Jelenleg

26
látogatónk van

Brit harckocsik

10 éve 11 hónapja - 10 éve 11 hónapja #2035 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Ez a Centurió nem ugyan az ..ez a 7/1-es ami 9-es osztályú..a különbség annyi hogy nekem nagyobb valószínűséggel oszt X-es dögöt :-) Viszont kell vagy 150.000 tp hogy megvegyem rá a normális csúzlát,és ezért vagyok zabos.Meg moci is 45k tp..ááááá
Kicsit sovány a 226-os átütés 235 körüli sebzéssel :-)
Meg tipikusan angol..buta formája van ha lepattan a skuló és továbbcsúszik tutkerály beleakad valami pöcökbe :-)
Mondjuk ebből utálok találkozni velük én is..annyira kusza a kinézete hogy nem sok logika van benne hová kéne rá lőni:-)

Az biztos,ha a med vonalba kezdesz(bármelyikbe) kösd fel a gatyád,szerintem a legnehezebb műfaj :-) Viszont élménydús,adrenalinos én semmi mást nem csinálok addig míg minden fullos medem meg nem lesz,bár van odáig pár szo..ós dolog:-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2038 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

chevyv8
Ne vedd el a kedvem a Centurion-tól! :) Nekem nagyon tetszik a tank. Játékban eddig engem meggyőzött.
Churchill: Az egyes a végére kezdett kicsit működni. Remélem a 7 jobb lesz majd valamivel. Kifejlesztettem de nem veszem meg mert M4A3E2 és Cromwell lett vásárolva tegnap és azokkal kell foglalkozni.


Amúgy nem akarom elvenni a kedved még véletlenül se. Artynak is kell valami szórakozás...
Na jó, legyél mindig olyan helyen Churchill VII-vel ahol nem tud elkapni és mindenkinek csak a frontot mutasd. Azt se közelről ha lehet, mert nagyok a weakspotok. Volt azért pár igazán élvezetes köröm vele, amolyan terminátor feeling.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2039 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Én szeretem a med tankokat. Talán kicsit jobban is megy velük mint a heavy-vel. Nem tudom valamiért nekem tetszik a Centurion. A torony tényleg nem szép de a páncéltest az elég modern és ez tetszik.
A Churchill VII pedig még vár kicsit. :) De többet várok tőle mint az egytől.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2106 Írta: Type 4
Megválaszolva: Type 4
Akiknek volt AT-8-asa az tudna adni tippet mert én ma vettem meg. Melyik löveggel érdemesebb összegyűjteni a pontokat a OQF 77mm AT Gun Mk.II-re? Az alap 57mm-essel ami van hozzá vagy a 4ezerért kifejleszthető 75mm-essel? A tippeket előre is köszönöm. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2485 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Vettem egy AT 2-t tegnap, mentem vele párat, eléggé troll feeling amikor szemben állok a tier 5-ben rettegett KV1-el és meg se tud karcolni, miközben én 13 lövésből lehúzom mind a 640 hp-jét a stock gunnal :) Viszont a lassúsága nyomasztó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2486 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66
nem 1 at-2-őt szedtem kv-1-el szemből :). a csini kis kupoláját kell lőni :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2491 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Bizony. Méghozzá gyakorlatilag minden irányból, mert oldalról is pattogós. Messziről nehéz eset. Bár oldalról közelről golddal vagy HE-vel azért lehet hatni rá és tényleg nem olyan gyors, hogy tehetne is ellene valamit. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2493 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Igen, én sem túlzottan kedvelem az AT-2-őt. De a múltkor M4A3E2-vel szembekerültem vele. Oldalba nem tudtam kerülni mert a társai elé kerültem volna. Kupoláját pedig macerás volt eltalálni folyamatosan mozgott.Gondoltam egyet és átváltottam a repeszromboló lövedékre és azzal még a kupolát sem kellet eltalálni. Olyan 60-70-et sebeztem. Kicsit megunta pár lövedék után. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2496 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Hát az At-2 eléggé érdekes jószág, eleinte féltem tőle a brutális frontpáncél miatt, de aztán volt pár csata, ahol egy adott poziciót védett, de a csapatomba volt aki segítsen, én közelre mentem sebeztem a kupoláját és megpróbáltam az oldalába kerülni, az at-2 szépen lassan fordult felém és próbálta a frontját mutatni, közben a csapattárs kiszedte oldalról. Szerintem a lassúsága miatt a frontpáncél kevés. Brit TD ágon kb 2000 xp és meg tudom venni, kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a játék vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2498 Írta: Szemi_G
Megválaszolva: Szemi_G

Én nem rég kezdtem el a heavy vonalat. Ez a CI tényleg egy szenvedés. De a Matildát senki sem említette meg, Pedig én megtartottam mert osztályában egy nagyon jó kis tank. Imádom, hogy négy öt tank lő szemből és én meg csak osztom az 50-60-as sebzéseket és lassan elfogynak de a Matilda még megy. :)


Nekem is teljesen hasonló a tapasztalatom. Én a Churchill I-nél abba is hagytam... Hiába csábít a Ch VII és a Black Prince.

Át is tértem a Cromwell vonalára...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2500 Írta: JhonRambo76
Megválaszolva: JhonRambo76
Az én At-m most lesz 100-as legénységű. Röviden: Szerintem király! :)
Minden pályán a legrövidebb utat kell választani, mert lemaradsz a csata eldöntéséről. Két bármilyen tank ellen, már vesztettél, de egy az egyben, főleg utcai harcban verhetetlen.Volt pár kellemetlen meglepetés, KV-1S egy lövéssel kiszedett, meg egy francia csoda is, de általában pattog, és töltésgyorsítóval ossza a szép pontos ágyú a halált. Az artyk kedvence ezért szerintem kell rá a repeszpáncél, ettől még lassabb...
De már tier 7-esst is likvidáltam egy az egy ellen. A pontatlan lassú ágyúval középtávról szépen felörli az ellenfeleket. Azért kell hozzá a nyugalom, nem egy rohanós típus! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2564 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Nekem is van egy Churchill I-em, szerintem nem rossz gép. Tier 5-ben a StuG után a legjobb az átütése. Ami miatt problémás, az a gyenge torony páncélzat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2565 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Churchill I szerintem épp eléggé páncélozott tier5-ben. A probléma részemről a sebesség volt. Jobban mondva annak hiánya. Arra jó volt, hogy megakasszam vele az ellenség előrenyomulását, de minden máshoz túl lassú. Campelni még lehetett vele, de csak ha nem a saját látótávra alapoztam.
Momentán BP-nél tartok, pár napja boldogít. Adott szituációban komoly fejtörést tudok okozni az ellenfélnek, feltéve hogy nincs túl sok gold ammoja. Ha meglesz a jobb ágyú szerintem pont olyan lesz mint az I, csak sajnos tier7-9 -ben 5 arty ellen (ez nem ritka inkább rendszeres) sebesség nélkül csak campelni lehet.
Azt szeretem leginkább vele, mikor városban összeakadok egy tier5-6 -os lemming menettel. Na az egy élmény B)
Sajna a hasonló szituáció elég ritka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3509 Írta: panzergrenadier434
Megválaszolva: panzergrenadier434
Az AT2-re érdemes beruházni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3512 Írta: ZooleK
Megválaszolva: ZooleK
Ha egyszer szeretnél FV215b-t, akkor mindenképp.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.