Jelenleg

15
látogatónk van

Amerikai harckocsik

7 éve 10 hónapja #191951 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Ez a hsz inkább a kezdőknek szólt, akik örülnek, ha van már egy olyan csapatuk ahol 1 skilles a legénység.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191953 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
hat lehet. De szerintem ha megvan a t20 vagy a t29 es ott kezdesz uj legenyseget, talan nem buksz annyit.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191955 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

hat lehet. De szerintem ha megvan a t20 vagy a t29 es ott kezdesz uj legenyseget, talan nem buksz annyit.

tier 5-től egy 100%-os legénységgel (ami lehet akár egy t5-ben megvett és felhúzott 75%-os legénység), tierenként kredites átképzést választva, t8-ban egyszeri skillresettel, kezdőbarát 0 gold befektetéssel, alap fiókkal és legénységhúzó prémium tank nélkül, free xp mentes, mindent tankot elitre grindelt játékkal, tier 10-et elérve a 3. skill közepén járnak a legények.
Van tier 6-ban kezdett legénységem is, épp ott tartok, hogy a t9-es tankot kéne megvennem nekik és még elég messze vannak a második skill végétől és még reset sem volt.
Szóval egy t7-ben kezdett friss legénység t10-es szintre így szerintem max ha 2 skillt elér. Na meg t7-ben (főleg egy med-el), 6. érzék nélkül játszani? Hát nem is tudom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191956 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
ha nincs premtank meg ilyenek akkor m4 tokeltes penz keresesre, es akkor meg legenyseget is lehet huzni. Nem muszaly rogton mind2 agba belekezdeni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vy3R

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191958 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

ha nincs premtank meg ilyenek akkor m4 tokeltes penz keresesre, es akkor meg legenyseget is lehet huzni. Nem muszaly rogton mind2 agba belekezdeni.

Nyilvánvaló.
De amúgy most egymást győzködjük vagy a kezdőknek adunk használható tippeket a fejlesztésekkel kapcsolatban? :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #191985 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
szerintem is kezdoknek kulon agrol erdemes menni, mar csak azert is h. szokja a heavy jatekot. Bar hybriddel is jo az mondjuk foleg hulldowozni a kis toronnyal.
Nekem volt vmi kuldi miatt hippiszupipörsi szoval nekem konnyu volt.
abba az atkepzett legenyseget megtraningeltem es ugy vittem at.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191989 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
T29-ben kell 75%-ról fejleszteni az embereket. 3 skill elkezdésekor át lehet fejleszteni bárhova (light, td, med).

Resetelést nem ajánlom. Be kell nyomni egy legénységi xp szorzós személyes tartalékot, vagy csata xp növelőt, ha van prémium nap, akkor hozzádobni, esetleg megvárni egy 5x-ös első meccs szorzót. Max 10 meccs és mindenki 100%-on lesz újra és a 3. skill nem veszik el.

Legénységfejlesztést én alacsony szinten csak heavy tankokban ajánlom. T29-ben úgy rémlik most már a 3. csapatomat fejlesztem és két 4 skilles csapatot raktam át.
T8-T10-ben 2 skilles legénység nélkül nem is megyek.

Lightba, td-be kötelező a hatodik érzék. Mednél nálam még a T6-ban nélkülözhető, de T7-től kötelező.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #192411 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
jol gondolom h. a heat semmit nem er az SP frontjan?:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #192439 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

jol gondolom h. a heat semmit nem er az SP frontjan?:D

Jól :-) Szinte mindenhol rétegelt páncél, kivéve a gyenge pontokat.


Ez sokmindentől függ. Alap esetben átlag kaliberrel valóban nem sokat. De pl. egy SU-152 vagy egy ISU-152 trollgun, ha az rng is veled van, tud okozni kellemes meglepetést ☺
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196465 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
47k XP és meglesz a T28 Prot. Valaki, aki már játszott vele, tudna pár tanácsot adni, hogy ne haljak meg az első percben vele? Nem, a lassúságot nem kell magyarázni, volt T95-öm (még mindig meg is van), azt el tudom képzelni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196476 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Letoltam vele 3000 feletti csatát, hááááááááát most nem a TD-nek kedvez a WG..... vagy megindulsz a lemming trainnnal bizva abban, hogy tudsz is valamennyit sebezni, vagy a bázis környékén maradsz pofonokat osztogatni ! Lehetőleg soha ne maradj egyedül.......

