Jelenleg

30
látogatónk van

Adminok figyelmébe

7 éve 8 hónapja #201096 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Diarmand !

De jó akkor így hagytátok el a fórumot ???





:evil: :banana:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Samy70, tiger, Diarmand

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201097 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Egy elvetélt feltevés!Mi lenne ha egyszer a wotinfo tagjai,akik éreznek rá valami késztetést, összeülnének egy közös sörözésre valahol?Kortól nemtől függetlenül.Lehet kimondottan jól éreznénk magunkat és nem kéne egymással ellenségeskedni,ráadásul közelebb is kerülnénk egymáshoz,megismernénk egymást.Végül is itt vagyunk minden nap,ki így ki úgy ,de feljövünk.Na? :beer2:


Pesten benne vagyok. De ez lesz a felállás:


Ne legyél "diszkrimitálló" az ország bármely pontján létrejöhet.Én el tudok vinni még 4 személyt ha nagyon kell,de inkább 3-at,mert kell a hely a sörnek.A fő hangsúly a sörözésen van. :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Petike75

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #201101 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand
Aaaa, most úgy elpirultam :oops: :happy:

Valahogy úgy Bodzy, de ha gondolod, meg tudom mutatni, hogy mi történik velem ha belefutok valami ordas nagy hülyeségbe, íme:

Devil

Akár egy wotinfós vita :trollol: :trollol: :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: GunnersHun, bodzy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201103 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Dodzs!

Szerintem is kicsit figyelj oda.
Akárki akármit mond, igenis sokat tettél és teszel az oldalért, de a stílusodon van még mit igazítani. Csak jóindulatból szólok, nem kekeckedésből/fenyegetésből. Anno Jackal is ezért szólt neked, emlékszel?


Tokeletesen fogalmazol.A nagy tudas se adhat okot arra,hogy a gamertarsakal a forumon ne viselkedjunk embersegesen-normalisan. ;-)
Vice-versa is igaz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201106 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Dodzs!

Szerintem is kicsit figyelj oda.
Akárki akármit mond, igenis sokat tettél és teszel az oldalért, de a stílusodon van még mit igazítani. Csak jóindulatból szólok, nem kekeckedésből/fenyegetésből. Anno Jackal is ezért szólt neked, emlékszel?


Tokeletesen fogalmazol.A nagy tudas se adhat okot arra,hogy a gamertarsakal a forumon ne viselkedjunk embersegesen-normalisan. ;-)
Vice-versa is igaz.


Hehe, mondja az, aki ötödik napja próbálkozik kihozni a sodromból PM-ben gyengébbnél gyengébb sértegetésekkel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201112 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Diarmand ezt nem ismertem de jó !!! ;) :P Utána néztem az eredti szám 3.30 tól nagyon bejön nekem !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201119 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Diarmand ezt nem ismertem de jó !!! ;) :P Utána néztem az eredti szám 3.30 tól nagyon bejön nekem !

Pedig király film! :)
indavideo.hu/vi...ckerek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201123 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Még annyit hozzátenné Dodge-hoz,hogy azt meg kell értened,ha a VENTI Vagy TFK klánból megsértesz valakit,akkor számíts arra,hogy ugrik a nagy része,mert ez a korosztály úgy nevelkedett.Ha megbántasz valakit,akkor tök mindegy,hogy igazad van vagy sem kiállnak egymás mellett.A mi korosztátyunk így nevelkedett,banda szellem.Ha pofán vágtak egy embert,akkor tuti ugrott a többi is,teljesen mindegy mi volt a kiváltó ok vagy igaza volt-e valakinek,tehát ha megtámadsz 1 személyt,azzal az egészét támadod.Úgyhogy ne csodálkozz,ha kapod az ívet,ha csak az egyiküket támadod.Főleg úgy,hogy mi szemtől szembe álltunk annak idején a "HVCS"-nak,ha érted mire gondolok.Ezt úgy írom,hogy nem állok egyikőtök pártján sem.És nem pedig csak fórumokon írtunk egymásnak.Azért is tartanám jó ötletnek,hogy egyszer összeülhetnénk páran,akik tényleg komolyan veszik az itt tartózkodást,hogy kicsit összébb hozza a társaságot.Lehet lennének meglepetések. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, DrGoodBad, bodzy, Apa1972_hu, MPeter71, DarkRaven73, Deadman78, fly

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201138 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
nincs véletlenül már egy klánt keresekhez hasonló topicunk ????
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #201141 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Figyelem: Spoiler!


Dodgenak tökéletesen igaza van ebben a kérdésben. Én is hasonlóan válaszoltam meg az adott kérdéseket mint Dodge. Nyilván stílusilag nem vagyunk egyformák, de a mondanivaló mindkettőnk részéről ugyanaz volt.

Elég durva gyomlálást kellett tartani a linkelt modokban.

Ami pedig Dodgeot illeti, az első artys cikkem nem sikerült olyanra mint szerettem volna, így egy magánbeszélgetés folyam eredményeként megírtam a "javított" második részét és Dodgeot kértem fel arra, hogy lektorálja. A cikk olyan állapotba került, amire Dodge is azt mondta, hogy véleményezésre bekerülhet ide, illetve a nevét adta a mellé, hogy lektorálta. Amennyiben Doddgeal arty kérdésben ide el lehet jutni, akkor azt gondolom, bármennyire is kritizálják a stílusát, aki vele vitába keveredik annak is bőven lenne elgondolkodni valója pár dolgon.

