Jelenleg

87
látogatónk van

Japán harckocsik

7 éve 1 hónapja #231910 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Azért nem kell túlreagálni a dolgot.
Nekem is megvan ez a 9+es japcsi csodavas - igaz én nem a troll-gun-al tolom rajta hanem a simával AP-vel (de abból csak az arannyal) főleg mivel durván sok xp-be kerül a troll gun, és szeretnék mielőbb túlleni rajta.. Simán szétkapnak most is vele - talán kicsit nehezebben mint eddig. Conqueror-al APCR-el lazán lebontottam egyet szemből ma délután.
Keményebb lett de nem mozgó erőd, távolról sem.

Nem a páncéljával van baj.Az a gond hogy tudás nélkül is lehet sebezni vele,vagyis pont olyan mint az arty. Célzás nélkül belever a német 10-es heavykbe 400-500-at.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231912 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ja, hogy így értettétek.
Ez így van, totál noob tank egyébként, tudás nulla kell hozzá.
Csak azért húzom mert kell a t10-es a gyűjteményembe (ez lesz a 31. db t10-es :-) )

Azért nem kell túlreagálni a dolgot.
Nekem is megvan ez a 9+es japcsi csodavas - igaz én nem a troll-gun-al tolom rajta hanem a simával AP-vel (de abból csak az arannyal) főleg mivel durván sok xp-be kerül a troll gun, és szeretnék mielőbb túlleni rajta.. Simán szétkapnak most is vele - talán kicsit nehezebben mint eddig. Conqueror-al APCR-el lazán lebontottam egyet szemből ma délután.
Keményebb lett de nem mozgó erőd, távolról sem.

Nem a páncéljával van baj.Az a gond hogy tudás nélkül is lehet sebezni vele,vagyis pont olyan mint az arty. Célzás nélkül belever a német 10-es heavykbe 400-500-at.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #233767 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

A japán nehéz 7-8-9 és 10 tankja mennyire "vészes"? A 7es és a 8as ágyúi nem tűnnek vmi használhatónak,gondolom a repeszágyú használata az "ajánlott". :sick: Felszerelést mit ajánlotok rá?
Legénységem van hozzájuk ( japán tigris 3 és fél skilles legények)
Érdemes a 10est kihúzni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233775 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Hali!

A japán nehéz 7-8-9 és 10 tankja mennyire "vészes"? A 7es és a 8as ágyúi nem tűnnek vmi használhatónak,gondolom a repeszágyú használata az "ajánlott". :sick: Felszerelést mit ajánlotok rá?
Legénységem van hozzájuk ( japán tigris 3 és fél skilles legények)
Érdemes a 10est kihúzni?


Az O-Nin én a 105-öst használom, sokkal jobb mint a repeszágyú, ráadásul 190 pen bőven elég és egész gyorsan száll a skuló.
Az O-Ho egészen más: CSAK a dörpgánnal használható, tier 10-ben semmit se üt be a 105ös löveggel, a dörp viszont 300-akat sebez, ha jó helyre lősz, 450 körül is adhat :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233823 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Hali!

A japán nehéz 7-8-9 és 10 tankja mennyire "vészes"? A 7es és a 8as ágyúi nem tűnnek vmi használhatónak,gondolom a repeszágyú használata az "ajánlott". :sick: Felszerelést mit ajánlotok rá?
Legénységem van hozzájuk ( japán tigris 3 és fél skilles legények)
Érdemes a 10est kihúzni?


Az O-Nin én a 105-öst használom, sokkal jobb mint a repeszágyú, ráadásul 190 pen bőven elég és egész gyorsan száll a skuló.
Az O-Ho egészen más: CSAK a dörpgánnal használható, tier 10-ben semmit se üt be a 105ös löveggel, a dörp viszont 300-akat sebez, ha jó helyre lősz, 450 körül is adhat :cheer:


Hali!

Felraktam ezt az ágyút,tényleg jobb de a páncél nálam nagyon nem akar működni,az O-Ho jobb lesz?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #233830 Írta: ga5udeHUN
Megválaszolva: ga5udeHUN
Lehet perverzitás, Type 5 heavym van (nagy cső nélkűl még), én nagyon kedvelem.
Ha fáradt az ember, de játszana még, tökéletes..... amúgy meg, mindig a
teknős nyer... "a nyúl meg b@szh@ss@.....hátulról élesbe"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233832 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
nekem is megvan a T5H, tegnap gurultam vele egészen pontosan 3 kört, ami bőven elég is volt ahhoz, hogy ne menjek aznap többet vele. Az ok csak annyi, hony mind a 3 meccsen csak és kizárólag APCR-t HEAT-et és egyéb gold lőszereket kaptam, előbbi kettőből minden löbés bement,volt pár pattanó, a medek részéről, de csinálhattam bármit, 99%ban belőnek a gold tengernek hála
kicsit jobbrra számítottam, amikor megvettem

