Jelenleg

56
látogatónk van

Tank Destroyer

10 éve 7 hónapja #13779 Írta: sir_cubbi
Megválaszolva: sir_cubbi
Köszi Trucker, megnyugodtam, bár elkezdtem kifarmolni, elég messze van még, de az írásod alapján megveszem majd. Már 160k xp van benne, meg van már 60k free xp-m. A másik tier X-es objectről van tapasztalatod? Melyik jobb?
Bár azt gondolom hogy a 263-as object inkább támadásra való mint bokorból tüzelésre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13780 Írta: Trucker39
Megválaszolva: Trucker39
Jókat látni, olvasni róla. Valami miatt a 268-s jobban megtetszett, így ezen az ágon indultam el. Bizonyára olvassa a fórumot olyan, akinek megvan a 263, majd ő nyilatkozik róla részletesebben szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sir_cubbi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13818 Írta: EddieCivic4g
Megválaszolva: EddieCivic4g
Olvasom, és itt is vagyok, mint boldog Obj.263 tulaj:)
Rövid válasz: Van JagdPzE100, T110E4, Foch155, és az Obj.263. A 4 közül ez a kedvencem.
Bővebben:
JagdPzE100: Lomha és hatalmas dög. Álcázni, eldugni szinte lehetetlen. Az ágyú szintén felemás, lassan szűkül, nagy távon nem túl pontos,és alap páncéltörővel hajlamos pattogni bármiről. Cserébe ha egyszer beüt, akkor jön az üzenet, hogy "Húb...meg 1100 hp-":)
T110E4: Átlagos mozgékonyság, torony jobbra-balra 90 fokot fordul. Ágyú használhatóság hasonló a JgPzE100éhoz, néha pontatlan, néha spotterről is lepattan, de ha beüt, akkor 800 körüli sebzés...
Foch155: Na ez egy nagy csalódás. Vagy mindig goldammosokba futok bele. Sztori a következő. Ellenfél 300 m-nél messzebb, akkor 1 lövés mellé, 1 lepattan, 1 betalál. Utána 46 sec töltés. Közben kapok 3-4 találatot. És forgathatom én akárhogy, mind átüt. Ennyi elég is, hogy meghaljak. De jártam már úgy is, hogy csata alatt 15 lövést adtam le, ebből 9 mellément.
Azóta pihen a garázsban, már nem is megyek vele.
És akkor a kedvenc Obj.263: Kicsit nagy, de lapos, és mozgékony. Elég pattogós a páncél, főleg ha 200 m-nél messzebbről lőnek. Haspáncélra viszont figyelni kell, elég nagy és csábító célpont. Test legnagyobb hátránya, hogy felül nyitott. Ha oda az arty, vagy egy magasabbról támadó tank bepottyant valamit, az visz mindent. Cserébe az ágyú nagyon pontos, 9 sec töltéssel szórja az 5-600as sebzést. Repeszt egyáltalán nem használok, goldot is csak cw-n. Alap lőszerrel is pusztító tud lenni. Fordulása lehetne kicsit jobb, de hát elég hosszú jármű. Sebességre viszont nincs panasz, normál talajon simán tartja a 45-50et. Eddigi rekord enyhe lejtőn 65. Xes td-től nem olyan rossz:)

Valamint a 9es, a Su-122-54. Na ez egy elmebeteg jármű. Med-alvázra épült, így a páncél nem túl erős, cserébe atommozgékony. Gyakorlatilag egy felfújt ELC-AMX 450 körüli sebzéssel, 8 sec töltéssel. Az egyetlen tankom eddig, amivel nem estem kétségbe, ha jött egy Lorr.40t, vagy Batchat. Ha időben észreveszed, esélye nincs mögéd kerülni, ugyanis egyhelyben állva gyorsabban fordulsz, mint ahogy keringene körülötted. Kuplungégetővel még jobb a helyzet. Nagyon sokszor előfordult, hogy egyszerűen berohantam az ellenfelek közé, forgolódtam jobbra-balra, és ha épp ágyú elé került valami, arra lőttem. Ezt ajánlanám akkor is, ha nem viszed végig az ágat, hihetetlenül szórakoztató jármű.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sir_cubbi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13824 Írta: sir_cubbi
Megválaszolva: sir_cubbi
Köszi a "bemutatót" :)
Most próbáltam a tesztszerón, bár eléggé elrontottam, ha okosan forgatom, akkor pattogós az eleje. Pontosan úgy van minden ahogy mondod, de a Foch 155-el azonban lenne néhány meglátásom. Láttam olyan meccset, ahol dombnak felfelé beállt 3 ilyen TD, szétszedtek egy Maus-t, E-100-at, IS-7-et, meg mindent ami ott volt. Senki sem tudta őket sebezni.
Most az előbb voltam Obj. 268-al, ugye 303-as átütés átlagban. 20m-re volt tőlem a Foch, becéloztam az alját, úgy pattantam róla mint a huzat. Egy kicsit op-nak tartom, és félek is tőle, máskor a kupoláját lövöm, ott sem megy át. Azért remélem korrigálják a hibákat. Nem vagyok über játékos, de béna azért nem.

Köszi Eddie!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #13826 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Nos az OBJ263-at könnyű kihúzni viszont amennyire jók voltak az előtte lévő tankok ez annyira nem jó.

Mivel már mindenki tudja hogy mi a gyenge pontja. A hasát még csak csak el lehet dugni, viszont a löveg pajzsot elég nehéz eldugni ha lőni is akarsz.
Mivel lassan mindenki tudja, hogy a löveg pajzs átlőhető azt lövik ha nem is lövik át véletlenül akkor ellövik a löveget akár egymás után kétszer is, ezáltal már nem is olyan mókás a játék.

