Jelenleg

26
látogatónk van

Francia harckocsik

6 éve 9 hónapja #243802 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Köszi srácok, irtam hogy még 3-al emberkedek, (s ámulok milyen életképes) de ahogy kiveszem hsz-ből, kellemes gépek lesznek később is. Hétvégére szeretném 5-be 100-as csapatot. Azon lepődtem meg úgy igazán, többi nemzet td-it sztárolják (jó,persze, amcsikat én is) s közben milyen kitűnő vas van franciáknál is :) Lehet troll leszek és felszerelem tücsköt mindennel ami nagy tesoira való :silly:


Sírva fogsz még erre visszaemlékezni. B) Az egész ágon talán 2-3 jót találsz, és itt van a 2. legrosszabb is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243807 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek
Ha ranked-be vagy cw-re akarsz menni vele, akkor kell a 10-es. :) A felépítmény ugyanaz, mint a 9-es, kicsit több HP, kicsit gyorsabban tölt és céloz, jobban fordul a teste (a torony nem), és jobb a látótávolsága. Ha eljutok oda, én biztos kipróbálom a 10-est, de valószínű a 9-es lesz a megtartós. Egész jókat lehet vele menni 7-esek és 8-asok ellen. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243809 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Én úgy tudnám mondani, hogy az AMX 30 jobb a többi tier 9 :scratch: -es között, mint a 30B a tízesek között.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243810 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Mi a véleményetek a "Beccset" AP 9-esről? Megvettem és tud sebezni, de valahogy a csapat leosztás rohadtul nem adja az esélyt a sikerre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243811 Írta: santhab
Megválaszolva: santhab

Mi a véleményetek a "Beccset" AP 9-esről? Megvettem és tud sebezni, de valahogy a csapat leosztás rohadtul nem adja az esélyt a sikerre.



Én szerettem, bár sokszor éreztem magam tehetetlennek. Talán a 6os tár már annyira hosszú tárazással bír, hogy jobban megéri gondolatban 5össel játszani, mert sokszor volt nekem is hogy, hogy leadjam az utolsó lövést bekaptam még egy-két lövést és nagyon leamortizálódtam. Jobban megéri nem kockáztatni, hogy effektív maradjon a tradelés. Egyébként most a tier9 talán a legjobban játszható tier, szóval szerintem működnie kéne, bár én elég sok apcr-t lőttem, mert az ap-t pont kevésnek gondoltam és relatíve sokáig tölt újra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247252 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka
Szerintetek érdemes akkor most kifejleszteni az AMX 50 Foch 155-öt????
( Vagy mennyire biztos, hogy maradni fog a garázsomban??:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247253 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A foschbrrrprshhfröccs 155 ótvar. Pontatlan, de legalább sokat tölt a lövések között, baromi lassan tölti be a tárat, nincs páncélja, le lett lassítva és ha talál, nagy eséllyel 0 dmg lánctalp és a tier 10 legkisebb dpm-je.
Annyit sírtak miatta, hogy nem nerfelték, hanem amit ilyenkor szoktak, kinyírták, meggyalázták a hulláját, felzabálták, kisz*rták, majd azt is meggyalázták.

Ha ezt elképzeled, megkapod a foch 155-öt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247258 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

A foschbrrrprshhfröccs 155 ótvar. Pontatlan, de legalább sokat tölt a lövések között, baromi lassan tölti be a tárat, nincs páncélja, le lett lassítva és ha talál, nagy eséllyel 0 dmg lánctalp és a tier 10 legkisebb dpm-je.
Annyit sírtak miatta, hogy nem nerfelték, hanem amit ilyenkor szoktak, kinyírták, meggyalázták a hulláját, felzabálták, kisz*rták, majd azt is meggyalázták.

Ha ezt elképzeled, megkapod a foch 155-öt.


Tehát a kifosott fos szintjén van... Oké :silly: :troll: :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247274 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

A foschbrrrprshhfröccs 155 ótvar. Pontatlan, de legalább sokat tölt a lövések között, baromi lassan tölti be a tárat, nincs páncélja, le lett lassítva és ha talál, nagy eséllyel 0 dmg lánctalp és a tier 10 legkisebb dpm-je.
Annyit sírtak miatta, hogy nem nerfelték, hanem amit ilyenkor szoktak, kinyírták, meggyalázták a hulláját, felzabálták, kisz*rták, majd azt is meggyalázták.

Ha ezt elképzeled, megkapod a foch 155-öt.


Tehát a kifosott fos szintjén van... Oké :silly: :troll: :woohoo:

Húzzátok a svéd TD-ket, többre mentek velük. :blondy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250731 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll
Tolja valaki az új táras TD rémségekkel?

Miután az elmúlt napokban párszor megaláztak 8/9/10 -es táras francia páncélzabálókkal, ma felpattintottam az AC 48 -ra a táras dorongot... Meg kell mondjam gusztustalan... Mindent összevetve szerintem egy kicsit túltolták a fiúk... Ezek a dögök "pár" másodperc alatt komplett tankokat tüntetnek el - időnként ráadásul büntetlenül.

Kíváncsi lennék, hogy Nektek mi a tapasztalatotok?!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258152 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes
Most fog bejönni az új heavy ág. Teszt szerveren játszottatok ele?
Milyen lesz az ój 10-es a AMX M4 mle. 54 ?
Jó vagy nem? :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #258159 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Most fog bejönni az új heavy ág. Teszt szerveren játszottatok ele?
Milyen lesz az ój 10-es a AMX M4 mle. 54 ?
Jó vagy nem? :dry:


A frontja egy atombunker, de ha BÁRMI is rálát az oldalára, csak a Jóisten mentheti meg...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KDenes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #260232 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok,továbbra se értem mi baj francia td-el vagy meddig érdemes elmenni? Kérdem ezt úgy hogy 5-ös td-m van. Persze nyitott vagyok javaslatokra más nemzetek felé is (kivéve svédeket) köszi :) Szerk: amcsibol megvan tier5-ös nem is rossz mondjuk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260248 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

Sziasztok,továbbra se értem mi baj francia td-el vagy meddig érdemes elmenni? Kérdem ezt úgy hogy 5-ös td-m van. Persze nyitott vagyok javaslatokra más nemzetek felé is (kivéve svédeket) köszi :) Szerk: amcsibol megvan tier5-ös nem is rossz mondjuk.


Én most a 6-ost nyomom. Az ágyút még érdemes az 5-ösön kifejleszteni, különben 2 csata után eladod a 6-ost.
Ha tudtál valamennyire játszani a 4-essel, akkor a 6-ossal is fog menni. Türelemjáték. Van, hogy több csata alatt sem sokat hoz, de volt már egész jó csatám is vele.
Néha pattint, de inkább eszi(=levesz a HP-ból) a lövéseket, az 5-ös többet pattintott.
Én a 4-est is szerettem, és a 6-ossal is elvagyok, de látom, hogy nagyon szituációfüggő (az én kezemben).
A tier 7-esről nem tudok nyilatkozni. még kell párezer XP hozzá. Meg ha kifejlesztettem, akkor előbb a 6-oson húzom ki a lövegét, hogy ne valami kispuskával kezdjek rajta.

Nekem még az volt csalódás, hogy bár ugyanazok a statjai a nehéz soron lévő ágyúkkal, mégsem ugyanaz, ki kell húzni őket. Nem néztem meg alaposan, pedig de jó lett volna, ha a nehezekről át tudtam volna hozni (vagy visszafelé) a lövegeket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260249 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nagyon köszi :) Akkor 6-ost még érdemes kivenni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.