Jelenleg

17
látogatónk van

Amerikai harckocsik

7 éve 10 hónapja #188738 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

srácok nemtudtok mondani valamit a Super Pershing páncéljáról? nemnormális az a tank nem is értem
miért nem nerfelik vagy hogy egyáltalánn miért számitt mednek amikor keményebb a heavyknél is 235-ös pennel nemlehet belőni pedig sokkal vékonyabb annál a páncélja...



Állat vagy! Így kell kenni! :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #188989 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91
na akkor ha már ennyire retardoztok! nem kezdő vagyok és igen küldtetek 2 fasza képet ami kurvára azt bizonyitja hogy a tank OP fel se basszatok hogy csak az a 2 szaros gyengepont van!!! ezekről én is tudtam és a lövések legalább fele le is pattan onnan azthittem valami jobbat mondotok valami érdemlegesset... mellesleg minden más vele egyszintű mednek 5x annyi gyengepontja van a TVP-t ne is emlitsem mert annak kb 2 ilyen nembelőhető pontja van... de ha ez szerintetek normális akkor nemértem miért 8 ez a tank? simánn lehetne 9-es amúgymeg googlezni én is tudok nem azért irtam ide... és még annyit hogy a 235-ös pen már az aranylőszeré szóval 188-as pennel más belőhetetlen!?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188991 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

na akkor ha már ennyire retardoztok! nem kezdő vagyok és igen küldtetek 2 fasza képet ami kurvára azt bizonyitja hogy a tank OP fel se basszatok hogy csak az a 2 szaros gyengepont van!!! ezekről én is tudtam és a lövések legalább fele le is pattan onnan azthittem valami jobbat mondotok valami érdemlegesset... mellesleg minden más vele egyszintű mednek 5x annyi gyengepontja van a TVP-t ne is emlitsem mert annak kb 2 ilyen nembelőhető pontja van... de ha ez szerintetek normális akkor nemértem miért 8 ez a tank? simánn lehetne 9-es amúgymeg googlezni én is tudok nem azért irtam ide... és még annyit hogy a 235-ös pen már az aranylőszeré szóval 188-as pennel más belőhetetlen!?


Az, hogy kozepes tanknak van az SP besorolva az ne tevesszen meg, mert heavy-kent kell/erdemes hasznalni. Ugyanis tetu lassu, de jo a frontpancelja. Nem tudom te mivel lotted az SP-t, nekem ellenfelkent nem okoz gondot. Ha SP-vel vagyok, akkor pedig eleg konnyen beutik a kupolat, messzirol is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188992 Írta: Darthpeter2015
Megválaszolva: Darthpeter2015
Szerintetek eladjam az m6-ot vagy várjak hogy összejöjjön a nagy löveg?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189004 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91
sokmindennel próbáltam legnagyobb szopás TVP-vel... oldalról nem nagy cucc persze az SP még t6-all sem de szemből nemcsak én millió lepattanót látok rajta mint PL egy Maus-on

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189006 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

sokmindennel próbáltam legnagyobb szopás TVP-vel... oldalról nem nagy cucc persze az SP még t6-all sem de szemből nemcsak én millió lepattanót látok rajta mint PL egy Maus-on


Ha gondolod vegyel fel baratnak, ugyanez a jatekbeli nevem is. Holnap behivlak gyakorloba ha fent leszel este, beviszem az SP-t, te hozod a TVP-t, vagy amit akarsz es megmutatom hol kell loni szembol.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189063 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Szerintetek eladjam az m6-ot vagy várjak hogy összejöjjön a nagy löveg?

Darthpeter

Hüm… Nem ártott volna ránézni a fejlődési ágra .
Ha nem az M6-on fejleszted ki a 90 mm Gun M3-as ágyút, akkor megteheted ezt a T29-en, ami azt jelenti, hogy 7 tier-es tankkal kell 14 k Xp-t kigrindelned 128 mm átütéssel. Hüm, hüm… Hát ez a mazovizmus felső foka. :cry2: Márpedig a T29 sokszor jutalmazza az MM 9 tier-ű csatával, mert a saját tier-jében OP full-osan…

Az M6 fejlesztés így néz ki nálam: Az M6A1 ágyú megvan az M4 Shermanról. (Ha nincs, fejleszd ki.) Lánc. Torony. M3-as ágyú. Motor (ha elfelejteted volna kifejleszteni a T1-en). Rádió (de ez is már megcsinálható az T1-en). Majd jöhet T29 fejlesztése. Kifejlesztett M6-tal már néha élvezhető is volt a T29 grindje. Na, azért ne esünk túlzásba egy orosz 6-os hevi-vel nem ér fel, de ezzel is el lehet kezdeni tanulni a dombharcot, mert a feje a tier-jében elég kemény.

A T29-esé meg így: T5E1 ágyú. Lánc. Torony. Motor, motor. Rádió, ha még nem fejlesztetted volna ki valamelyik „kicsin”. És marad a T32-es fejlesztése.

