Jelenleg

24
látogatónk van

Brit harckocsik

7 éve 1 hónapja #232331 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

Most hogy boost-ot kaptak a Cent-ek sebességben, engem nagyon el kezdtek érdekelni. El is kezdtem húzni az ágat, én tuti arra viszem a Cromwell B-ben edződött bagázst.


A Comet egy nagyon jó kis közepes tank. A goldlőszere is használható. Én 75 csata alatt fejlesztettem ki a Centit kb 80%-körül volt rajta a gunmark. :dancing:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #232333 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Most hogy boost-ot kaptak a Cent-ek sebességben, engem nagyon el kezdtek érdekelni. El is kezdtem húzni az ágat, én tuti arra viszem a Cromwell B-ben edződött bagázst.


A Comet egy nagyon jó kis közepes tank. A goldlőszere is használható. Én 75 csata alatt fejlesztettem ki a Centit kb 80%-körül volt rajta a gunmark. :dancing:


Nekem sajnos sem a Cromwival sem a Comettel nem megy :( Nekem a medes stílus nagyon mumus... Fogalmam sincs, hogy mi merre hány méter... Sem a poziciót nem találom el, se a megfelelő távolságot az ellenféltől... Persze ez a két tank volt az első medem, szóval azért nem is fába vágtam a fejszémet, T6-ban meg 7-ben tanulni a medezést. Azóta van egy T4-es német medem, meg a T-34, és azzokkal úgy érzem nem vagyok rossz... De félek ha azokon az ágakon elérem a T6-ot, megint szenvedni fogok... :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #232342 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Most hogy boost-ot kaptak a Cent-ek sebességben, engem nagyon el kezdtek érdekelni. El is kezdtem húzni az ágat, én tuti arra viszem a Cromwell B-ben edződött bagázst.


A Comet egy nagyon jó kis közepes tank. A goldlőszere is használható. Én 75 csata alatt fejlesztettem ki a Centit kb 80%-körül volt rajta a gunmark. :dancing:


Nekem sajnos sem a Cromwival sem a Comettel nem megy :( Nekem a medes stílus nagyon mumus... Fogalmam sincs, hogy mi merre hány méter... Sem a poziciót nem találom el, se a megfelelő távolságot az ellenféltől... Persze ez a két tank volt az első medem, szóval azért nem is fába vágtam a fejszémet, T6-ban meg 7-ben tanulni a medezést. Azóta van egy T4-es német medem, meg a T-34, és azzokkal úgy érzem nem vagyok rossz... De félek ha azokon az ágakon elérem a T6-ot, megint szenvedni fogok... :(


Szerintem az orosz medek a legbolond biztosabbak magas szinten. Kiváló torony, decens karakterisztikájú ágyu-alfa és DPM, megfelelő mozgékonyság. A legjobb kombó egy MBT tanknak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #232402 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament
Az fv az ugyan az mint a másik 3 centurion... Ha azzal nem megy akkor a centikkel se fog.. Finom játékot igényel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hete - 7 éve 4 hete #232445 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Most hogy boost-ot kaptak a Cent-ek sebességben, engem nagyon el kezdtek érdekelni. El is kezdtem húzni az ágat, én tuti arra viszem a Cromwell B-ben edződött bagázst.


A Comet egy nagyon jó kis közepes tank. A goldlőszere is használható. Én 75 csata alatt fejlesztettem ki a Centit kb 80%-körül volt rajta a gunmark. :dancing:


Nekem sajnos sem a Cromwival sem a Comettel nem megy :( Nekem a medes stílus nagyon mumus... Fogalmam sincs, hogy mi merre hány méter... Sem a poziciót nem találom el, se a megfelelő távolságot az ellenféltől... Persze ez a két tank volt az első medem, szóval azért nem is fába vágtam a fejszémet, T6-ban meg 7-ben tanulni a medezést. Azóta van egy T4-es német medem, meg a T-34, és azzokkal úgy érzem nem vagyok rossz... De félek ha azokon az ágakon elérem a T6-ot, megint szenvedni fogok... :(


