Jelenleg

8
látogatónk van

Akciók, kedvezmények, bónuszok, ünnepek

7 éve 4 hónapja #216369 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Kérnék egy nálam jobb felfogóképességgel rendelkelező kollégát vessen egy pillantást arra, hogy ez a Top of the tree BC25 akció működik, vagy sem? Az akciók, kedvezmények rovatban ezzel kapcsolatban van ami elérhető, van ami nem.
Az zavar, hogy az AMX 13 75-öt venném meg, de a fejlesztési fán nem látom, hogy ezen lenne bármilyen kedvezmény, pedig elvileg 30%- olcsóbbítást kéne mutatnia.
Azt látom, hogy a tank 941 500 tallér, tehát valóbban olcsóbb mint a VII-es lightok, de nem tudom, hogy ez teljes, vagy kedvezményes ár e? Mondjuk eleve olcsóbb, mert egy rakás szar, ámbátor tény, ezt a WG nem szokta az árban megjeleníteni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #216370 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
tanks.gg/wot/ta...-13-75

1.345 ezer credit teljes áron. Ebből jött le a 30 % kedvezmény.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216372 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Kérnék egy nálam jobb felfogóképességgel rendelkelező kollégát vessen egy pillantást arra, hogy ez a Top of the tree BC25 akció működik, vagy sem? Az akciók, kedvezmények rovatban ezzel kapcsolatban van ami elérhető, van ami nem.
Az zavar, hogy az AMX 13 75-öt venném meg, de a fejlesztési fán nem látom, hogy ezen lenne bármilyen kedvezmény, pedig elvileg 30%- olcsóbbítást kéne mutatnia.
Azt látom, hogy a tank 941 500 tallér, tehát valóbban olcsóbb mint a VII-es lightok, de nem tudom, hogy ez teljes, vagy kedvezményes ár e? Mondjuk eleve olcsóbb, mert egy rakás szar, ámbátor tény, ezt a WG nem szokta az árban megjeleníteni.


Rakás szar????? Egy nagyon jó light-ról beszélsz! :nono:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216375 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nem tudom, Bandras mert még nincs meg, de ahogy Tettigonia írta, ez az ár kedvezményes.Akkor köszi visszamegyek és megveszem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216377 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Kérnék egy nálam jobb felfogóképességgel rendelkelező kollégát vessen egy pillantást arra, hogy ez a Top of the tree BC25 akció működik, vagy sem? Az akciók, kedvezmények rovatban ezzel kapcsolatban van ami elérhető, van ami nem.
Az zavar, hogy az AMX 13 75-öt venném meg, de a fejlesztési fán nem látom, hogy ezen lenne bármilyen kedvezmény, pedig elvileg 30%- olcsóbbítást kéne mutatnia.
Azt látom, hogy a tank 941 500 tallér, tehát valóbban olcsóbb mint a VII-es lightok, de nem tudom, hogy ez teljes, vagy kedvezményes ár e? Mondjuk eleve olcsóbb, mert egy rakás szar, ámbátor tény, ezt a WG nem szokta az árban megjeleníteni.

Az a kedvezményes ár, a VI-os lightok szoktak kb ennyibe kerülni. A fejlesztési fán is jelezve van, hogy mik a leárazott járművek. Csak akkor mutatja, hogy mennyi volt az eredeti ár, ha meg tudod venni, különben csak azt mutatja, hogy mennyi kredit kell még.
A Küldetések és akciók panelen csak azokat a küldetéseket éred el, amihez van tankod. Van pár küldetés, amit csak a B-C 25 t-vel lehet megcsinálni
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216378 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Szerintem is 1 r.kás szar, jelenleg a 13 90nél járok, ez tűnik eddig a legjobbnak, bár még szoknom kell, viszont annak ellenére, hogy semmit nem ér a 12t sem és a 13 75 sem, nagyon jókat lehet menni velük 1 kis odafigyeléssel és/vagy szerencsével....

Kérnék egy nálam jobb felfogóképességgel rendelkelező kollégát vessen egy pillantást arra, hogy ez a Top of the tree BC25 akció működik, vagy sem? Az akciók, kedvezmények rovatban ezzel kapcsolatban van ami elérhető, van ami nem.
Az zavar, hogy az AMX 13 75-öt venném meg, de a fejlesztési fán nem látom, hogy ezen lenne bármilyen kedvezmény, pedig elvileg 30%- olcsóbbítást kéne mutatnia.
Azt látom, hogy a tank 941 500 tallér, tehát valóbban olcsóbb mint a VII-es lightok, de nem tudom, hogy ez teljes, vagy kedvezményes ár e? Mondjuk eleve olcsóbb, mert egy rakás szar, ámbátor tény, ezt a WG nem szokta az árban megjeleníteni.


Rakás szar????? Egy nagyon jó light-ról beszélsz! :nono:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216381 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Én nagyon jól elvoltam a 13 75-el. Álca jó, ágyú pontos ( csak hagyni kell teljesen beszűkülni ), töltésidő ok. Kicsit lehetne mozgékonyabb, de nem vészes így sem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #216384 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Még egyszer köszi mindenkinek. Megvettem. Mentem egy új tankoknál szokásos könnyített győztes kört vele.
A legénységem még tanulatlan, majd meglátom mire megyek ezzel a tankkal.
A 12t-t illetően nagyjából egyetértek Firemannal, de gondolom mindnyájunk célja a BC. A jó tankokhoz vezető út pedig gyakran olyan mint a Via Dolorosa. Sok a szenvedéssel teli stáció.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216442 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Még egyszer köszi mindenkinek. Megvettem. Mentem egy új tankoknál szokásos könnyített győztes kört vele.
A legénységem még tanulatlan, majd meglátom mire megyek ezzel a tankkal.
A 12t-t illetően nagyjából egyetértek Firemannal, de gondolom mindnyájunk célja a BC. A jó tankokhoz vezető út pedig gyakran olyan mint a Via Dolorosa. Sok a szenvedéssel teli stáció.



