Jelenleg 852 vendég és 12 tag online

Magyar harckocsik

1 hónapja 1 napja #279903 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Antonius1978 beküldte: Koszonjuk szepen.
....Karika, majd keszitesz az osszes magyar jarganyrol ilyen pdf-eket?
Es itt tenyleg mindenre gondolok, habar lehet csak a tankokat kutatod, de jo lenne pl a tehergepkocsikrol, vontatokrol is hasonlo cikk, pl a 38/40M Botondrol is akar, vagy volt valami Raba vontato, meg Pavesi, ilyesmik, regebb olvastam roluk a neten, es talan azon cikkek kozott, amit regebb HTML-kent elmentettem, es neked is elkuldtem.Aztan meg erdekelne a lovegek, es a tankokba epitett geppuskak tortenete is, pl a Gebauer geppuska, aki a Heja vadaszrepulokbe is tervezett geppuskat, stb stb, van egy rakas erdekesseg, amirol idokozonkent itt-ott olvastam.

Majd meglátjuk mit hoz a jövő. Per pillanat leginkább Straussler-t kutatom, de tervezem, hogy írok pár cikket angolul még ilyesmi témában. Meg tervben van, hogy írok a svéd L-60-ról meg a Landsverk Lago-ról, mert mindkettőnek van magyar érdekeltsége, de mégis szinte alig van róluk bármi magyarul. Majd meglátjuk mire lesz időm a meló mellett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster, Leopardusz, Fücsök

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 napja #279930 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Ostoba kérdésem: Straussler MBT előtervrajzok publikálásának jogdíjai mennyiba fontba/forintba kerülne?

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

1 hónapja 1 napja #279932 Írta: Antonius1978
Megválaszolva: Antonius1978
Ertem.Ha mindenre nem is lesz idod, azert jo lenne legalabb majd a 38/42M Botond kutatasaba beleasd magad...ha jol tudom, meg letezik egy eredeti peldany, talan a Hadtorteneti Muzeumban? Ott mondjuk 2004-ben jartam utoljara, es akkor sem az udvaron, ugyhogy fogalmam sincs hogy hol lehet kiallitva.

Tankmeretek:igen, duhongtem is eleget, hogy pl az ISU-152 miert olyan alacsony, mert gyakorlatilag par centimeterrel magasabb volt mint a JagdTiger, a jatekban meg fel meterrel alacsonyabb...ezt a csalast... :angry:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 hete 3 napja #280673 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
Igaz, hogy ez most csak dicsekvés, de sosem gondoltam volna, hogy ez valaha sikerül nekem. :dancing: B)

Érdekelnek a harckocsik, elsősorban a magyar és a japán fejlesztésűek :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZsoltHun76, Szete58, Angelus1991ster

3 hete 1 napja #280884 Írta: Karika
Bár nem WoT, a szemfülesek jó pár magyar harckocsit, pl Turánt, Toldit, Nimródot vehetnek észre a nemrég bejelentett Steel Divison 2 stratégiai játék trélerében :talking2:

www.gamechannel...sion-2

Még nem jelentették be hivatalosan, de fogalmazzunk úgy, hogy azt csiripelik a madarak, hogy játszható hadosztály lesz majd a kampányban és a PvP-ben is a magyar 1. lovashadosztály, meg az 5. tartalékhadosztály mindenféle történelmi fegyverével, ágyújával, tankjával, repülőjével, meg mindenével együtt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster, Leopardusz, Sics, DaisetsuHUN, Fücsök, Wotjátékos44, Antonius1978

3 hete 23 órája #280886 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Karika beküldte: Bár nem WoT, a szemfülesek jó pár magyar harckocsit, pl Turánt, Toldit, Nimródot vehetnek észre a nemrég bejelentett Steel Divison 2 stratégiai játék trélerében :talking2:

www.gamechannel...sion-2

Még nem jelentették be hivatalosan, de fogalmazzunk úgy, hogy azt csiripelik a madarak, hogy játszható hadosztály lesz majd a kampányban és a PvP-ben is a magyar 1. lovashadosztály, meg az 5. tartalékhadosztály mindenféle történelmi fegyverével, ágyújával, tankjával, repülőjével, meg mindenével együtt.

Az nagyon jó lenne :lol:

3 hete 3 órája - 3 hete 3 órája #280935 Írta: Angelus1991ster

Karika beküldte: Bár nem WoT, a szemfülesek jó pár magyar harckocsit, pl Turánt, Toldit, Nimródot vehetnek észre a nemrég bejelentett Steel Divison 2 stratégiai játék trélerében :talking2:

www.gamechannel...sion-2

Oké stratégiai játék, de lehet majd amolyan tps/fps módban irányítani is a tankot?
Men of war 2 kiegészítőjében van olyan , hogy lehet irányítani a tankot. Csak az nem éppen a legjobb.

De ami előre látok, azt hogy jobban (a játékhoz mérten) lesznek megírva a magyar unit-ok mint a WoT-ban. :P

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

2 hete 6 napja #280947 Írta: Karika

Angelus1991ster beküldte: Oké stratégiai játék, de lehet majd amolyan tps/fps módban irányítani is a tankot?
Men of war 2 kiegészítőjében van olyan , hogy lehet irányítani a tankot. Csak az nem éppen a legjobb.

De ami előre látok, azt hogy jobban (a játékhoz mérten) lesznek megírva a magyar unit-ok mint a WoT-ban. :P

Nem lehet majd. Próbáld ki a korábbi részt, a Steel Division Normandy '44-et, vagy a Wargame sorozat valamelyik korábbi részét. Játékmechanikailag nem hinném, hogy sok újat hozna ez a rész, inkább a helyszín az új benne.

22 órája 57 perce - 22 órája 56 perce #281711 Írta: Angelus1991ster

V-3 elődje lenne?

forum.worldofta...ading/

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.