Jelenleg

104
látogatónk van

Francia harckocsik

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264556 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Akit megkérdeztem (E4-eket csatában) mind azt mondta, hogy jobb az E4.
Néha valóban csinál fura lepattanókat, de ezért kárpótol amik furán begyűr egy 860-at valakibe amikor nem kellene:)


Lefordítanám: alapvetően egy megbízhatatlan szar, de a kevés perverzet, aki behordja a csatába, kárpótolja az állatias alfasebzés. :trollol:


Miért megbízhatatlan?


Te kezdted úgy a felvezetést, hogy "néha valóban produkál fura lepattanókat", de rá se ránts, csak trollkodtam.

Személy szerint én inkább azt a verziót hallottam vissza E4 tulajoktól, hogy érdemesebb megállni a T30-nál, különösen ha az ember nehéz tankosan akarja őket járatni. Okosba a T30 megbízhatóbb, az E4 kupolát meg csak az nem lövi el, akinek a tankot is kihívás eltalálni. Másra meg nem annyira megbízható, mert az ágyú pontossága se atop, és még terheli a célzásidő, a célkereszt szétesési értékek se nagyon biztatóak. A nagy alfa persze vonzó azoknak, akiket csatánként 2-3 lövés már boldoggá tesz, de jobb játékosoktól én rendre azt hallom vissza, hogy nagyon átlagos teljesítményű TD, amivel eljátszana az ember, ha egy grind része lenne, na de X-esnek miért, ha minden szerepre van jobb?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264558 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
maradjunk a francia vasak kategóriánál ha kérhetem :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264576 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Akit megkérdeztem (E4-eket csatában) mind azt mondta, hogy jobb az E4.
Néha valóban csinál fura lepattanókat, de ezért kárpótol amik furán begyűr egy 860-at valakibe amikor nem kellene:)


Lefordítanám: alapvetően egy megbízhatatlan szar, de a kevés perverzet, aki behordja a csatába, kárpótolja az állatias alfasebzés. :trollol:


Miért megbízhatatlan?


Te kezdted úgy a felvezetést, hogy "néha valóban produkál fura lepattanókat", de rá se ránts, csak trollkodtam.

Személy szerint én inkább azt a verziót hallottam vissza E4 tulajoktól, hogy érdemesebb megállni a T30-nál, különösen ha az ember nehéz tankosan akarja őket járatni. Okosba a T30 megbízhatóbb, az E4 kupolát meg csak az nem lövi el, akinek a tankot is kihívás eltalálni. Másra meg nem annyira megbízható, mert az ágyú pontossága se atop, és még terheli a célzásidő, a célkereszt szétesési értékek se nagyon biztatóak. A nagy alfa persze vonzó azoknak, akiket csatánként 2-3 lövés már boldoggá tesz, de jobb játékosoktól én rendre azt hallom vissza, hogy nagyon átlagos teljesítményű TD, amivel eljátszana az ember, ha egy grind része lenne, na de X-esnek miért, ha minden szerepre van jobb?

Pontosan így van. Ráadásul a T30 pont ugyanakkorát sebez, igaz, az átütése kisebb, és tovább is tölt vagy 1,5-2 másodperccel. És akkor vegyük hozzá, hogy nincs lövegsüllyedése se, hogy tornyozz vele. Mire kikecmeregsz vele, hogy lőjél egyet, addig bekapsz hármat... Szegényre ráférne egy kis javítás. Annyi tankot erősítgetnek mostanában, ezt vajon miért nem?
Amcsi vonal részemről befejezve(mármint ebben a topikban. :) )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265868 Írta: mleslie
Megválaszolva: mleslie
WTF??? :S

AMX 50B 5500 dmg and 7 kill csak masodosztaly???

Mit kell csinalni a Acehoz?
Egyedul kinyirni a teljes ellenfel csapatot??? :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265869 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

WTF??? :S

AMX 50B 5500 dmg and 7 kill csak masodosztaly???

Mit kell csinalni a Acehoz?
Egyedul kinyirni a teljes ellenfel csapatot??? :sick:


Sok mindentől függ az, hogy Ászt kaphass. Például, hogy milyen szintű ellenfeleket lőttél, volt-e assist dmg-ed....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265870 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Továbbá az 50B nem a noob barát tankok (értsd: nem játszik vele annyi gyenge játékos, mint egy E100/Type5/IS-7 trióval) soraiba sorolható.

Ha a fronton vagy és van kb 10k kombináltad és mellé 4 killed, akkor tuti megvan az ász

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265883 Írta: mleslie
Megválaszolva: mleslie
Hmm.
Magasabb szintut nem lohettem vele, mert tizes es csak 3 tizes volt a masik oldalon is.
Ilyen az MM mostanaban.

De azert meglepett a dolog.

Az OBJ 704-el is harmadosztalyt kaptam 4500 dmg 2 killre.
Kik jatszanak ezekkel? Szerintem nem egy jo tank az sem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266462 Írta: luperator
Megválaszolva: luperator
Ha már ToT lett az AMX, érdekelne a véleményetek az ágról. A nyolcast sokan szidják, a kilencest dicsérik, na de a tízes? Megéri a grindet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266506 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A leértékelésen fellelkesedve érdemes nekiállni ennek az új francia nehéz ágnak? Ahogy nézegetem az ANX 65t-t ez egy újabb hull-down tank. Már ott tartok, hogy félek a francia tankok fejlesztésétől. A BC sorozat rendben van, élvzetes velük a játék.
Nehéz ágon eljutottam odáig, hogy ki van fejlesztva az AMX 50B, de nem vetten meg, sőt az 50-120 al együtt mind eladtam. Egyszerüen képtelen vagyok velük eredményesen játszani, ami persze nem feltétlen a tankok hibája.
Vagy ha már hull-down jobban járnék, ha a következő leárazásánál az Emil II-t venném meg?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266507 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

