Jelenleg

24
látogatónk van

Magyar harckocsik !

5 éve 8 hónapja #279903 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Koszonjuk szepen.
....Karika, majd keszitesz az osszes magyar jarganyrol ilyen pdf-eket?
Es itt tenyleg mindenre gondolok, habar lehet csak a tankokat kutatod, de jo lenne pl a tehergepkocsikrol, vontatokrol is hasonlo cikk, pl a 38/40M Botondrol is akar, vagy volt valami Raba vontato, meg Pavesi, ilyesmik, regebb olvastam roluk a neten, es talan azon cikkek kozott, amit regebb HTML-kent elmentettem, es neked is elkuldtem.Aztan meg erdekelne a lovegek, es a tankokba epitett geppuskak tortenete is, pl a Gebauer geppuska, aki a Heja vadaszrepulokbe is tervezett geppuskat, stb stb, van egy rakas erdekesseg, amirol idokozonkent itt-ott olvastam.

Majd meglátjuk mit hoz a jövő. Per pillanat leginkább Straussler-t kutatom, de tervezem, hogy írok pár cikket angolul még ilyesmi témában. Meg tervben van, hogy írok a svéd L-60-ról meg a Landsverk Lago-ról, mert mindkettőnek van magyar érdekeltsége, de mégis szinte alig van róluk bármi magyarul. Majd meglátjuk mire lesz időm a meló mellett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster, Leopardusz, Fücsök

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279930 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Ostoba kérdésem: Straussler MBT előtervrajzok publikálásának jogdíjai mennyiba fontba/forintba kerülne?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279932 Írta: Antonius1978
Megválaszolva: Antonius1978
Ertem.Ha mindenre nem is lesz idod, azert jo lenne legalabb majd a 38/42M Botond kutatasaba beleasd magad...ha jol tudom, meg letezik egy eredeti peldany, talan a Hadtorteneti Muzeumban? Ott mondjuk 2004-ben jartam utoljara, es akkor sem az udvaron, ugyhogy fogalmam sincs hogy hol lehet kiallitva.

Tankmeretek:igen, duhongtem is eleget, hogy pl az ISU-152 miert olyan alacsony, mert gyakorlatilag par centimeterrel magasabb volt mint a JagdTiger, a jatekban meg fel meterrel alacsonyabb...ezt a csalast... :angry:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280673 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
Igaz, hogy ez most csak dicsekvés, de sosem gondoltam volna, hogy ez valaha sikerül nekem. :dancing: B)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZsoltHun76, Szete58, Angelus1991ster

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280884 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Bár nem WoT, a szemfülesek jó pár magyar harckocsit, pl Turánt, Toldit, Nimródot vehetnek észre a nemrég bejelentett Steel Divison 2 stratégiai játék trélerében :talking2:


www.gamechannel...sion-2

Még nem jelentették be hivatalosan, de fogalmazzunk úgy, hogy azt csiripelik a madarak, hogy játszható hadosztály lesz majd a kampányban és a PvP-ben is a magyar 1. lovashadosztály, meg az 5. tartalékhadosztály mindenféle történelmi fegyverével, ágyújával, tankjával, repülőjével, meg mindenével együtt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster, Leopardusz, Sics, DaisetsuHUN, Fücsök, Wotjátékos44, Antonius1978

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280886 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Bár nem WoT, a szemfülesek jó pár magyar harckocsit, pl Turánt, Toldit, Nimródot vehetnek észre a nemrég bejelentett Steel Divison 2 stratégiai játék trélerében :talking2:


www.gamechannel...sion-2

Még nem jelentették be hivatalosan, de fogalmazzunk úgy, hogy azt csiripelik a madarak, hogy játszható hadosztály lesz majd a kampányban és a PvP-ben is a magyar 1. lovashadosztály, meg az 5. tartalékhadosztály mindenféle történelmi fegyverével, ágyújával, tankjával, repülőjével, meg mindenével együtt.


