Jelenleg

26
látogatónk van

Magyar tankok - Kérdések és válaszok (by Karika)

6 éve 2 hónapja #265711 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
Karika, van esély arra, hogy valahol van fénykép a Tas félkész darabjairól? Pl.: Magyar Nemzeti Múzeum Fotótára

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265715 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Hááááááát. Esély mindenre van, kategorikusan nem jelenthetem ki, hogy nincs, anélkül hogy végignyálaznám az összes képet, de túl sok sansza nincs.
Top secret fejlesztés volt, túl sok fotó nem készülhetett eleve, aztán, hogy az a kevés most landolt-e valami archívumban? Meg aztán nem került-e esetleg selejtezésre, vagy nem semmisült meg, kallódott el, stb az azóta eltelt 80+ évben? Ki tudja ezt megmondani?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DaisetsuHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265716 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Reméljük TE, amint megkaptad a zsét a WG-től. :trollol:
Egyébként tier 6-ig megvan biztosra az olasz ág, illetve az új játékmechanizmust is elárulták. :dancing:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275288 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Az olasz tankok megjelenése után én rákérdeznék mennyire kutatnak a magyar harcjárművek iránt. Történelmi szempont alapján minket is be kellene rakni, illetve volt még pár egyéb fejlesztésünk a háború után, amiből talán lehetne válogatni. Ott van pl. az a bizonyos titkos 85mm-es lövegfejlesztés, amiről nem találtam semmi konkrét infót, de a szovjet ágyúkból is kaphatunk. Ha lenne egy Kondor szerű papír tank ebből a korból, az már elég is lenne a teljes ághoz. B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275292 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Az olasz tankok megjelenése után én rákérdeznék mennyire kutatnak a magyar harcjárművek iránt. Történelmi szempont alapján minket is be kellene rakni, illetve volt még pár egyéb fejlesztésünk a háború után, amiből talán lehetne válogatni. Ott van pl. az a bizonyos titkos 85mm-es lövegfejlesztés, amiről nem találtam semmi konkrét infót, de a szovjet ágyúkból is kaphatunk. Ha lenne egy Kondor szerű papír tank ebből a korból, az már elég is lenne a teljes ághoz. B)

Magyar ág? Már megmutatták a hozzállásukat a magyar harckocsikhoz.
-Toldi III statja ctrl+v és vtrl+c az FTR-es cikkekről.
-Turán III modell hibás. etc,
Festésekre , jelzésekre nem térek ki. Más nemzet gyártotta tanknál oda tudnak figyelni, csak a magyarnál nem.

Konzolos változatban a Toldit, hogy-hogy értelmes emberek írták meg? Ott valódi t3-as light tanként lehet azzal harcolni és nem csak egy rossz vicc a t3-as light mezőnyben. Úgy tűnik a konzolos Wot-ot fejlesztő csapatba száműzik az értelmesebbjét, a pc-s WoT-nál meg marad a hülyéje aki valszeg nem is játszik a pc-s WoT-tal. De azért írja a tank statokat összevissza, ami aztán defendereket hoz ki.

Íme egy példa, hogy milyen lenne a pc-s Toldi, ha normálisan lett volna megírva:


Magyar ág viszont bekerülhet úgy ahogy a lengyel és az olasz. Egy kis valósághajlítás kell, a duplagondolt használva.
Tier 8 : Tas rohamlöveg minimum 3000-es dpm-es 88 mm-s löveggel. 44 Pantera után? naná.
Tier 9: Straussler MBT butított változata. Kevesebb lánctalpszemmel és farönkkel.
Tier 10: Straussler MBT.

Szokásos és elmaradthatatlan prémium? : Mégjobban butított/gynegített Straussler MBT. Vagy a másik Tas rohamlövegábránd 3000-es dpm-es 88-as löveggel.

