Jelenleg 581 vendég és 2 tag online

Arty használók topic-ja

2 hete 6 napja #281032 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

nemo510 beküldte: Azt hiszem csak a szakasz miatt sikerült ászolni.De ilyen csatát csak 2 évente ad.

wotreplays.eu/s...155_55

Majdnem 6k avval a f*stalicskával??? :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Jól láttam a statisztikában, hogy több átütésed is volt...48 pennel?? :huh: :yk:

WOW...érdemes lenne elküldeni ennek a csávónak: www.youtube.com...7an8_w

10-esekkel szoktak 6-7k-es köröket feltenni...a 9-es franciával szerintem nem is volt egyáltalán a nerf óta...itt a lehetőség! :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 6 napja #281037 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
bc 155 58-al én is már csak átlag 2000-es kört futok. Nagyon jó esetben 4000 sebzés. Máskor 10 találattal 700 dmg

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

2 hete 6 napja - 2 hete 6 napja #281051 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

pap32 beküldte: Majdnem 6k avval a f*stalicskával??? :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Jól láttam a statisztikában, hogy több átütésed is volt...48 pennel?? :huh: :yk:

45 pen.A kicsi ágyút használom.Nem érdemes szerintem a nagyot feltenni,a kicsinél nagyobb a DPM.
Az a 3mm nem oszt nem szoroz ennél az RNG-nél ami most van.
Amin magam is csodálkoztam az a magas roll amiket dobált.
2:25-nél Standard b 877dmg ami a 750 alfára ritka mint a fehér holló.2:48-nál Obj263 829dmg,amihez szerintem nagyon be kell pottyannia az utastérbe.7:30-tól a szakasztársamtól kapom az ajándéksebzést,mert folyamatos spot alatgt tartja az strv-t(1300dmg).És ott is van egy nagy roll 8:03-nál 742dmg.A többi 300+-.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

De általánosságban 1000+ dmg-nél már örülök.

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

2 hete 5 napja #281099 Írta: pap32
@nemo

Jacktor-éknál nem akarsz esetleg bepróbálkozni evvel a videóval? Vagy nem hiányzik még pár 10 oldal "gay clicker" meg "skycancer" és társaik? Pedig már úgy olvasnék némi filozófiát is...már régen volt itt... :unsure: :troll:

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #281139 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Nagy reményekkel vártam, hogy meglegyen a tier X francia arty, gondoltam, jó dolog lesz a táras löveg, végül is csak abban különbözik a tier IX-től, hát 25 csata után mondhatom, nem érte meg a fáradozás érte. 50 sec, míg betölt, valahogy kibírom, nézelődök addig, merre lehetne lövések után átpozicionálni, meg hol vannak még lehetséges célpontok. Egyet lövök, 10 sec a következő skuló, addigra pont leesik a spot általában a tankról, akkor megy a gondolkodás, hogy azért odalőjek, ahol volt, vagy ne lőjek, hanem várjam meg, míg megint felspotolja valaki. Hoppá, látom, arrébb felspotolódott a következő áldozat, gondolkodás, vigyem rá a fókuszt, vagy maradjak az előzőnél, hátha az is felspotolódik. Úgy döntök, az újabbikat lövöm, löveg átmozgás, teljes rászűkülés, már nyomnám meg a bal egérgombot, mikor spot leesik, az előzőt viszont megint felspotolta valaki, na akkor az ember már csak azért is odalő, dehát ilyenkor általában a becélzott tank már el is indul, megint lőttünk egy fölöslegeset. Na és ilyenkor jön a következő dilemma, egy töltényünk maradt a háromból, várjak a következő spotra, vagy újratöltsek C gombbal? Az tuti, ha az újratöltést választom, akkor spotolnak fel egyből több tankot is, én meg mérgelődjek, hogy miért nem vártam még egy kicsit, hogy legalább az utolsó töltényt ellőjem. Summa Summárum, fogtam, eladtam a tier X-et, visszavettem a tier IX-et, azt is a kisebb löveggel, mert az legalább hamarabb tölt, azóta mentem pár csatát, sokkal jobban érzem magam arty-zás közben, mint a tier X-el. Ezzel legalább tudom, hogy kábé 24 sec a töltés, nincs meg az a mérgelődés, mint a másikkal, sokkal szórakoztatóbb a játék vele, miközben még eredményesebb is vagyok vele, meg még sokkal olcsóbb is a tier IX-et üzemeltetni, mint a X-est. Ha valaki hasonló cipőben jár, annak nem ajánlom a tier X arty megvételét, összességében sokkal jobb a IX-es.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, tamas49

