Jelenleg

11
látogatónk van

Arty használók topic-ja

7 éve 2 hónapja #225740 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Különben grat a pusztitáshoz :)


Nem volt akkora pusztítás, ki lehet hozni ebből a gépből többet is, de ez pl ászt ért, és meglett az első góré medálom. :)
wotreplays.eu/s...s2-m44

Ez durvább volt, kicsit izgultam a végére. :D

wotreplays.eu/s...s2-m44


Durván tolod ám :ohmy: Milyen jól adta kreditet, én még csak KV-1el szedtem össze (számomra) megdöbbentően nagy összeget :) Remélem hétvégén, szombat legkésőbb vasárnap meglesz nekem is 5-ös arty :) Mondjuk szombatig nem is tudok játszanni. De 4es is frankó gép :)



Azért kapott sok kreditiet, mert sima HE-t használt...nem HEAT-et, mint az m44-et "istenítők" 90+%-a...


Megjegyzem,köszi :) Én mondjuk mindenhez alaplőszert használok egyenlőre. Excelsiorba kéne néha arany de az nélkül is eldöcög :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225756 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Különben grat a pusztitáshoz :)


Nem volt akkora pusztítás, ki lehet hozni ebből a gépből többet is, de ez pl ászt ért, és meglett az első góré medálom. :)
wotreplays.eu/s...s2-m44

Ez durvább volt, kicsit izgultam a végére. :D

wotreplays.eu/s...s2-m44


Durván tolod ám :ohmy: Milyen jól adta kreditet, én még csak KV-1el szedtem össze (számomra) megdöbbentően nagy összeget :) Remélem hétvégén, szombat legkésőbb vasárnap meglesz nekem is 5-ös arty :) Mondjuk szombatig nem is tudok játszanni. De 4es is frankó gép :)



Azért kapott sok kreditiet, mert sima HE-t használt...nem HEAT-et, mint az m44-et "istenítők" 90+%-a...


Megjegyzem,köszi :) Én mondjuk mindenhez alaplőszert használok egyenlőre. Excelsiorba kéne néha arany de az nélkül is eldöcög :)


Van jó pár tank a játékban, aminél elég, ha látod a csata utáni "bevétel-kiadás" oldalt, s egyből megmondod, hogy kb. hogy nézett ki a csata...m44, 1390, e50 tipikusan ez a kategória...van, hogy még prémiummal is mínuszban jönnek ki az "aranyos" népek... :pinch:
(Itt "szerencsés" MM-et kapott a kollega; nem volt szükség gold-ra...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225760 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Figyelem: Spoiler!


Nagyon ritkán használok goldot, főleg artyban. Van ugyan benne pár darab, de amikor betöltöm, csudálatos dolgokat szokott művelni a löveg. Mellélő, alálő, fölélő, ha eltalálom lepattan. :huh: :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225773 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Én sem szeretem az effajta "M44-hype"-ot, mert kb. kizárólag a 250-es HEAT-je teszi azzá, ami...anélkül egy átlag alatti kaki lenne... :whistle:
Gold-ot tüzérben én is csak kb. "gyakorlati megfontolásból" használok néha napján, pl. amikor Grillével van az ellenfélnél O-I, és a csapattársaknak f!ngja nincs, hogy mit is kéne kezdeni vele...de mostanában baromi sokat pattintja még a Su122a 250-es heat-jét is... :blink:
(Bár tegnap egy Chi-ri-ről sikerült ugyanekkora átütéssel pattannom Su152-vel, szóval semmi sem lehetetlen... :lol: )
Nekem egyébként a 4-5-ös Amx artyk voltak ilyen trollok...az apcr 80%-a mellément...és azoknál ugye csak 300 körüli az alfa, ergo többször kellett tölteni... :spaz:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #225777 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Pedig az M44 Arty pont a goldrol szól :d3: Nálam 15 db van és sajna van , hogy ellövöm mindet és alig sebzek valamit. Aztán persze olyan is van amikor utána mindent bead.
Néztem a replayt-amit beraktál és érdekes , hogy nekem erre nem adott ászt ,de legalább a küldim meglett. Harmadik körre beadta .[img]http://https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-01/176709_shot_210.jpg[/img]