És így már megvan minden ami kell a magyar ághoz. Tier nyócas prémium , különleges záródarab a felső/magas tierekbe.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DaisetsuHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275293 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
A lengyel embléma sem helyes ami a Pudel harckocsin van, illetve más ágban is van hasonló jármű. Szóval más nemzeteknél is előjön ez a trehányság. :(
Sajnos a Straussler MBT-t nem lehet közepes harckocsiként berakni, más jelölt kell. Viszont a teljes TD ág megoldható, ha legózgatunk egy kicsit. :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276861 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
Karika, van valami újabb fejleményed a Magyar ágról? :) Valami morzsácska esetleg? Vagy mostanában nem volt semmi áttörés? :beer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276874 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Áttörés? Az nincs. Max annyi, hogy Fücsök felhívta nemrég a figyelmemet arra, hogy Király Pál tervezett egy 20mm-es gépágyút, amit állítólag a Toldi I-be is terveztek beszerelni. Még nem hallottam előtte erről.

live.warthunder...54/en/

Szóval ha mindez igaz, ez mondjuk lehetne a tier 2-es Toldi top lövege esetleg?

De ezt leszámítva max annyi, hogy valamikor a jövőben fog megjelenni egy cikkem egy magyar haditechnikai magazinban, amiben igyekeztem tisztázni a Straussler által tervezett tankok dolgait, mert per pillanat siralmas az, amit magyarul olvasni lehet róla. De egyelőre még csak lektorálják, szóval fogalmam sincs, mikor jelenik meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster, DaisetsuHUN, DonIgor86

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276911 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin

Áttörés? Az nincs. Max annyi, hogy Fücsök felhívta nemrég a figyelmemet arra, hogy Király Pál tervezett egy 20mm-es gépágyút, amit állítólag a Toldi I-be is terveztek beszerelni. Még nem hallottam előtte erről.

live.warthunder...54/en/

Szóval ha mindez igaz, ez mondjuk lehetne a tier 2-es Toldi top lövege esetleg?

De ezt leszámítva max annyi, hogy valamikor a jövőben fog megjelenni egy cikkem egy magyar haditechnikai magazinban, amiben igyekeztem tisztázni a Straussler által tervezett tankok dolgait, mert per pillanat siralmas az, amit magyarul olvasni lehet róla. De egyelőre még csak lektorálják, szóval fogalmam sincs, mikor jelenik meg.


Én az idézett cikkben szereplő csúzlit, a "20 mm M.36 Solothurn anti-material rifle" szeretném látni, igazából mindegy is, hogy melyik magyar tankon. Asszem, azzal bármilyen szintű tankkal bevállalnám a tier 10-et is. :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281500 Írta: DonIgor86
Megválaszolva: DonIgor86
Üdv.
A nagy tank keresgélésben találtam egy ilyen képet egy orosz oldalon. Ez szerintem egy Zrínyi II-es hátulja. Az érdekesség, hogy ezen mintha lenne rakétavető, legalábbis én annak nézem. Úgy tudom, hogy kísérleteztünk rakéták felszerelésével tankokra, és biztos, hogy egy Toldin volt is, de Zrínyin még nem láttam, és nem is hallottam eddig sehol. Megtudja valaki erősíteni az információt, hogy ezek rakétavető csövek, és tényleg egy Zrínyi?
Vagy esetleg ez egy hamisított kép lenne?
Sajnos semmiféle megjegyzés vagy szöveg nem volt a képhez.
Bármilyen apró információ nagy segítség lehet.
Találkozott valaki ezzel a képpel más oldalon ahol írnak is róla valamit?
Köszönöm.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281545 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Szia!:beer2:
A kép valódi, warthunder.hu/2...arack/ . Ezen az oldalon mindent elolvashatsz róla.B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DonIgor86

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283233 Írta: Mark345123
Megválaszolva: Mark345123
Lesz akkor magyar ág vagy nem?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283235 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76

Lesz akkor magyar ág vagy nem?


Jelen állás szerint, sajna nem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283237 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Még mindig nem tudjuk biztosan. De a lengyel ágnál rengeteget csaltak ahhoz, hogy ne legyen az ág fele klón tank. Nálunk kevesebb csalással meglenne 1 teljes TD és közepes tank ág. Tehát technikai oldalról nincs akadálya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283241 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj

Még mindig nem tudjuk biztosan. De a lengyel ágnál rengeteget csaltak ahhoz, hogy ne legyen az ág fele klón tank. Nálunk kevesebb csalással meglenne 1 teljes TD és közepes tank ág. Tehát technikai oldalról nincs akadálya.


Hogy nézne ki az a teljes td és med ág?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.