Jelenleg

26
látogatónk van

Fejlesztések

5 éve 7 hónapja #281784 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Nekem csak a helye látszik. A fórum bejegyzéseket nem mutatja. De akkor biztosan az én telómmal lesz valami.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281786 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Tank elemzések merre vannak?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281788 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Felül a Fejlesztés felirat mellett látod az elemzéseket jelölő szimbólumot. Amelyik tank mellett szintén látod, arról van elemzés. Kattints rá a szimbólumra.

screenshots.fir...ox.com

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281790 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
Jacktor lehetne arról szó hogy a bejelentkezésnél a sütik engedélyezése nagyobb legyen mert nagyon kicsi felületen van köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281792 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Felül a Fejlesztés felirat mellett látod az elemzéseket jelölő szimbólumot. Amelyik tank mellett szintén látod, arról van elemzés. Kattints rá a szimbólumra.

screenshots.fir...ox.com

Igen, én is azt gondoltam, hogy ott lesz de nekem csak egy fekete képernyő van, nyomtam ctrl+F5-öt de semmi, melóhelyen is és otthon is ugyanaz a helyzet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281798 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Akkor a hiba nálad van: goo.gl/uK4x44

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281799 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Jacktor lehetne arról szó hogy a bejelentkezésnél a sütik engedélyezése nagyobb legyen mert nagyon kicsi felületen van köszi

Megnöveltem a betűméretet mert a múltkor én sem láttam hogy lejárt és el nem tudtam találni hogy miért nem tudok belépni :)

bandras32: Esetleg ha neadjisten használsz adblockert, az okozhat ilyet, sok más mellett is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hunwotan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281801 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
ez volt ma velem is köszönöm :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281803 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Jacktor lehetne arról szó hogy a bejelentkezésnél a sütik engedélyezése nagyobb legyen mert nagyon kicsi felületen van köszi

Megnöveltem a betűméretet mert a múltkor én sem láttam hogy lejárt és el nem tudtam találni hogy miért nem tudok belépni :)

bandras32: Esetleg ha neadjisten használsz adblockert, az okozhat ilyet, sok más mellett is.


Nincs adblocker. Itt ( melóhelyen ) win10+chrome, otthon win10+firefox. Mindkét helyen ugyanaz a szitu. Az ittenin ( melóhely ) annyira nem lepődök meg, elég sok minden nem megy, vagy nem úgy ahogy kellene, de otthon nem szokott ilyen jellegű gondom lenni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281833 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
SSL tanúsítvány telepítve (https).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Aur1n

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281835 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
A privát üzenetet nem lehetne némileg látványosabbra csinálni? Véletlenül vettem észre, hogy írtak nekem. :)
Illetve ha választ írsz ,a kkor lent a checkboxnál a szöveg fekete, tehát ha a mappádba el akarod menteni a választ az most nem látszik. >>> Ha bepipálod és elmented a választ, akkor ezt látod: _UDDEIM_TO_SMALL

(Tényleg meddig maradnak meg a privát üzenetek? Mert a korábbiak amiket kaptam, mind törlődtek.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281836 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
30 nap (kivéve az olvasatlant, az korlátlan ideig).

+ mostantól emailt kap mindenki ha új PM üzenete érkezett.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283094 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
A "Profilom" menübe belépve a Szerkesztés link szövege fekete a sötét háttéren. Pár percig keresgettem hol lehet módosítani a profilt amire megtaláltam a sötét linket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283107 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Javítva (Ctrl+F5).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #284776 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A cikkek alatti kommentek alapértelmezett sorrendje átállítva "Legjobb"-ra a "Legfrissebb"-ről.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.