Jelenleg

19
látogatónk van

Amerikai harckocsik

7 éve 9 hónapja #196503 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Figyelem: Spoiler!


Van benne igazság. Én csak azért nem merek elindulni, mert ha olyan helyen találkozok 1-2 med-el, ahol nem tudom megvetni a hátam, akkor nincs sok esélyem. Mostanában több med van a pályákon mint kolbász, ami nem tesz jót a lassú járműveknek. Ennek tetejében, még gyáva is vagyok, ezért maradok hátul. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196505 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Figyelem: Spoiler!


Van benne igazság. Én csak azért nem merek elindulni, mert ha olyan helyen találkozok 1-2 med-el, ahol nem tudom megvetni a hátam, akkor nincs sok esélyem. Mostanában több med van a pályákon mint kolbász, ami nem tesz jót a lassú járműveknek. Ennek tetejében, még gyáva is vagyok, ezért maradok hátul. :D


Én meg azt kezdem észrevenni, hogy az xvm-nek van előnye is. Sokszor van, hogy előttem olyan tank, ami simán meg tudna enni (többen vannak, nem ütöm át, több a hp-ja, jobb a dpm-e, stb.) és nem mernek rám ugrani. :D Hezitálnak, ami rendszerint elég még pár lövés leadására. És mire megindulnak, már le vannak hp-zva. :D
Persze van a másik véglet is: csak egyet had lőjön belém. Néha megkérdezem, hogy megérte-e, hogy 1 lövésért megölette magát, rendszerint a válasz: yes, it worth. :blink:
Artykról meg ne is beszéljünk...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196523 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem rossz TD az, de a mostani WG- világban nem annyira egyszerű játszani vele. Páncéljára lehet néha építeni, ágyúja jó. Csata elején hátulról szedegesd őket, aztán fejlődj fel a többike mögé támogatni. Ha top tier vagy, akár tolhatod is óvatosan a heavyk háta mögött. Szerintem...

47k XP és meglesz a T28 Prot. Valaki, aki már játszott vele, tudna pár tanácsot adni, hogy ne haljak meg az első percben vele? Nem, a lassúságot nem kell magyarázni, volt T95-öm (még mindig meg is van), azt el tudom képzelni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #196524 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Én is így tolom vele, de ki fogom próbálni amit singes leírt. Úgy legalább nem lesz unicsi a csata. :)
Közben, találtam még egy replájt: wotreplays.com/...#stats :)


Nem rossz TD az, de a mostani WG- világban nem annyira egyszerű játszani vele. Páncéljára lehet néha építeni, ágyúja jó. Csata elején hátulról szedegesd őket, aztán fejlődj fel a többike mögé támogatni. Ha top tier vagy, akár tolhatod is óvatosan a heavyk háta mögött. Szerintem...

47k XP és meglesz a T28 Prot. Valaki, aki már játszott vele, tudna pár tanácsot adni, hogy ne haljak meg az első percben vele? Nem, a lassúságot nem kell magyarázni, volt T95-öm (még mindig meg is van), azt el tudom képzelni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #196530 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Köszi a válaszokat. A T28 és T95 általában akkor muzsikált nálam jól (főleg a T95E2 farmolós accon), ha hátul voltam, de mivel a Prot tornyos, megpróbálom majd az "előre megyek" taktikát.
T30-at meg amúgy is nehéz tankként nézem, olyan, mint egy T34 155 mm-es löveggel :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196552 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Köszi a válaszokat. A T28 és T95 általában akkor muzsikált nálam jól (főleg a T95E2 farmolós accon), ha hátul voltam, de mivel a Prot tornyos, megpróbálom majd az "előre megyek" taktikát.
T30-at meg amúgy is nehéz tankként nézem, olyan, mint egy T34 155 mm-es löveggel :)


A T30-al elég jól lehet HP-t tradelni az biztos. A Proto pedig tényleg egy heavy nagyon jó DPM-el, főleg mióta kapott tetőt mehet bele venti is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196775 Írta: Flanker
Megválaszolva: Flanker
A T28 prot egy vadállat. 68% a WR-em vele, 150 csatából. Biztos sokaknak nem nagy cucc, de nekem mégis ezzel van a legnagyobb WR-em, elfogadható mennyiségű csata után.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #196873 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

A T28 prot egy vadállat. 68% a WR-em vele, 150 csatából. Biztos sokaknak nem nagy cucc, de nekem mégis ezzel van a legnagyobb WR-em, elfogadható mennyiségű csata után.


szerintem egy borzalom, dehát ízlések és pofonok... El sem tudom képzelni, hogy egy ilyen csapatra utalt, szituációs tankkal -ami mint ilyen nem igazán meccsdöntő tényező- hogyan lehet 68% WR-t csinálni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #196930 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

szerintem egy borzalom, dehát ízlések és pofonok...


