Jelenleg

53
látogatónk van

Szovjet harckocsik

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265935 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Figyelem: Spoiler!

ST-I maradt, ahogy volt. IS-7 végül töltésgyorsító+vertstab+szellőzést kapott.

Hali!

AZ ST-I-t érdemes kihúzni? Nem érdekel az IS-4 csak egy "jó" kilencest szeretnék az E-75 mellé. Mennyire használható tank manapság?


760 csata után szerintem megfelelően felszerelve teljesen használható, bár E-75-öm nincs összehasonlításnak. A wotinfós elemzése, bár nem friss, nagyrészt helytálló. Pár megjegyzés:
Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265940 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

Hali!

AZ ST-I-t érdemes kihúzni? Nem érdekel az IS-4 csak egy "jó" kilencest szeretnék az E-75 mellé. Mennyire használható tank manapság?


Én személy szerint most vettem vissza. Szerintem jó kis gép.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265952 Írta: mahud3
Megválaszolva: mahud3
Azoknak akik a 140 és a T-62A között nem tudnak dönteni. A t-54 ágyúit megvariálták de én még mindig a klasszikus 201/330-at használom/ajánlom. Ez a 140 felé vezető igen. Anno mind a kettő tankot kihúztam belőle és megtartottam mert egy bestiális gép több mint 1300 csatám van vele. Régen nem jöttek be nekem a 10-es rássán medek. El is adtam őket, de a 140-et visszavettem. t62-n is gondolkozok csak farmolni kéne picit. Saját magamnak úgy ítéltem meg, hogy "fel kellett nőnöm" ahhoz a játék stílushoz amit ez a 2 gép megkövetel. 430-ról nem tudok nyilatkozni az nincs meg. Én a 140re esküszöm, míg haverom aki már a lila statot tapossa a t62-re. Félelmetes miket lehet velük művelni. Főleg ha szakaszozik velük az ember. De erre ott a sok videó youtube-on is. Nem vagyok unikum sem kék játékos csak 1890 wn8am van egyelőre, nem szent írás ez, de az egyik legélvezetesebb játék élményt nyújtja a 2 ruszki vas. Heavy-nek pedig T-10 és IS-7. nem sűrűn hagyják cserben az embert.
;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265986 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Hali!

AZ ST-I-t érdemes kihúzni? Nem érdekel az IS-4 csak egy "jó" kilencest szeretnék az E-75 mellé. Mennyire használható tank manapság?


Én személy szerint most vettem vissza. Szerintem jó kis gép.


Miért adtad el ha nem titok? :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265987 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Hali!

AZ ST-I-t érdemes kihúzni? Nem érdekel az IS-4 csak egy "jó" kilencest szeretnék az E-75 mellé. Mennyire használható tank manapság?


760 csata után szerintem megfelelően felszerelve teljesen használható, bár E-75-öm nincs összehasonlításnak. A wotinfós elemzése, bár nem friss, nagyrészt helytálló. Pár megjegyzés:
Figyelem: Spoiler!
[/quote]


Hali!

Köszi a részletes hozzászólást :) Hát az egész vonalat free xpből szeretném kihúzni az ST-I ig,igaziból a KV-4 és az ST-I nincs még meg,a KV-3 vagy mit anno T-150-ből már kihúztam.Nincs se időm se agyam tankot húzni :unsure:
Meggyőztél,hogy érdemes :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265990 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Megemlítetted a T55A-t , nem látok róla elemzést, de kíváncsi lennék te milyennek látod összehasonlítva a t54-el? Sajnos még sok küldi vissza van addig majd ha megvan az obj 140 akkor megpróbálok jobban összpontosítani a kuldikre amennyire a helyzetek engedik. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265993 Írta: mahud3
Megválaszolva: mahud3
T-55 érezhetően puhább. A két tank szinte ugyan az. T-54 tényleg egy álom T-55-t szokni kell. Papíron jobb a gunja bár én nem éreztem még variálás előtt se. Most visszavettem. Először csalóka volt de az ászt meg a kiválóságot könnyen adta. Gondolom bazsit kérdezted, de nekem is van velük tapasztalatom remélem nem para, hogy megosztom :dry: ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortein

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265994 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Megemlítetted a T55A-t , nem látok róla elemzést, de kíváncsi lennék te milyennek látod összehasonlítva a t54-el? Sajnos még sok küldi vissza van addig majd ha megvan az obj 140 akkor megpróbálok jobban összpontosítani a kuldikre amennyire a helyzetek engedik. :)


www.wotinfo.hu/...lemzes

Bocsi, hogy beleszólok, de van róla elemzés, csak a németeknél kell keresni! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortein

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265997 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Megemlítetted a T55A-t , nem látok róla elemzést, de kíváncsi lennék te milyennek látod összehasonlítva a t54-el? Sajnos még sok küldi vissza van addig majd ha megvan az obj 140 akkor megpróbálok jobban összpontosítani a kuldikre amennyire a helyzetek engedik. :)


Nem feltétlen egymáshoz hasonlítanám csak. Egyik sem igazán erős, és egyik sem vezeti a T9 med mezőnyt sem.

A t55 ágyúja nagyon jó, van pontosság, van dpm, és persze 330 heat is. Stílusban inkább egy páncél nélküli med jó ágyúval. A tornya is inkább csak midrange peekelgetésnél működik elfogadható hatásfokkal.