Én a Cromit light-osan használom, Mondjuk jó legénység volt benne. Felderít , sunnyog, od@b@sz, lelép.
Comet lassabb, ott már sunnyogósabb a móka, de valahogy ráéreztem. :) Remélem a Centel is így leszek :)
Mondjuk 3x több csatám van,mint neked. Valami ragadt rám a koszon kívül. :D
Szóval kitartás! :) És ne a kis tiert erőltesd, hanem az 5-6-ot. Szerintem. Lejjebb nem nagyon tanulsz, 8-tól felfele meg csak a kedved megy el az egésztől. :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hete #232456 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament
A crusader a medes light a Cromwell meg Lightos med... A Cromwell akkor egyszerű a játék ha fullos az álca... Legénység festés... Én töltés gyorsító célzás gyorsító és ventivel használom. Sajna se a Bia nincs még kész és az álca skill sincs meg minden legénynek... De így is nehezen vesznek észre

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233522 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Kis infó pár angol tankról....

index.hu/index2...ckocsi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tetrament

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233578 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament

Kis infó pár angol tankról....

index.hu/index2...ckocsi


Remek cikk. Köszi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #236703 Írta: adosztal
Megválaszolva: adosztal
Végre megvan az L7A1 a Cent7/1-re! :dancing:
Kezdem úgy érezni, hogy tényleg T9-es tankom van. :)

Szerk. (másnap): és a top motorral kezdem úgy érezni, hogy medem van. :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #246862 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Hali!

Vki tud adni egy gyorstalpalót a Conqueror-ból? Ha jól látom, elemzés nincs hozzá, és eddig elég fejfájos vele a játék. A nagy ágyú még nincs meg hozzá, de a Cérnával elég jól boldogultam T10-ben is (legalábbis ettől jobban), de ez... Igaz, h szarabb a gundep, ami meg is öli a dombozást, oldalpáncél 50 mm, így a sidecrap sem a legtutibb... szal köszi előre is a segítséget :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #246865 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Az egyik legjobb t9 nehéz tank szerintem. A test igaz nem a legerősebb, de azt amúgy is a legtöbb tanknál rejteni kell. Amiről ez a tank szól (akárcsak tizes tesója) az a brutál jó ágyú és DPM. Nem elsővonalas tank, hanem amolyan 1.5 vonalas támogató a jobb/erősebb páncéllal felszerelt társak mögött. Mivel az ágyú nagyon pontos én látótávra is kigyúrtam a legénységet - meghálálja (valamint, és most lehet megköveznek, a Töltségyorsító+Vert.Stab mellé nem a szokásos Ventillátort tettem hanem Távcsövet). A tornya elég megbízható, de ne építsd rá a taktikát mert a kupolát azért belövik. Biztonságos elhelyezést is meghálálja mert gyakran és könnyen kap modult, valamint gyulladni is szokott (tegyél bele nagy tűzoltót az sokat segít rajta - valamint ha megteheted a nagy javító is).
Röviden - az ágyúra és DPM-re építsd a játékod vele és tartsd a távolságot.
Remélem segített valamennyit ez a nagyon rövid leírás.

Hali!

Vki tud adni egy gyorstalpalót a Conqueror-ból? Ha jól látom, elemzés nincs hozzá, és eddig elég fejfájos vele a játék. A nagy ágyú még nincs meg hozzá, de a Cérnával elég jól boldogultam T10-ben is (legalábbis ettől jobban), de ez... Igaz, h szarabb a gundep, ami meg is öli a dombozást, oldalpáncél 50 mm, így a sidecrap sem a legtutibb... szal köszi előre is a segítséget :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #246882 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Az egyik legjobb t9 nehéz tank szerintem. A test igaz nem a legerősebb, de azt amúgy is a legtöbb tanknál rejteni kell. Amiről ez a tank szól (akárcsak tizes tesója) az a brutál jó ágyú és DPM. Nem elsővonalas tank, hanem amolyan 1.5 vonalas támogató a jobb/erősebb páncéllal felszerelt társak mögött. Mivel az ágyú nagyon pontos én látótávra is kigyúrtam a legénységet - meghálálja (valamint, és most lehet megköveznek, a Töltségyorsító+Vert.Stab mellé nem a szokásos Ventillátort tettem hanem Távcsövet). A tornya elég megbízható, de ne építsd rá a taktikát mert a kupolát azért belövik. Biztonságos elhelyezést is meghálálja mert gyakran és könnyen kap modult, valamint gyulladni is szokott (tegyél bele nagy tűzoltót az sokat segít rajta - valamint ha megteheted a nagy javító is).
Röviden - az ágyúra és DPM-re építsd a játékod vele és tartsd a távolságot.
Remélem segített valamennyit ez a nagyon rövid leírás.