Én amennyire nem kedveltem, később annyira megkedveltem. Jött rá két csík ( AMX 12t). 13 75 is szinte ugyan az, töltési- és célzási idő picit más, mint a 12 t-nél. Viszont a goldot innen már nem szabad sajnálni, mert megy 9-be és 10-be, ott meg csak karcolgatsz. Mivel hátsótornyos gépek, másként kell használni, mint a hagyományos toronykiképzéssel szerelt gépeket. Beállsz egy bokorba, forduéj meg és seggel hátra nézelődj, így a csőlehajlás picit jobb és könnyebben is tudsz lőni, valamint a jármű kis része látszódik/lóg ki fedezék mögül pl, nem jelentesz akkora céltáblát. Próbálgatni kell és rá lehet érezni. Nem egyszerű.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #216450 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Szerintem is 1 r.kás szar, jelenleg a 13 90nél járok, ez tűnik eddig a legjobbnak, bár még szoknom kell, viszont annak ellenére, hogy semmit nem ér a 12t sem és a 13 75 sem, nagyon jókat lehet menni velük 1 kis odafigyeléssel és/vagy szerencsével....

Kérnék egy nálam jobb felfogóképességgel rendelkelező kollégát vessen egy pillantást arra, hogy ez a Top of the tree BC25 akció működik, vagy sem? Az akciók, kedvezmények rovatban ezzel kapcsolatban van ami elérhető, van ami nem.
Az zavar, hogy az AMX 13 75-öt venném meg, de a fejlesztési fán nem látom, hogy ezen lenne bármilyen kedvezmény, pedig elvileg 30%- olcsóbbítást kéne mutatnia.
Azt látom, hogy a tank 941 500 tallér, tehát valóbban olcsóbb mint a VII-es lightok, de nem tudom, hogy ez teljes, vagy kedvezményes ár e? Mondjuk eleve olcsóbb, mert egy rakás szar, ámbátor tény, ezt a WG nem szokta az árban megjeleníteni.


Rakás szar????? Egy nagyon jó light-ról beszélsz! :nono:


A 1390-et most vettem vissza, akciósan. Régen mentem vele vagy 40 csatát, de eladtam, az ágyú kiborított. A 1375-öt most a ToT előtt adtam el 900 csatával ( egészen pontosan 899 ), rá akartam rakni a 3. GM-et is, de 94%-nál mindig visszaestem, meguntam, ment a levesbe. A 1390-et még szoknom kell, fürgébb mint a 75, de az ágyú még mindig kiborít! Lassan tölt, lassan szűkül, van hogy 3 mellé-3 talál amiből 1 átüt. Pedig van felszerelés, a csajok a 1375-ből vannak 4 skill meg egy kicsi, tehát még az sincs, hogy nem kap meg a tank minden földi jót. Valószínüleg a hiba bennem van, még nem szoktunk össze. :) De majd idővel. ;)
A 12t-t is visszavettem, úgy emlékeztem, hogy régen jó volt, 2 csík van rajta, kellene rá a 3. is. :) De nincs legénységem! 80%-os legények ülnek benne! Így egy kalap szar.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gwr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220106 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
Sziasztok!

Decemberben/januárban tényleg szokott lenni 15%-os Tier X-es leárazás, vagy csak én emlékszem rosszul? Jó lenne ócsósítvva megvenni valamelyik szovjet medet, kuporgatom rá a kreditet és már nem tudom, hogy csak a hangok magyarázzák-e be nekem a dolgot? :spaz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #223361 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Sziasztok!

A prémium shopban találtam a következő ajánlatot.




Ha a repülős változatban veszek prémium fiókot és aranyat, az a tankos játékban is működik ugye?
Aki játszik mindkét változattal, az legyen szíves erősítse vagy cáfolja meg.
A repülőssel még nem játszottam, csak a hajóssal, de ott a doublon tudom, hogy külön van, és nem közös számlán..

Válaszotokat előre is köszönöm!

Frissítve: Én is vettem egy csomagot, szerintem ennyi pénzért jó vétel volt!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1, Pelenkabetyar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223362 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Sziasztok!

A prémium shopban találtam a következő ajánlatot.




Ha a repülős változatban veszek prémium fiókot és aranyat, az a tankos játékban is működik ugye?
Aki játszik mindkét változattal, az legyen szíves erősítse vagy cáfolja meg.
A repülőssel még nem játszottam, csak a hajóssal, de ott a doublon tudom, hogy külön van, és nem közös számlán..

Válaszotokat előre is köszönöm!


Szia! Kb egy éve nem játszottam ,de akkor igen ,egy számla volt. Sőt a szabad tapasztalat is közös volt. Gondolom ez azóta nem változott. Ha a wg oldalára bejelentkezel ,a legördülő menü ha jól emlékszem mutatja a négy játékban hány aranyad/dublonod , prém fiókod van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223365 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Tettgonia!

Csak a Warship goldja van külön számlán! A többi mind közös.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223367 Írta: Vagabond
Megválaszolva: Vagabond

Tettgonia!

Csak a Warship goldja van külön számlán! A többi mind közös.


Igen, különösen azért mert annak a neve: "DOUBLOON" :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.