Jelenleg

23
látogatónk van

M18 Hellcat - Nem veszett el...

7 éve 7 hónapja #205960 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
Ne tépjétek fel a sebeimet!!! :cry2: :cry2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #205962 Írta: Scheff
Megválaszolva: Scheff
Skorpion G kb. az tier 8-ban, mint ami a Hellcat volt a nerf előtt tier 6-ban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy, TivadarToth

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206020 Írta: Pro3typ
Megválaszolva: Pro3typ

Ne tépjétek fel a sebeimet!!! :cry2: :cry2:


Én nekem inkább az a célom, hogy ezeket a sebeket betapasszam. :) Ha megnézzük, akkor a Hellcatnek a legnagyobb problémája a nerf után csak az, hogy lassan tud tolatni. (Szerintem vicc, hogy egy ilyen tank lassabban tolat a legtöbb td-nél és nehéz tanknál... Ha háttal zuhanna is csak 12km/h-val tudna.) Továbbá a menet közbeni pontossága is jócskán gyengítve lett, a talajellenállása és a töltése egy fél másodperccel. Ezt mind összevetve gyakorlatilag elvették tőle azt a tulajdonságát, ami a mai medeknek (+lightoknak) megvan. De még így is snipernek tökéletes. Örülök, ha tier 8-ba kerülök vele, mert már látom a fincsi nagy nehéz tankokat amik sosem vesznek észre a megmaradt (!) álcám miatt, így ha okosan játszik vele az ember, td-nek tökéletes, de ha még okosabban és megfontoltan, akkor még mednek is. Én pl. egy is-3-at körbeforgattam úgy, hogy előtte is már 150hp-m volt, neki 900 (2x misselt - nem volt a legjobb játékos)és a végén azért nem tudtam megölni mert elfogyott a lőszer. Ja, és csak AP-val tudtam lőni, a gold sajnos elfogyott :D Ha jön a videó és meg is nézed akkor láthatod, hogy mire is képes. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206056 Írta: Pro3typ
Megválaszolva: Pro3typ
És itt is van médium tankként... :D 1865 alap exp, izgalmas csata volt. :)

És ez egyúttal bizonyíték arra, hogy a tolatási sebességén kívül szinte ugyanúgy lehet használni. De még azt is ki lehet küszöbülni :)
wotreplays.eu/s...ellcat
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206100 Írta: Pro3typ
Megválaszolva: Pro3typ
Sziasztok!

El is készült a videó, remélem elnyeri a tetszéseteket! :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, tiger, Rallyefan81, csiga73, juliensorrel, bicskeiz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206481 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz
Elnyerte! Mikor jön a folytatás :)?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206708 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel
Jó kis trailer, már várom a folytatást :izmena:

Én nem ismertem a nerf előtti cicust, de így is az egyik kedvencem, a második tank, amivel átléptem az ezer meccses határt (T67 a nyerő). Bár az első 6-800 meccsem közel kuka kategória. Sajna 93%-nál feljebb nem tudtam tornázni így a 3 csillag még várat magára és a mostani spot küldi sem segítette ezt elő (igen, és bejött). A T67-hez képest egyértelműen a tolatás a rákfenéje. Ha azt visszaadnák....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206873 Írta: Pro3typ
Megválaszolva: Pro3typ

Jó kis trailer, már várom a folytatást :izmena:

Én nem ismertem a nerf előtti cicust, de így is az egyik kedvencem, a második tank, amivel átléptem az ezer meccses határt (T67 a nyerő). Bár az első 6-800 meccsem közel kuka kategória. Sajna 93%-nál feljebb nem tudtam tornázni így a 3 csillag még várat magára és a mostani spot küldi sem segítette ezt elő (igen, és bejött). A T67-hez képest egyértelműen a tolatás a rákfenéje. Ha azt visszaadnák....


Hát igen... Én is ha valamit kérhetnék, ezt az egyet kérném. Megnéztük haverokkal, hogy westfielden a jgpz e 100 gyorsabban tolatott hátrafele mint a Hellcat. Van benne valamilyen végsebesség-korlátozó. Ha az oroszokhoz hasonlóan amerikai tankokba is be lehetne tenni, nagyon örülnék neki. Tolatásnál bekapcsolom, bár... ki tudja milyen hamar menne tönkre a motor. :/ Na mindegy. Szóval vicc, hogy ilyen lassan tolat. Kb ha zuhanna hátrafele, akkor is csak -12km/h-val zuhanna... :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206874 Írta: Pro3typ
Megválaszolva: Pro3typ
Itt van a folytatás, igazából most nem akarok senkit sem kérni, de ha akartok még ilyesmiket és automatikuson akarjátok látni, ha felkerült egy videó, iratkozzatok fel és ha nézitek a youtubeot, akkor nem maradtok le róla. :) Remélem az előzőhöz képest nem lett unalmas, de ti majd eldöntitek :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Attila_1970, juliensorrel, Frankenstein Bourne

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207760 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel
Ez egy izgalmas meccs volt :woohoo:
Feliratkoztam, várjuk a folytatást B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207962 Írta: Attila_1970
Megválaszolva: Attila_1970
Hát én is imádom!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #207972 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel
Látom türelmesen kivárod, hogy a célra forduljon a torony, akkor is, ha épp a másik irányban van az ellen.... :) Én nem állom meg a testforgatással kombinálni, akkor is ha nagyobb lesz a célzókör... :happy: Kissé türelmetlen vagyok ehhez. :beer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207976 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Számomra eléggé idegesítő a Hellcat, mert még Stock legénység van benne. Ez sokat ront a játék élményen :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #208050 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel
Nekem is csak 1 teljes skillsorom volt, hát mit ne mondjak, tényleg megköszöni, hogy a 3. vége felé járok. Nekem úgy is csalódás volt, hogy nem ismertem a régit. De most már jóbarátok vagyunk, bár látni, hogy az első 7-800 meccsem az ismerkedés jegyében telt. Hiába, Tierjében ő már nem az, ami most a T67 (remélem nem fogja bántani a wot). :wine:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #209693 Írta: Pro3typ
Megválaszolva: Pro3typ
Azoknak az embereknek üzenném távolról, akik várnak esetleg folytatást:
Videó az még biztosan lesz, igaz már két hét telt el az első két videó közzététele óta, a magyarázat mindössze annyi, hogy a gépem fejlesztéseken megy keresztül, így egy ideig most nem tudtam ezzel foglalkozni. :)

Akiknek pedig rossz legénységük van a Hellcatben, annyit ajánlok, hogy bokros pozíciókat próbáljanak meg elfoglalni, majd a bokortól 15m távolságból durrogtasson az ellenfelekre, így szinte biztosan nem derítik majd fel. Arra kell figyelni, hogy máshonnan se tudjanak felspotolni.

A T67-tel régen játszottam, de szerintem a Hellcatet lehet úgy használni, hogy 2000 átlag könnyedén kijön vele megfelelő legénységgel és használattal. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.