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233843 Írta: ga5udeHUN
Megválaszolva: ga5udeHUN
Szerintem 3 meccsből, ne vonj le túl nagy következtetést. Nem úgy kell erre a tankra se gondolni, hogy
mindent kibír és mindent átlő. Sőt 30 mp alatt el kell döntsd merre menj és ha már elindultál végig kell csinálni, mert lomha szegény. Én, sima lőszert használok hozzá csak. Ha a map-okra úgy tekintünk van light, med, heavy útvonal nem biztos, hogy e szerint kell vele menni, ki mit gondol erről pont nem érdekel. Dúdold közben a cápa film zenéjét: döödöm.............döödöm........dömdömdömdömdöm, pukk arty ammo rack...áááá :blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #233862 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Engem sima lőszerrel 6/6-szor bevert type 4-ben 500 méterről egy mozgó batchat...
(eddig nem győzött meg a tank)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234215 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nyugtassatok meg, hogy a type5-öt már nem fogja egy kis galamb is behugyozni szemből. Automatice vált át mindenki arany lőszerre, amint meglát, az összes(!) arty arannyal rám van fókuszálva. Ha a WG nem alakítja át drasztikusan a tankot (kisebb méret, döntött szögek, nagyobb mozgékonyság) továbbra sem fog vele senki sem játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234217 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Nyugtassatok meg, hogy a type5-öt már nem fogja egy kis galamb is behugyozni szemből. Automatice vált át mindenki arany lőszerre, amint meglát, az összes(!) arty arannyal rám van fókuszálva. Ha a WG nem alakítja át drasztikusan a tankot (kisebb méret, döntött szögek, nagyobb mozgékonyság) továbbra sem fog vele senki sem játszani.

Ezekre az ipari méretű sz@rkupacokra mi mással is lehetne szemből lőni? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234260 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Nyugtassatok meg, hogy a type5-öt már nem fogja egy kis galamb is behugyozni szemből. Automatice vált át mindenki arany lőszerre, amint meglát, az összes(!) arty arannyal rám van fókuszálva. Ha a WG nem alakítja át drasztikusan a tankot (kisebb méret, döntött szögek, nagyobb mozgékonyság) továbbra sem fog vele senki sem játszani.

Ezekre az ipari méretű sz@rkupacokra mi mással is lehetne szemből lőni? :)


Pont ezt akartam írni. Jön velem szembe egy irgalmatlanul nagy vasdarab, tudom, hogy ha mellém lő is sebez a repeszlőszerével, nincs idő sz@r@kodni, naná, hogy megy neki a heat, és még akkor se biztos a dolog.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234267 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Én is a Type 4-nél tartok, de vegyesek a érzelmeim. Tegnap két csatát mentem vele:
1. csata - egyet lőttem, utána az ellenséges arty-platoon szétkapott semmi perc alatt.
2. csata - egyedeül tartottam vele egy teljes oldalt némi TD supportal (nem mertek 3-400 méternél közelebb jönni) és mastery-vel távoztam (4k dmg + 5k spot, 4 kill).
Szóval néha úgy feldühít hogy eladnám a francba, néha élvezhető. Az biztos hogy közelről klönnyen áthugyozzák de távolságot tartva kellemes is lehet (ha nincs arty persze).

Nyugtassatok meg, hogy a type5-öt már nem fogja egy kis galamb is behugyozni szemből. Automatice vált át mindenki arany lőszerre, amint meglát, az összes(!) arty arannyal rám van fókuszálva. Ha a WG nem alakítja át drasztikusan a tankot (kisebb méret, döntött szögek, nagyobb mozgékonyság) továbbra sem fog vele senki sem játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234271 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Én már le is szereltem az új troll gunt, mert szerintem sz.r. Persze, mondjuk hármas szakaszban vicces lehet, de randomban mire betöltesz vagy megkerülnek, vagy a csapattársak simán otthagynak a francba. Szerintem kidobás volt az új lövegre költött tp. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234276 Írta: Fudo_Yusei
Megválaszolva: Fudo_Yusei

Én már le is szereltem az új troll gunt, mert szerintem sz.r. Persze, mondjuk hármas szakaszban vicces lehet, de randomban mire betöltesz vagy megkerülnek, vagy a csapattársak simán otthagynak a francba. Szerintem kidobás volt az új lövegre költött tp. :(


Nem tudom, lehet noob vagyok, azért mondom, de nekem tetszik, hogy a keményebb tankokba, amiket amúgy nem lőnék be, vagy nem volna időm célozgatni gyengepontot, abba is beleverek szépeket. igaz nem sajnálom a pénzt rá, full gold repesz van benne :) Eddig a legmákosabb lövésem vele egy M103 hasába ment, majdnem 1300hp-ról kiszedtem, szóval tud meglepetéseket is okozni, ha a drága RNGezus is úgy akarja. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.