Jelenleg

33
látogatónk van

Magyar harckocsik !

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279272 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Bár nem harckocsi, de ez is nemrég volt ebayen és részben ez is magyar: egy Straussler AC-2 páncélgépkocsi. A 39M Csaba egyik őse.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ynnegaf, Angelus1991ster, PanzerGrey, Leopardusz, Patsky

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279273 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Aranyos jármű. Amúgy ez a kép kb. mikor készülhetett?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279274 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Azt furcsálom, hogy a Straussler járművekről (kivéve a Csaba) kevés fotó maradt fenn.
A magyar archívum úgy-ahogy megmenekült a tűztől (ostoba paraszt aki begyújtósnak használ bármilyen fontos iratanyagot, barbárság a köbön), a brit archívumban alig van. "Új" fotók meg max az ebay-ről tudnak szivárogni mint pl. az olasz kiránduláson részt vett V-4 Export.

Mozgóképről nem is beszélve. Annak se híre sőt hamva sem, mint az Orwell 1984-ben.

Pl. erről is az Alvis-Straussler könnyű tankról csak pár nem éppen nagy felbontású fotó van:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279284 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Aranyos jármű. Amúgy ez a kép kb. mikor készülhetett?

1935 nyarán, valahol Egyiptom és Irak között. Épp menetpróbán vett részt a típus, a mandátum területek biztonságáért felelős Brit Királyi Légierő (RAF) vizsgálta, aki az első világháborúból örökölt Rolls-Royce páncélautóit akarta valamivel leváltani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ynnegaf

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279434 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba
Újra kapható a Turán III PT :)
Én nem bántam meg, hogy megvettem, jó kis tank, szóval aki úgy gondolja, hogy eddig lemradt róla, akkor itt a lehetőség. :



eu.wargaming.ne...=63249

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279444 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Megjelent egy cikkem Straussler harckocsijairól. Vegyétek, vigyétek :P

www.hadmernok.h...th.pdf
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrett, borbolya, Szete58, bodzy, Angelus1991ster, Leopardusz, Firefox, Red_Dragon_HUN, Patsky, DaisetsuHUN, SassuWinnu, peterbadbone, Zaphire23, Fücsök, _Potip_, rotkcaj, SzivacsRobot, Antonius1978

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279454 Írta: Antonius1978
Megválaszolva: Antonius1978
Koszonjuk szepen.
Szomoruan olvastam, hogy bezartak/toroltek a WOT-os forumot, ahol sok mindent megbeszeltunk, akkor akartam bejelentkezni, amikor Angelus a jatekban megemlitette, hogy dobott be uj kepeket a Straussler tankrol, es nem tudtam elerni a forumot, aztan valahogy veletlenul ratalaltam erre a forumra, majd itt folytatjuk...Karika, majd keszitesz az osszes magyar jarganyrol ilyen pdf-eket?
Es itt tenyleg mindenre gondolok, habar lehet csak a tankokat kutatod, de jo lenne pl a tehergepkocsikrol, vontatokrol is hasonlo cikk, pl a 38/40M Botondrol is akar, vagy volt valami Raba vontato, meg Pavesi, ilyesmik, regebb olvastam roluk a neten, es talan azon cikkek kozott, amit regebb HTML-kent elmentettem, es neked is elkuldtem.Aztan meg erdekelne a lovegek, es a tankokba epitett geppuskak tortenete is, pl a Gebauer geppuska, aki a Heja vadaszrepulokbe is tervezett geppuskat, stb stb, van egy rakas erdekesseg, amirol idokozonkent itt-ott olvastam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279470 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj

Megjelent egy cikkem Straussler harckocsijairól. Vegyétek, vigyétek :P

www.hadmernok.h...th.pdf


Az a jó a vidójátékokban, hogy még ezek a tankok is harcképesek lehetnek bennük. Egy ilyen Straussler MBT is simán elférne a WoT-ban, főleg, hogy lényegében hasonló tankok már vannak: E-25, Kanonenjagdpanzer.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279478 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Megjelent egy cikkem Straussler harckocsijairól. Vegyétek, vigyétek :P

www.hadmernok.h...th.pdf

Nem látom a Wotinfó főoldalán a cikket. Miért nincs kinnt? :scratch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279541 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN
Király cikk.
:thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279748 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Csak beadta....
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black, peterbadbone, SzivacsRobot

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279816 Írta: Antonius1978
Megválaszolva: Antonius1978
Ez a 3ik gunmark?! Jol viszed, nekem a 2ik sincs meg :)
Amugy ezt a kepet tettem magamnak, nekem baromira ugy tuni errol a keprol, hogy a Turan 3 teste es tornya laposabb volt, mint ahogy van a WOT-ban, ott tul keskenynek es magasnak tunik, velemeny?

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279830 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

Ez a 3ik gunmark?! Jol viszed, nekem a 2ik sincs meg :)
Amugy ezt a kepet tettem magamnak, nekem baromira ugy tuni errol a keprol, hogy a Turan 3 teste es tornya laposabb volt, mint ahogy van a WOT-ban, ott tul keskenynek es magasnak tunik, velemeny?

A wotba 99% nem úgy néznek ki a tankok,mint a valoságba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279837 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Ez a 3ik gunmark?! Jol viszed, nekem a 2ik sincs meg :)
Amugy ezt a kepet tettem magamnak, nekem baromira ugy tuni errol a keprol, hogy a Turan 3 teste es tornya laposabb volt, mint ahogy van a WOT-ban, ott tul keskenynek es magasnak tunik, velemeny?
[/attachment]

:thx2: Mindent bevetettem amit a játék nyújt (160-as apcr (mert sokszor pattintott, indokolatlanul, meg kevés lőszer csak menjen már be), távcső+periszkóp és csoki. Magyar tankon ha lehet legyen meg a III. jel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279900 Írta: Antonius1978
Megválaszolva: Antonius1978
Ertelek, az arany loszer valoban hatasosabb, mert valamennyivel gyorsabban repul.
Ha magyar tankoin van 3ik gunmark, akkor mar csak egy Tarczay medalt kell meg osszehozni, magyar jatekosoknak az is kotelezo :D
Megtudtam hogy ramirtal a jatekba, nincs gepem, forumtarsakat kertem meg, hogy intezzek nekem a Kurszk-i prem T-34-et, elnezest, ha nem valaszoltak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.