2 hete 4 napja #281147 Írta: doom13_
Megválaszolva: doom13_

lemur_catta beküldte: Nagy reményekkel vártam, hogy meglegyen a tier X francia arty, gondoltam, jó dolog lesz a táras löveg, végül is csak abban különbözik a tier IX-től, hát 25 csata után mondhatom, nem érte meg a fáradozás érte. 50 sec, míg betölt, valahogy kibírom, nézelődök addig, merre lehetne lövések után átpozicionálni, meg hol vannak még lehetséges célpontok. Egyet lövök, 10 sec a következő skuló, addigra pont leesik a spot általában a tankról, akkor megy a gondolkodás, hogy azért odalőjek, ahol volt, vagy ne lőjek, hanem várjam meg, míg megint felspotolja valaki. Hoppá, látom, arrébb felspotolódott a következő áldozat, gondolkodás, vigyem rá a fókuszt, vagy maradjak az előzőnél, hátha az is felspotolódik. Úgy döntök, az újabbikat lövöm, löveg átmozgás, teljes rászűkülés, már nyomnám meg a bal egérgombot, mikor spot leesik, az előzőt viszont megint felspotolta valaki, na akkor az ember már csak azért is odalő, dehát ilyenkor általában a becélzott tank már el is indul, megint lőttünk egy fölöslegeset. Na és ilyenkor jön a következő dilemma, egy töltényünk maradt a háromból, várjak a következő spotra, vagy újratöltsek C gombbal? Az tuti, ha az újratöltést választom, akkor spotolnak fel egyből több tankot is, én meg mérgelődjek, hogy miért nem vártam még egy kicsit, hogy legalább az utolsó töltényt ellőjem. Summa Summárum, fogtam, eladtam a tier X-et, visszavettem a tier IX-et, azt is a kisebb löveggel, mert az legalább hamarabb tölt, azóta mentem pár csatát, sokkal jobban érzem magam arty-zás közben, mint a tier X-el. Ezzel legalább tudom, hogy kábé 24 sec a töltés, nincs meg az a mérgelődés, mint a másikkal, sokkal szórakoztatóbb a játék vele, miközben még eredményesebb is vagyok vele, meg még sokkal olcsóbb is a tier IX-et üzemeltetni, mint a X-est. Ha valaki hasonló cipőben jár, annak nem ajánlom a tier X arty megvételét, összességében sokkal jobb a IX-es.

Szerintem is az egyik leggyengébb arty jelenleg a francia. Minden sorával egyetértek annak amit írtál.

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #281163 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
BIA+pótkaja+célzásgyorsító mellett is ez van? Ennyire lassan szűkül?

1 hete 6 napja #281294 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Szerintem megtettem, amit lehetett. :lol:

Mellékletek:

1 hete 6 napja #281296 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

lemur_catta beküldte: Nagy reményekkel vártam, hogy meglegyen a tier X francia arty, gondoltam, jó dolog lesz a táras löveg, végül is csak abban különbözik a tier IX-től, hát 25 csata után mondhatom, nem érte meg a fáradozás érte. 50 sec, míg betölt, valahogy kibírom, nézelődök addig, merre lehetne lövések után átpozicionálni, meg hol vannak még lehetséges célpontok. Egyet lövök, 10 sec a következő skuló, addigra pont leesik a spot általában a tankról, akkor megy a gondolkodás, hogy azért odalőjek, ahol volt, vagy ne lőjek, hanem várjam meg, míg megint felspotolja valaki. Hoppá, látom, arrébb felspotolódott a következő áldozat, gondolkodás, vigyem rá a fókuszt, vagy maradjak az előzőnél, hátha az is felspotolódik. Úgy döntök, az újabbikat lövöm, löveg átmozgás, teljes rászűkülés, már nyomnám meg a bal egérgombot, mikor spot leesik, az előzőt viszont megint felspotolta valaki, na akkor az ember már csak azért is odalő, dehát ilyenkor általában a becélzott tank már el is indul, megint lőttünk egy fölöslegeset. Na és ilyenkor jön a következő dilemma, egy töltényünk maradt a háromból, várjak a következő spotra, vagy újratöltsek C gombbal? Az tuti, ha az újratöltést választom, akkor spotolnak fel egyből több tankot is, én meg mérgelődjek, hogy miért nem vártam még egy kicsit, hogy legalább az utolsó töltényt ellőjem. Summa Summárum, fogtam, eladtam a tier X-et, visszavettem a tier IX-et, azt is a kisebb löveggel, mert az legalább hamarabb tölt, azóta mentem pár csatát, sokkal jobban érzem magam arty-zás közben, mint a tier X-el. Ezzel legalább tudom, hogy kábé 24 sec a töltés, nincs meg az a mérgelődés, mint a másikkal, sokkal szórakoztatóbb a játék vele, miközben még eredményesebb is vagyok vele, meg még sokkal olcsóbb is a tier IX-et üzemeltetni, mint a X-est. Ha valaki hasonló cipőben jár, annak nem ajánlom a tier X arty megvételét, összességében sokkal jobb a IX-es.

8as franci artyig mentem,utána nem.Szorása nagy,sebzés lópikula.Hiába célzól be valamit pontosan,olyan messze megy a löszer a céltól,hogy az rettenet.Német arty részt 10esig huztam,jelenleg 10est használom is.Igaz hogy nagy,és lomhább,de pontosabb.Nem is hiszem hogy a francia ágon bármit huzni fogok mert light nem jön be,heavy meg hulladék a franciánál szinte mind.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

1 hete 6 napja #281301 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Nekem a tier X-ben igazából a táras ágyú, ami nem jött be, a rászűküléssel, átmozgással, még a pontossággal sincs bajom, csak maga a tár, mint olyan nem való arty-ba, mert teljesen megöli az élményt a használata. Sokkal inkább lövögetek 24 sec-enként a tier IX-el, az is szinte sorozatlövő élményt ad mondjuk egy amcsi tier X arty-s meccs után.

1 hete 6 napja #281324 Írta: pap32
Mai 2. meglepetés....amikor már lemond az ember az egészről, jön egy "OP" T67, és megoldja az ember baját... :troll: :woohoo: :thx2:

wotreplays.eu/s...bishop

5 napja 13 órája - 5 napja 13 órája #281555 Írta: tamas49
Megválaszolva: tamas49
Mannerheim-vonal

Bat,- Chatillon 155 55

1 kilövés..,1827 sebzés Foglaló medál / 100 % :)

Az utolsó ellenség egy Obj 705A amit a csata során 3 alkalommal találtam el, túlélte és majdnem be is foglalt. A rajtam kívül életben maradt csapattárs, egy félős Ferdinánd "aki" nem merte megközelíteni és megszakítani a foglalást.

Mellékletek:

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.