Jelenleg

39
látogatónk van

Japán harckocsik

4 éve 1 hete #295196 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
STB-1 az egyik legjobb közepes tank a játékban a buff óta
STA-1 is elég komoly buffot kapott
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hete #295199 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Pontosan. Az STB-1-nek annyira eszement DPM-e van ezzel a 360 alfás ágyúval ,hogy a minap is vert helyzetben majd 5000 sebzést toltam ki vele mire kilőttek. Kbaszott jó kis gép lett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hete #295200 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

STB-1 az egyik legjobb közepes tank a játékban a buff óta
STA-1 is elég komoly buffot kapott


Annyit hozzátennék, hogy a japán közepes tankok ága nem tartozik a kezdőbarát ágak közé. A kisebb helyezkedési és/vagy taktikai hibákat keményen büntetik, lazulni nem lehet, csak kipihenten/koncentráltan érdemes játszani velük + a páncélzat csak véletlenül pattint, ha pedig arty betalál, akkor győzdd a javítást és a gyógyítást...
Cserébe tényleg az egyik legjobb közepes tankág:
- a Chi-Ri tök egyedi a táras ágyúval TierVII-ben
- az STA-1-t gyilkos hatékonysággal lehet játszani
Én eddig jutottam, de most, hogy 5-ös szorzó van + ajándék prémiumnapok, a Type 61-hez még hiányzó 60000 Xp gyorsan ki fog pörögni. A Type 61-t átugrom (úgy nézem, hogy az egy gyengébb darab Tierszintet nézve), az STB-1-t tervrajzokból fejlesztem ki. Az STB-1-ről ellenfélként brutális tapasztalatom van.
Még annyit, hogy stock állapotban gyatra a Chi-Ri és a STA-1 is. Gyakorlóban ki szoktam próbálni, hogy melyik modul mekkora javulást hoz - hát itt a japánoknál fel nem merült, hogy bármely ágyút vagy motort ne szabad xp-ből húzzam ki. Orosz, német és brit tankoknál elég sok alkalommal másik ágról át tudsz hozni ágyút vagy motort és csak a láncot kell szabad xp-ből fejlesztened, de a japánoknál csak a teljes szabad xp marad járható útnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 napja #295204 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
STA-1 ki van fejlesztve végülis.. akko' megveszem és pattintok bele vmi nem teljesen kutyaütő legénységet.. Köszi a válaszokat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 napja #295210 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Type61!

Én megbántam azt az 50%-ot is amit rátettem tervrajzokból. Semmi idő alatt lett meg a maradék 50%. Végig élvezetes játékokkal. szerintem ne lépd át :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.