Jelenleg

23
látogatónk van

Szovjet harckocsik

7 éve 6 hónapja #206601 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

csapatcsatában átlagban 2500-környékén van az átlagsebzésem és hozzá a 2-3kill átlagban


Peace.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206604 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

csapatcsatában átlagban 2500-környékén van az átlagsebzésem és hozzá a 2-3kill átlagban


Peace.


Öhmmm....
Figyelem: Spoiler!

:great:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206637 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Az ST-I jobban páncélozott, ez nem is lehet vita tárgya. Hulldown-ban mindkettő erős. A T-10 jobb tank, szerintem ez is egyértelmű.


Mintha hasonlót írtam volna én is. Hol is írtam, hogy nem jobb a T-10? Sehol.

A reagálásom főleg arra ment, hogy singes arra a mondatra ugrott rá és akarja folyamatosan cáfolni, hogy a T-10 tornya és teste papír
Az már az ő bajuk, hogy nem bírják kettészedni a mondatot külön test és külön toronypáncélzatra. Én megtettem és reagáltam arra, hogy a saját ligájában, bizony erősen az alsó mezőnyben van a T-10 front TESTpáncélzata.

Az st-nek jobb a páncélja, de ennek ellenére rosszabb tank. Lassabb, nehezebben talál hulldwon részt a magassága miatt, testén nem csak a hasát könnyű belőni.


A hasa szinte minden tanknak gyenge pont. Még mindig nem értem, hogy mi alapján van meghatározva az, hogy a T-10-et szemből nehezebb belőni, még ha az aljuk rejtve is van...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206639 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Figyelem: Spoiler!

A hasa szinte minden tanknak gyenge pont. Még mindig nem értem, hogy mi alapján van meghatározva az, hogy a T-10-et szemből nehezebb belőni, még ha az aljuk rejtve is van...


Csukaorr vs sofőrnyílás. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206643 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
Szőke vagy vörös...?!
A feketéket speciel jobban bírom :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206646 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Az ST-I jobban páncélozott, ez nem is lehet vita tárgya. Hulldown-ban mindkettő erős. A T-10 jobb tank, szerintem ez is egyértelmű.


Mintha hasonlót írtam volna én is. Hol is írtam, hogy nem jobb a T-10? Sehol.

A reagálásom főleg arra ment, hogy singes arra a mondatra ugrott rá és akarja folyamatosan cáfolni, hogy a T-10 tornya és teste papír


A beidézett mondatommal értettem egyet veled; nem így jött le? Felesleges védekezned, ha nem támad senki. :happy:

A pattintós részt is elolvastad?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206696 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Itt kérdeznék valamit, ami nem ide illik.. de itt van élet, és itt vagytok.

Szóval, mostanság kezdek azon tűnődni, hogy tán itt lenne az ideje a kilences kínai nehéz vas (111 1-4) megvételének.

Róla mi a véleményetek a T-10 / ST-I pároshoz képest? ( Ha valaki a kínai tankokhoz írja a választ természetesen ott is elolvasom :D )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #206840 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az előző hozzászólásomban feltett kérdésre még született válasz.. ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #206844 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Itt kérdeznék valamit, ami nem ide illik.. de itt van élet, és itt vagytok.

Szóval, mostanság kezdek azon tűnődni, hogy tán itt lenne az ideje a kilences kínai nehéz vas (111 1-4) megvételének.

Róla mi a véleményetek a T-10 / ST-I pároshoz képest? ( Ha valaki a kínai tankokhoz írja a választ természetesen ott is elolvasom :D )


?

Nekem sajnos még egyik sincs meg, így nem tudok segíteni.
Ezek csak adatok-
tank-compare.co...85I181

Próbálj meg megnézni pár replay-t a kínairól.-
wotreplays.com/....desc/

Szerk:
Vagy itt az elemzés, alatta pár komment ami még segíthet.
www.wotinfo.hu/...lemzes
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206872 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Itt kérdeznék valamit, ami nem ide illik.. de itt van élet, és itt vagytok.

Szóval, mostanság kezdek azon tűnődni, hogy tán itt lenne az ideje a kilences kínai nehéz vas (111 1-4) megvételének.

Róla mi a véleményetek a T-10 / ST-I pároshoz képest? ( Ha valaki a kínai tankokhoz írja a választ természetesen ott is elolvasom :D )


Én csak tesztszerveren mentem vele, ahol sok a retard és nehéz tankot tesztelni, de ettől függetlenül nekem nagyon tetszett. A mobilitása nagyon jó, az ágyúval pedig nagyon lehet tradelni. Hasonlít a T-10-hez, csak ez kap sebzést DPM-ért cserébe. Nekem jobban bejött a 113-nál.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206882 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Az tényleg szívás - az egyike azon kevés tankoknak amiket nem bírtam végig kihúzni, és az utolsó 50k xp-t free-ből oldottam meg :-(

Figyelem: Spoiler!