Hali!

Vki tud adni egy gyorstalpalót a Conqueror-ból? Ha jól látom, elemzés nincs hozzá, és eddig elég fejfájos vele a játék. A nagy ágyú még nincs meg hozzá, de a Cérnával elég jól boldogultam T10-ben is (legalábbis ettől jobban), de ez... Igaz, h szarabb a gundep, ami meg is öli a dombozást, oldalpáncél 50 mm, így a sidecrap sem a legtutibb... szal köszi előre is a segítséget :D


Köszönöm, hát majd meglátjuk...

Mindig megfogadom, h elsőre nem ítélek, mert amíg meg nem tanulsz vele játszani, főleg ha még grindelni is kell, nagyon tudnak szopatni a tankok, és hajlamos vagyok megutálni... ilyen volt a T29, ami azóta a legnagyobb kedvenc, vagy a M103, ami nem kedvenc, de mára már jobban élvezem vele a játékot, sőt, a győzelmek is jönnek vele.

Szóval a Conquerort sem kéne lehurrognom, főleg h még csak a tornyot raktam rá, minden más stock, de nagyon nem tudok vele kibékülni egyelőre. Meg azt a megfelelő 1,5-es távolságot, amit mondtál, nehéz megtalálni, pedig azzal az M103-mal is sokat javulnék :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248130 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Brit Tier 10 HT cseréről van valami új feljemény/pletyka?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #248890 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Meg van a Conqueror nagy ágyúja. És imádom...

Ez a tank még az M103-tól is jobb, pedig azt is szeretem. A dmp és az a pontosság. Kapáslövésekkel lövök kupolát bázzeg... F3rmi írta a páncél nem megbízható... hát a teste tényleg nem (bár ha kicsit rángatod és mákod van, lepattan), de a torony az szuper. A kupolát ritkán lövik be, akkor csak miattam, ha túl sokáig nézek egy irányba, és nem mozgok. A mobilitása sem olyan rossz, és még nincs is rajta a top motor.

Ennek tükrében egy kicsit megbékéltem a Super Conquerorral, bár most pont azért nyomom vele annyira, h meg legyen a régi.

Összességében azt mondom, h megérte belekezdeni a brit heavy ágba, de tény, h a Conquerorig (ott csak ha fullos) kínlódás. Kezdők ne nagyon ugorjanak neki, pláne nem free xp nélkül, mert nem egyszerű ág, sőt... nekem első brit ágam (az amcsi mellett), szal tapasztalatból mondom: kezdők kerüljék el.

Ui: abban is igaza van F3rminek, h nagyon kell beléjük a biztonságos elhelyezés... A Black Price-től már zavaróan sok ammo racket kap.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248892 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Meg van a Conqueror nagy ágyúja. És imádom...

Ez a tank még az M103-tól is jobb, pedig azt is szeretem. A dmp és az a pontosság. Kapáslövésekkel lövök kupolát bázzeg... F3rmi írta a páncél nem megbízható... hát a teste tényleg nem (bár ha kicsit rángatod és mákod van, lepattan), de a torony az szuper. A kupolát ritkán lövik be, akkor csak miattam, ha túl sokáig nézek egy irányba, és nem mozgok. A mobilitása sem olyan rossz, és még nincs is rajta a top motor.

Ennek tükrében egy kicsit megbékéltem a Super Conquerorral, bár most pont azért nyomom vele annyira, h meg legyen a régi.

Összességében azt mondom, h megérte belekezdeni a brit heavy ágba, de tény, h a Conquerorig (ott csak ha fullos) kínlódás. Kezdők ne nagyon ugorjanak neki, pláne nem free xp nélkül, mert nem egyszerű ág, sőt... nekem első brit ágam (az amcsi mellett), szal tapasztalatból mondom: kezdők kerüljék el.

Ui: abban is igaza van F3rminek, h nagyon kell beléjük a biztonságos elhelyezés... A Black Price-től már zavaróan sok ammo racket kap.


én annyiban nem értenék egyet hogy kezdőknek nem ajánlott :D én inkább pont hogy ajánlom, mert egy kezdő az esetek többségében úgyis rosszul fog játszani egy ideig és olyankor még nem érzékeli annyira hogy mi a nagyon rossz és a jó tank :D csak saját tapasztalat alapján beszélek ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.