mobilarena.hu/d...10.jpg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225786 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Pedig az M44 Arty pont a goldrol szól :d3: Nálam 15 db van és sajna van , hogy ellövöm mindet és alig sebzek valamit. Aztán persze olyan is van amikor utána mindent bead.
Néztem a replayt-amit beraktál és érdekes , hogy nekem erre nem adott ászt ,de legalább a küldim meglett. Harmadik körre beadta .[img]http://https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-01/176709_shot_210.jpg[/img]

mobilarena.hu/d...10.jpg


Biztos, más "ingerküszöbű" héten mentél vele, azért nem adta meg az ászt.:)
Én nem szeretem ellövöldözni a goldot, minek költsek rá, ha nem azt csinálja, amit elvárna tőle az ember. Átlagban 5 gold lövésből, 1 meg be, de az sem sebez sokat, pedig tudom, hová kell lőni. :oops:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225788 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Ez tegnap esti csata volt. Annyira nem gáz , mert párszor már öszejött az ász . Gondolom mert T7 -ben voltam és ezért kevesebb is az xp . Itt különösen sokat számít milyen rng-t ad a gép , mert ugye itt fontos a közvetlen találat a nagy sebzés miatt. Jah és persze cola+jó legénység ez alap .Klántársam 94,5%-on van vele , de nekem mindíg egy pici hiányzik a 2. csillaghoz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225833 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Vagyis betárazok 5-10 goldot s az dosztig elég lesz majd :) Valoszinű nagyobb szintű gépeknél lesz fontos a gold.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225837 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Vagyis betárazok 5-10 goldot s az dosztig elég lesz majd :) Valoszinű nagyobb szintű gépeknél lesz fontos a gold.


Lehet bele tenni, egy próbát megér, de mint említettem, nekem nagyon nem működött az M44-ben. Tettem az M12-be is goldot, de abban is annyira kicsi a két lőszerfajta között a különbség, hogy inkább kivettem a goldot. Ha jól rémlik, csak a robbanási sugara nagyobb az M12 nagy lövegének a gold lőszerének.
De végül is akkor látod meg melyik milyen, ha kipróbálod. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #226669 Írta: thompyka
Megválaszolva: thompyka
Kék stat artával a mai napra. + t 55a utolsó küldi


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #226874 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
M-44

Gondolom kólán vannak tartva... Nekem most nincs benne jó legénységem, ezért inkább csak HE-t lövök vele.. A jobbik amcsi arty legénységem M-12-ben csücsül... oda is kell a gold és kóla ... előbbi ott csak nagyobb robbanási sugár miatt. ( Ez az első arty amit alapból pótellátmánnyal tolok...)

M-44-be egy időben tettem kólát, kipróbálni... meg szerettem volna megcsinálni a STUG 15-ös missiont, persze h nem ment... meguntam, kóla ki ... az első ilyen csatában összejött :D

Tekagi: az M44 gold lőszerével vigyázz: pont azok ellen nem szokott bejönni akik ellen kéne.. IS-3 és keménybőrű társai. Ugyanis gyakran pattintják.. ha rossz helyre pottyan ... és skillből célozni lehet, de az RNGn múlik hogy pont hova esik...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #226982 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Mekkora pofám volt h meglesz 5-ös arty és játszanni se volt időm :) Tegnap lett volna kb 2 órám tolni, első harcon felbacctam magam, s mondom ilyen kezdés után mit erőltessem? :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #226996 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
:yk:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227006 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

:yk:


Új nyolcas prémnek egész jó lenne.... :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227035 Írta: panzerpeter
Megválaszolva: panzerpeter
Sziasztok

Tudnátok nekem segíteni abban hogy milyen a francia X es arty. Eddig az amerikai ágat húztam ki X ig és abszolút pozitívak voltak a tapasztalataim bár a T92 meglehetősen hektikus. Néha minden bemegy félig össze szűkülve is néha pedig teljesen szűkülve is mellé megy minden. De az artyk már csak ilyenek.

Alapvetően szimpatizálok a táras tankokkal, így logikus lenne számomra a francia arty ág. Viszont olvastam jót és rosszat is róla, így érdekelne olyan valaki tapasztalata aki már bele rakott pár száz meccset. Teszt szerveren próbáltam, be is jött hogy őszinte legyek, de a teszt és a valódi szerver szerintem egész más.

A segítségeteket előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.