Jelenleg

16
látogatónk van

Olasz harckocsik

5 éve 7 hónapja #281611 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
P.43 ter Ensk


Sebzés 2551 Kredit : 44567 (prémiummal)

2 medál: Megszálló és Szárnysegéd

Kilövés 1 : Dicker Max



BRAVI RAGAZZI !
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281635 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
P.53.ter Ruinberg

Kilövés : 3
E-25, Skorpion G. ,Panther

Kiválóság jel.



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #281760 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
P.44 Pantera - 55 csata után eladva.,
A lövege a kisebbik toronnyal két a nagyobbikkal három lövést tud leadni egymás után, de a sebzése meg sem közelíti az ellenséges VIII.-as nehéz tankokét, amivel a legtöbbször összerakja a játék. Bár a VIII.-as és IX.- es nehéz tankokat is megsebeztem vele, nem okoztam nagy kárt bennünk. Én a Panterával , 53 csatában. csupán 19 tankot tudtam kilőni.
Próbáltam vele, a nehéz tankokat követve ,kísérőként harcolni,de az ellenséges tankvadászok pár lövéssel szétbontottak. Ezután megpróbáltam álcázott helyekről célzott lövésekkel rombolni az ellenséges páncélosokat ez sikerült is ,de az alap löveg nem sebzett eléget.Városi harcban mögé és mellé kerülve az ellenségnek sikerült kilőni pár tankot, köztük nagyobbakat is.
Ahogy harc közben tapasztaltam. a páncélja szinte semmit nem fogott fel, minden VIII- as lövedék átütötte, a nagyobbak még gyorsabban , 2-3 lövésből lebontották. Nagy szerencse kell hozzá ,hogy azonos Tierbe vagy alacsonyabbakkal rakja össze,de a VII-esek is simán belövik. Azonos vagy alacsonyabb szintű tankokkal lehet csak eredményesen harcolni vele.
Kár érte ,mert rengeteg időmbe és XP.-be került , mire kifejlesztettem és továbbfejlesztettem a lánctalpat ,a nagyobbik tornyot és a löveget.

Használhatatlan ócskavas. gyenge löveggel vékony páncéllal. Örülök.hogy megszabadultam tőle !


Fejlesztés :
P44. Pantera: 100.750 XP.
Lánctalp VII. szint : 17.300 XP.
Rádió VIII. szint : 4080 XP.,IX. szint :7300 XP.
Löveg VIII.szint :19.000 XP.
Torony VIII.szint :16.700 XP.
Motor :VII.szint : 17800 XP VIII. szint : 22.500 XP
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282204 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
P.43.ter
Abbey

Végre történelmileg hiteles olasz álcafestéssel, távcsővel,fokozott szellőzéssel és töltésgyorsítóval felszerelve.

Kezdés után ki balra a vízpartra .hátha arra jön az ellenség,de csak egy magányos KV-85 csörömpöl a vízparton. Három lövést kap a kitűnő, olasz Cannone da 90/53 -lövegből. mire a tüzérség megadja neki a tőrdöfést.
Az ösvény végén fordulás jobbra az ellenséges kezdőre.
Egy sérült Skoda T 40 háttal , két lövés után vége, utána fel a tankvadászok kedvelt kemper-helyére.
Az ott lebzselő AT-15A már fordul is, de lassú szegény ördög, ahogy forog mindig a hátában vagy az oldalában vagyok kerülve a veszélyes lövegét.. 4 lövés a 90 mm.-es páncéltörőből és vége. Bázisfoglalás, jön egy Leo és egy VK.28.01 utóbbi szintén terítékre kerül.A végére már csak a tüzérség marad , egy Crusader SP ,ami még belém lő egyet, de két lövés után megsemmisül.

Medálok : Harckocsizó-mesterlövész.. Nagy kaliber
Kredit : 37.288
Tapasztalati pont : 2574



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282224 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Áhhh... Belekezdtem ebbe az ágba (Buffon és a Max. Jármű küldetés miatt ) . Nagyon féltem hogy szenvedés lesz :unsure: DE igazság szerint jól elvagyok velük :dancing: és magamra találtam :awesome:


