Jelenleg

18
látogatónk van

Német harckocsik

7 éve 5 hónapja #214584 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Ahoj
Valamikor a távoli jövőben szeretnék majd még egy meta t8-as lightot a garázsba állítani a T-54 ltwt mellé. Egy ilyen ág előkészületeit szeretném a közeljövőben elkövetni, viszont a döntéshez segítséget kérnék, hiszen két potenciális jelöltem is van: Ru 251 és Wz-132.
Előnyök, hátrányok, miben jobb egyik a másiknál, melyik a megfelelőbb kiegészítőtank egy t8-as erődös/csapatos/cw-s összeállításban?
Szóval jöhet minden objektív és szubjektív vélemény. Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215175 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

A VK36.01H mennyire jó tank 6os szinten?Szeretnék valami kisebb tieres heavyvel játszani.OI nem érdekel,szovjetekkel már játszottam mind.Szóval érdemes megvenni?
A másik 3 hatos Vk már megvolt,egyik sem tetszett különösebben,olyan "semmilyenek" voltak.
Esetleg egyéb más hatos tank?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215178 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Mikor még a régi Könisch ágyú volt rajta (157 alap pen és 165 sebzés), akkor még jó volt.
Persze akkoriban medium tank is volt.
T6-os szintre egy heavy lenne a megfelelő és az a Tigris I, hosszú csövű 88-assal 930 HP-val.
T7-re meg a Királytigris 1400-1450 Hp-val.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #215180 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Mikor még a régi Könisch ágyú volt rajta (157 alap pen és 165 sebzés), akkor még jó volt.
Persze akkoriban medium tank is volt.
T6-os szintre egy heavy lenne a megfelelő és az a Tigris I, hosszú csövű 88-assal 930 HP-val.
T7-re meg a Királytigris 1400-1450 Hp-val.


Tudod orosz fejlesztők,stb :sick: Nézd erre ott van a japán tigris ! ;) Mondjuk annak meg röhejes (171) az aranylőszer átütése... :S Medium volt?Akkor azért van oskin medálom vagy mim,mondom azt ,hogy a ..ba szereztem vele ha heavy tank :whistle:
Ami német és jó heavy az E100 vonalán ,szerintem az az E75 (E100at rühellem),ami "örök darab" nálam.
Szóval akkor nem ajánlod a VK-t? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215182 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Negyedik olyan tank, amivel mentem 1000 csatát. El is felejtettem milyen vele játszani. :spaz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215185 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Negyedik olyan tank, amivel mentem 1000 csatát. El is felejtettem milyen vele játszani. :spaz:


Jól hangzik,köszi a tippet :whistle: Akkor nem fogom megvenni,megyek és idegelem magam tovább a 268al :S :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215190 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Megveszed, nem veszed meg. Te döntésed. Amúgy is a játék ingyenes része ez, semmit nem vesztesz vele ha mész vele pár kört.

Ha rajtam múlna ezt a VK3601H-t t5-be tenném le. A HP lenne 610-650.
Persze a 88-as löveget lenerfelném. Sebzés 180-200-ra levéve, ahogy a pen 145-ről 132-re. Gyengébb pontosság és lassabb célzásidő. Hasonló lenne mint a BDR 90 mm-s ágyújához.

VK3001H-ból meg prémiumot csinálnék.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #215252 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Megvettem eddig 3 kört mentem vele,mindegyikben 2000+ sebzés,3.körben Tank ász :oops: Egyelőre az L56os löveggel nagyon jól elvagyok :)
A VK 30.02D -t hova tennéd?(Csak kíváncsiság,az a löveg egy vicc már tier 8ban is...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215254 Írta: Donovitu
Megválaszolva: Donovitu

Remélem a Panther és II is hasonló lesz.