A leértékelésen fellelkesedve érdemes nekiállni ennek az új francia nehéz ágnak? Ahogy nézegetem az ANX 65t-t ez egy újabb hull-down tank. Már ott tartok, hogy félek a francia tankok fejlesztésétől. A BC sorozat rendben van, élvzetes velük a játék.
Nehéz ágon eljutottam odáig, hogy ki van fejlesztva az AMX 50B, de nem vetten meg, sőt az 50-120 al együtt mind eladtam. Egyszerüen képtelen vagyok velük eredményesen játszani, ami persze nem feltétlen a tankok hibája.
Vagy ha már hull-down jobban járnék, ha a következő leárazásánál az Emil II-t venném meg?


Ugyanúgy vagyok mint Te, a táras heavy francia ág nem jött be nekem, 9-es elad, 10-es nem vesz meg. A másik ágon már megvan a 9-es, nagyon jó, nekem pontosnak tűnik és gyorsnak. Random meccs barát. Nem bántam meg hogy nekiálltam, bár a 10-es ebből se lesz meg. Az emilről nem tudok nyilatkozni, összehasonlítási alapom nincs.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266530 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

A leértékelésen fellelkesedve érdemes nekiállni ennek az új francia nehéz ágnak? Ahogy nézegetem az ANX 65t-t ez egy újabb hull-down tank. Már ott tartok, hogy félek a francia tankok fejlesztésétől. A BC sorozat rendben van, élvzetes velük a játék.
Nehéz ágon eljutottam odáig, hogy ki van fejlesztva az AMX 50B, de nem vetten meg, sőt az 50-120 al együtt mind eladtam. Egyszerüen képtelen vagyok velük eredményesen játszani, ami persze nem feltétlen a tankok hibája.
Vagy ha már hull-down jobban járnék, ha a következő leárazásánál az Emil II-t venném meg?


Szia!
Az Emil Ii rendben van hasznalhato. Mindig az a kerdes, h mi all a sor vegen.

Ez a Kardos es az Uj francia havy aggnal is a 65 t-t jatsza valaki? Elmondana, h sikerult ervenyesulni vele?
Ott tartok, h eladom es hagyom a francba az egesz agat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266558 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

A leértékelésen fellelkesedve érdemes nekiállni ennek az új francia nehéz ágnak? Ahogy nézegetem az ANX 65t-t ez egy újabb hull-down tank. Már ott tartok, hogy félek a francia tankok fejlesztésétől. A BC sorozat rendben van, élvzetes velük a játék.
Nehéz ágon eljutottam odáig, hogy ki van fejlesztva az AMX 50B, de nem vetten meg, sőt az 50-120 al együtt mind eladtam. Egyszerüen képtelen vagyok velük eredményesen játszani, ami persze nem feltétlen a tankok hibája.
Vagy ha már hull-down jobban járnék, ha a következő leárazásánál az Emil II-t venném meg?


Szia!
Az Emil Ii rendben van hasznalhato. Mindig az a kerdes, h mi all a sor vegen.

Ez a Kardos es az Uj francia havy aggnal is a 65 t-t jatsza valaki? Elmondana, h sikerult ervenyesulni vele?
Ott tartok, h eladom es hagyom a francba az egesz agat.


Az alap torony (mlé 49)
100mm ágyú (SA47)

Így kapsz egy 8 helyet 10 fokos ágyú süllyedést valamint egy gyengébb front páncéllal rendelkező prémium amx49-re hajazó tankot.
Irány minden olyan pozíció ahol a tested rejtve van és lehet tornyozni. A kupola ott van de legalább nem verik át a torony páncélod mindenhol, mint a fejlesztett esetén. Csak a kupola lesz gyenge pont. Amit persze úgy sem hagyunk célozgatni. Ebben a csatában az összes találat prémium lőszer volt, mind toronyra. Azért na.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266559 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Jó, hogy néhány sorban bemutattad az AMX 65t-t Euresis... Tekintve, hogy a Liberte sem a szívem csücske, azt hiszem inkább más irányba fejlesztgetek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267529 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
AMX 65 t.

Ott egye meg a fene ahol vvolt.
40k xp-nel eladtam. Tierjehez kepest nagyon gyenge. Amugy sem nagyon megy a jatek, minek reoltetni valamit ami nem jo es nem megy.
Minden elismeresem aze aki boldogul vele. Mindenkinek sok sikert aki vegig tolja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #267556 Írta: -
Megválaszolva: -

AMX 65 t.

Ott egye meg a fene ahol vvolt.
40k xp-nel eladtam. Tierjehez kepest nagyon gyenge. Amugy sem nagyon megy a jatek, minek reoltetni valamit ami nem jo es nem megy.
Minden elismeresem aze aki boldogul vele. Mindenkinek sok sikert aki vegig tolja.


Ne is mond Z... az a tank maga a világfájdalom. Mondjuk én egy 1 skilles legénységgel is szálltam bele, de fhúúúú.... borzalmas az a test. Visszavettem az M4 45-öt, kihúzom benne a legényeket jobbra, aztán megint nekiesek, hátha talán jobb lesz... mert ez így egy kalap f.s. Stock toronnyal, és 100-as gunnal használtam én is, amint megjelent a test, ammo rack, motor, nagymama befőttje, szét is szálltam a szélrózsa minden irányába... el is adtam.

Később tán, ha jobb leszek, megpróbálok megtanulni vele játszani de... hagyományos heavy stílusban nem lehet vele játszani. Az a "csukaorr" inkább csak dísznek van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.