Jelenleg

20
látogatónk van

Scout-tank, avagy szpotolási technikák

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #177272 Írta: PurpleMuffin
Megválaszolva: PurpleMuffin
Mondjuk ha ELC tier9ben van az baj. Ugyanis tier8ig kaphat csatát. :trollol:

Nekem mondjuk kb ez az egyetlen tank vagy mifene amivel szurkolok mindig, hogy minimum tier7 legyen. Nekem az nem jön be mikor tier 5-6ok jönnek repkednek szaladnak megesznek. :) Az a jó mikor jó kis zsíros falatok vannak tier7-8 nehéztankok formájában. B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #177292 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Nyilván nem megy alapból kilencesbe az ELC, de a lövege, camója, meg úgy a természete révén néha beviszik "fail platoonként", bár én sosem hallottam még embereket azon csámcsogni, hogy mit keres Tier IX-ben egy ELC? Nem mellesleg én egyszer ott csináltam csaknem 5k spotsebzést, és bár inkább APCR-rel, de karcolgatom is őket :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #177330 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nagyon jó gép,abszolút kezdőként mentem vele jó köröket (nekem jók voltak) később ha már ismerem pályákat,még jobb lesz :) Elöször történt meg h csapatbol én voltam útolsó túlélő :) pedig nem bujtam el hátul,lopakodtam előre,sebezgettem is :) De vesztettünk sajnos.Csak már ez is nagy élmény volt h milyen életképes kis gép ez :) Kösz mégegyszer akik ajánlották :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Allplan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #199803 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
Nekem ez a spotolós téma nagyon nem adja. Első bibi, amit már írtatok, hogy sok light megy egyszerre, a második és számomra legzavaróbb, hogy hiába van teljes álcaskill, festés egy gépen, valamiért hamarabb kiszúrnak engem, mint én őket. Így marad a flankelés, amiben még van hova fejlődni, de azért megy. Másrészt egy scorpionnal bepattanok a bokorba, és ha még nem is lövök senkit 500-1000 spot dmg is gyakran összejön úgy, hogy a light előrébb csücsül, mint én. Bár tegnap a 40% camo-val bokor mögött álcahálóval leskelődtem és legalább 200 méterről szúrtak ki. :izmena:

(Light közül Bulldog, type 62. Festéssel, camo skillel, optikával.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #199831 Írta: McLepi
Megválaszolva: McLepi

Mondjuk ha ELC tier9ben van az baj. Ugyanis tier8ig kaphat csatát


Ám egy trollszakasszal akár (ahogy camper is említette)....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #203258 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
T3-4-es könnyű tankokat érintő változások, ha érdekel valakit ;)

thearmoredpatro...anges/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.