Jelenleg

24
látogatónk van

Csehszlovák harckocsik

7 éve 11 hónapja #186700 Írta: Geri1987
Megválaszolva: Geri1987
Szerintem egyáltalán nem rossza a T-34/100...az ágyút pontatlannak sem mondanám, amit kell eltalál.
Javítani meg ventivel, gyorsítóval lehet...
Picit lassabb mint a többi T-34 variáns, de tier VII-ben amúgy sincsenek rakéták...

A T-24-et meg lehet visszaveszem, az ágyú bár lassú, de az átütésben és a mobilitásban szerintem van potenciál..passzióból jó lesz küldeni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188564 Írta: Dam95
Megválaszolva: Dam95
Ebben a hónapban Top of the tree a cseh ág, mit gondoltok megéri elkezdeni kifejlesztgetni és megvenni féláron a tankokat ? A tier 6-os autoloader nagyon megfogott, 7sec alatt feltölt egy 3-as tárat . Ezt vagy a Cromwell-t éri meg jobban elkezdeni kihúzni ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188566 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow

Ebben a hónapban Top of the tree a cseh ág, mit gondoltok megéri elkezdeni kifejlesztgetni és megvenni féláron a tankokat ? A tier 6-os autoloader nagyon megfogott, 7sec alatt feltölt egy 3-as tárat . Ezt vagy a Cromwell-t éri meg jobban elkezdeni kihúzni ?


Én a Csehszlovák ágat tier 5ig freeztem vagyis az egyes tankkal mentem egyet mikor bedobták.
Kinek mi jön be én pl az 5-ös Skodát brutál jónak tartom de van olyan klántársam aki utálja. A Skoda T 25 egy beteg jó tank az első tank aminél már rímánkodtam hogy 2 tierrel nagyobba dobjon az mm hogy tudjak vele normálisan sebezni viszont ilyenkor elkell a gold is :)
Most a T 34/100at huzom utálom....
Cromwell-t én nem szerettem nagyon kevés csatám volt vele meg hát normális legénységem se volt hozzá azt a vonalat úgy utáltam ahogy van a Comettel mentem pár kört de letettem arról az ágról egy jó időre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188574 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Skodák eleje:

tier1: jó ágyú, vacak mozgékonyság. Egy mini tornyos TD.

tier2: semmi különös, max hogy magasra tudja emelni a csövét ( Mittengardon tudja lőni az ellenfél legmagasabban levő embereit is szemből)

tier3: autoloader ugyebár

tier4: szerintem saját tier-je egyik legmozgékonyabb tankja, "igazi med". Mivel sokat dobott t5-t6 csatákba elkel bele a gold. ( Matildák ellen is.) Ha valaki leszámol a gold lőszer iránti ellenérzéseivel és ésszel használja (azaz amikor nem kell gold akkor nem lő goldot, amikor meg kell akkor betölti) akkor szeretni fogja ezt a tankot.

tier5: istenkirályság, DE NAGYON KÜLÖNBÖZIK az előzőtől. Gyakorlatilag ez is egy "tornyos TD": jó átütésű ágyú, lassú toronyforgás, remek sebesség ... aki már játszott T-67-tel, annak adott a recept, csinálja ezzel is ugyanúgy. Álcafestés és álca skill elkél a legénységnek, meg persze felszerelések rá... nekem töltésgyorsító, ventillátor, periszkóp volt. Ne feledjük, leforgós közelharc kerülendő, csak a végjátékban szabad vele rámenni sebesült, 1 esetleg 2 lövéses ellenfelekre.

Én itt tartok most, épp az imént vettem meg a t6 vasat de menni még nem mentem vele.

