Jelenleg

15
látogatónk van

Arty használók topic-ja

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281139 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Nagy reményekkel vártam, hogy meglegyen a tier X francia arty, gondoltam, jó dolog lesz a táras löveg, végül is csak abban különbözik a tier IX-től, hát 25 csata után mondhatom, nem érte meg a fáradozás érte. 50 sec, míg betölt, valahogy kibírom, nézelődök addig, merre lehetne lövések után átpozicionálni, meg hol vannak még lehetséges célpontok. Egyet lövök, 10 sec a következő skuló, addigra pont leesik a spot általában a tankról, akkor megy a gondolkodás, hogy azért odalőjek, ahol volt, vagy ne lőjek, hanem várjam meg, míg megint felspotolja valaki. Hoppá, látom, arrébb felspotolódott a következő áldozat, gondolkodás, vigyem rá a fókuszt, vagy maradjak az előzőnél, hátha az is felspotolódik. Úgy döntök, az újabbikat lövöm, löveg átmozgás, teljes rászűkülés, már nyomnám meg a bal egérgombot, mikor spot leesik, az előzőt viszont megint felspotolta valaki, na akkor az ember már csak azért is odalő, dehát ilyenkor általában a becélzott tank már el is indul, megint lőttünk egy fölöslegeset. Na és ilyenkor jön a következő dilemma, egy töltényünk maradt a háromból, várjak a következő spotra, vagy újratöltsek C gombbal? Az tuti, ha az újratöltést választom, akkor spotolnak fel egyből több tankot is, én meg mérgelődjek, hogy miért nem vártam még egy kicsit, hogy legalább az utolsó töltényt ellőjem. Summa Summárum, fogtam, eladtam a tier X-et, visszavettem a tier IX-et, azt is a kisebb löveggel, mert az legalább hamarabb tölt, azóta mentem pár csatát, sokkal jobban érzem magam arty-zás közben, mint a tier X-el. Ezzel legalább tudom, hogy kábé 24 sec a töltés, nincs meg az a mérgelődés, mint a másikkal, sokkal szórakoztatóbb a játék vele, miközben még eredményesebb is vagyok vele, meg még sokkal olcsóbb is a tier IX-et üzemeltetni, mint a X-est. Ha valaki hasonló cipőben jár, annak nem ajánlom a tier X arty megvételét, összességében sokkal jobb a IX-es.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281147 Írta: doom13_
Megválaszolva: doom13_

Nagy reményekkel vártam, hogy meglegyen a tier X francia arty, gondoltam, jó dolog lesz a táras löveg, végül is csak abban különbözik a tier IX-től, hát 25 csata után mondhatom, nem érte meg a fáradozás érte. 50 sec, míg betölt, valahogy kibírom, nézelődök addig, merre lehetne lövések után átpozicionálni, meg hol vannak még lehetséges célpontok. Egyet lövök, 10 sec a következő skuló, addigra pont leesik a spot általában a tankról, akkor megy a gondolkodás, hogy azért odalőjek, ahol volt, vagy ne lőjek, hanem várjam meg, míg megint felspotolja valaki. Hoppá, látom, arrébb felspotolódott a következő áldozat, gondolkodás, vigyem rá a fókuszt, vagy maradjak az előzőnél, hátha az is felspotolódik. Úgy döntök, az újabbikat lövöm, löveg átmozgás, teljes rászűkülés, már nyomnám meg a bal egérgombot, mikor spot leesik, az előzőt viszont megint felspotolta valaki, na akkor az ember már csak azért is odalő, dehát ilyenkor általában a becélzott tank már el is indul, megint lőttünk egy fölöslegeset. Na és ilyenkor jön a következő dilemma, egy töltényünk maradt a háromból, várjak a következő spotra, vagy újratöltsek C gombbal? Az tuti, ha az újratöltést választom, akkor spotolnak fel egyből több tankot is, én meg mérgelődjek, hogy miért nem vártam még egy kicsit, hogy legalább az utolsó töltényt ellőjem. Summa Summárum, fogtam, eladtam a tier X-et, visszavettem a tier IX-et, azt is a kisebb löveggel, mert az legalább hamarabb tölt, azóta mentem pár csatát, sokkal jobban érzem magam arty-zás közben, mint a tier X-el. Ezzel legalább tudom, hogy kábé 24 sec a töltés, nincs meg az a mérgelődés, mint a másikkal, sokkal szórakoztatóbb a játék vele, miközben még eredményesebb is vagyok vele, meg még sokkal olcsóbb is a tier IX-et üzemeltetni, mint a X-est. Ha valaki hasonló cipőben jár, annak nem ajánlom a tier X arty megvételét, összességében sokkal jobb a IX-es.


Szerintem is az egyik leggyengébb arty jelenleg a francia. Minden sorával egyetértek annak amit írtál.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281163 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
BIA+pótkaja+célzásgyorsító mellett is ez van? Ennyire lassan szűkül?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281294 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Szerintem megtettem, amit lehetett. :lol:

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281296 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