Mindkét új t54 ágyú rosszabb, mint a régi t54 ágyú. A régi t54 ágyúnál is jobb a t55 ágyú.

Mint mondtam, a t54-et a DPM ágyúval játszanám a lehető legagresszívebben, tehát van egy "harctávolság" ugrás a kettő között.


A t54 stílusában egyértelműen erősebb a 430/2.
A t55 opportunistább helyzetében jobb még az AMX 30 is. Vagy táras verzióban a Skoda simán üti.
Aztán, ha szeretnéd, akkor még elhelyezed valahol az E50et - majd az egészre rátelepszik kényelmesen a 46 Patton.

Ettől még szerintem simán érdemes kipróbálni, játszani őket, dank/cool/pofás/menő tankok! Csak nekem már elég volt belőlük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, szecsibeni, Mortein

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266004 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

Hali!

AZ ST-I-t érdemes kihúzni? Nem érdekel az IS-4 csak egy "jó" kilencest szeretnék az E-75 mellé. Mennyire használható tank manapság?


Én személy szerint most vettem vissza. Szerintem jó kis gép.


Miért adtad el ha nem titok? :dry:


Financiális okai voltak. :-) Kihúztam az Is-4-et, kellett rá a lecsó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266016 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein

Megemlítetted a T55A-t , nem látok róla elemzést, de kíváncsi lennék te milyennek látod összehasonlítva a t54-el? Sajnos még sok küldi vissza van addig majd ha megvan az obj 140 akkor megpróbálok jobban összpontosítani a kuldikre amennyire a helyzetek engedik. :)


www.wotinfo.hu/...lemzes

Bocsi, hogy beleszólok, de van róla elemzés, csak a németeknél kell keresni! :)


Köszönöm a választ mindenkinek! Igen kerestem az elemzést de nem tálaltam de akkor nem véletlen hisz oroszoknál kerestem. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266305 Írta: mleslie
Megválaszolva: mleslie
Vegre!

Sok szenvedes utan meg lett ezzel a szerintem szar tankkal a TD-15-3 masodlagossal.

Replay

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267377 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
Két kérdésem is lenne:
1. A fejlesztési fa megváltozott, a T44-ből elérhető lett az Obj.430. Milyen ez a tank, illetve ág, érdemes kihúzni? Mert akkor visszavenném a T 44-et, legénységem is lenne hozzá.
2. Az IS-ből is indult egy új vonal, IS-M a nyolcasa, aztán Obj.705, illetve Obj.705A. Ezek milyen járművek, érdemes húzni, értelmes ez a szál?
Tudom tanks.gg :) , nézegettem is őket, de engem a tapasztalatok jobban érdekelnének!
Előre is köszi a válaszokat! :)
R.F.69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267382 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Sziasztok!
Két kérdésem is lenne:
1. A fejlesztési fa megváltozott, a T44-ből elérhető lett az Obj.430. Milyen ez a tank, illetve ág, érdemes kihúzni? Mert akkor visszavenném a T 44-et, legénységem is lenne hozzá.
2. Az IS-ből is indult egy új vonal, IS-M a nyolcasa, aztán Obj.705, illetve Obj.705A. Ezek milyen járművek, érdemes húzni, értelmes ez a szál?
Tudom tanks.gg :) , nézegettem is őket, de engem a tapasztalatok jobban érdekelnének!
Előre is köszi a válaszokat! :)
R.F.69


A 430 egy kozelharcos, nagy alfas, pontatlan agyus med. A dpm-je jo de sok goldot kell loni mert a heavy-ket kell csapkodni vele, sokszor a red line-on kempelo sajat heavy-k helyett es nem engedheted meg a lepattanot. Meg ismerkedek csak vele, de eddig tetszik. A X-es nagy testveret csak streamerek kezeben lattam, naluk eleg szepen muzsikalt. Tulajdonkeppen egy javitott 121, jobb pancellal es fegyverkezelessel. Cserebe kicsit gyengebb dpm-el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267451 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Sziasztok!
Két kérdésem is lenne:
1. A fejlesztési fa megváltozott, a T44-ből elérhető lett az Obj.430. Milyen ez a tank, illetve ág, érdemes kihúzni? Mert akkor visszavenném a T 44-et, legénységem is lenne hozzá.
2. Az IS-ből is indult egy új vonal, IS-M a nyolcasa, aztán Obj.705, illetve Obj.705A. Ezek milyen járművek, érdemes húzni, értelmes ez a szál?
Tudom tanks.gg :) , nézegettem is őket, de engem a tapasztalatok jobban érdekelnének!
Előre is köszi a válaszokat! :)
R.F.69


A 430 egy kozelharcos, nagy alfas, pontatlan agyus med. A dpm-je jo de sok goldot kell loni mert a heavy-ket kell csapkodni vele, sokszor a red line-on kempelo sajat heavy-k helyett es nem engedheted meg a lepattanot. Meg ismerkedek csak vele, de eddig tetszik. A X-es nagy testveret csak streamerek kezeben lattam, naluk eleg szepen muzsikalt. Tulajdonkeppen egy javitott 121, jobb pancellal es fegyverkezelessel. Cserebe kicsit gyengebb dpm-el.

dobilaci szerintem nagyon fog tetszeni a 10es egy elég állat gép lett nem egy Patton agyú,nem olyan vészes a pontatlansága.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.