A többiről amit olvastam:

t7: sokan utálják ... fene tudja, aki már játszott ilyen(*) ágyúval annak megszokott lesz, aki még nem az most megutálja majd. *: 175/235 pen, lassan tölt, lassan szűkül, beszűkült állapotban is pontatlan... bár ha betalál akkor elég nagyot üt. Saját tieres heviket nem képes szemből beütni (esetleg golddal, van amit azzal se), szóval oldalba kell lőni vele minden hetes vagy nagyobb tieres keményebb célpontot... no de előbb kerülj az oldalába egy közepesen mozgékony, lövegsülyedés nélküli papírtankkal. Bee happy :D ... amikor eladod.

t8 állítólag már jobb, hatékony táras ágyús med (SH-n nem szeretik egyelőre)

t9-t10 állítólag jók.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188576 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A T8, a TVP VTU nem táras tank. Kifejlesztettem teljesen, gondoltam a nagy torony-nagy ágyú kombó lesz a nyerő itt is mint majdnem mindehol - hát nem... Csak szívtam vele keményen.... Aztán elkezdtem fórumokat olvasgatni és valami amerikai oldalon láttam ezt a gundep dolgot a tornyokkal. Nosza, feltettem a kis tornyot megint és a fejleszett 8.8-ast. Nos, így viszont kiválóan működik a dolog, így már szeretem ezt a tankot. Persze ez is stílus kérdése, nekem csak ezzel a kombóval használható - T9 már nincs messze, húzom a top of the tree miatt :-)

Skodák eleje:

tier1: jó ágyú, vacak mozgékonyság. Egy mini tornyos TD.

tier2: semmi különös, max hogy magasra tudja emelni a csövét ( Mittengardon tudja lőni az ellenfél legmagasabban levő embereit is szemből)

tier3: autoloader ugyebár

tier4: szerintem saját tier-je egyik legmozgékonyabb tankja, "igazi med". Mivel sokat dobott t5-t6 csatákba elkel bele a gold. ( Matildák ellen is.) Ha valaki leszámol a gold lőszer iránti ellenérzéseivel és ésszel használja (azaz amikor nem kell gold akkor nem lő goldot, amikor meg kell akkor betölti) akkor szeretni fogja ezt a tankot.

tier5: istenkirályság, DE NAGYON KÜLÖNBÖZIK az előzőtől. Gyakorlatilag ez is egy "tornyos TD": jó átütésű ágyú, lassú toronyforgás, remek sebesség ... aki már játszott T-67-tel, annak adott a recept, csinálja ezzel is ugyanúgy. Álcafestés és álca skill elkél a legénységnek, meg persze felszerelések rá... nekem töltésgyorsító, ventillátor, periszkóp volt. Ne feledjük, leforgós közelharc kerülendő, csak a végjátékban szabad vele rámenni sebesült, 1 esetleg 2 lövéses ellenfelekre.

Én itt tartok most, épp az imént vettem meg a t6 vasat de menni még nem mentem vele.

A többiről amit olvastam:

t7: sokan utálják ... fene tudja, aki már játszott ilyen(*) ágyúval annak megszokott lesz, aki még nem az most megutálja majd. *: 175/235 pen, lassan tölt, lassan szűkül, beszűkült állapotban is pontatlan... bár ha betalál akkor elég nagyot üt. Saját tieres heviket nem képes szemből beütni (esetleg golddal, van amit azzal se), szóval oldalba kell lőni vele minden hetes vagy nagyobb tieres keményebb célpontot... no de előbb kerülj az oldalába egy közepesen mozgékony, lövegsülyedés nélküli papírtankkal. Bee happy :D ... amikor eladod.

t8 állítólag már jobb, hatékony táras ágyús med (SH-n nem szeretik egyelőre)