Nagy reményekkel vártam, hogy meglegyen a tier X francia arty, gondoltam, jó dolog lesz a táras löveg, végül is csak abban különbözik a tier IX-től, hát 25 csata után mondhatom, nem érte meg a fáradozás érte. 50 sec, míg betölt, valahogy kibírom, nézelődök addig, merre lehetne lövések után átpozicionálni, meg hol vannak még lehetséges célpontok. Egyet lövök, 10 sec a következő skuló, addigra pont leesik a spot általában a tankról, akkor megy a gondolkodás, hogy azért odalőjek, ahol volt, vagy ne lőjek, hanem várjam meg, míg megint felspotolja valaki. Hoppá, látom, arrébb felspotolódott a következő áldozat, gondolkodás, vigyem rá a fókuszt, vagy maradjak az előzőnél, hátha az is felspotolódik. Úgy döntök, az újabbikat lövöm, löveg átmozgás, teljes rászűkülés, már nyomnám meg a bal egérgombot, mikor spot leesik, az előzőt viszont megint felspotolta valaki, na akkor az ember már csak azért is odalő, dehát ilyenkor általában a becélzott tank már el is indul, megint lőttünk egy fölöslegeset. Na és ilyenkor jön a következő dilemma, egy töltényünk maradt a háromból, várjak a következő spotra, vagy újratöltsek C gombbal? Az tuti, ha az újratöltést választom, akkor spotolnak fel egyből több tankot is, én meg mérgelődjek, hogy miért nem vártam még egy kicsit, hogy legalább az utolsó töltényt ellőjem. Summa Summárum, fogtam, eladtam a tier X-et, visszavettem a tier IX-et, azt is a kisebb löveggel, mert az legalább hamarabb tölt, azóta mentem pár csatát, sokkal jobban érzem magam arty-zás közben, mint a tier X-el. Ezzel legalább tudom, hogy kábé 24 sec a töltés, nincs meg az a mérgelődés, mint a másikkal, sokkal szórakoztatóbb a játék vele, miközben még eredményesebb is vagyok vele, meg még sokkal olcsóbb is a tier IX-et üzemeltetni, mint a X-est. Ha valaki hasonló cipőben jár, annak nem ajánlom a tier X arty megvételét, összességében sokkal jobb a IX-es.


8as franci artyig mentem,utána nem.Szorása nagy,sebzés lópikula.Hiába célzól be valamit pontosan,olyan messze megy a löszer a céltól,hogy az rettenet.Német arty részt 10esig huztam,jelenleg 10est használom is.Igaz hogy nagy,és lomhább,de pontosabb.Nem is hiszem hogy a francia ágon bármit huzni fogok mert light nem jön be,heavy meg hulladék a franciánál szinte mind.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281301 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Nekem a tier X-ben igazából a táras ágyú, ami nem jött be, a rászűküléssel, átmozgással, még a pontossággal sincs bajom, csak maga a tár, mint olyan nem való arty-ba, mert teljesen megöli az élményt a használata. Sokkal inkább lövögetek 24 sec-enként a tier IX-el, az is szinte sorozatlövő élményt ad mondjuk egy amcsi tier X arty-s meccs után.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281324 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Mai 2. meglepetés....amikor már lemond az ember az egészről, jön egy "OP" T67, és megoldja az ember baját... :troll: :woohoo: :thx2:

wotreplays.eu/s...bishop

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281555 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Mannerheim-vonal

Bat,- Chatillon 155 55

1 kilövés..,1827 sebzés Foglaló medál / 100 % :)

Az utolsó ellenség egy Obj 705A amit a csata során 3 alkalommal találtam el, túlélte és majdnem be is foglalt. A rajtam kívül életben maradt csapattárs, egy félős Ferdinánd "aki" nem merte megközelíteni és megszakítani a foglalást.



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #281812 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
S-51-RŐL vélemény ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #281821 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

S-51-RŐL vélemény ?


Bár már régen játszottam vele, akkoriban is voltak, akik a kis ágyúval használták...egy-két videót azért láttam róla a mai formájában is....hát az az 50s körüli újratöltés nem túl rózsás...a nerf előtt még volt esélyed 1k felett lőni, úgy még szo-szo...egy 3-500 közti lövésért szerintem nem érné meg....a kis cső viszont tud meglepetést okozni a közel fele annyi töltésével...összességében mindig is egy "lépjünk túl rajta" kategória volt... szerintem .
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #281880 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Közel 30k csata M53/M55-al!!!!!!!!!!!! A végén persze belefolytotta magát a vízbe. :sick:

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #281881 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Közel 30k csata M53/M55-al!!!!!!!!!!!! A végén persze belefolytotta magát a vízbe. :sick:

ilyen gyenge átlagsebzéssel ez nem baj

nothing is true everything is permitted

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282015 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Bat.-Chatillon 155 55 Prokhorovka

Szép munka volt hölgyeim ! Beau travail était mes dames !

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282157 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a Szovjet legénység skill-jeit hogyan oszam be ??

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282196 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a Szovjet legénység skill-jeit hogyan oszam be ??


Végső soron full BIA-ra, álcasorra meg parancsnoknak lámpára van szükséged...a többit nyugodtan rakhatod "ec-pec, kimehetsz..." alapon is, mert kb. nem számítanak tüzérségnél...
Azt, hogy milyen sorrendben szeretnéd, az nagy részt azon múlik, hogy mennyit tudsz rááldozni...nekem szokott free xp-m is lenni elég, meg néha veszek 500 aranyakat, így belefér az újraképzés, szóval én először mindig full álcát tolok rájuk, majd parancsnoknak lámpát "képzek", amint lehet (a tenger sok yolo scout meg 'véletlen' felderítődés ellen); amikor elérik a 2. sort vagy kicsit többet, 1 skillsor megy vissza full BIA-ra, majd parancsnoknak lámpa, többinek álcázás...utána közel tetszés szerint... :)

A nagy többség a "minél előbb BIA"-ra esküszik, viszont ebben az esetben egy jó darabig semmi pluszt nem fogsz kapni, mivel az csak akkor aktív ugye, ha mindenkinél 100%-on van...+sokkal jobban kell figyelned még vagy 50-100 csatáig a felderítődésre, mert azt sem fogod látni...szerintem jobban megéri lemondani +5%-ról az elején és elkerülni a "kellemetlen meglepetéseket", mint fordítva...DE ez mindenkinek a saját döntése...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.