Jelenleg

22
látogatónk van

Magyar harckocsik !

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262556 Írta: Herr_Ober
Megválaszolva: Herr_Ober
Tas 44M (Magyar MT-6 párduc alvázon, Svéd Bofors légelhárító ágyúval)


Életerő: 840
Motor teljesítmény: 700 hp Weiss Manfréd V-12
Tömeg: 39,9 t
Fajlagos teljesítmény: 19,1 hp/t
Maximális sebesség: 55/20 km/h
Látótávolság: 360 m
Rádió hatótávolsága: 700 m
Test páncélzat: 120/50/50
Torony páncélzat: 100/100/100

Fegyverzet: 80mm 29/38M. L/48 Swedish Bofors
Sebzés: 135/135/175
Átütés: 150/194/38
DPM: 2000 sebzés/perc
ROF: 15 lövés/perc
Töltésidő: 4,22 sec
Pontosság: 0.32
Célzásidő: 2.4
Lövegkitérítés/emelkedési szög: -8/+20
Legénység: 5 fő
Lőszerkapacitás: 60db

Animation video (Sirius SZKI)

Na egy ilyen prémtankra 2018-ban tudnék költeni :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262562 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Zsír! , de ez a Párduc alváz honnan jön? :huh:
Nem igazán az. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262597 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Igen nem pont ugyanaz, mivel csak egy Párduc ihlette járműről van szó. De minden fontos rész: torony, teknő, motor illetve meghajtás is egyedi tervezésű, a véglegesnek szánt változatban még az ágyú is más lett volna. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262637 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford
nagyon jó lenne ez a kis turán ,de non stop 7-5-öt játszat vele a rendszer.
nem értem miért kell elvenniük az embernek a kedvét ettöl a tanktól.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262649 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

nagyon jó lenne ez a kis turán ,de non stop 7-5-öt játszat vele a rendszer.
nem értem miért kell elvenniük az embernek a kedvét ettöl a tanktól.

Tier 5-ös prémiumtankokhoz a hozzállásuk már csak annyi, hogy időnként kiteszik a prémiumshopba a gyűjtőknek valamelyik tier 5-öst és kész. Amúgy szerintem meg már nagy ívben le is szarják azt ami tier 8 alatt van. Minek, hisz nincs belőle nagy pénz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262687 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
A Straussler V-4 első változata Olaszországban (talán?), új kép az ebay-ről
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZsoltHun76, Rallyefan81, Angelus1991ster, Patsky, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262772 Írta: DonIgor86
Megválaszolva: DonIgor86
Nem találtam sehol, ezért létrehoztam egy Facebook csoportot a témának. Akit érdekel jelentkezzen. Oda lehet szemetelni minden fake vagy valósnak vélt dolgot (azért szűrve lesz), talán egyszerűbb is követni, megbeszélni. A komolyabb oldalak, mint ez vagy a World of Tanks Official european forum megmaradhatna letisztultabb, valóságot tartalmazó hírforrásnak. Egyben a rögzített bejegyzés egy link gyűjteményként is funkciónál, hogy egyszerűbb legyen elérni ezeket az oldalakat, fórumokat. Most, hogy a WG behozta a kínai TD-ket aminek nem sok köze van a valósághoz (megjegyezném hogy engem egyáltalán nem zavar), illetve újabb nemzeteket és ágakat tervez behozni, így talán a mi tankjainkkal is fog majd valamit kezdeni a jövőben. https://www.facebook...56190781692528/
Ui: Ezt már posztoltam a "Magyar tankok - Kérdések és válaszok (by Karika)" résznél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262783 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Magyar tankokat ígértek, viszont a fejlesztési fa még nem dőlt el. Rajtunk kívül még a svájciak jöhetnek reálisan nézve, a többi nemzet biztosan nem kap önálló ágat. A mostani hozzáállással még prémium járműként sem hiszem, hogy beraknának spanyol/román/jugoszláv stb. harckocsikat/tankvadászokat, ha 7-es tier alatt van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262785 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

Magyar tankokat ígértek, viszont a fejlesztési fa még nem dőlt el. Rajtunk kívül még a svájciak jöhetnek reálisan nézve, a többi nemzet biztosan nem kap önálló ágat. A mostani hozzáállással még prémium járműként sem hiszem, hogy beraknának spanyol/román/jugoszláv stb. harckocsikat/tankvadászokat, ha 7-es tier alatt van.



Nem lesz magyar fejlesztési ág,nem is tervezik.Decemberbe volt irás róla,wg kerek perec kifejtete hogy nem lesz.Hülyeséget minek irsz????

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262787 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Nem hülyeség, mivel nem állították múltkor, hogy elvetik a magyar ág létrehozásának lehetőségét, de még nem döntöttek végleg. Viszont mivel idén már jönnek az olaszok és a lengyelek, így sok évig már nem halogathatják a döntést.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262789 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

Nem hülyeség, mivel nem állították múltkor, hogy elvetik a magyar ág létrehozásának lehetőségét, de még nem döntöttek végleg. Viszont mivel idén már jönnek az olaszok és a lengyelek, így sok évig már nem halogathatják a döntést.


Novemberi vagy decemebri kiirásba voplt,ahol a wg fejlesztöket kérdezték pár fejlesztésröl.ott kiirták hogy nem tervezik mostanába,se a jövöbe a magyar ágat.Szólj jacktornak azt megkeresi a cikket,én sajna nem találtam.De le van irva világosan,érthetöen hogy nem lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262791 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Akkor szeretném látni, hogy melyik fejlesztőket kérdezték, és a cikket is. Szeptemberben még csak annyit írtak, hogy anyagot gyűjtenek olasz, lengyel és magyar harckocsikhoz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262794 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Nem tudom volt-e szó róla, de csak úgy eszembe jutott. Ha egyszer majd valóban lesz magyar ág( miután elfogy a többi ötlet), mi lenne a mi egységes alapszínünk? Tudtommal a hazai szériagyártású járművekre a gyárban hordták fel a foltos álcafestést. A németektől szerzett eszközök kezdetben szürkék voltak, később meg ahogy adták őket olyanok, csak magyar felségjellel. Zsákmányolt járművek sem lettek átfestve, csak felségjel. A tervezett prototípusok fotói fekete-fehérek, vagy puszta rajzok. Beraknának egy negyedik fajta, világosabb zöldet a kínai-japó-svéd mellé?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262799 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Akkor szeretném látni, hogy melyik fejlesztőket kérdezték, és a cikket is. Szeptemberben még csak annyit írtak, hogy anyagot gyűjtenek olasz, lengyel és magyar harckocsikhoz.

Magyar harckocsik információs anyaggyűjtés wg-s módra:
Karika FTR-es cikkeit beteszik a Kedvencek közé a böngészőben, hogy idézzek tőle. :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262800 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

A Straussler V-4 első változata Olaszországban (talán?), új kép az ebay-ről

Megvan az adag :trollol: :xmas4:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.