t9-t10 állítólag jók.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188582 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow
A 7-es Skoda egy igazi agyvérzés :D kb ez az a tank amit eddig a legjobban utálok :D
Még nem is lenne agyvérzős tank tier 7ben el lehet vele bohóckodni még fogjuk rá hogy tier 8-ban is elszenved de tier 9be kerülni egy igazi rémálom.
Csupa negatívum ez a tank :/
Méretében akkora mint egy disznó elég nehéz nem eltalálni, páncélzata még még néha pattint is de igazából papír ez is.
Automata tűzoltót mindenképp bele kell rakni annak aki nem akarja összetörni a gépet nekem az első 10 csatában kb 5-6szor kigyúlt alsó hangon de lehet többször is.
Sebessége medhez képest ha azt nézem hogy egy "disznó" fogjuk rá egy közepes szint ebben sincs semmi kiemelkedő
Az ágyú rémálom...175 pen sok mindenre elég igazából de gyakran kell a gold ami heat
Skoda T 40 megvan annak is nagy átka ez kb a lövedéked úgy száll mintha egy követ eldobnál valami beteg lassú a lövedék és tier 9-ben ez rémálom
Tehát lassan szűkül szór is rendesen, mivel közelharcra nem jó távolvól pedigidegfeszítő vele a játék.
Ágyúsüllyedés.....legalább ennyi lenne egy 10 fokos ágyúsüllyedés de ez sem össz vissz 5 fok
Összeségében ez szerintem véletlenül sem nevezhető jó tanknak kb nem is tudok semmi jót mondani erről a tankról.
Max ha top tier vagy egy rakás kis tank ellen lehet jó de mivel a csatáim kb 70%át tier 9be játszom vele a maradék 29%ot tier 8ba szinte azt se tudom mi az a saját tier.
Aki csak teheti free xp-ből ugorjon át rajta.

Viszont maga az ág jó :) Az 5-6-os tank nekem egy élmény volt ez a nagy fekete bárány. A nyolcasról se jók a vélemények de ott legalább van egy 12 fokos ágyúsüllyedés ami teljesen megváltoztatja majd a játék élményt :)
A játékban töltött idő legboldogabb napja lesz amikor ezt a 7-est kidobom végre :D (és a tank felszerelve venti,töltésgyorsító,periszkóp a legénység 2,5 skilles)

9-es és 10-es tankot nagyon dícsérik kiváncsi leszek milyenek :)
Szerintem megéri kihúzni az ágat bár nem lesz a leghasznosabb ága a játéknak a kis 6-os skoda bevihető strongra el lehet vele szórakozni tier 8-assal még nem találkoztam és tier 10-es se nagyon láttam még hogy nagyon behordanák a "hozzáértők" :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #188593 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Most vettem meg a 9-es Skodát. Tudom, hogy minden stock tank alapból sz*r, de ez nagyon. Lassú, páncél ugye 0, ha véletlen a tornyát lövik el, esetleg csak akkor pattint. Első csatámon kigyújtottak, és igen rendesen megaláztak, alig sebeztem valamit. Csatánként 2-3 sebző lövést tudok leadni és kipurcantam. Nem vagyok unikum, de azért nem ma kezdtem, szóval ennyire nem lehetek balf*sz. És azon kevés mocsok tankok közé tartozik, ahol egy valag XP hiányzik a fullos kivitelhez (bőven 100K felett van, most meg se merem számolni). Szóval mire odáig eljutok, ajjjaj...Amúgy meg gyökér vagyok, mert a JGPZ-t múlt hónapban vettem meg, de annyira megutáltam (Jagdtiger ezerszer jobb), hogy tegnap eladtam...utána gondolkoztam, hogy volt ez a személyes tartalék-küldi, ahol az 50 csatából 40 már megvolt, és a 2x xp jól jött volna a skodához...pffff

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188596 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Én úgy kezdtem a T9 skodát hogy feltettem 1 fejlesztett torziós rugót, ezzel elbírta a többi felszerelést és torony-ágyú, majd ezután a lánctalp. Se rádiót se motort nem fejlesztettem, 50-et így is ment és legalább nem lehetett a halálba szaladni vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188623 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Én úgy kezdtem a T9 skodát hogy feltettem 1 fejlesztett torziós rugót, ezzel elbírta a többi felszerelést és torony-ágyú, majd ezután a lánctalp. Se rádiót se motort nem fejlesztettem, 50-et így is ment és legalább nem lehetett a halálba szaladni vele.

