vele mert hamar meg is utáltam kb ilyen 3-4 csatánként minimum eldobja a tornyát szóval így hogy nkem a T 34-3 nincs meg akkor is azt mondom hogy inkább ezt vedd meg mint az 59 Pattont

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213153 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII

Sziasztok!

Az 59-Patton és a Type 34-3 között vacillálok. Tanks.gg-n megnéztem az összehasonlítást, főleg a soft statok alapján a puttonyos szimppazikusabbnak tűnik, de a két tank nyílván más-más játékstílust képvisel/követel és a látottak alapján mindkettő eredményes lehet a saját szerepkörében. Úgy sejtem, az 59-Patton inkább szaladgálós-kötekedős, a Type 34-3 pedig inkább amolyan jónapotkívánok-PÁÁÁFFFFF-viszon'látás jellegű járgány.

A kredit farmoló képesség tulajdonképpen nem igazán lényeges, legénység/leányság képzésre, de még inkább (pozitív) játékélmény gyűjtésére kellene. Szokták ajánlani a Type 64-et, de mindenképpen medet szeretnék! Ezen kívül, egyelőre csak egy kínai prém tank beszerzését tervezem. Ezen szempontok alapján melyiket tartjátok jobb választásnak?


Itt már jött jó pár vélemény a Type 34-3-ról ez nincs meg viszont az 59 Patton SAJNOS megvan voltam olyan hülye hogy megvegyem. Komolyan mondom inkább dobd ki a pénzt az ablakon legalább nem idegeskedsz feleslegesen ezzel a tankkal. Többen írták hogy szar tank mikor vettem nem is értem miért dobtam ki rá a pénzt :/
Hidd el ezerszer jobban jársz egy Type 64-el ha jársz 6os shba ott tudod a legénységet húzni jól is keresel vele nem játszol magasabb tierben úgy csupa szórakozás viszont az 59 Patton már már sokszor saját tierben is egy sz@rkupac :/
Semmi jót nem tudok mondani erről a tankkról bár még kevés csatát is mentem vele mert hamar meg is utáltam kb ilyen 3-4 csatánként minimum eldobja a tornyát szóval így hogy nkem a T 34-3 nincs meg akkor is azt mondom hogy inkább ezt vedd meg mint az 59 Pattont


Az biztos, hogy a Type 64 árban és fun-ban is jobb választás. Az 59 tényleg ammorack érzékeny, de saját tierben azért eléggé oda tud verni, igaz főként med, light, td ellen, heavyket nem mindig viszi szemből. De azt figyelembe kell venni, hogy lényegében T10-es a tornya, és a látótávot kihasználva a kupolát sem egyszerű belőni.

Egy szó mint száz, az elején nem egyszerű, rá kell érezni, akció nélkül drága és farmolásra sem jó. Cserébe, ha hozzászoksz t8-ban kapsz egy pattogós(!) járművet, amit a legtöbb szituban lehet használni és T9-ben óvatosan játszva is használható. Én nem bántam meg és megvenném újra, ha úgy adódna. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213244 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Szovjet hevi legénység húzásra és farmolásra KV1 vagy Churchill III a jobb?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #213248 Írta: Jadro
Megválaszolva: Jadro
A Prémium mindig jobb ebből a szempontból - már ha kompatibilis a kívánt ággal. Az IS ág T7-től eggyel kevesebb emberből álló legénységet tartalmaz (nix rádiós) a KV ághoz pedig eggyel több töltő kell. Szóval az IS ágra jó lesz, a másikra nem egészen.

Más kérdés, hogy én nem adnék pénzt érte, mert a KV is megfelelő pénz hozamban. HA mész vele sokat, a legénység is fejlődik. Pláne ha van szorzód is amit betehetsz a képzés idejére.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213249 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
75. KV-1S, 3,757.43 cr
80. KV-1, 3,431.72 cr
...
94. Churchill III, 2,813.59 cr

Ezúttal ezúttal kivételesen még income terén se jobb a prém .. sok goldot kell vele lőni gondolom. SZóval nem is farmol jól, lassú is...

Kevesen is szeretnek vele játszani, bár tény h vannak hívei.Ha már prém tankot vesz az ember (farmolni legénységet húzni) akkor olyant érdemes, amivel élvezetes játszani, mert sokat fog vele menni...

Ha rövid időb belül annyira megutálod h nem tolod, akkor minek megvenni.

Én inkább ezeket ajánlanám:

34. IS-2(Berlin), Tier 7 Heavy 9,371.02 cr
39. IS-6, Tier 8 Heavy 8,690.07 cr

... vagy esetleg az új orosz t7 prémet mikor majd az bekerül a boltba.