A Panther jobb lesz, mert nagyon agilis tank, és annak is nagyon jó az átütése, még, ha kicsit üt, akkor is, de a Panther2 nem lesz jobb, mert lomha, ahogy visszaemléxem rá.
Annyi javaslatom van, hogy az ilyen gyorsan lövő tankokra érdemes rátenned a "mesterlövész" perket (csak 100%-nál lép működésbe), mert ugyan csak 2-3%-kal növeli a modul- és legénysebzés esélyét, de, mivel soxor lősz - egyszerű a matek -, soxor megkapod a +2-3%-kal több esélyt. Olyan tankoknál, mint a Matilda, a T37, Type64, T67 vagy a Panther (no meg a tárasok, mint Skoda T25 vagy az új svéd csoda), aranyat ér, és érezhető is, ha megvan a lövésznek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #215257 Írta: Donovitu
Megválaszolva: Donovitu

Ahoj
Valamikor a távoli jövőben szeretnék majd még egy meta t8-as lightot a garázsba állítani a T-54 ltwt mellé. Egy ilyen ág előkészületeit szeretném a közeljövőben elkövetni, viszont a döntéshez segítséget kérnék, hiszen két potenciális jelöltem is van: Ru 251 és Wz-132.
Előnyök, hátrányok, miben jobb egyik a másiknál, melyik a megfelelőbb kiegészítőtank egy t8-as erődös/csapatos/cw-s összeállításban?
Szóval jöhet minden objektív és szubjektív vélemény. Előre is köszönöm!


A Ru251 nagyon pontatlan. Ugyan jó az álcája, de nagy Tierben a pályák nagy része egészen egyszerűen kicsi, tehát a nagy tankok marha közel lesznek, és baszhatod az álcádat, ha egyet se lőhetsz, mert azonnal kivégeznek. Pláne most, mióta gyorsabb lett a spot-rendszer. Mire kigyullad a hatodik érzék lámpád, 4 lövést bekapsz, és véged van. A WZ-132 viszont a legjobb nyolcas light. Szerintem jobb, mint a T54ltwt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215258 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
VK3002DB -nél csak egy fejlesztett rövid 88-ast megkéne variálni korrektebbre.
A pent így kéne variálni annál az ágyúnál 145/203/44 vagy 171/203/44.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215267 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin

Ahoj
Valamikor a távoli jövőben szeretnék majd még egy meta t8-as lightot a garázsba állítani a T-54 ltwt mellé. Egy ilyen ág előkészületeit szeretném a közeljövőben elkövetni, viszont a döntéshez segítséget kérnék, hiszen két potenciális jelöltem is van: Ru 251 és Wz-132.
Előnyök, hátrányok, miben jobb egyik a másiknál, melyik a megfelelőbb kiegészítőtank egy t8-as erődös/csapatos/cw-s összeállításban?
Szóval jöhet minden objektív és szubjektív vélemény. Előre is köszönöm!


A Ru251 nagyon pontatlan. Ugyan jó az álcája, de nagy Tierben a pályák nagy része egészen egyszerűen kicsi, tehát a nagy tankok marha közel lesznek, és baszhatod az álcádat, ha egyet se lőhetsz, mert azonnal kivégeznek. Pláne most, mióta gyorsabb lett a spot-rendszer. Mire kigyullad a hatodik érzék lámpád, 4 lövést bekapsz, és véged van. A WZ-132 viszont a legjobb nyolcas light. Szerintem jobb, mint a T54ltwt.


Ezt a WZ-132 dolgot kifejtenéd bővebben? Érdekelne a véleményed, mert kb. mindenhol a Tt4-ltw-t ajnározzák.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #215269 Írta: Donovitu
Megválaszolva: Donovitu
Nem nagyon tudok rajta mit kifejteni. A játékban gyakori, hogy az egyik tank papíron jobb, mint a másik, és akkor az úgy is van, és gyakori, hogy ugyan papíron rosszabb, mégis jobb. Mert olyan kurvára racionális az egész. :-)
A T54ltwt-n hetes ágyú van, míg a WZ-132-n kilences, mondhatnánk tehát, hogy a WZ-132 ezért sokkal jobb nyolcas light. De a helyzet az, hogy a WZ-132 csöve ugyan remek, de az orosz tankok még a szokottnál is irracionálisabbak a játékban, úgyhogy a T54ltwt csöve gyakran jobb, mint a WZ-132-é. Annak ellenére, hogy a WZ - emlékeim szerint - 10 mm-rel nagyobb átütéssel bír, mint a T54, és annak ellenére, hogy a WZ csöve pontosabb is valamivel.
Mindezek ellenére vagy mindezekkel együtt a WZ-t jobb tanknak érzem, ami szólhat arról, hogy nekem jó kockákat dobott a WG, amikor megvettem, de szólhat arról is, hogy egy fokkal jobban balanszoltnak érzem, mint a toronypattintásra kihegyezett T54ltwt-t. Ennek mindene jó. De mindez lehet, hogy annyi, hogy a szimplán érzelmi véleményformálásomat így racionalizálom - hogy szakmázzak is egy kicsit ezen a korai órán. :-P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #215282 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Viszont dönteni még mindig nem tudtam. :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #215345 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
@Donovitu