Pontosan,én is a rugóval kezdtem:)Kitartás skacok,ha megvan a táras ágyú................. :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188634 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow
Én is rugóval kezdtem a T 34/100at mostmár pedig felkerült a periszkópp hogy ne legyen annyira vak szegénykém még megkapta most skillnek a felderitőt és helyzetfelismerést így már ez nem nagyon fog hiányozni a magasabb tierű skodákról nem lesz gond a periszkóp hiánya (annyira)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188646 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Most vettem meg a 9-es Skodát. Tudom, hogy minden stock tank alapból sz*r, de ez nagyon. Lassú, páncél ugye 0, ha véletlen a tornyát lövik el, esetleg csak akkor pattint. Első csatámon kigyújtottak, és igen rendesen megaláztak, alig sebeztem valamit. Csatánként 2-3 sebző lövést tudok leadni és kipurcantam. Nem vagyok unikum, de azért nem ma kezdtem, szóval ennyire nem lehetek balf*sz. És azon kevés mocsok tankok közé tartozik, ahol egy valag XP hiányzik a fullos kivitelhez (bőven 100K felett van, most meg se merem számolni). Szóval mire odáig eljutok, ajjjaj...Amúgy meg gyökér vagyok, mert a JGPZ-t múlt hónapban vettem meg, de annyira megutáltam (Jagdtiger ezerszer jobb), hogy tegnap eladtam...utána gondolkoztam, hogy volt ez a személyes tartalék-küldi, ahol az 50 csatából 40 már megvolt, és a 2x xp jól jött volna a skodához...pffff

Viszont ha szögben állsz,elég érdekeseket bír pattintani a frontja.Tegnap WTE100 2X pattant rólam zsinórban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188673 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
A 7-es T34-100 nagyon ótvar lesz vagy azért tud valamit? Mert azt tudom, hogy a 9-10 azok kifejezetten erős példányok de a 7-8-ról már más véleményeket hallok és most nem tudom mire készüljek. Tényleg szar a T34-100 és a VTU vagy inkább csak túloznak?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188684 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Szerintem a T-34/100 nem rossz tank (nekem 4 nő és egy rádiós ül bent, azaz nincs BIA, de az első skillsor fullon).
Tré a csőlehajlása, lassan szűkül, lassan tölt, de nagyot sebez, és 175 pennel el lehet játszogatni. Top tierként állat, T8-ban elmegy, T9-re goldigényes.
Pár óra alatt egy tartalékkal 50k xp-t tettem bele, azaz 3-4 nap alatt kényelmesen átléphető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189171 Írta: GünzerRosé
Megválaszolva: GünzerRosé

Szerintem a T-34/100 nem rossz tank (nekem 4 nő és egy rádiós ül bent, azaz nincs BIA, de az első skillsor fullon).
Tré a csőlehajlása, lassan szűkül, lassan tölt, de nagyot sebez, és 175 pennel el lehet játszogatni. Top tierként állat, T8-ban elmegy, T9-re goldigényes.
Pár óra alatt egy tartalékkal 50k xp-t tettem bele, azaz 3-4 nap alatt kényelmesen átléphető.

Te jó játékos vagy, én közepes. Szó szerint rühelltem, inkább jött a free xp és elköszöntem tőle :-) Öröm, bódottág volt eladni :-)



Na ezzel vezérem én is így vagyok. Ma meguntam és ugrottam a 8-asra. Ott is végig kell kínlódni a 9-10 másodperces töltési időt. Ma ellőtték a lőszerrekeszt, javítottam, következő löket ismét. Bózmeg, gondoltam és kamilláztam, hogy 20 másodpercenként töltök. Állat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189293 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Tegnap este kigrindeltem a TVP-t. Az utolsó 2 kör T-34/100-zal T9-ben és T8-ban:






Sajnos ellőttem az összes AP-t, ezért is lett minuszos kör.


Ha lenne bele értelmes legénységem, akkor megtartanám, szerintem alapvetően jó tank. De a TVP eddig nagyon rossz. Oké, stock még, de közel sem nyújtja azt, mint az előd. Kíváncsi vagyok rá fullosan, de lehet, hogy freeből átlépem, és inkább a T9-es tankot grindelem stockon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.