Ha el vagy engedve arannyal, ezüsttel, akkor fejlesztett felfüggesztés modullal a láncfejlesztést a végére hagyhatod. De akkor is érdemes mindig a jobb tornyot, láncot feltenni, mert az ágyúk paraméterei javulnak ezektől. (Töltésidőn láthatod is a fejlődést, de a célzáson is javít.) A minap lepődtem meg, mert a T 24-en az új torony feltétele, majd 1 mp javított a töltésidőn, 6.3”-ről 5.4”-re. Ami azért nagyon nem mindegy. Pedig nem akartam feltenni, mert így kap egy nagy púpot a tetejére, ami könnyen átlőhető.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189214 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok,megvettem Wolwerine-t. Ez milyen profi kis gép :) Alap minden,legénység is. Amerikai tornyos td-nél meddig érdemes elmenni?Sok tank ágon a 10-es nem jó azért kérdezném tapasztaltaktol.Wolweine-nek egyenlőre komoly esélye van örökös helyre garázsban, valószinű megszavazom neki az arany befektetést, örökös álca+skilles csapatot :) Nagyon szépen teljesit, kezdőbarát :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189215 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Sziasztok,megvettem Wolwerine-t. Ez milyen profi kis gép :) Alap minden,legénység is. Amerikai tornyos td-nél meddig érdemes elmenni?Sok tank ágon a 10-es nem jó azért kérdezném tapasztaltaktol.Wolweine-nek egyenlőre komoly esélye van örökös helyre garázsban, valószinű megszavazom neki az arany befektetést, örökös álca+skilles csapatot :) Nagyon szépen teljesit, kezdőbarát :)

T30 és fék! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Sics, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189216 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Köszi szépen :) Szerk: Még caffee-t veszem meg, aztán T1-t és közepes tankot kivéve minden gép amerikai...Ezt este vettem észre én is :) Játékban aki segit,tippeket add azt mondta ugyan hogy amerikai közepeseket kéne lassan elkezdenem ha nehéz tankot kivettem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189261 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Köszi szépen :) Szerk: Még caffee-t veszem meg, aztán T1-t és közepes tankot kivéve minden gép amerikai...Ezt este vettem észre én is :) Játékban aki segit,tippeket add azt mondta ugyan hogy amerikai közepeseket kéne lassan elkezdenem ha nehéz tankot kivettem.


Nemrég lett meg az amerikai 7-es közepes med, a T20. Még kicsit gyenge a legénység (első skill 85% körül van), és már így is nagyon élvezhető a tank, nem véletlenül mondják, hogy az egyik legjobb 7-es med. Egyedül a töltésidőt érzem kicsit soknak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189321 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Köszi Tomat,de 7-es gépektől még messze vagyok, van 1db 6-os közepesem (Cromwell) és kész. Többi 5-ös,nem is nagyon kapálozok magasabb tier felé.Nehéz tankom nincs is egyenlőre :) Caffee-val meg lesz két könnyű, mondjuk Crusadert a csatába való besorolás közepesnek kezeli.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189484 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Köszi Tomat,de 7-es gépektől még messze vagyok, van 1db 6-os közepesem (Cromwell) és kész. Többi 5-ös,nem is nagyon kapálozok magasabb tier felé.Nehéz tankom nincs is egyenlőre :) Caffee-val meg lesz két könnyű, mondjuk Crusadert a csatába való besorolás közepesnek kezeli.


A Crusadert nagyon lenézik, de egy hihetetlen jó tank ;)
Hogy ne offoljak, megjegyzem, hogy amilyen jó az M4 Sherman, olyan rossz az utána következő Jumbo (M4A3E2) vagy Easy Eight (M4A3E8) (bármelyiket választod)... mondjuk a Jumboval stock toronnyal el lehet funolni a 105 millis tarackkal, csak olyan vak az alap toronnyal, mint egy hegesztőálarcos vakond :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189485 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Sziasztok,megvettem Wolwerine-t. Ez milyen profi kis gép :) Alap minden,legénység is. Amerikai tornyos td-nél meddig érdemes elmenni?Sok tank ágon a 10-es nem jó azért kérdezném tapasztaltaktol.Wolweine-nek egyenlőre komoly esélye van örökös helyre garázsban, valószinű megszavazom neki az arany befektetést, örökös álca+skilles csapatot :) Nagyon szépen teljesit, kezdőbarát :)


A Wolverine jó, a Jackson már kevésbé. Igaz, hogy a legkomolyabb páncélzattal rendelkezik (kivéve AT-széria) de annyira nincs mobilitása, hogy valami hihetetlen szenvedés a játék vele. Egyszer kiszúrnak, agyoncsapnak, mire el tudnál menekülni.
A Hellcat-et az utóbbi időben szépen lenerfelték, de még így is messze jobb nála.
(A T67 is jobb amúgy, mint a Wolvi, páncélja ugyan semmi, de egy TD-nél ez nagyon nem szempont... nagyon mobilis, iszonyú jó álcája van, és egész egyszerűen fun)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189490 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Wolwerine mellett szól a látótáv,pláne ha kap még egy csigaszemet is :) Igen,tornyos td-k felé indulok majd,egy nagyon távoli cél a T-30.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.