Esetleg:
25. IS-3A, Tier 8 Heavy IS-3A 11,248.20

Az IS-6 és IS-3a mellett szól, hogy t8 vasak, amivel tudnál t8 unranked csapatban menni .. ott ezek igazi pénznyomdák ... IS-3a erősebb, de amellett hogy ritkán kapható és tán drágább is valamivel, a fő baj az vele, hogy kisebb létszámú legénysége van.. nem egyezik az IS-3-mal, nem igazán ideális tehát legénységet húzni...

Egyelőre szerintem Churcill-t venni totál fölödleges, told a KV-1-et (esetleg KV-1s-t, kinek mi esik jobban kézre) ... ezek pozitív hozamúak és még nem is kerülnek real money-ba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213250 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
Köszönöm a válaszokat! Őszintén szólva, nem is mertem reménykedni ennyi és ennyire részletekbe menő hozzászólásra! Köszi Srácok! :beer2:

A vélemények alapján úgy tűnik, az 59-nek is és a 34-3-nak is megvannak a maga érdemei, de azért egyik sem amolyan mainstream, mindenáron-beszerzendő tank. Az 34-3 valószínűleg jobban eltér a klasszikus med harcmodortól, tier limites, ami miatt előbb-utóbb kikerül a shopból, így inkább azt választom. Bár amikor megláttam, hogy nem csak lehúzós ultimate csomagban elérhető az 59 Puttonyos ,madnem rákattintottam! :D Mondjuk a 34-3 szólóban kerül annyiba, mint az 59 a mindenféle csingilingikkel, szóval.. :dry: Remélem, lesz még akcióban, mielött kikapják a bótból!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213257 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Köszönöm a válaszokat! Őszintén szólva, nem is mertem reménykedni ennyi és ennyire részletekbe menő hozzászólásra! Köszi Srácok! :beer2:

A vélemények alapján úgy tűnik, az 59-nek is és a 34-3-nak is megvannak a maga érdemei, de azért egyik sem amolyan mainstream, mindenáron-beszerzendő tank. Az 34-3 valószínűleg jobban eltér a klasszikus med harcmodortól, tier limites, ami miatt előbb-utóbb kikerül a shopból, így inkább azt választom. Bár amikor megláttam, hogy nem csak lehúzós ultimate csomagban elérhető az 59 Puttonyos ,madnem rákattintottam! :D Mondjuk a 34-3 szólóban kerül annyiba, mint az 59 a mindenféle csingilingikkel, szóval.. :dry: Remélem, lesz még akcióban, mielött kikapják a bótból!


jövő héten nem a medek lesznek akciósak??? :talking2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #213291 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Köszi a választ. Érdekes, nekem a KV1 jobban bejött, a KV1S-es páncélja nem tetszett. Akkor marad a KV1. Drágább prémre nem akarok költeni.

75. KV-1S, 3,757.43 cr
80. KV-1, 3,431.72 cr
...
94. Churchill III, 2,813.59 cr

Ezúttal ezúttal kivételesen még income terén se jobb a prém .. sok goldot kell vele lőni gondolom. SZóval nem is farmol jól, lassú is...

Kevesen is szeretnek vele játszani, bár tény h vannak hívei.Ha már prém tankot vesz az ember (farmolni legénységet húzni) akkor olyant érdemes, amivel élvezetes játszani, mert sokat fog vele menni...

Ha rövid időb belül annyira megutálod h nem tolod, akkor minek megvenni.

Én inkább ezeket ajánlanám:

34. IS-2(Berlin), Tier 7 Heavy 9,371.02 cr
39. IS-6, Tier 8 Heavy 8,690.07 cr

... vagy esetleg az új orosz t7 prémet mikor majd az bekerül a boltba.

Esetleg:
25. IS-3A, Tier 8 Heavy IS-3A 11,248.20

Az IS-6 és IS-3a mellett szól, hogy t8 vasak, amivel tudnál t8 unranked csapatban menni .. ott ezek igazi pénznyomdák ... IS-3a erősebb, de amellett hogy ritkán kapható és tán drágább is valamivel, a fő baj az vele, hogy kisebb létszámú legénysége van.. nem egyezik az IS-3-mal, nem igazán ideális tehát legénységet húzni...

Egyelőre szerintem Churcill-t venni totál fölödleges, told a KV-1-et (esetleg KV-1s-t, kinek mi esik jobban kézre) ... ezek pozitív hozamúak és még nem is kerülnek real money-ba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.