Talán az egyetlen tank-ág, aminél T1-től MINDEGYIK járművel jó, T6-tól pedig élvezetes volt a játék számomra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282230 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Szerintem a P.43.ter-rel élvezet a játék, a P.44 Pantera pedig nagyon gyenge a nyolcasok között .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282285 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
PZoli ! Köszi a hozzászólást !
Nekem sajnos ,majdnem mindig VIII-as nehéz (és magasabb szintű) tankok jutottak ellenfélnek.
Azért hasonlítottam azokhoz , mert azokkal találkoztam (nem beszélve a VIII-as és IX-es tankvadászokról) A 3 lövéses olasz löveg sima lőszerrel hatástalan volt ellenük, amíg azok átlőtték mint a tv-s dobozt.Ha elbújtam vele és próbáltam mesterlövészként ténykedni majd visszavonulni ,máris jött a chaten a szidalmazás. Ahogy írtam :
" Ezután megpróbáltam álcázott helyekről célzott lövésekkel rombolni az ellenséges páncélosokat ez sikerült is ,de az alap löveg nem sebzett eléget.Városi harcban mögé és mellé kerülve az ellenségnek sikerült kilőni pár tankot, köztük nagyobbakat is."
Ezzel és a Te általad ajánlott játékstílussal valóban lehet használni, de a sebzése és a páncélja (nekem) VIII-.as szinten (igaz,hogy ez közepes) kevésnek tűnt a nehéz tankok és tankvadászok ellen. Az, hogy a többi VIII. szintű közepes tank is kb. ilyen (vagy még gyengébb) az engem nem boldogít.
Ezen kívül kevés is van belőle a harcmezőn (elvétve láttam a saját csapatban még egyet) ,ami szerintem a népszerűtlenségét bizonyítja, Igaz a prémium Progetto M35 mod 46-osok kiszorították a csatatérről.
Nem vagyok közepes tank ellenes, de nekem, a P43. ter ,a saját VII-es szintjén, közepes tankként jobban bevált és élvezetesebb volt vele a játék is .Sajnálom,hogy eladtam, mert a további fejlesztéshez megint kell majd. A következő leárazásnál újra nekirugaszkodom vele a harcmezőnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282590 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Hát én nagyon jól megvagyok velük :lol: most fejlesztem ki a P.43 Bis.-t tehát így a P. 43-mal tolom . 61-dik csata és mit hoz tank ászt (na jó top tier voltam :( )



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282652 Írta: wrch
Megválaszolva: wrch
A 7-esnek is állandóan ellövik a motorját? Az agyam eldobom, szintem minden csatában ellövik a 6-os motorját (természetesen általában a lánccal együtt). Kicsit unalmas már.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #282903 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

A 7-esnek is állandóan ellövik a motorját? Az agyam eldobom, szintem minden csatában ellövik a 6-os motorját (természetesen általában a lánccal együtt). Kicsit unalmas már.


Nekem is sokszor volt mikor kilőtték a 6-osnak motort .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #282904 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Én nem hiszem el , nem hiszem el . Csodálkozok milyen kört sikerült menni a P. 43 bis-sel amilyen rossz volt eleinte, de tényleg használhatatlan volt a kezemben . DE a mai napon lehet , hogy nem voltam unicum játékos , DE sikerült megszerezni rá a Tankász és az ( ELSŐ ) kiválóságjelet rá azért csak annyit terveztem vele hogy ki fullozom a legénységet és , hogy meglegyen az 1. skill sor mindenkinek . Így majd nyugodt szívvel búcsúzhatok tőle :) :dancing:

Legénység : 3 fiú 1 nő (Parancsnok Buffon 3. skill 50% , Lövegkezelő (női legénységi tag ) 3. skill 50% , Vezető 1.skill 50% , Töltős 1. skill 50%



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #282905 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
A többi részlet .


Na és persze a Gun mark :)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #282924 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Húzzátok őket skacok,a 10-es az új kedvencem.Nagyokat lehet vele vérengzeni.A 9-es szintén állat jó.:)

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #282989 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Nos meglett a P.43 ter hát igen eléggé kezdő fázisban volt de ilyeneket kihozni én sem tudom hogyan csináltam :lol: és meglett a Stug IV MT-15 küldetés is :)



És a nap végi gyógytattó hatású meccs



UI: Érzem hogy ennél nekem valóbb tankág nincsen . :thx:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #283099 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Hmm.. 54.-ik csata a P.43 ter-rel pálya :Karelia top tier-ben vagyok . Megint összejött a TANK ÁSZ :applause: . A 7-es igazság szerint tényleg jobb mint a 6-os (pedig még nincsen kifejlesztve az összes modul csak a Rádió és a Lánctalp kell , habár én rakok rá egy Fejlesztett felfüggesztést hogy ne keljen a lánctalpra pazarolni még 9000 xp-t . Érzem azt is, hogy kezdek ésszel játszani :cheer: Képek :




UI.: Somebody touched my spaghet !!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.