Más részről pedig a korábbiakhoz képest igenis láthatóan lightosabban nyomja és mostanában nem egyszer hagyta ott 3. körre a vitapartnert normálisan, miután látta, hogy ész érvekkel nem meggyőzhető. Látszik, hogy próbál változtatni, aki ezt megkérdőjelezni az egyszerűen csak trollkodik.

Természetesen a korábbi személyes ellentétek az más kérdés, de az meg moderálva lett és ha jól gondolom eljutottunk odáig, hogy inkább nem kommunikálnak egymással.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: singes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201142 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Még annyit hozzátenné Dodge-hoz,hogy azt meg kell értened,ha a VENTI Vagy TFK klánból megsértesz valakit,akkor számíts arra,hogy ugrik a nagy része,mert ez a korosztály úgy nevelkedett.Ha megbántasz valakit,akkor tök mindegy,hogy igazad van vagy sem kiállnak egymás mellett.A mi korosztátyunk így nevelkedett,banda szellem.Ha pofán vágtak egy embert,akkor tuti ugrott a többi is,teljesen mindegy mi volt a kiváltó ok vagy igaza volt-e valakinek,tehát ha megtámadsz 1 személyt,azzal az egészét támadod.Úgyhogy ne csodálkozz,ha kapod az ívet,ha csak az egyiküket támadod.Főleg úgy,hogy mi szemtől szembe álltunk annak idején a "HVCS"-nak,ha érted mire gondolok.Ezt úgy írom,hogy nem állok egyikőtök pártján sem.És nem pedig csak fórumokon írtunk egymásnak.Azért is tartanám jó ötletnek,hogy egyszer összeülhetnénk páran,akik tényleg komolyan veszik az itt tartózkodást,hogy kicsit összébb hozza a társaságot.Lehet lennének meglepetések. :)


Jó, hogy összetartotok, de az nem fog visszatartani, hogy egy helyett majd többen írtok attól, hogy reagáljak pár ember butaságára.
Then again: nem mintha tegnap bármelyik tagotokat megszólítottam volna, de még az se, hogy bármi kirívót írtam volna.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201148 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Még annyit hozzátenné Dodge-hoz,hogy azt meg kell értened,ha a VENTI Vagy TFK klánból megsértesz valakit,akkor számíts arra,hogy ugrik a nagy része,mert ez a korosztály úgy nevelkedett.Ha megbántasz valakit,akkor tök mindegy,hogy igazad van vagy sem kiállnak egymás mellett.A mi korosztátyunk így nevelkedett,banda szellem.Ha pofán vágtak egy embert,akkor tuti ugrott a többi is,teljesen mindegy mi volt a kiváltó ok vagy igaza volt-e valakinek,tehát ha megtámadsz 1 személyt,azzal az egészét támadod.Úgyhogy ne csodálkozz,ha kapod az ívet,ha csak az egyiküket támadod.Főleg úgy,hogy mi szemtől szembe álltunk annak idején a "HVCS"-nak,ha érted mire gondolok.Ezt úgy írom,hogy nem állok egyikőtök pártján sem.És nem pedig csak fórumokon írtunk egymásnak.Azért is tartanám jó ötletnek,hogy egyszer összeülhetnénk páran,akik tényleg komolyan veszik az itt tartózkodást,hogy kicsit összébb hozza a társaságot.Lehet lennének meglepetések. :)


Jó, hogy összetartotok, de az nem fog visszatartani, hogy egy helyett majd többen írtok attól, hogy reagáljak pár ember butaságára.
Then again: nem mintha tegnap bármelyik tagotokat megszólítottam volna, de még az se, hogy bármi kirívót írtam volna.


Mint írtam pártatlan vagyok.Nem vagyok klánban és nem is szándékozom belépni sehova.Ezt csak azért írtam,mert egy korosztály vagyok az említett klántagokkal és azért próbáltam oldani a köztetek lévő feszültséget,mert fel szerettem volna hívni a figyelmed arra,hogy Ők kb. hogy gondolkozhatnak és így hátha Te is szót érthetsz velük.Erre kell számítanod,ha kikezdesz ezzel a korosztállyal,ennek nincs köze a játékhoz.Gondolom Kopi is meg sokan mások is a tehetetlenségükből kifolyólag töröltetik/ték magukat (mivel isten igazából nem tudják megvédeni az álláspontjukat személyesen) értsd ez alatt,ha elfajul egy vita akkor 2-3 pofon és vita lezárva :) Ez a korosztály így reagál és kész.Vagy elfogadod vagy ne írj választ nekik.De ne cukkold Őket szándékosan,mert annak semmi értelme,ráadásul senki nem tanul belőle semmit itt az oldalon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71, Deadman78

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201150 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Elnézést kérek ezúton is a VENTI és a TFK klántól,ha esetleg félreérthetően bevontam volna bárkit is az általánosításaimba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Caesar_cart, kimera70, MPeter71, Deadman78

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201152 Írta: Deadman78
Megválaszolva: Deadman78

Elnézést kérek ezúton is a VENTI és a TFK klántól,ha esetleg félreérthetően bevontam volna bárkit is az általánosításaimba.


Örök harag! :happy: Mit iszol? :justwait: :justwait: :justwait:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, kimera70

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201155 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A témát akkor ezúton kitárgyaltnak és befejezettnek ítélem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, tiger, bodzy, kimera70, MPeter71, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.