Köszi, ez így nekem teljesen megfelel! :) A T54-ltw felé tartó úton már az LTTB-nél járok, csask baromi nehezen akaródzik vele csatába menni. Viszont az utódját szeretném megszerezni, úgyhogy előbb-utóbb meglesz! A kínai light vonalon még épp csak kifulloztam az 59-16-ot, az sem a szívem csücske, valószínűleg azért is, mert óher voltam átképezni bele a legénységet a Type64-ből. :oops: Ezzel az ággal kapcsolatban viszont, ahogy azt megpedzettem, elég sok olyan véleményt olvastam az előzetes kutakodásaim során, hogy jó tankok meg minden, (alapvetően a WZ-132 kapcsán) de igazából az orosz verzió(k) lekörözi(k) ő(ke)t. Így viszont már valamivel árnyaltabb a kép. Nekem bőven elég annyi, ha egy tank megüti az "elég jó" kategóriát, még ha csak szubjektív meg érzelemracionalizálós akárhogyan is!
Mégegyszer köszi! :)

@Nortonor

Ahogy fentebb is írtam, a két samponos kupak fejű járgány nekem még nincs meg, ellenben a RU 251 igen. Számadatokat, statisztikákat nem tudok mondani, arra ott a Gugli (minden másra meg a maszterkárd), viszont szubjektív véleménnyel szolgálhatok.
Páncélja nyílván nincs, úgyhogy a bokrok és a szilárd fedezékek nagy barátja. Induláskor, egy helyben forgáskor egy hangyányit komótosabb mint szeretném, de menet közben egy álom! Kb. olyasmi mint az LTTB, csak kicsit lassabban forog. Az ágyúja nagyjából rendben van. Átütés ok, a repesz ráadásul elég izgi, 109(?)mm átütéssel bír, ami a folyamatosan terjedő papír bőrű ellenfelekkkel szemben már bőven elég. Az ágyú pontossága viszont érdekes, hajlamos elhajigálni a lövéseket. Na nem nagyon, de viszonylag sok az amolyan szemöldök ráncolós, egeret szorosabban markolós, éppen-mellé.
Viszont úgy rémlik, a RU skillezés szempontjából kevésbé szerencsés mint a másik két vetélytárs, mert ennél a parancsnok a rádiós is, ezért ha valaki spotolósra akarja venni a figurát, akkor a látótáv kimaxolásához egyel több skill sor szükséges. Persze kellően kigyúrt legénységgel, vagy eltérő játékstílussal ez nem probléma. :)
Összességében véve, a RU-nak más játékstílust tippelek, mint a másik két kollégájának, így inkább ebből az irányból javasolnám a kérdés megközelítését! A T54-ltw-t már ismered. Ha valami hasonlóra vágysz, akkor WZ, ha új dologr, akkor RU.
Ennyi lenne a szubjektív. Remélhetőleg objektív, tapasztalatokra épülő összevetést is ír majd valaki! :)

Szerk: Ja, RU-hoz még annyi, hogy sokáig gyűrtem a 13-90-nel a 7K spotos küldit, mer az olyan marha jó, bokorban sunnyogós, felderítős, de tegnap már kicsit csömöröm volt tőle (folyamatos városi pályaák, stb.), ezért beültem a RU-ba. A második körben bedobott Malinovkára, össze is jött vele a küldi. Úgyhogy most ezért is szeretem! :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gwr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.