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196481 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

47k XP és meglesz a T28 Prot. Valaki, aki már játszott vele, tudna pár tanácsot adni, hogy ne haljak meg az első percben vele? Nem, a lassúságot nem kell magyarázni, volt T95-öm (még mindig meg is van), azt el tudom képzelni.


Pedig ha ezt nézzük,akkor a lassúsága az erőssége,hogy ne tudj meghalni az első percben nem?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196491 Írta: singes
Megválaszolva: singes

47k XP és meglesz a T28 Prot. Valaki, aki már játszott vele, tudna pár tanácsot adni, hogy ne haljak meg az első percben vele? Nem, a lassúságot nem kell magyarázni, volt T95-öm (még mindig meg is van), azt el tudom képzelni.


Ne td-ként, hanem egy lassú, jól páncélozott heavyként használd, mert az is.Ennek megfelelően szereld fel és képezd a legénységet.És a következőkre is ez lesz igaz, t30 és e4 is inkább heavy, nyugodtan lehet mindkettővel első vagy második sorba menni, helyzettől függően.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196499 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

47k XP és meglesz a T28 Prot. Valaki, aki már játszott vele, tudna pár tanácsot adni, hogy ne haljak meg az első percben vele? Nem, a lassúságot nem kell magyarázni, volt T95-öm (még mindig meg is van), azt el tudom képzelni.


Ne td-ként, hanem egy lassú, jól páncélozott heavyként használd, mert az is.Ennek megfelelően szereld fel és képezd a legénységet.És a következőkre is ez lesz igaz, t30 és e4 is inkább heavy, nyugodtan lehet mindkettővel első vagy második sorba menni, helyzettől függően.


A Protóval második vonalba!? :ohmy: Zsírozott leejtőn, hátszéllel sem tudnék második vonalba menni vele, csak ha álló csata zajlik! :lol:
Én mindig hátul maradok vele, csak a csata vége felé, ha már az ellenfél létszáma megcsappan, akkor kezdek el előre húzódni.
Néhány replájt is tudok mutatni hogyan kell vele campelni :), igaz régebbiek, de hátha valaki le tudja játszani.
wotreplays.com/...totype
wotreplays.com/...totype
wotreplays.com/...totype

Nem vagyok zöld, kék, lila játékos, ehhez mérten nézzétek meg. :oops: :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #196500 Írta: singes
Megválaszolva: singes

47k XP és meglesz a T28 Prot. Valaki, aki már játszott vele, tudna pár tanácsot adni, hogy ne haljak meg az első percben vele? Nem, a lassúságot nem kell magyarázni, volt T95-öm (még mindig meg is van), azt el tudom képzelni.


Ne td-ként, hanem egy lassú, jól páncélozott heavyként használd, mert az is.Ennek megfelelően szereld fel és képezd a legénységet.És a következőkre is ez lesz igaz, t30 és e4 is inkább heavy, nyugodtan lehet mindkettővel első vagy második sorba menni, helyzettől függően.


A Protóval második vonalba!? :ohmy: Zsírozott leejtőn, hátszéllel sem tudnék második vonalba menni vele, csak ha álló csata zajlik! :lol:
Én mindig hátul maradok vele, csak a csata vége felé, ha már az ellenfél létszáma megcsappan, akkor kezdek el előre húzódni.
Néhány replájt is tudok mutatni hogyan kell vele campelni :), igaz régebbiek, de hátha valaki le tudja játszani.
wotreplays.com/...totype
wotreplays.com/...totype
wotreplays.com/...totype

Nem vagyok zöld, kék, lila játékos, ehhez mérten nézzétek meg. :oops: :)


Minden pályán vannak ütközőzónák, ahol a csaták 99%-ban van ellőhető hp. Ha egy ilyen csiga tankkal nem indulsz el az elején ezek felé, akkor két dolog történhet:
1. Győz a csapatod, semmit nem sebeztél.
2. Győz az nmy, 5-6 tank rádugrik, max. 1-2 lövésed lesz.

Viszont ha az elején elindulsz ezek felé, akkor páncélod+tűzerőd révén - támogatással - áttörést tudsz elérni, és lesz sok sebzésed. Arról nem is beszélve, hogy a protnak elég használható páncélja van, a többség nem tudja, hol kell szemből (főleg hulldwonban) lőni.

Szóval szerintem első, esetleg második soros tank, mert ez nem egy rejtőzködő td, hanem egy lassú, de cserébe jól páncélozott heavy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.