Pontosan, ahogy mondod. Te nem szereted a tankot, valaki igen, én meg még nem tudom, mert nem volt meg. De a T25/2-ről sem hallottam sok jót, mielőtt belekezdtem, aztán kiderült számomra, hogy nagyon bejövős masina, kivéve azt, hogy szeret a célzókör szélére lőni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198667 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Tudom,hogy van elemzés,videók,stb de azért szeretném megkérdezni,hogy a T49-et érdemes-e megvenni.Akinek van kérem írja meg a véleményét,köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198669 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

Sziasztok!

Tudom,hogy van elemzés,videók,stb de azért szeretném megkérdezni,hogy a T49-et érdemes-e megvenni.Akinek van kérem írja meg a véleményét,köszönöm.



Szerintem érdemes, rendkívül szórakoztató tank, amikor belecsapsz az e5 seggébe 1k-t az felbecsülhetetlen.

Nem egy tipikus könnyű tank, nem is nagyon tud versenyezni a többi tier 8 könnyűvel, de ha szeretnél jókat mosolyogni én mindenképp ajánlom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #198802 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Nagyon troll tank! Fun értéke 200% :banana: :banana: :banana: de ahogy az elöttem szóló is mondta nehéz vele játszani és nagyon igényli a sok skilles legénységet. De egyszerüen nem lehet megbánni a megvételét mert ha ráérzel utánna hihetetlen nagy élmény tank. Főleg 8-as sh-ban imádok vele menni:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198810 Írta: bodogzus
Megválaszolva: bodogzus

Sziasztok!

Tudom,hogy van elemzés,videók,stb de azért szeretném megkérdezni,hogy a T49-et érdemes-e megvenni.Akinek van kérem írja meg a véleményét,köszönöm.


Gyengébb játékos vagyok mint az előttem szólók, de gondoltam érdekes lehet a véleményem. A bulldognak minden percét élvezem, egy rendkívül jó szerintem op masina. Épp tegnap lett meg vele a T55A LT15 küldetés. Sosem tudtam szpotolni és könnyű tankkal játszani de a bulldog egy hatalmas élmény. A T49 már be van járatva. Szabad tp-ből vettem rá a nagy csövet, de nekem nem megy vele. Lassan gyorsul, lassan forog, lassú és rendszeresen 10 méterről mellé lövök vele. Sokszor nyilván nincs idő kivárni a szűkülést, mert egy örökkévalóságnak tűnik és 20sec alatt próbálkozhatok újra. Azért nem adom el, mert néha kedvem van vele bohóckodni, mert ha egy lövésed is talál már megérte ráfagyasztani a mosolyt az ellenfél arcára.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #198816 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Sziasztok!

Tudom,hogy van elemzés,videók,stb de azért szeretném megkérdezni,hogy a T49-et érdemes-e megvenni.Akinek van kérem írja meg a véleményét,köszönöm.


Gyengébb játékos vagyok mint az előttem szólók, de gondoltam érdekes lehet a véleményem. A bulldognak minden percét élvezem, egy rendkívül jó szerintem op masina. Épp tegnap lett meg vele a T55A LT15 küldetés. Sosem tudtam szpotolni és könnyű tankkal játszani de a bulldog egy hatalmas élmény. A T49 már be van járatva. Szabad tp-ből vettem rá a nagy csövet, de nekem nem megy vele. Lassan gyorsul, lassan forog, lassú és rendszeresen 10 méterről mellé lövök vele. Sokszor nyilván nincs idő kivárni a szűkülést, mert egy örökkévalóságnak tűnik és 20sec alatt próbálkozhatok újra. Azért nem adom el, mert néha kedvem van vele bohóckodni, mert ha egy lövésed is talál már megérte ráfagyasztani a mosolyt az ellenfél arcára.



Nem is spttolásra való ez a light. Nem tipikus aktív passzív spottra találták ki. ez inkább arra való hogy bosszantsd a nagyokat és a lightokat szét szedd 1 lövésből. Ezért is kell hozzá egy sajátos játékstílus. tény hogy nem gyorsul olyan jól de simán képes a tempot tartani akármelyik lightal a nagy végsebessége miatt szerintem. Plusz hát a skillezése sem annyira mindegy szerintem ezen a tankon nemfelétlenül tipikus sorrendben kell rárakni a skilleket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #199014 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Dühöngök!

A magam hülyeségein. Szeretném megszerezni a T110E5-t, de meglehet borzalmasan használom az M103-at. Attól függetlenül, ami az elemzésben ajánlott játék stílus.

Kérem a sokat tapasztalt játékosokat, h tanácsaikkal lássanak el, h inkább ezen masinával történő játékom eredményei, az örömködőbe kerüljenek!

1. Top tier.
2. Rajtam kívül kb. 3 nehéz tank van, az is kb. 2 tierrel alacsonyabban.
3. Lemming train.
4. Egy csapatban 3 arty.

Köszönöm szépen előre is válaszokat!

Egy dühöngő :)


Vigyázol az oldalára és úgy játszol vele mintha nem lenne páncélja. Nagyágyú és óvatosság. Ha a medekkel mész előre, nem mindig baj. Sebzés és kill, csak ennyi. Fog az menni.
Adtam el régen mert annyira nem ment vele, de kapott egy javítást, és akkor kihúztam vele az E5-öt.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.