Ha csak a T9 a cél, akkor T-10; a WoT-ban az agilitás többet ér, mint a páncélzat. Ha T10 a cél, akkor mindkettő; nekem mondjuk az IS-4 jobban tetszik.


Csak az a nyamvadt kv-4 ne lenne előtte! :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207309 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Volna egy gyors kérdésem: WZ-111-gyel hogyan lehet 1:1 legyőzni egy IS-3-at?
:spaz:

Na jó, kérdezek értelmesebbet: IS-3-mal ugye én ellenfélként szoktam találkozni....

Helyzet: be van töltve a HEAT vagy épp töltődik ... és úgy alakul hogy oldalba tudok lőni egy IS-3-at.

Hol bántsam hogy üreges páncél ne egye megy?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207312 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Volna egy gyors kérdésem: WZ-111-gyel hogyan lehet 1:1 legyőzni egy IS-3-at?
:spaz:

Na jó, kérdezek értelmesebbet: IS-3-mal ugye én ellenfélként szoktam találkozni....

Helyzet: be van töltve a HEAT vagy épp töltődik ... és úgy alakul hogy oldalba tudok lőni egy IS-3-at.

Hol bántsam hogy üreges páncél ne egye megy?

Ha szerencséd van akkor bemegyek a test és lánc között, ha nem rád figyel akkor torony oldal. Szemtől szemben viszont nem fogod megenni az IS 3-at, hacsak nem egy félbarom retard vezeti
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207313 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Volna egy gyors kérdésem: WZ-111-gyel hogyan lehet 1:1 legyőzni egy IS-3-at?
:spaz:

Na jó, kérdezek értelmesebbet: IS-3-mal ugye én ellenfélként szoktam találkozni....

Helyzet: be van töltve a HEAT vagy épp töltődik ... és úgy alakul hogy oldalba tudok lőni egy IS-3-at.

Hol bántsam hogy üreges páncél ne egye megy?



Amikor 2011-ben elkezdtem ezt az azóta elhülyült játékot, az akkori tapasztalt játékosoktól sokat kérdezgettem, melyik tankot hol kéne meglőni, hogy gyenge pontot találjak?
Többen is azt mondták, hogy kezdőként a legegyszerűbb megjegyeznem, hogy az első vagy a hátsó nagy lánckereket lőjem, az minden tankot a sírba tesz.

Nekem ez azóta is bejön, pláne, ha egy olyan új tankot látok a játékban, amiről gőzöm nincs micsoda, annyira új.

Ezen 2 nagykerék közül is nekem valamiért az első "jobban kézre áll", kb. 90%-ban azt lövöm, ha oldalról lőhetek egy ellenséget.

Persze, amelyik tanknál biztosan tudom, hogy oldalról hol kell lőni hogy kigyulladjon vagy lőszerrekeszt lőjek, hát az a nagyon király... de ezeket csak pár tanknál tudom 1000%-os biztonsággal, ezért marad az ősi módszer: 2 nagy lánckerék valamelyikének a közepe (ez nem leláncolás lesz, hanem megsemmisítő lövés). :-)

Vannak "szoknyával" védett lánctalpak, de ezeknél is átlőhetők a szoknyák (általában) vagy ha talán helyzet van és kockáztatni nem akarok, akkor a torony és a test találkozásánál lövöm azt a kis rést, ahol forog a torony (messziről ma már nem lehet ezt lőni, mert az új szóráskép miatt valószínűleg nem találsz be a résen messziről, de közelről nagyszerű megoldás).

Nekem ezek a megoldások eredményesek, ezért maradtam ezeknél... de, ismerek olyanokat, akik minden tank minden nézetéről (elöl-hátul-oldal) pontosan tudják melyik pontokat érdemes lőni... ezért gondolom, mások majd írnak az enyémnél jobb megoldásokat is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207345 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Már régen túlvagyok az eddig említett hármason (IS8, STI, WZ) - nekem a WZ jött be a legjobban. Durva cucc.... Akkorát üt mint egy buszkerék, mobilis, és mivel ritka sokszor nem tudják hova lőjenek rajta. Ha lenne még egy szett legénységem, gondolkodás nélkül visszavenném.

Itt kérdeznék valamit, ami nem ide illik.. de itt van élet, és itt vagytok.

Szóval, mostanság kezdek azon tűnődni, hogy tán itt lenne az ideje a kilences kínai nehéz vas (111 1-4) megvételének.

Róla mi a véleményetek a T-10 / ST-I pároshoz képest? ( Ha valaki a kínai tankokhoz írja a választ természetesen ott is elolvasom :D )

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.