Az OBJ268 addig jó ameddig meg nem látnak, az a páncél ami rajta van nem kihívás semmilyen T10 tanknak.

A Foch-tol lehet is félni, 1 tárból (3 lövés 5S-en ként) nem sok T10 van ami túl éli a találkozást. (E100,Maus)

Szerintem a Foch vagy az E3 a legjobb TD.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13828 Írta: zsömi
Megválaszolva: zsömi
Most J Tigerrel küzdök,nekem csalódás, bárki bármekkora löveg átlövi és kész.Ráadásul lassú is .Ezért kértem tanácsot JgPzE100 vagy T110E4. Attól félek a német ugyanolyan mint a J.tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13832 Írta: sir_cubbi
Megválaszolva: sir_cubbi

Szerintem a Foch vagy az E3 a legjobb TD.


Szerintem is, most próbálgatom őket tesztszerón, nem rossz egyik sem, de magasan a Foch viszi a prímet. Kb. 300 m-re volt, még láthatatlan is volt addig, már rám volt fordulva, egy lövést le tudtam adni, az is pattant, ő meg gond nélkül kicsinált. Nem tudom fog e kapni nerfet, ha nem, meggondolom én ezeket az orosz TD-ket. Egyelőre korai kijelentés a részemről, nem voltam még olyan szituációban, ahol ki tudtam volna használni a 3 tank előnyeit.
A tapasztalatokat köszönöm, ha még volna, szívesen "iszom" a tudásotokból.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13919 Írta: Szutykos
Megválaszolva: Szutykos
Köszönöm a válaszokat/leírásokat!

Közben megvettem. :)
K*****ott jóóóóóóóóóóóó! :)
Igazából még annyira élvezem a nagyot sebző ágyút, hogy hajlamos vagyok elfelejteni, hogy ez egy TD és majdnem az összes meccsemen kilőttek :) De mindig sikerült 3-4k sebzést kiosztanom. Sőt egyszer 5 tankot tartottam fel. 3db 57 Heavy -t (platoon), E-75, meg egy E-50 et. Ezek közül 4 et ki is szedtem, sajna a végén ketten maradtunk egy FV215b -vel és nem bírtunk el a túlerővel.
Visszatérve, akkor az álcahálót nyugodtan leszerelhetem igaz? :)
Töltésgyorsítót tettem bele, de még így is rémálóm a töltési idő :/

Zsuga,
Szerintem ne add fel! Nekem az egyik kedvenc tankom volt a JgTiger.
Messziről tüzelj vele és rejtsd el az alját.
Nagyon jó az ágyúsüllyedése így könnyen kihasználhatod vele a dombokat.
Valamint ezt is érdemes beforgatni ha tüzelnek rád.
Egyszer face-to-face elintéztem vele egy full HP -s IS-7 -et.
Úgy pattogtak a lövései, mintha muszáj lenne :) Anyázott is utánna.
Szóval kitartás! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zsömi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13934 Írta: zsömi
Megválaszolva: zsömi
Köszi a biztatást,most sajnos olyan periódusban vagyok,hogy mindegy mit csinál a csapat csak vesztünk.És sajnos a pályák sem kedveznek ennek a típusnak,És tényleg a VII.tier-k is kilövik mint a pinty.Persze nem adom fel,mert már nincs távol a X-s csak most nem megy,és elment a kedvem tőle.Még egyszer köszi a biztatást!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13959 Írta: zsömi
Megválaszolva: zsömi
Most vásároltam meg a T-28 Prop.-t raktam periszkópot,töltés gyorsítót mit ajánlatok 3. felszerelésnek? És megköszönném ha jó tanácsot is adna aki ismeri ezt a tetűt!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13966 Írta: Serged
Megválaszolva: Serged
Sziasztok!
Van ez a Su-122-44 es tier 7 es prém tankom. NAgyon szeretem a sebessége miatt és tetszik a nagy sebzése is. Az lenne a kérdésem,hogy tier 10 ben van ehez hasonló td? Vagy van olyan td tier 10 ben amivel ezt a beszaladok-lövök 1 nagyot elspurizom stílust lehet tolni? Nincs tapasztalatom tier 10 ben,de csak 1 ágon szeretnék td-t vinni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13970 Írta: zsömi
Megválaszolva: zsömi
Bár X-es még nincs nekem se de ha a sebesség a lényeg akkor a német ágat hagyd ki,és inkább az amcsi vagy a szu vonalat fejleszd. Nekem IX-s németem van lassú könnyen kilőhető,ezért most az amcsi vonalon T-28 prop.l küzdök.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13973 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Talán a Foch155 ami ilyen lehet beszaladsz..lösz aztán amúgy is tipli van...vagy a JpzE100 XD "beszaladsz" (t95-öt és a t28 protót lehagyja) lösz aztán "futás" ...de viccet félretéve tán a Foch a a leggyorsabb...
Nekem még a kisfos van az annyira nem jó ..de talán a 10-es az igen ..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #13974 Írta: joker099
Megválaszolva: joker099
Az amcsi is csak tier 7-ig gyors, utána jó, ha a 20 km/h-t eléri.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #13976 Írta: zsömi
Megválaszolva: zsömi
Nem egészen,mert a X-es már 35-km/h sebességű.A francia ágat egyáltalán nem ismerem,de ahogy tapasztalom nem könnyű sebezni, minden lepattan róla és biztosan nagyot üt.Szóval egy fosch!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.