Az nagyon jó lenne :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #280935 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Bár nem WoT, a szemfülesek jó pár magyar harckocsit, pl Turánt, Toldit, Nimródot vehetnek észre a nemrég bejelentett Steel Divison 2 stratégiai játék trélerében :talking2:


www.gamechannel...sion-2

Még nem jelentették be hivatalosan, de fogalmazzunk úgy, hogy azt csiripelik a madarak, hogy játszható hadosztály lesz majd a kampányban és a PvP-ben is a magyar 1. lovashadosztály, meg az 5. tartalékhadosztály mindenféle történelmi fegyverével, ágyújával, tankjával, repülőjével, meg mindenével együtt.

Oké stratégiai játék, de lehet majd amolyan tps/fps módban irányítani is a tankot?
Men of war 2 kiegészítőjében van olyan , hogy lehet irányítani a tankot. Csak az nem éppen a legjobb.

De ami előre látok, azt hogy jobban (a játékhoz mérten) lesznek megírva a magyar unit-ok mint a WoT-ban. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #280947 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Oké stratégiai játék, de lehet majd amolyan tps/fps módban irányítani is a tankot?
Men of war 2 kiegészítőjében van olyan , hogy lehet irányítani a tankot. Csak az nem éppen a legjobb.

De ami előre látok, azt hogy jobban (a játékhoz mérten) lesznek megírva a magyar unit-ok mint a WoT-ban. :P

Nem lehet majd. Próbáld ki a korábbi részt, a Steel Division Normandy '44-et, vagy a Wargame sorozat valamelyik korábbi részét. Játékmechanikailag nem hinném, hogy sok újat hozna ez a rész, inkább a helyszín az új benne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281711 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster


V-3 elődje lenne?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281763 Írta: Antonius1978
Megválaszolva: Antonius1978
Karika, hallottal mar a 80mm-es legvedelmi loveg alapjan kialakitott 80mm/L70-es reslovo agyurol?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 5 hónapja #282415 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Ismeri a löveget, de nem tudni felhasználták-e a Tas építésekor, mert ha minden igaz csak a továbbfejlesztett 80mm/L58-os löveget akarták átalakítani. Persze mint fejleszthető löveg szóba jöhet a játékban.B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282458 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika



V-3 elődje lenne?


Nem, nemigen van köze a magyar V-3-hoz. Az az ábra a "V-3 angol változatának", a Straussler Light Tanknak egy változatát mutatja be, az úgynevezett "Kéttornyos változatot", amit felajánlott az oroszoknak, de nem épült meg. Egész pontosan a tervezett páncéllemezeit és azok tulajdonságait mutatja be.
A táblázat balról jobbra: Adott páncéllemez mérete négyzetméterben, lemezek vastagsága milliméterben és a lemezek tömege kilogrammban

Itt egy másik kép ugyanerről:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282705 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
World of Tanks konzolos verzióban megjelent a Turán III Prototípus. Mint ahogy a Toldit is korrekt statisztikákkal (300 m-s látótáv és rendes 2,21 sec-es töltésidő) hozták be, így a Turánt is. Ez esetben a Turán 32 db lőszer helyett 48 db lőszert tud vinni a csatában.
A tank a német ágról csehszlovák ágra került.
Ilyenkor kellene az, hogy a konzolos verzió magyar típusainak adatait kéne rámásolni (3 db paraméter) a PC-s verziós magyar tankok statisztikáira és a probléma orvosolva lenne. Korrekt tankokat kapnánk a mostaniak helyett.




Support-ban ezt hol lehetne kérvényezni? :D Tudom 0,000000001% az esélye, hogy a konzolos verzióshoz igazítsák a pc-s WoT magyar tankjainak statjait, de egy próbát megér a dolog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, DaisetsuHUN, Fücsök

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #283017 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Straussler V-4 első változat olaszországi terepszemléjéről újabb fotó jelent meg az ebay-en..
i.ebayimg.com/i...00.jpg

Ebay-es link:
www.ebay.de/itm...007283
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Karika, Patsky

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283137 Írta: Antonius1978
Megválaszolva: Antonius1978
Igen, epp ez miatt emlitettem meg, ha valaha lesz Tas tank a jatekban...A masik, torolt forumon kiveseztuk a 29/38, 29/44 lovegeket, de lehet errol nem esett szo, vagy ha megis, akkor kiment a fejembol.
A reslovo agyu (L70) parameteret en 180 atutessel es 160-170 sebzessel tudnam elkepzelni egy 7es tankon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.